Skandaliczne obyczaje w polskim sporcie motorowym

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez fotorobart_pl » wtorek, 1 lut 2011, 15:33

petro_z napisał(a):
Ja bym powiedział, że raczej wybitnie mu leżało! Raz leżało na dachu, raz na boku, raz w rowie... ;) Szkoda Lecha bo zawsze fajnie się oglądało jego fantazyjną jazdę, a Skodziana i tak dzielnie znosiła takie katowanie. Zwróć uwagę, że Leszkowi nie leżało też Subaru, ani Fabia WRC, ani wieloryb... Może to już po prostu czas?

Subaru szczególnie w sezonach :
2005 i 2006 :lol:
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54


Postprzez petro_z » wtorek, 1 lut 2011, 15:38

fotorobart_pl napisał(a):Subaru szczególnie w sezonach :
2005 i 2006 :lol:


Zdejmij klapki z oczu. :) Nie mówię, że z Kuzaja nigdy nic dobrego nie było.
Avatar użytkownika
petro_z
N2
 
Posty: 125
Dołączył(a): środa, 31 paź 2007, 19:01
Lokalizacja: Iława/Olsztyn

Postprzez bzinek » wtorek, 1 lut 2011, 15:40

parafrazując słowa pewnego utworu

"może przyszedł czas by odpoczywać" 8)
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Postprzez fotorobart_pl » wtorek, 1 lut 2011, 15:42

petro_z napisał(a):
fotorobart_pl napisał(a):Subaru szczególnie w sezonach :
2005 i 2006 :lol:


Zdejmij klapki z oczu. :) Nie mówię, że z Kuzaja nigdy nic dobrego nie było.


a czy ja coś takiego sugeruję? ja tylko daje odpowiedź na to: czy i kiedy mu subaru leżało. nie piszę ani słowa o jego umiejętnościach :D
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez kmederski » wtorek, 1 lut 2011, 15:58

Nie odnosze sie do rozstania, jako takiego, tylko do formy, a generalnie do momentu. Rozwody nigdy nie sa latwe, w zyciu prywatnym takze nie, tyle ze o kulturze, badz jej braku, stron swiadczy sposob przeprowadzenia tego rozwodu.

I jak sami piszecie, podajac przyklady Herby, Dytkow czy Bebnow, takie obyczaje sa zjawiskiem czestym. Po prostu uwazam, ze nalezy je pietnowac.
A gdzie, jak nie tutaj?

Jak ktos napisal WRC tego nie zrobi, bo ich egzystencja zalezy od reklam, co jest smutne ale zrozumiale.

Co by nie pisac o Leszku, na takie zamkniecie drzwi przed nosem na 3 tygodnie przed rozpoczeciem nowego sezonu z cala pewnoscia nie zasluzyl. Ani on, ani nikt inny. Wyleciec mozna z teamu w kazdym momencie, jezeli ktos nie przestrzega regul gry i swoimi wypowiedziami dziala na szkode Sponsora, bo to zawieraja umowy.

Brak wynikow byl znany w ubieglym sezonie. Jezeli to bylo przyczyna, to wtedy nalezalo sprawe rozwiazac, ale nie teraz.

I to byloby OK, a tak jest po prostu zenujace i szkodliwe bardziej dla wizerunku Skody i Castrola, niz wizerunku Leszka.
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Postprzez redbull46 » wtorek, 1 lut 2011, 16:11

kmederski napisał(a):Nie odnosze sie do rozstania, jako takiego, tylko do formy, a generalnie do momentu. Rozwody nigdy nie sa latwe, w zyciu prywatnym takze nie, tyle ze o kulturze, badz jej braku, stron swiadczy sposob przeprowadzenia tego rozwodu.

I jak sami piszecie, podajac przyklady Herby, Dytkow czy Bebnow, takie obyczaje sa zjawiskiem czestym. Po prostu uwazam, ze nalezy je pietnowac.
A gdzie, jak nie tutaj?

Jak ktos napisal WRC tego nie zrobi, bo ich egzystencja zalezy od reklam, co jest smutne ale zrozumiale.

Co by nie pisac o Leszku, na takie zamkniecie drzwi przed nosem na 3 tygodnie przed rozpoczeciem nowego sezonu z cala pewnoscia nie zasluzyl. Ani on, ani nikt inny. Wyleciec mozna z teamu w kazdym momencie, jezeli ktos nie przestrzega regul gry i swoimi wypowiedziami dziala na szkode Sponsora, bo to zawieraja umowy.

Brak wynikow byl znany w ubieglym sezonie. Jezeli to bylo przyczyna, to wtedy nalezalo sprawe rozwiazac, ale nie teraz.

I to byloby OK, a tak jest po prostu zenujace i szkodliwe bardziej dla wizerunku Skody i Castrola, niz wizerunku Leszka.


Skąd wiesz, że Leszek dowiedział się o rozstaniu na trzy tygodnie przed startem sezonu? Mi się wydaje, że jest na tyle doświadczony i swoje w życiu już przeszedł, że jeśli miał (by) w planach jeździć w 2011 to na pewno wiedział (by) o tym wcześniej.
A ja i tak dalej trzymam za niego kciuki żeby pokazał się w nowym sezonie, bo bądź co bądź pojęcie o jeździe to on ma i jakoś tak pusto by bez niego było.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano wtorek, 1 lut 2011, 16:19 przez redbull46, łącznie edytowano 1 raz
redbull46
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2010, 19:36

Postprzez wanderer » wtorek, 1 lut 2011, 16:12

Kuzaj jak Kuzaj raczej sobie poradzi najbardziej szkoda było Łukasza Sztuki jak Seat zrezygnował z jego usług a potem jeszcze inny sponsor, który wycofał się już po pierwszym starcie w PCWRC, w Rajdzie Szwecji w 2003 roku.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Postprzez Air Black » wtorek, 1 lut 2011, 16:17

Nie rozumiem o co ta wojna ?
To ,że dziś ukazała się informacja prasowa nie znaczy ,że dziś rozwiązano jakąś umowę między Leszkiem a Skodą.
Ja sądzę ,że Pan Kuzaj tak samo jak Pan Kuchar co roku podpisują nowe kontrakty mimo np. pozostania w tym samym zespole.
Kontrakt obejmuje od pierwszego startu do rajdu barbórki a potem się negocjuje co dalej.
I myślę ,że Leszek Kuzaj jako stary wyjadacz świetnie o tym wiedział i prowadził rozmowy ze skodą i innymi potencjalnymi sponsorami.
Więc gdzie ten skandal ?
a to ,że dziś ukazał się news to może być tylko świetna robota kogoś od PR. Skodzie zależało aby było głośno o niej to informacja ukazuje się przed rajdem a nie po rajdzie barbórki ... jeżeli taki był zamysł to jak widać cel osiągnięty :)
Avatar użytkownika
Air Black
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): czwartek, 22 mar 2007, 18:25

Postprzez jajo » wtorek, 1 lut 2011, 17:16

przed chwila telefonowalem z kims ze srodowiska krakoskiego i wersja o postawieniu lecha przed faktem dokonanym teraz jest jak najbardziej prawdopodobna ech...

gdyby cos innego planowal to by juz bylo o tym glosno od conajmniej miesiaca!!!
Avatar użytkownika
jajo
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 11 paź 2010, 15:14
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Sebekrally » wtorek, 1 lut 2011, 17:20

Skandalem bym tego nie nazwał, po prostu Kuzi osiągną szczyt swoich możliwości, ten sezon był chyba najbardziej dzwonogenny w historii jego startów, ja się dziwiłem że dokończył sezon w Fabi. Zawsze chętnie oglądałem jego przejazdy, dlatego zaczynałem od pierwszego odcinka na rajdzie :lol: A na lotosie rozwalił auto jeden zakręt za wcześnie bym zobaczył go jadącego na testowym :P
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez rafiwrc » wtorek, 1 lut 2011, 17:36

Mysle ze kazdy z Was gdyby dowiedzial sie o fakcie iż.... "sluchaj nie damy rady cie sponsorowac w przyszlym roku, staraj sie cos sam wymyslic....." i ta wiadomosc została przekazana w listopadzie albo nawet w grudniu....to bylbym w stanie cos "wymyslic" a nie na miesiac przed rajdem.....



Leszek został postawiony przed faktem dokonanym......
rafiwrc
 
Posty: 35
Dołączył(a): piątek, 30 mar 2007, 20:32

Postprzez Motulski » wtorek, 1 lut 2011, 18:26

Więc niech Lechu wsiada w N grupe i ściga się z chłopakami w tym roku, a bedzie chyba z kim, bo z pewniaków z s2000 to chyba został Sołek i Rzeźnik. Fajny i ciekawy powrót do enek by był a i obsada nie słaba, prawdopodobnie w n-kach Kajto, Kuchar, Chuchała, Czopik, Aigner, Porębski, Habaj, Butruk, Typa plus na Lotosie w N Zawada, Bęben, Karnabal. Nie ma co narzekać :wink: Sezon Enek się zapowiada :wink:
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Postprzez menson » wtorek, 1 lut 2011, 18:34

Szumu narobiliście niewiem czemu. Co miało być napisane to zostało. W grudniu już chodziły poważne słuchy że Laszek kończy kariere także ta wiadomość o skodzie wogóle nie dziwi.
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez simprez_ » wtorek, 1 lut 2011, 18:52

Co do oświadczenia Skody - żaden skandal, ani jakaś większa zdziwka. Wiele osób podejrzewało, że do tego może dojść.
Za to rejterada Castrola to już mnie zaskoczyła. W końcu trochę lat razem ze sobą współpracowali.
Pozostaje życzyć powodzenia, Oby udało się zmajstrować coś na ten sezon.
www.924.pl
simprez_
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 27 mar 2010, 21:53

Postprzez Superleggera » wtorek, 1 lut 2011, 20:59

Ja myślę, że Kuzaj dowiedział się z newsa na Autoklubie, że nie jest już kierowcą Skody... Ludzie, powagi trochę :roll:
SZYMON OGNIA!!!
Obrazek Zapraszam na swój fanpage: https://www.facebook.com/pages/SnopkowskiArt/190517284345841
Superleggera
A5
 
Posty: 942
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 19:48
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

cron