37 Rajd Koszyce

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez tomlodz » niedziela, 2 paź 2011, 18:39

W tym nie pomogę bo się nie wybieram.
Avatar użytkownika
tomlodz
N2
 
Posty: 191
Dołączył(a): środa, 1 lip 2009, 20:17
Lokalizacja: Łódź


Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez zachu » poniedziałek, 3 paź 2011, 19:51

Odcinek Herlany w tym roku nie leci (a przynajmniej nie pod taką nazwą) ale może się okazać że akurat ta miejscówka wejdzie w skład innego odcinka. Dopóki nie ma mapek nie można powiedzieć nic pewnego
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez allelisiorr1 » wtorek, 4 paź 2011, 16:21

może ktoś polecić jakis tani nocleg w Koszycach ew okolice? Bo cały czas szukamy...
"...dodaję gazu, bo za szczytem może być prosta..." -Janusz Kulig [*]

Kubicuje!!!
Avatar użytkownika
allelisiorr1
N3
 
Posty: 240
Dołączył(a): sobota, 11 kwi 2009, 19:48
Lokalizacja: Mielec

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez MatiWrc » wtorek, 4 paź 2011, 23:36

Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez karol0000 » wtorek, 4 paź 2011, 23:55

brakuje tylko leszka szkoda tylko że czesi nie jeżdżą na słowacji.........
karol0000
 
Posty: 25
Dołączył(a): środa, 18 maja 2011, 23:19
Lokalizacja: Kalwaria Zebrzydowska

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Zajcev » środa, 5 paź 2011, 12:49

allelisiorr1 napisał(a):może ktoś polecić jakis tani nocleg w Koszycach ew okolice? Bo cały czas szukamy...



podpinam sie do pytania:)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Stanoke » środa, 5 paź 2011, 21:44

krzysiek2285: OS Herľany (Rankovce) w tym roku będzie w piątek (do Vranov nad Topľou) i sobotę (do Herľany).
Sorry for my polish language , i from Slovakia.
Stanoke
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 paź 2011, 19:28

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez kuba.es » czwartek, 6 paź 2011, 11:21

Zajcev napisał(a): allelisiorr1 napisał(a):może ktoś polecić jakis tani nocleg w Koszycach ew okolice? Bo cały czas szukamy...



podpinam sie do pytania:)


http://www.kosice.sk/clanok.asp?file=hotely.htm#hotely1

Tu jest cała lista. Niestety Panowie, rok temu obdzwoniłem ok 10 różnych noclegowni i nigdzie nie było miejsc, ewentualnie były to numery bez pokrycia w realu. Wydałem na telefon ok 40 zeta, a i tak niczego nie załatwiłem jeszcze przed wyjazdem (i nie była to kwestia bariery językowej).

Rajd spędziłem na strefie, więc awaryjny plan zakładał kimanie tam, w samochodzie. Szczęśliwie i po prośbach skierowanych do miłej właścicielki restauracji, udało nam się przekimać kilkanaście km od Koszyc. Puenta jest taka, że mimo imponująco wyglądającej listy noclegów na stronie rajdu, w praktyce nie jest tak łatwo i szczęście może się przydać. Z pewnością nie warto też zwlekać do ostatniej chwili z załatwianiem czegoś (jak ja w roku ubiegłym).

Stanoke napisał(a):krzysiek2285: OS Herľany (Rankovce) w tym roku będzie w piątek (do Vranov nad Topľou) i sobotę (do Herľany).
Sorry for my polish language , i from Slovakia.


Tvoj Pol'sky ne je zly, pozdrav a vidiet'sa na Rally Kosice. ;)
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Seraf » piątek, 7 paź 2011, 13:23

Potrzebuje pomocy od osoby ktora byla juz w Koszycach na rajdzie ;) jestem z plocka i planuje jechac na rajd ale jak narazie to noclegu nie moge znalezc takiego w rozsadnej cenie i chyba bede sie w tym celu wracal do polski a co gorsza nie ma mapek i nic nie moge zaplanowac ;( najbardziej to mnie zdziwilo to ze w WRC przewodnik na rajd polski byl z ktorego chyba nikt nie skorzystal a na rajd koszyc nie ;( za jakiekolowiek informacje bede bardzo wdzieczny ;) gdyby nie to ze jada tez dziewczyny z ekipka to moglibysmy spac pod namiotami albo w aucie ale dziewczyny sa troche wygodne a i tak ciezko je namowic zeby jechaly ;p
Seraf
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): piątek, 30 wrz 2011, 10:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez rajdowiec1 » piątek, 7 paź 2011, 18:35

podpinam sie do pytania ! My ruszamy z Olsztyna
Avatar użytkownika
rajdowiec1
 
Posty: 45
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 19:23
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez kuba.es » piątek, 7 paź 2011, 19:31

Niestety Panowie, na podstawie własnych doświadczeń stwierdzam, że nie jest kolorowo...

Generalnie podstawą jest ta lista:
http://www.kosice.sk/clanok.asp?file=hotely.htm#hotely1

Trzeba po prostu dzwonić, pytać o ubytovanie i liczyć na jakieś wolne miejsca, można także szukać na ślepo już na miejscu. :)

Pod względem wielkości, Koszyce są drugim miastem na Słowacji. Ma to niestety odzwierciedlenie także w cenach noclegów, które wg moich obserwacji zwykle zaczynają się od 40 zł i w górę. W sumie rok temu szukałem noclegu o podobnej porze jak koledzy (ok tydzień przed) i naprawdę było ciężko z wolnymi miejscami. Cudem znaleźliśmy miejsce w miejscowości Jasov, ok 20 km od Koszyc - cena promocyjna 35 zł. W tej wiosce jest także Camping, ale jeśli już tam ktoś będzie, to radzę odwiedzić go za dnia.

W tym roku jadę tylko na sobotę, ale ja mam tam około 150 km. Co do namiotów to nie radzę nikomu - noce są już naprawdę zimne.

edit.
Ta miejscówka jest dość spora, do serwis parku około 5 minut drogi autem - cena ok 60 PLN osoba/noc.
http://meihostel.sk/sk/
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Qbek » piątek, 7 paź 2011, 19:41

A ktoś myślał o spaniu w samochodzie? :D
W sumie my tylko na jedną noc, więc tak zrobimy... :wink:
Qbek
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 09:39
Lokalizacja: Waw/P-śl

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez kuba.es » piątek, 7 paź 2011, 19:46

Qbek napisał(a):A ktoś myślał o spaniu w samochodzie? :D
W sumie my tylko na jedną noc, więc tak zrobimy... :wink:


My rok temu mieliśmy tak spać na serwisie. Chyba idzie przeżyć, z pewnością prędzej niż w namiocie :)
Szczęśliwie udało się nam wynająć pokój na pięterku pewnej restauracji.
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez TITISE » piątek, 7 paź 2011, 20:18

Szukam miejsca na Koszyce z warmii i mazur, kontakt gg: 9486075
TITISE
N3
 
Posty: 206
Dołączył(a): środa, 14 sty 2009, 21:38
Lokalizacja: Col de Turini

Re: 37 Rajd Koszyce

Postprzez Seraf » piątek, 7 paź 2011, 20:38

Ja narazie czekam tak naprawde na mapki bo bez nich nie jade na pewno :( a co do noclegu to moze w polsce blisko granicy ;)
Seraf
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): piątek, 30 wrz 2011, 10:07
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości