Junior 1600 w POlsce

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Junior 1600 w POlsce

Postprzez Gokart » wtorek, 29 kwi 2003, 16:35

Jak sądzicie, czy w tym sezonie można liczyć na start większej liczby samochodów w klasie Super 1600? I tak już na ELmocie ma być nieźle - cztery samochody - ale kto wie, może na Polskim będzie jeszcze lepiej? Słyszeliście coś może o planach CHudobińskiego?
Avatar użytkownika
Gokart
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): wtorek, 6 sie 2002, 13:33
Lokalizacja: Kraków


Postprzez żółtodziób » wtorek, 29 kwi 2003, 17:23

4 Juniory to nieźle? Swego czasu nawet WRC na naszym zadupiu bywało więcej... Teoretyczna szansa na 5te S1600 jest, Turas podobno buduje zespół i jeśli nie zbierze floty na WRC pojedzie juniorem, a jak na to nie styknie to Nką... Ale walka może być ciekawa w tej klasie o ile młody Kościuszko coś sensownego pokaże, a nie będzie się woził jak to miało miejsce z Pinelesem. Bardzo chciałby jeździć S 1600tką Bełtowski, ale sam przyznaje że raczj nic z tego. Szkoda, że potrafi szybko jeździć nie raz już pokazał. Poza tym ktoś się jeszcze odgrażał że wystawi Łajdaczkę S1600, auto tańsze od Nki, ale czy szybkie to się okaże. Ale jak na razie i tego nie widać... O Chudobińskim cisza jak makiem zasiał. Nie wiadomo czy FIa dopuści go do klasyfiacji JWRC i nie wiadomo jak w sytuacji kiedy nie dopuści zachowaja się ci którzy wykładają kasę..
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Wilu » wtorek, 29 kwi 2003, 20:37

na Polskim będzie napewno lepiej bo startują łady s1600 fabryczne, a pogłoski o dwóch włochach traktuję raczej jako ciekawostkę, ale kto to wie.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Gokart » środa, 30 kwi 2003, 09:24

w dzisiejszym newsie Bełtowski mówi o "sześciu samochodach Junior 1600".
Avatar użytkownika
Gokart
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): wtorek, 6 sie 2002, 13:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koval » środa, 30 kwi 2003, 11:02

Szkoda Frycza bo mysle ze na niego nie bylo by bata w tym sezonie - nawet w Corsie... Szkoda bo nie ma porowania co byla warta jego jazda -teraz byloby odniesienie jako takie...
Czyzby kolejny talent przestal sie rozwijac...



...::: pozdro ::....
http://www.pwr.wroc.pl Obrazek
Avatar użytkownika
koval
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 03:45
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Piotr » środa, 30 kwi 2003, 11:59

Bełtowsi pisze ze jest 6 aut super 1600 bo samochodzik Nowosiadłego czyli Puga 206 (pucharówka francuska 160 KM) czyba traktują jako rywala.[/img]
Kucharz
Avatar użytkownika
Piotr
N3
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 gru 2002, 12:19
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postprzez LIPciu » środa, 30 kwi 2003, 13:00

żółtodziób napisał(a):4 Juniory to nieźle? Swego czasu nawet WRC na naszym zadupiu bywało więcej...



opamiętaj się ja tu mieszkam. nie przesadzasz???

żółtodziób napisał(a):
Ale walka może być ciekawa w tej klasie o ile młody Kościuszko coś sensownego pokaże, a nie będzie się woził jak to miało miejsce z Pinelesem.


spokojna twoja rozczochrana kolego

żółtodziób napisał(a):Bardzo chciałby jeździć S 1600tką Bełtowski, ale sam przyznaje że raczj nic z tego. Szkoda, że potrafi szybko jeździć nie raz już pokazał.


ha ha ha ha ha ha ha
to się nie popisałeś tym stwierdzeniem!!!!
ps. żółtodziobie co sie z toba stało od pewnego czasu wogóle cię nie poznaje.
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Gokart » środa, 30 kwi 2003, 16:52

LIPciu, co dokładnie masz na myśli?
Avatar użytkownika
Gokart
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): wtorek, 6 sie 2002, 13:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez LIPciu » środa, 30 kwi 2003, 18:16

o którą konkretnie cześć mojego postu ci chodzi??
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez żółtodziób » środa, 30 kwi 2003, 19:54

LIPciu :

1. ja też tu mieszkam, ale to jest jak z WC, przebywasz bo musisz... Jeśli dobrze Ci w kraju w którym nie ma kasy na nic za to jest głupia władza i głupie związki zawodowe oraz rekordowe bezrobocie to niech ci Allach błogosławi... Mnie się tu nie podoba i dopóki tak będzie to Polska zawsze będzie dla mnie zadupiem.

2. spokojna moja rozczochrana będzie dopiero jak zobaczę że Kościuch nawiąże walkę ze starszymi kolegami, póki co mam tylko mocno uzasadnioną nadzieję ze tak będzie.

3. Jeśli chodzi o to zdanie to z rozpędu nieco namieszałem ze składnią i stąd nieporozumienie. "Szkoda" powinno być po przecinku a nie po kropce, natomiast kropka powinna być po "szkoda".

Chyba teraz nie masz zamiaru kwestionować że Bełtowski nieźle zaiwaniał, biorąc pod uwagę możliwości przestarzałego auta nawet bardziej niż nieźle.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez LIPciu » środa, 30 kwi 2003, 20:57

żółtodziób napisał(a):Chyba teraz nie masz zamiaru kwestionować że Bełtowski nieźle zaiwaniał, biorąc pod uwagę możliwości przestarzałego auta nawet bardziej niż nieźle.

niebardzo. dla mnie ten chłop wcale nie jest jakims dobrym kierowcą. on nie mam talętu tylko wzystkiego się uczy!!! wielu ludzi na jego miejscu śmigałoby o wiele szybciej wierz mi.
pozdrwiam
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Rafał » środa, 30 kwi 2003, 21:46

LIPciu napisał(a):niebardzo. dla mnie ten chłop wcale nie jest jakims dobrym kierowcą. on nie mam talętu tylko wzystkiego się uczy!!! wielu ludzi na jego miejscu śmigałoby o wiele szybciej wierz mi.
pozdrwiam


Chyba się mylisz. Talentu to Pineles nie ma(miał?) którego Bełtowski objeżdżał bez problemu gorszym autkiem, a tytuł TALENT ROKU to jakieś głąby przyznają, no nie?
Avatar użytkownika
Rafał
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota, 15 lut 2003, 20:43
Lokalizacja: Łańcut

Postprzez żółtodziób » środa, 30 kwi 2003, 22:56

no, McRae, Makinen, Gronholm z pewnością tym autkiem śmigaliby szybciej ale to trochęnie te mistrzostwa. Bełtowskiego należy porównywac do debiutantów i rutyniarzy którzy na naszym podwórku dysponują podobnym lub lepszym sprzętem. Zgodzę się że nie jest to talent na miarę Frycza, ale pokaż mi drugiego gościa który chociaż usiłowałby nawiązać walkę z wozami 20% mocniejszymi i 5 lat młodszymi... To tak jakby ktoś ciął się z 206 WRC jadąc np. A-grupową Celiką... Przecież nie można od takiego zawodnika wymagać na dzień dobry nie wiadomo czego...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Wilu » czwartek, 1 maja 2003, 00:35

Bełtowski ma fanatastyczne autko, i jak by "Fryczem" czy jakimś innym gadem był to by tą obsadę w s1600 fantazją objechał, wydaje mi się, to co wiem, widziałem, i śledziłem to nieświadczy najlepiej. Porównujecie z Pineską - boję się zaprzeczyć. ale pozytywnie jak zwykle zakończę. ahoy
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez LIPciu » czwartek, 1 maja 2003, 01:42

Rafał napisał(a):
LIPciu napisał(a):niebardzo. dla mnie ten chłop wcale nie jest jakims dobrym kierowcą. on nie mam talętu tylko wzystkiego się uczy!!! wielu ludzi na jego miejscu śmigałoby o wiele szybciej wierz mi.
pozdrwiam


Chyba się mylisz. Talentu to Pineles nie ma(miał?) którego Bełtowski objeżdżał bez problemu gorszym autkiem, a tytuł TALENT ROKU to jakieś głąby przyznają, no nie?

tak ale te głąby to są bardzo dobrzy znajomi jego taty :)
żłótodziób napisał(a):Zgodzę się że nie jest to talent na miarę Frycza, ale pokaż mi drugiego gościa który chociaż usiłowałby nawiązać walkę z wozami 20% mocniejszymi i 5 lat młodszymi...

pamiętasz rajd polski (wygrał go gryczyński w toyocie a drugi był kuzaj w subaru) w którym sztuka na ostatnim odcinku specialnym wykręcił trzeci czas??? obiechał np. kuchara w golfie i gieruszczaka w celice!!
może być taki przykład??
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości