Junior 1600 w POlsce

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Tomi_OL » poniedziałek, 26 lip 2004, 22:44

Frycz do SUBARU zamiast Bełtowskiego :shock: :!: ( tak sobie tylko myślę ) :)

Seba zle się czuje w ośce.
Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwórku. To zwykli oszuści. Simon Jean-Joseph.
www.sztukakibicowania.pl
Jezek, jezek, jezek SE MA !
Gravel Ruless !
Tomi_OL
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 11:43
Lokalizacja: Olsztyn


Postprzez +RAFAŁ+ » wtorek, 27 lip 2004, 08:57

Tomi_OL napisał(a):Seba zle się czuje w ośce.


Ja bym raczej powiedział, ze zle sie w Puncie czuje. Corsa przeciez dobrze jeździł. Wygral nawet rajd w generalce.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez !ADI! » wtorek, 27 lip 2004, 10:02

Frycz źle się czuje z tym, żę nie może ustawić samochodu tak jak by chciał. Ma problem z dogadaniem się z mechanikami.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Banan » wtorek, 27 lip 2004, 11:27

!ADI! napisał(a):Frycz źle się czuje z tym, żę nie może ustawić samochodu tak jak by chciał. Ma problem z dogadaniem się z mechanikami.


Caly sezon sie tak tlumaczy
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez TSRALLY » wtorek, 27 lip 2004, 11:32

To jest własnie bardzo dziwne, świetne auto, świetna wypożyczalnia, doświadczeni mechanicy i inżynier na każdym rajdzie, to co tu może nie grać?
Ja:Ile kosztuje u Ciebie wypożyczenie Lancera za kilometr??
Janusz Kulig:Przyjedź do Krakowa, na pewno się dogadamy

Tych słów nie zapomnę do końca życia, Janusza także
Avatar użytkownika
TSRALLY
N3
 
Posty: 313
Dołączył(a): sobota, 31 sty 2004, 20:16
Lokalizacja: Katowice(gg:5296417)

Postprzez mototom » wtorek, 27 lip 2004, 12:13

TSRALLY napisał(a):To jest własnie bardzo dziwne, świetne auto, świetna wypożyczalnia, doświadczeni mechanicy i inżynier na każdym rajdzie, to co tu może nie grać?

Może wszystko gra tylko są lepsi.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Raven » wtorek, 27 lip 2004, 12:20

Ja sie zastanawiam, czy to Punto to nie jest jakas wersja budzetowa, malo placisz- malo masz.
Przeciez Frytka w Corsie jezdzil znacznie lepiej.
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez Raven » wtorek, 27 lip 2004, 12:27

Siergey napisał(a):I niestety słabe Agrupy i mocne eNki takiego szoł nie sa w stanie zapewnic. I ludzi na oesy nie przyciągną.

Tu sie z toba nie zgodze. Podam przyklad mojego ulubionego kraju, jezeli chodzi o rajdy. We Wloszech na rajdy przychodzi pelno kibicow, a co ogaladaja? Slabiutkie s1600 i zenujace Nki. Jak mi teraz wytlumaczysz ze te rajdy zyja i jest zaintereswoanie, a kazdy rajd to ponad setka zawodnikow???
A dla tych co lubia wrc to jest ichnia druga liga, tam na kazdym rajdzie srednio sa ze trzy wrc (i to z najwyzsze polki) i kilka dwulitrowych kitow. Obie serie przyciagaj sporo ludzi, an pewno wiecej niz w PL.

Tu chodzi chyba tez o myslenie, skoro sami kibice mowia ze warto isc tylko na wrc, to rowniez sponsorzy przyjmuja taki sposob myslenia, nie inwestuja w rajdy i to chyba tutaj kolo sie zamyka.
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez !ADI! » wtorek, 27 lip 2004, 12:52

[quote="RavenTu chodzi chyba tez o myslenie, skoro sami kibice mowia ze warto isc tylko na wrc, to rowniez sponsorzy przyjmuja taki sposob myslenia, nie inwestuja w rajdy i to chyba tutaj kolo sie zamyka.[/quote]

No w sumie to reklama jest ukierunkowana na nas. Ale z drugiej strony to trzeba może zareklamować Nkę i S1600, ale w śród kibiców.

W ogóle to wydaje mi się, żę jazda nawet Nką po polskich wyrypanych drogach jest bardziej efektowna od tej wyścigowej Nki we włoszech. Bo u nas to co chwila jakieś podbicie czy syf. I auto już nie jedzie nudno.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Raven » wtorek, 27 lip 2004, 12:56

Oj chlopie, ty lepiej zobacz najpierw jak oni tam jezdza, tam nie musi byc podbicie zeby bylo widac szybka jazde :)
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez !ADI! » wtorek, 27 lip 2004, 13:05

WIdziałem ale to jest szybki wyścigowy styl [mówię o N]. A u nas drogi wymuszają prawie szutrowy styl jazdy. Zabrudzone cięcia i wszelgiego rodzaju ubytki asfaltu To wymusza podniesienie z zmiększenie zawieszenia , a operacja pociąga za sobą ślizgającą jazdę.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków


Postprzez Wilu » wtorek, 27 lip 2004, 18:17

Trzeba to im przyznać, że zapinają piekne rogale i zdecydowanie Raven ma rację, robią to enkami od zawsze. niestety u nas styl enkowy oznacza lipę, a mało kto jeździ brutalnie tymi autami.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Sergiey » wtorek, 27 lip 2004, 18:33

Raven napisał(a):
Siergey napisał(a):I niestety słabe Agrupy i mocne eNki takiego szoł nie sa w stanie zapewnic. I ludzi na oesy nie przyciągną.

Tu sie z toba nie zgodze. Podam przyklad mojego ulubionego kraju, jezeli chodzi o rajdy. We Wloszech na rajdy przychodzi pelno kibicow, a co ogaladaja? Slabiutkie s1600 i zenujace Nki. Jak mi teraz wytlumaczysz ze te rajdy zyja i jest zaintereswoanie, a kazdy rajd to ponad setka zawodnikow???
A dla tych co lubia wrc to jest ichnia druga liga, tam na kazdym rajdzie srednio sa ze trzy wrc (i to z najwyzsze polki) i kilka dwulitrowych kitow. Obie serie przyciagaj sporo ludzi, an pewno wiecej niz w PL.

Tu chodzi chyba tez o myslenie, skoro sami kibice mowia ze warto isc tylko na wrc, to rowniez sponsorzy przyjmuja taki sposob myslenia, nie inwestuja w rajdy i to chyba tutaj kolo sie zamyka.


Hmm - Na pewno masz wiele racji, ale nie każdy kto chodzi na oglądare ma takie pojęcie o rajdach jak większosc z nas, na tym forum. Sponsorów interesuje maxymalnie duza ilosc kibicow na oesach (nie wspomne o transmisjach TV bo juz chyba wszystko zostało powiedziane) - a słabsze rajdówki przyciągają tylko prawdziwych maniaków. A zdecydowana większość czeka tylko na te "prawdziwe potwory". Przypomnij sobie te rzesze kibicow na oesach kilka lat temu - i tych "dziwaków" goniących za czołówką? Sam zreszta wiele lat temu - do rajdu wisły chyba 97 jezdziłem za "czubem" az na ktoryms oesie utknelismy i wtedy poznałem to "prawdziwe piękno" rajdów - oczywiscie ze strony kibica.
Ale do rzeczy: pomimo juz tylu lat spędzonych na oesach, poznaniu na czym polega technika jazdy, zrozumieniu niuansów technicznych - w dalszym ciągu jak przejedzie koło mnie pełnym ogniem wrc włosy mi się jeżą na rękach. Jest w tych autach coś magicznego. Mnie się również podoba jak ośki i enki tną zakręty, skłądają się do nawrotów itd..., ale przyznaj sam, że dla "nie-kompletnego-maniaka" nie ma nic piękniejszego niż długi slajd, strzelającego ogniem z rury wrc'a
Pozdrawiam
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez Banan » wtorek, 27 lip 2004, 19:30

U nas bokami prawie nikt nie jezdzi - Grzyb, Junior, Mucha i zawodnicy slabszymi autami.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości