Skandaliczne obyczaje w polskim sporcie motorowym

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez magneto » piątek, 4 lut 2011, 02:41

MaxiA7 napisał(a):osobiście jakbym stał na czele PZM i niezależało mi by na kasie, wprowadziłbym do RSMP takie coś: kto przez dwa sezony niezdobędzie tytułu mistrzowskiego w klasie/generalce, ma zakaz startów przez dwa kolejne i tak w kółko, od razu ci co mają kase a brak talentu by im sie marzenia rozmyły i zabawa szybko skończyła:)




Takie coś to tylko dziecko może napisać. Z czasem, miejmy nadzieję, zrozumie że wymyslił bzdurę...
magneto
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 28 lis 2010, 03:33


Postprzez jajo » piątek, 4 lut 2011, 09:27

"Ja myślę, że wiedział o co chodzi już jakiś czas wcześniej. Może świadczyć o tym fakt, przejęcia stajni od Leszka Kuzaja przez powstającą krakowską siedzibę M-Sportu - chodzi dokładnie o to samo miejsce, nieopodal elektrociepłowni przy Nowohuckiej."

myslec to sobie morzesz fakty sa inne
Avatar użytkownika
jajo
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 11 paź 2010, 15:14
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez fotorobart_pl » piątek, 4 lut 2011, 09:40

magneto napisał(a):
MaxiA7 napisał(a):osobiście jakbym stał na czele PZM i niezależało mi by na kasie, wprowadziłbym do RSMP takie coś: kto przez dwa sezony niezdobędzie tytułu mistrzowskiego w klasie/generalce, ma zakaz startów przez dwa kolejne i tak w kółko, od razu ci co mają kase a brak talentu by im sie marzenia rozmyły i zabawa szybko skończyła:)



i w trzecim sezonie tylko jeden lub dwóch zawodników+ debiutanci :lol:
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez kremer » piątek, 4 lut 2011, 11:28

MaxiA7 słuszna uwaga jestem za :) Moze nie dwa, ale rok wystarczy :) fotorobart: solowow mialby np tytul wicemistrza wiec nie zostalby zawieszony :D kibie mogliby dzikie karty przyznawac :D mysle, ze ten pomysl na Kubie czy Wenezueli by sie sprawdzil.
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez beeper_ » piątek, 4 lut 2011, 16:05

Dorzućmy jeszcze to, zakaz startu w następnej eliminacji kiedy:
- kierowca nie jeździ bokami
- nie walczy zaciekle tylko dowozi punkty
- nie goli się
- nie daje wygrywać zawodnikowi, który w okresie miesiąca od odbywającego się rajdu ma urodziny / urodziło mu się dziecko / inne ważne wydarzenia
- robi błędy w opisie
- w trakcie weekendu rajdowego nie wypije za zdrowie PZMot'u
- przestraszy wiewiórkę na odcinku leśnym


Dodatkowo:
- Co najmniej jeden efektowny dzwon w sezonie
- Zakaz startów dla : byłych TW w okresie PRL, tankuje rosyjskie paliwo, nie wierzy w wersję z zamachem smoleńskim.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kremer » piątek, 4 lut 2011, 23:05

i w 10 sekundzie słyszałem strzał z alsu
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez d-z rallyfans » poniedziałek, 7 mar 2011, 19:20

No to mamy powtórkę z rozrywki z udziałem Skody, w tym wypadku na lodzie został Valousek.
Podobnie jak w przypadku Leszka, zostawili chłopaka na trzy tygodnie przed początkiem sezonu, żałosne :evil:

http://rajdy.autoklub.pl/news/valousek-bez-skody,34815
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postprzez MSG Racing » wtorek, 8 mar 2011, 07:24

Zaczynam odnosić wrażenie, że Skoda chyba likwiduje lokalne programy rajdowe ze względu na zbieranie budżetu oraz przygotowywanie się do wejścia do WRC. Marzenie....
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Tomek K » wtorek, 8 mar 2011, 10:58

MSG Racing napisał(a):Zaczynam odnosić wrażenie, że Skoda chyba likwiduje lokalne programy rajdowe ze względu na zbieranie budżetu oraz przygotowywanie się do wejścia do WRC. Marzenie....


Nie, po prostu w czeskich mistrzostwach ma w tym roku jezdzic Kopecky. I to on dostanie wsparcie fabryki.
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron