Popieramy Leszka Biegusa

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez TGR » niedziela, 18 wrz 2011, 07:35

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... a_PiS.html
Tą informację, za "Gazetą Wyborczą" zamieścił na forum /21 Rajd Dolnośląski 2011/fotorobart_pl. Wg. mnie jest to totalny skandal, żeby w rozgrywki partyjne mieszać człowieka, który tyle dobrego zrobił dla rajdów samochodowych. Mam nadzieję, że nie jestem jedyny w tym osądzie. Trzeba pomóc człowiekowi, który został pozbawiony pracy, tylko przez to, że nie zastosował się do poleceń "oszołomów". Chociaż w ten skromny sposób udzielmy poparcia Leszkowi Biegusowi !!!
Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica


Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez kmederski » niedziela, 18 wrz 2011, 08:25

Zdecydowanie protestuje przeciwko naduzywaniu wladzy do zaspakajania wlasnych(chorych) ambicji przez urzednikow panstwowych w Klodzku.

Mysle, ze protest powinien zatoczyc szersze kregi. Ale zanim to uczynimy dobrze byloby, aby Forumowicze z okolic Klodzka przeprowadzili "wywiad srodowiskowy", czy jeszcze jakis inny urzednik zostal w tym samym czasie zwolniony w ramach wspomnianej "planowanej redukcji etatow".

Majac te informacje powinnismy stworzyc pismo i rozsylac je mailami do MSWiA,Urzedu Wojewodzkiego, lokalnych i centralnych gazet oraz dziennikow, a takze rozglosni radiowych i TV.
Admin Forum AK powinien rozeslac maile do wszystkich Forumowiczow z informacja o akcji, tak aby ilosc rozsylanych maili z protestem byla wystarczajaca, aby zapchac skrzynki i zwrocic uwage wszystkich na nasza akcje.

Tylko w taki sposob mamy szanse na powodzenie - zwlaszcza teraz, przed wyborami :twisted:
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez colin3 » niedziela, 18 wrz 2011, 09:20

przeczytałem artykuł, przykra sprawa, żenada mieszać politykę- która w Polsce jest chora- ze światem rajdów samochodowych, popieram akcję wyżej.
colin3
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 11:50

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 18 wrz 2011, 10:08

Ja także uwarzam że to jest chore i popieram akcje.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez TGR » niedziela, 18 wrz 2011, 10:23

Dla przybliżenia osoby Leszka Biegusa pozwolę sobie zacytować informacje z Magazynu Sportów Samochodowych "Super oes" nr 5/2010.
" Leszek Biegus ma 54 lata, pracuje w kłodzkim Urzędzie Miasta. W sporcie samochodowym działa od 1983 r. (wpierw w delegaturze Automobilklubu Dolnośląskiego, a od 1989 r. w AZK). Jest członkiem zarządu AZK i przewodniczącym Komisji Sportowej. We wrocławskim Okręgu PZM należy do zarządu i przewodniczy Okręgowej Komisji Sportu Samochodowego".
O sobie w tym magazynie napisał: " Najpierw byłem sędzią zabezpieczenia, potem należałem do ekipy OS, byłem kierownikiem PKC, startu i mety stop, kierowałem ekipą oesową, zostałem wicedyrektorem sportowym, potem dyrektorem wyścigu GSMP, wreszcie dyrektorem rajdu RSMP. Przez ostatnich 20 lat obejmowałem kierownicze stanowiska w zawodach rangi MP, byłem powoływany na członka i szefa Zespołu Sędziów Sportowych. Tu nie ma miejsca na rutynę, bo każde zawody przynoszą nowe wyzwania i zaskoczenia, którym trzeba sprostać. Bywało, że wraz z kłodzkimi kolegami wspieraliśmy ekipy przy organizacji wyścigów górskich na Wybrzeżu i w Bieszczadach. Pomagałem kolegom z Automobilklubu Morskiego i Orskiego w rozkręcaniu Rajdów Kaszubskich, Bałtyckich i Lotos...".
" Mamy silną i zwartą grupę kłodzkich działaczy. Możemy liczyć na wsparcie władz samorządowych i instytucji Ziemi Kłodzkiej".
" Za tę dodrą współpracę gorąco dziękuję organom samorządu terytorialnego, szefom instytucji, koleżankom i kolegom z naszego automobilklubu i innych zaprzyjaźnionych klubów!".
Tak było rok temu, ale wtedy nie było kampanii wyborczej :twisted: :twisted: :twisted: Coś z tym trzeba zrobić !!!
Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez Bomber » niedziela, 18 wrz 2011, 11:51

dziwi tylko zaangażowanie Gazety Wyborczej w obronie rajdów...

odkad pamiętam to dzialaja przeciwko sportom motorowym, wiec widze tu bardziej politykę, niż rajdy jednak. a co do wreczania pucharów to szkoda, ze robili blokady takie. nie pomysleli, ze warto budowac dobry klimat dla rajdow takze z innymi partiami?

powinnismy sie cieszyc, ze pis, czy sld chce wreczac puchary, za rok organizacja rajdu moze byc latwiejsza, kto wie jaki bedzie wynik wyborow?
Bomber
N2
 
Posty: 176
Dołączył(a): wtorek, 12 wrz 2006, 08:54
Lokalizacja: Kraków

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez Sejol » niedziela, 18 wrz 2011, 12:30

Wybory samorządowe były rok temu, więc PIS będzie tam rządziło jeszcze przynajmniej 3 lata. Obojętnie z jakiej byłoby to partii, władze w Kłodzku udupiły dyrektora rajdu i bardzo prawdopodobne że nie wydadzą zgody na rajd w przyszłym roku. Warto im przypomnieć konferencję przed rajdem http://www.youtube.com/watch?v=r6KonQ21qvw byli wtedy bardzo zadowoleni że rajd się odbędzie.
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez TGR » niedziela, 18 wrz 2011, 13:30

Sejol napisał(a):Wybory samorządowe były rok temu, więc PIS będzie tam rządziło jeszcze przynajmniej 3 lata. Obojętnie z jakiej byłoby to partii, władze w Kłodzku udupiły dyrektora rajdu i bardzo prawdopodobne że nie wydadzą zgody na rajd w przyszłym roku. Warto im przypomnieć konferencję przed rajdem http://www.youtube.com/watch?v=r6KonQ21qvw byli wtedy bardzo zadowoleni że rajd się odbędzie.


Masz rację, tu chodzi o dwie rzeczy. Pierwsza to udupienie człowieka, który nie miał ochoty "dopieścić" kandydata, który z rajdami ma tyle do czynienia, że zapieprzał po naszych drogach nie zwracając uwagi na przepisy, bo konwojowali go borowiki na niebieskich kogutach. Zwolnienie 5 września, dzień po rajdzie, mówi samo za siebie. Cóż to, dopiero wtedy burmistrz doznał olśnienia, że musi zlikwidować kilka etatów ? A druga, to to, że jest bardzo prawdopodobne, że Rajd Dolnośląski wypadnie z kalendarza RSMP, bo od władz samorządowych zależy w tym wypadku bardzo wiele. Czy wyobrażacie sobie, że burmistrz po takich wydarzeniach i po tym, że będzie musiał pracownika przywrócić do pracy, wyda pozytywną decyzję odnośnie rajdu ? Kto na tym straci ? My, kibice rajdowi, właściciele hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, właściciele knajpek i sklepików. Straci na tym cała Kotlina Kłodzka !!!Brawo panie burmistrzu !!! Brawo !!! POLACY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ :D :D :D
Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez kremer » niedziela, 18 wrz 2011, 15:40

W Kłodzku PIS rządzi ? Swoją drogą nie chce mi się wierzyć, żeby przez taki błachy incydent został oprócz dyrektora skasowany również rajd.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez RajducH » niedziela, 18 wrz 2011, 18:38

wybory sie zblizaja i kazdy chcialby wreczac puchary; zawodnikom i kibicom wisi kto wrecza puchar, ale te pajace musza pchac się z mordami wszedzie; plakaty tu, plakaty tam, ja od kilku lat chodze na wybory i oddaje pusta kartke
zachowanie polityka w tym przypadku to żenada i prostactwo - trzeba wyslac mu maila i potepic
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez Jarek55511 » poniedziałek, 19 wrz 2011, 11:49

A ciekawie czy wydadzą zgodę na wyścig w Siennej?
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez denzel » poniedziałek, 19 wrz 2011, 15:46

Jarek55511 napisał(a):A ciekawie czy wydadzą zgodę na wyścig w Siennej?

A co ma piernik do wiatraka? Biegus pracował w Kłodzku w urzędzie miasta.
denzel
N3
 
Posty: 221
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 18:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez rrwrc » poniedziałek, 19 wrz 2011, 15:55

,
Ostatnio edytowano sobota, 7 sty 2012, 17:23 przez rrwrc, łącznie edytowano 1 raz
rrwrc
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 8 paź 2010, 23:46

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez Jarek55511 » poniedziałek, 19 wrz 2011, 17:33

Denzel bo mogą i tam namówić lokalne władze na to żeby nie wyrazili zgody na przeprowadzenie imprezy organizowanej przez AK Ziemi Kłodzkiej? A Rajd Dolnośląski też przebiega po różnych gminach,nie tylko Kłodzkiej i grożą że nie wyrażą zgody więc pomyślałem też o Siennej. Ale jak to często robią politycy to ich obiecanki nigdy nie są spełniane. Mam nadzieję że i tym razem ich słowo nie będzie dotrzymane.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Popieramy Leszka Biegusa

Postprzez d-z rallyfans » poniedziałek, 19 wrz 2011, 18:17

Jeżeli burmistrz Szpytma razem ze swoim kolesiem Dąbrowskim będzie dążył do tego aby rajd się nie odbył w przyszłym roku to będzie to gol samobójczy dla jego ekipy, już teraz po groźbach i czynach AZK może zacząć dogadywać się z innymi gminami i najwięcej może stracić na tym miasto Kłodzko, bo nie będzie prologu, serwis może zostać pod CH Twierdza bo to teren prywatny, no chyba że szanowny burmistrz zagrozi że nie umorzy podatku i się wystraszą.
Jeszcze nie tak dawno tylko start i prolog był w Kłodzku, serwis w Zieleńcu, parc ferme w Dusznikach, meta tez w Dusznikach, więc co za problem przenieść start np do Polanicy, Dusznik czy Kudowy, przecież to dla tych miast doskonała promocja, a nie sądzę że burmistrzowie tych miast będą patrzyć na burmistrza Kłodzka :lol: Drogi w Kotlinie są pod jurysdykcją powiatu a nie Szpytmy, a z tego co się orientuje to pisowcy powiatem nie rządzą. Więc jak Szpytma razem z Dąbrowskim nie chcą rajdu w Kłodzku to ich problem, no chyba że AZK się tak łatwo podda i zrezygnują całkowicie z organizacji rajdu.

Co do Siennej, to tak jak pisałem, droga jest powiatowa, a impreza odbywa się w gminie Stronie Śląskie, ZOZ-em ( karetka ) rządzi Pan Niebieszczański który jest kandydatem PSL, więc do pisu mu chyba daleko :)

Mała pomyłka, ZOZ-em w Kłodzku rządzi Pan Niedzielski który jest kandydatem SLD na senatora :oops:
Ostatnio edytowano wtorek, 20 wrz 2011, 17:36 przez d-z rallyfans, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości

cron