37 Rajd Koszyce

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez wojo02 » sobota, 22 paź 2011, 22:45

wygląda to na zamiatanie sprawy pod dywan
ile czasu można badać części?
Avatar użytkownika
wojo02
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): czwartek, 11 cze 2009, 16:27


Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez jaczylibodzio » niedziela, 23 paź 2011, 02:07

W ilu tematach będzie jeszcze o tym mowa?
"No bo po co mi hamulce jak mam wycieraczki? oO"
Avatar użytkownika
jaczylibodzio
N3
 
Posty: 206
Dołączył(a): poniedziałek, 1 sie 2011, 23:22

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez oldtimer » niedziela, 23 paź 2011, 08:04

Gracko napisał(a):Czy ktoś z kibiców podczas rajdu lub po jego zakończeniu słyszał wypowiedź lub chociażby pytanie zadane załogom Kajtka lub Sołka przez dziennikarza związane z protestem po Polsim ? Pytam bo ja nic nie słyszałem ,ale może coś przeoczyłem a temat ostatnio gorący i poważni profesjonaliści napewno mają jasno sprecyzowane zdanie na ten temat.

Nasi niezależni i obiektywni dziennikarze nie zadają takich pytań :D
Mamy wspaniałych zawodników którzy są w stanie wygrać z każdym tylko co widać z relacji i wywiadów zawsze coś stanie im na przeszkodzie,pierwszy z brzegu przykład
http://rajdy.autoklub.pl/news/finisz-bez-hamulcow,39055
Śledząc doniesienia naszych mediów gość dawno byłby mistrzem świata tylko zawsze coś stanie na przeszkodzie.
Z protestem Sołowowa też dziwna cisza może wzorem PZPN zamiotą pod dywan :roll:
oldtimer
N3
 
Posty: 203
Dołączył(a): sobota, 25 kwi 2009, 21:34
Lokalizacja: OS

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Loeb1987 » niedziela, 23 paź 2011, 10:27

oldtimer napisał(a):Mamy wspaniałych zawodników którzy są w stanie wygrać z każdym tylko co widać z relacji i wywiadów zawsze coś stanie im na przeszkodzie,pierwszy z brzegu przykład
http://rajdy.autoklub.pl/news/finisz-bez-hamulcow,39055

Tak jak Żenia za dużo hamuje ;) ale to sporo zawodników ma taki sam problem.

Co do decyzji to na pewno będzie, pewnie jest sporo spięcie w FIA.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 24 paź 2011, 08:15

Przecież był artykuł i nawet tutaj trafił link z nim, o tym, że pzm ucisza całą akcję i zamierza ukrywać wyniki badania itp :roll: Nie wiem po co i w jaki sposób bo przecież wynik badań ma znaczenie dla wyniku rajdu i mistrzostw. Jak dzieci normalnie. Chore!
Tam samo media nie mają jaj i swojego podejścia tylko to co im karzą. Inna sprawa, że właśnie Ci z kasą tym rządzą. Jak nie napiszesz tak jak my chcemy to już nie napiszesz o nas (czyt, nie dostaniesz pieniędzy). Była już rozmowa o tym.
Ciężki temat jak zwykle.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez kuba.es » poniedziałek, 24 paź 2011, 11:26

Ten temat staje się już nudny. Od siebie, mogę tylko zaproponować co bardziej wyszczekanym kolegom jakikolwiek wywiad z Panem Michałem Sołowowem. Zobaczymy, o czym z Wami zechce pogadać. Jutro przeczytam oskarżenia względem mediów, że nikt nie zapytał okolicznych romów, kto wrzucił na trasę feralny kamień.
Dajcie trochę na luz, sprawa z badaniem Imprezy wyjaśni się pewnie na dniach.

MSG Racing napisał(a):Jak nie napiszesz tak jak my chcemy to już nie napiszesz o nas (czyt, nie dostaniesz pieniędzy). Była już rozmowa o tym.


Z tak doskonałym węchem do spisków, kolega powinien zacząć się udzielać w komisjach śledczych. Nawet szkoda to komentować...
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Gracko » poniedziałek, 24 paź 2011, 11:58

kuba to zapytaj wszystkich zainteresowanych o protest. Zapytaj , kierowców pilotów , menadżerów , dyrektorów , koordynatorów i jak nikt nie będzie chciał z Tobą rozmawiac to napisz o tym i oceń to według własnego uznania, ja to chętnie przeczytam - to będzie już coś. Rozumiem że uważasz iz przeciętny kibic rajdowy nie zasługuje na wyjaśnienie jakiejkolwiek kontrowersyjnej sprawy przez zawodników walczących o TYTUŁ MISTRZA POLSKI . Pozwolisz że się z Tobą nie zgodzę, uważam dokładnie na odwrót. Zawodnicy walczący o tak zacny tytuł , tak jak w każdej innej dyscyplinie powinni byc krystalicznie czyści i czasem powinni sie tłumaczyć ze swoich decyzji jak i zachowania a siedzieć im na głowie i pilnować tego powinni dziennikarze a nie kibice na forach. Rajdy to nie jest jakiś sport na specjalnych warunkach - sport jak każdy inny tyle że od innych dyscyplin powinien się baaaardzo wiele uczyć. Nie kibice powinni się uczyć bo są oddani momentami dużo bardziej niż kibice innych dyscyplin mimo że często są złem koniecznym dla wielu "gwiazd" , ewentualnie wypychaczami z fosy.

Teraz drogi Kubo dziennikarz rajdowy powinien jak najszybciej postarać się o wywiad z organizatorem barbórki Warszawskiej i zadać mu kilka bardzo nie wygodnych pytań w związku z tym jak ten rajd wygląda w tym roku. Dziennikarz drogi Kubo to dziennikarz a nie podnużek ani pracownik jak pani Halinka w ZUSie przeklepująca literki z jednego arkusza na drugi od 8:30 do 14:30.

Tylko nie pisz mi żebym zakładał portale , albo robił wywiady bo to żenujące argumenty.
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez wojo02 » poniedziałek, 24 paź 2011, 13:14

kuba.es napisał(a):Ten temat staje się już nudny. Od siebie, mogę tylko zaproponować co bardziej wyszczekanym kolegom jakikolwiek wywiad z Panem Michałem Sołowowem. Zobaczymy, o czym z Wami zechce pogadać. Jutro przeczytam oskarżenia względem mediów, że nikt nie zapytał okolicznych romów, kto wrzucił na trasę feralny kamień.
Dajcie trochę na luz, sprawa z badaniem Imprezy wyjaśni się pewnie na dniach.

MSG Racing napisał(a):Jak nie napiszesz tak jak my chcemy to już nie napiszesz o nas (czyt, nie dostaniesz pieniędzy). Była już rozmowa o tym.


Z tak doskonałym węchem do spisków, kolega powinien zacząć się udzielać w komisjach śledczych. Nawet szkoda to komentować...

takie pisanie to jest właśnie nieudolna próba zamiatania sprawy pod dywan
Avatar użytkownika
wojo02
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): czwartek, 11 cze 2009, 16:27

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez kuba.es » poniedziałek, 24 paź 2011, 13:22

Gracko napisał(a):Tylko nie pisz mi żebym zakładał portale , albo robił wywiady bo to żenujące argumenty.


Ale dlaczego żenujące? Każdy, kto kocha rajdy, może dla nich zrobić także coś innego niż ujadanie na forum. Różni nas tylko to, że ja nie załatwiam się we własne gniazdo... Żenadą jest podejście ludzi Twojego pokroju. Co robisz dla tego sportu poza staniem na oesie? Nie podoba ci się praca mediów? Ok, masz sporo racji. Ale wiedz, że prawdziwą władzę ma telewizja - internet to w większości charytatywni pasjonaci.

Gracko napisał(a):kuba to zapytaj wszystkich zainteresowanych o protest. Zapytaj , kierowców pilotów , menadżerów , dyrektorów , koordynatorów i jak nikt nie będzie chciał z Tobą rozmawiac to napisz o tym i oceń to według własnego uznania, ja to chętnie przeczytam - to będzie już coś.


Ale dlaczego właśnie mnie o to prosisz bo nie rozumiem? Chyba faktycznie lepiej dołączyć do stada i poszczekać sobie na wszystko wokół. Szkoda, że musimy się o takie głupoty kłócić, zamiast emocjonować megaciekawym Rajdem Koszyc :/

edit. Niczego nie zamiatam pod dywan, po prostu nie podniecam się tylko czekam.
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez wojo02 » poniedziałek, 24 paź 2011, 13:30

ile czasu zamierzasz jeszcze czekać? i po co jeśli "temat staje się nudny"?
skąd wiesz, że sprawa wyjaśni się na dniach?
co ma kamień wspólnego z protestem sołowowa? próbujesz odwrócić uwagę od tematu?
co ma do tego komisja śledcza (kogo próbujesz tym ośmieszyć)?
piszesz, że szkoda to komentować (to nie komentuj) :mrgreen:
Avatar użytkownika
wojo02
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): czwartek, 11 cze 2009, 16:27

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez MotorsportNews » poniedziałek, 24 paź 2011, 13:55

Magazyn Rajdowy WRC napisał(a):Jest postęp w sprawie protestu. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, raport Jeroma Touqeta jest już gotowy. Jutro w Genewie spotyka się ZSS Rajdu Polski. Być może wreszcie poznamy wyniki imprezy.
całkiem nowy http://www.rajdy.net portal rajdowy | http://www.msfoto.info sporty motorowe | http://www.facebook.com/SportyMotorowe Motorsport na Facebooku
MotorsportNews
N1
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 17 cze 2011, 19:10
Lokalizacja: Z oesów

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez kuba.es » poniedziałek, 24 paź 2011, 16:10

wojo02 napisał(a):ile czasu zamierzasz jeszcze czekać? i po co jeśli "temat staje się nudny"?
skąd wiesz, że sprawa wyjaśni się na dniach?


MotorsportNews napisał(a):Magazyn Rajdowy WRC napisał(a):Jest postęp w sprawie protestu. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, raport Jeroma Touqeta jest już gotowy. Jutro w Genewie spotyka się ZSS Rajdu Polski. Być może wreszcie poznamy wyniki imprezy.


Zadowolony?

wojo02 napisał(a):co ma kamień wspólnego z protestem sołowowa? próbujesz odwrócić uwagę od tematu?


To, że w obu sprawach tyle samo efektów daje ujadanie na forum - zero. W żadnym wypadku nie odwracam żadnej uwagi, ten temat interesuje mnie tak jak chyba wszystkich.

wojo02 napisał(a):co ma do tego komisja śledcza (kogo próbujesz tym ośmieszyć)?


Tak jakoś mi się kojarzą teorie spiskowe z komisjami śledczymi, nawet efekty podobne :)
Nikogo nie próbuję ośmieszać, staram się być obiektywnym.

wojo02 napisał(a):piszesz, że szkoda to komentować (to nie komentuj) :mrgreen:


Właśnie skończyłem, Tobie radzę to samo.
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez jaczylibodzio » poniedziałek, 24 paź 2011, 16:55

Dajcie spokój, jakie zamiatanie sprawy pod dywan? Że niby w ogóle nie zostanie ogłoszony oficjalnie mistrz RSMP? Ciekawe teorie macie. Jeśli ktoś z czymś się spóźnia lub ociąga to nagle "zamiatanie pod dywan", bo ktoś w mediach tak powiedział. Chcieliście żeby media były stronnicze i pisały bez ogródek o tym czy o tamtym - proszę, są pierwsze efekty, znaleźli się zwolennicy teorii spiskowych które ktoś puścił w internet. Internetowy owczy pęd, powtarzanie niepotwierdzonych i nierzetelnych informacji. Jedyne wyjście to czekać. Czas wszystko zweryfikuje i pokaże. Dość...
"No bo po co mi hamulce jak mam wycieraczki? oO"
Avatar użytkownika
jaczylibodzio
N3
 
Posty: 206
Dołączył(a): poniedziałek, 1 sie 2011, 23:22

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości