Kiedy wydzwoni ??

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Kiedy wydzwoni ??

Postprzez Manolo » piątek, 2 maja 2003, 18:00

:?:
Oczywiście nasz miszczu KUZI ?? Stawiam na ok 15 oesie...
ps. Ma dziołcha nerwy ze stali że wsiadła do Subarynki :)
Stara miłość nie rdzewieje podobno...
____________________________
SYRENA BOSTO WRC07 SPEC'2003
MANOLO i wszystko jasne....
ps. Jedzie KUZI i BUM!!! & DZYŃ w drzewo i koła pourywane :)
Manolo
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 9 lut 2003, 17:29
Lokalizacja: KRAKÓW & PRUSZKÓW


Postprzez żółtodziób » piątek, 2 maja 2003, 22:05

daruj sobie te spekulacje... Wszyscy wiedzą że Kuzi często jeździ szybciej niż potrafi i wszyscy wiedzą że głupio się tłumaczy, tak że nikt w to nie wierzy, ale póki co jedzie... i jeśli fura nie wysiądzie to dojedzie, bo już nie ma się z kim ścigać.

Jesteś tu nowy, dotychczas przeczytałem zaledwie kilka Twoich postów i wszędzie czuć niechęć do Kuzaja... To nie stadion piłkarski, takie podejście nie jest godne prawdziwego kibica rajdowego... Jak się nie podoba to radzę zmienić obiekt zainteresowań...

Nie przenoście nam stadionów na OSy...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rav » piątek, 2 maja 2003, 23:04

O taaaaak. Jesteś głównym podejżanym o podkładanie Kuziemu belek pod koła. :wink:
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mati_WRC » poniedziałek, 5 maja 2003, 21:55

Rzeczywiscie czuc u ciebie niechec do Kuzaja, ale nie znaczy to ze powienienes zyczyc mu źle, nieładnie !! Kazdy ma swoich faworytow, lecz rywalom te powinnysmy zyczyc jak najmniejszej ilosci nieukonczonych rajdow /albo tez wcale/. A co do jazdy kuziego chyba wlasnie o to chodzi zeby jechac na wiecej niz 100 %, często tak poprostu trzeba :)
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mati_WRC » poniedziałek, 5 maja 2003, 21:55

Rzeczywiscie czuc u ciebie niechec do Kuzaja, ale nie znaczy to ze powienienes zyczyc mu źle, nieładnie !! Kazdy ma swoich faworytow, lecz rywalom te powinnysmy zyczyc jak najmniejszej ilosci nieukonczonych rajdow /albo tez wcale/. A co do jazdy kuziego chyba wlasnie o to chodzi zeby jechac na wiecej niz 100 %, często tak poprostu trzeba :)
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez WRC » wtorek, 6 maja 2003, 19:37

bez sensu zakładać takie tematy...
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Wilu » wtorek, 6 maja 2003, 20:02

temat do bani bo nie dotyczy tego zawodnika, gdyby dotyczył Miguela Camposa, który jak wszyscy wiemy dojeżdża wszystko i wszędzie, może w tym przypadku miał by on przekorną rację bytu.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez LIPciu » wtorek, 6 maja 2003, 20:07

przestańcie rozkminiać tema który zaczeła jakaś łajza!!!
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez żółtodziób » wtorek, 6 maja 2003, 22:04

wreszcie LIPciu napisał coś sensownego...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Gustave » środa, 7 maja 2003, 00:59

tak sobie spojrzalem jeszcze raz na nazwe topicu i mnie cos zastanawia, dlaczego za to ze kuzaj dzowni, nierzedko, nieraz efekownie, to wszyscy sie z niego smieja, sa zlosliwi i wiecznie sie tego czepiaja, A COLINA MCRAE ZA TO SAMO WSZYSCY KOCHAJĄ :?: :?: :?:
..:: CDAction: Speed-Zone- RallyCorner ::..
zawód: kochanie rajdów
Avatar użytkownika
Gustave
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 18:45
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez krzychd » środa, 7 maja 2003, 08:45

Ja Colina ani Kuzaja za to ce kocham ani nie cenię, to raczej obiawa jakiejś słabości psychicznej. Przydała by się sesja u psychologa. Ale czy taki macho jak Kuzi pójdzie na coś takiego?
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez żółtodziób » środa, 7 maja 2003, 12:51

Gustave: bo Polacy to taki mały wredny zakompleksiony naród który najlepiej scharakteryzowany jest w filmie py. "Dzień Świra"... Kochamy to co zagraniczne a jak sąsiad ma lepszy samochód to spalamy się z zazdrości... Nie mówię że wszyscy, ale na każdym kroku można zaobserwować jak to Polacy nawzajem sbie złorzeczą, a potem jak wlepiają gały w telewizor, oglądają jak żyje sie na Zachodzie i próbują nasladować te wzorce. Nie zawsze jest to słuszne, nikt mi nie powie że lepszego zakupu dokona w Supermarkecie niż w małym sklepie gdzie większa szansa że trafimy na fachowego sprzedawcę, w supermarketach faceci i babki na poszczególnych stoiskach nierzadko nie są w stanie nawet podać ceny artykułu, no, ale jeździły Polaczki do Reichu na ogórki, naoglądały się supermarketów i teraz sami łażą i traca grube godziny w kolejkach i między półkami. 50 lat komuny zrobiło swoje... Teraz naród robi różne głupie rzeczy, skoro nawet Leppera do sejmu wybrali to chyba znaczy że już osiągnęliśmy dno moralne, a jesli nie to niewiele brakuje...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez pwrc » środa, 7 maja 2003, 13:04

Gustave napisał(a):tak sobie spojrzalem jeszcze raz na nazwe topicu i mnie cos zastanawia, dlaczego za to ze kuzaj dzowni, nierzedko, nieraz efekownie, to wszyscy sie z niego smieja, sa zlosliwi i wiecznie sie tego czepiaja, A COLINA MCRAE ZA TO SAMO WSZYSCY KOCHAJĄ :?: :?: :?:


porównywanie Kuziego i Colina to nie najlepszy pomysł, fanom Colina mogłoby sie wydać obrazlwe :wink:
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez Gustave » środa, 7 maja 2003, 13:23

Ja jestem wielkim fanem Colina, i jest on dla mnie najwiekszym autorytetem rajdowym jaki chodzi po ziemi, i porownywanie go do Lesza wedlug mnie nic mu nie ujmuje, ani mnie to wcale nie drazni. Przeciez gdyby byli tacy sami to nie bylo by porownan, wiec logiczne ze sa inni. Dobrze to wyltumaczyl żółtodziub, obaj kierowcy jezdza w mistrzostwach innej rangi w innych krajach, no i na dodatek wydaje mi sie ze przez niemala ilosc ostrych textow Leszka, wiele ludzi przyczepia sie do jego gleb, chcac jekby wyszukac w jego stylu jazdy czegos co by mu ujmowalo. Jako czlowieka wcale nikt go nie musi kochac, ale jako kierowca rajdowy wielu ludziom pozazal na Elmocie ze umie zabawic kibicow na OS.
..:: CDAction: Speed-Zone- RallyCorner ::..
zawód: kochanie rajdów
Avatar użytkownika
Gustave
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 18:45
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez KULAS Fan » środa, 7 maja 2003, 13:39

"obaj kierowcy jezdza w mistrzostwach innej rangi w innych krajach" jeszcze trzeba dodać, że COLIN był mistrzem świata, a KUZAJ samotnym mistrzem polski
Avatar użytkownika
KULAS Fan
N1
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:23
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron