37 Rajd Koszyce

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez corados » sobota, 15 paź 2011, 21:23

Ciekawy rajd głównie za sprawą kapci, swoją drogą dla mnie to mógł byc sabotaż, Bryan, Kajto i Grzesiek mieli to miejsce opisane jako cięcie więc sprawa wydaje się byc śmierdząca.Byliśmy w sobotę na dwóch przejazdach Opiny,w początkowym fragmencie odcinka, generalnie mało kibiców, a jeśli już są to okupują 90, haki, patelnie i inne miejsca na "funie" :wink: których na Słowacji nie brakuje, natomiast gdy chce się znalezc miejscówkę a'la "Maxxsport" :!: to zaczyna się problem. Nam się udało,ale trzeba było przejachac całym odcinkiem i takie miejsca można było policzyc na palcach jednej ręki. Poza tym jak to na Słowacji pełna kultura z organizacją czyli m.in otwarta droga między przejazdami, minusem było przenikliwe zimno,ale na to antidotum okazała się tradycyjna polska wiśniówka...
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów


Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez kamus9 » sobota, 15 paź 2011, 21:29

Opina i przygoda Boufiera, Kajto poszedł identycznie http://www.youtube.com/watch?v=RBTf3-gXoUs
1969-2004 ...
kamus9
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 31 gru 2008, 13:49
Lokalizacja: NW

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Markus_Lupo » sobota, 15 paź 2011, 22:59

Avatar użytkownika
Markus_Lupo
N1
 
Posty: 54
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lut 2008, 16:57
Lokalizacja: Myślenice

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Jarek55511 » sobota, 15 paź 2011, 23:10

Gratulacje dla Kajtka. Oby nic nie wynikło z tym protestem. No i fajnie że nasi walczą na obczyźnie z kierowcami któzi znają te trasy lepiej niż nasi,a Bouffier to inna liga. Jest zawsze dobrze rozjeżdżony. Jak nie IRC to testy! Szkoda że Kajto tak niema.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez 911 » sobota, 15 paź 2011, 23:28

W sezonie 2011 najbardziej podobał mi się Tomasz Kuchar za "EVO DZIADKA" i romantyczne podejście do rajdów, luz uśmiech na twarzy itp. Reszta towarzystwa: najnowsza ewolucja silnika s2000 , pełny lub niepełny kit r4 a to jeszcze części nie doleciały na czas, najnowsze zawieszenie doleciało za późno i nie zdąrzył przetestować więc jedzie na starym.... wszystko ściema i żyłowanie się bez sensu. Gratuluję Tomek jak to czytasz - oryginalnego pomysłu i TAK TRZYMAJ! Dla mnie to jedyny pozytyw RSMP 2011.
911
911
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 27 lip 2007, 14:04
Lokalizacja: Kraków

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Ziggy » sobota, 15 paź 2011, 23:57

911 napisał(a):W sezonie 2011 najbardziej podobał mi się Tomasz Kuchar za "EVO DZIADKA" i romantyczne podejście do rajdów, luz uśmiech na twarzy itp. Reszta towarzystwa: najnowsza ewolucja silnika s2000 , pełny lub niepełny kit r4 a to jeszcze części nie doleciały na czas, najnowsze zawieszenie doleciało za późno i nie zdąrzył przetestować więc jedzie na starym.... wszystko ściema i żyłowanie się bez sensu. Gratuluję Tomek jak to czytasz - oryginalnego pomysłu i TAK TRZYMAJ! Dla mnie to jedyny pozytyw RSMP 2011.


co wg. Ciebie znaczy " Evo dziadek" ??
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez kuba.es » niedziela, 16 paź 2011, 01:07

Jeżeli chodzi o dylematy i rozważania kierowców na temat samochodów, to w tym sezonie najlepszy był Bryan Bouffier i jego kultowe "The car was great" - bardzo mi się to (i nie tylko) u niego podoba. :)
Sam rajd ogólnie ciekawy, dziś byliśmy na OS Banske i mimo chłodu klimat był ok. Fajne, śliskie patelnie i pikniki w lesie ale jak dla mnie trochę zbyt mało naszych narodowych barw wzdłuż trasy. :)
Ciekawi ta dziwna sytuacja z feralnym cięciem. Rajdy są nieprzewidywalne, ale albo Beres jest totalnym farciarzem, albo ktoś jego szczęściu pomógł. Moim zdaniem, przynajmniej trzech kierowców z RSMP mogło skopać mu tyłek (w sobotę się to udało) i trochę dziwi mnie fakt, że na jednym oesie wszyscy jego potencjalni rywale mieli problemy. Zaznaczam, że jest to tylko moje prywatne odczucie. Tak ogólnie to odnoszę wrażenie, że Słowacy powoli zaczynają być nami zmęczeni. :P
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez chicken89 » niedziela, 16 paź 2011, 01:57

Wojtek Chuchała wygląda jak PaPa Smerf:D hahaha:D
Avatar użytkownika
chicken89
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwi 2011, 21:13

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez jaczylibodzio » niedziela, 16 paź 2011, 02:02

Ziggy napisał(a):co wg. Ciebie znaczy " Evo dziadek" ??

Wtrącę że zapewne to co sam jego kierowca ma na myśli :)
corados napisał(a):(...) minusem było przenikliwe zimno,ale na to antidotum okazała się tradycyjna polska wiśniówka...

W naszym wypadku była słowacka, ale działała tak samo :D
kuba.es napisał(a):(...) Sam rajd ogólnie ciekawy, dziś byliśmy na OS Banske i mimo chłodu klimat był ok. Fajne, śliskie patelnie i pikniki w lesie ale jak dla mnie trochę zbyt mało naszych narodowych barw wzdłuż trasy. :) (...)

Chłód, nie chłód, wypad się udał, flaga nie spadła :D , 4 ognicha w lesie - zagrzać się można było byle gdzie, więc powodów do narzekań nie ma :)
"No bo po co mi hamulce jak mam wycieraczki? oO"
Avatar użytkownika
jaczylibodzio
N3
 
Posty: 206
Dołączył(a): poniedziałek, 1 sie 2011, 23:22

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez CzarnyWRC » niedziela, 16 paź 2011, 02:43

Szczęście sprzyja lepszym!!! Kajtek mistrzu Twoje zdrowie kawał wspaniałej roboty!!! Tyle ile on wkłada serca w każdy zakręt, to tyle muszli chłopaki nie sprzedali i nie sprzedadzą hehe :D :D :D Ciekawe czy w końcu ktoś kiedyś wsadzi go w coś a-grupowo-s-kowo szybszego? (Chyba) Zasłużył BRAWO!!!
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Loeb1987 » niedziela, 16 paź 2011, 05:34

Jedno jest pewne, mistrzem RSMP będzie Polak.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez TGR » niedziela, 16 paź 2011, 08:38

Loeb1987 napisał(a):Jedno jest pewne, mistrzem RSMP będzie Polak.


Nie masz racji. Jeżeli zdyskwalifikują Kajta, to mistrzem zostanie Bouffier 0,5 pkt. przed Sołowowem
Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Kuner » niedziela, 16 paź 2011, 10:54

Sejol napisał(a):
PeKa napisał(a):Ale Cieszę się z wyników, Koszyce po raz kolejny pokazują, kto tak na prawde jest szybki na opis, a nie na trasy znane na pamiec :) I szkoda Brayana...


Gdyby nie przygody to wyniki nie różniłyby się znacząco od innych rajdów, więc nie wiem o co Ci chodzi z tym pokazywaniem kto jest szybki na opis

Przeanalizuj czasy tych naszych miszczów z odcinka na odcinek i zobaczysz, że przygody przygodami, ale widać kto jak jeździ na obcych trasach. Nie było upalania to i czasy słabe.
Niezależny Serwis Samochodów MINI
http://www.swiatMINI.pl

http://www.sklep.swiatMINI.pl
Avatar użytkownika
Kuner
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 20:42
Lokalizacja: Raszyn/Wawa

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Loeb1987 » niedziela, 16 paź 2011, 11:18

TGR napisał(a):
Loeb1987 napisał(a):Jedno jest pewne, mistrzem RSMP będzie Polak.


Nie masz racji. Jeżeli zdyskwalifikują Kajta, to mistrzem zostanie Bouffier 0,5 pkt. przed Sołowowem

Wtedy Sołowow dostanie 189 pkt, a Buffi 187,5
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez TGR » niedziela, 16 paź 2011, 11:35

Loeb1987 napisał(a):
TGR napisał(a):
Loeb1987 napisał(a):Jedno jest pewne, mistrzem RSMP będzie Polak.


Nie masz racji. Jeżeli zdyskwalifikują Kajta, to mistrzem zostanie Bouffier 0,5 pkt. przed Sołowowem

Wtedy Sołowow dostanie 189 pkt, a Buffi 187,5


Z Sołowowem zgoda, ale Bouffier ma i będzie w dalszym ciągu miał 189.5 pkt, a więc różnica na jego korzyść wyniesie 0.5 pkt.
Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości