68 Rajd Polski 2011

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 68 Rajd Polski 2011

Postprzez voytec » czwartek, 27 paź 2011, 00:33

synek03 napisał(a):
Szkucik napisał(a):no to teraz sołek zapłaci sporą sumę jeszcze


dla niego to tyle, co dla ciebie kupić tyskie ;d taka prawda.

a dla Kajto zasłużone gratulacje, a Sołek stracił kompletnie w moich oczach. człowiek który nie potrafi przegrać...


Primo: Panowie, może przestańcie już poprawiać kondycję sportu narodowego, czyli mistrzowskiego poziomu zaglądania komuś do portfela...
Secundo: A gdybyście tak spróbowali zmienić optykę i spojrzeć na sprawę nieco inaczej - pomijając zgodną z regulaminem możliwość zweryfikowania auta konkurenta (i to właściwie wyczerpuję rozważania dot. zasadności, bo o etyce w sporcie można długo i bez wiążących postanowień), monsieur Sołowow równie dobrze może zasługiwać na pochwałę, bo składając protest, i to na cały samochód, paradoksalnie przyczynił się do oczyszczenia atmosfery na płaszczyźnie podejrzeń co do czystości sprzętowej (regulaminowej i homologacyjnej) wśród bezpośredniej konkurencji czuba RSMP - w sposób niepodważalny, gdyż decydujący głos miała tutaj wierchuszka techniczna FIA. No jak dla mnie to jest pozytywne zjawisko. Dodatkowo, jakby efektem ubocznym, ale również pozytywem jest weryfikacja fachowości i promocja w środowisku rajdowym (nie tyle krajowym, co zwłaszcza spoza granic RP) Rallytechnology jako godnego zaufania, kompetentnego partnera technicznego. Chłopaki są też sprawni i na czas właściwie przygotowali rajdówkę na Koszyce. Zatem pozostaję jedynie gdybanie "co by było, jakby..", a to jak wiadomo nie ma zbytniego sensu.

Pozdrawiam!
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka..."
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp


Re: 68 Rajd Polski 2011

Postprzez MariuszM » czwartek, 27 paź 2011, 11:01

www.rsmp.tv
Avatar użytkownika
MariuszM
N3
 
Posty: 459
Dołączył(a): poniedziałek, 9 mar 2009, 18:35

Re: 68 Rajd Polski 2011

Postprzez killer wrc » czwartek, 27 paź 2011, 12:00

Tak jak myślałem,Kajto czysty.I brawo.Proponuję zatem panom którzy to kwestionowali zabrać się za trening.Tylko tak jest szansa wygrywać:_)
Hoło Go!Kajto Go!
Avatar użytkownika
killer wrc
A5
 
Posty: 503
Dołączył(a): piątek, 3 mar 2006, 21:22
Lokalizacja: Wymój -Mańki

Re: 68 Rajd Polski 2011

Postprzez Gracko » piątek, 28 paź 2011, 10:38

Czyżby Bułgaria wykolegowała Polski z IRC w przyszłym sezonie ?
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Re: 68 Rajd Polski 2011

Postprzez MSG Racing » piątek, 28 paź 2011, 11:01

Jakoś mnie to nie dziwi. Bez konkretu z naszej strony IRC nie będzie się zastanawiało. Za mało znaczymy. Inna sprawa, że tylko jedno źródło uważało że Polski będzie w IRC.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: 68 Rajd Polski 2011

Postprzez kremer » piątek, 28 paź 2011, 11:31

Może więcej Lewów przesłali na konto organizatorów IRC ? Moim zdaniem rok 2012 to ewidentny skok na kase :) Jakas Rumunia, ponownie nudne Węgry, Bugaria, Ukraina... a Polski NIMA. Od 2013 jak połączą irc z erc to będzie mniej miejsc, a więcej chętnych. Ciekawe na jakiej zasadzie wejdą rajdy takie jak Madera, które już kasy nie mają na licencję IRC. W 2012 bierzemy każdego z kasą... Może się okazać, że taka Bułgaria dalej będzie miała swój rajd w ME/IRC, (wiem wiem to są dwa różne rajdy w IRC I ME, ale jeden kraj) a Polska nie będzie miała nic. termin wrzesniowy przez jakieś robaki i torpedaowanie przez ekologów dało rezultaty.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: 68 Rajd Polski 2011

Postprzez kremer » środa, 28 mar 2012, 13:25

...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron