Rajd Lotos Baltic Cup 2011

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Kruk » niedziela, 20 lut 2011, 16:11

Chmielewski z rozwalonym zawieszeniem był najszybszy w klasie na odcinku :lol: a może ktoś wie co spowodowało spóźnienie na PKC ?, też zawieszenie ?
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez michalziem » niedziela, 20 lut 2011, 16:17

noooo i po rajdzie (znaczy chyba jak "przy stoliku" nie podoklejają znowu jakiś kar)
Kajtek Bravo świetny początek sezonu oby tak dalej!
michalziem
N2
 
Posty: 172
Dołączył(a): piątek, 30 paź 2009, 20:56

Postprzez MariuszM » niedziela, 20 lut 2011, 16:18

www.rsmp.tv
Avatar użytkownika
MariuszM
N3
 
Posty: 459
Dołączył(a): poniedziałek, 9 mar 2009, 18:35

Postprzez luks » niedziela, 20 lut 2011, 16:35

Kuchar w Peugeocie miał na pewno większą presję na wynik ze strony zespołu no i oczywiście Bouffier ustawił poprzeczkę na zupełnie nowym poziomie. inna sprawa, że tamtym zespole miał beznadziejny PR - propagandę sukcesu co niektórzy pamiętają z trochę innego okresu :].. już pokazał,że jest gościem z krwi i kości, a nie marketingową pacyną..
życzę mu powodzenia w całym sezonie..
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Postprzez Lolek744 » niedziela, 20 lut 2011, 16:53

Drugi dzień, odcinek Szemud. Przejazd tylko czołówki niestety :(

http://www.youtube.com/watch?v=QVsuCN2F1W4


To jest już sam koniec odcinka, zaraz przed metą. Zawada jechał tutaj na kapciu.
Lolek744
N2
 
Posty: 114
Dołączył(a): czwartek, 11 cze 2009, 11:45

Postprzez Sebekrally » niedziela, 20 lut 2011, 17:42

holek1987 napisał(a):No no no ale się dzisiaj dzieje... Sołowow na bank ma jakis problem z furą no bo straty kosmiczne chyba nie wynikaja z tego że leci jako pierwsze auto bo to troche spora strata. Chuchała teraz stoi na odcinku rzeźnik też ojjj sie dzieje... QHR napewno pokrzepiony tą karą i ciśnie... no ciekawe co będzie na drugiej pętli ale chyba podium juz mamy. O i Stanik widze wyprostował noge :)

Stanik upalił w sobotę niedzielne oesy
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez oldtimer » niedziela, 20 lut 2011, 19:39

Czy normalna sportowa walka jest już niemożliwa?
Czy możliwy jest rajd bez upalania,skracania ,"zielonego stolika" itp?
Myślę że to nie pieniądze i komercja zbijają ten sport ale brak jakichkolwiek zasad u niektórych,cwaniactwo i ogólne przyzwolenie.
Śledząc dyskusję na forum zauważyłem że kibice rajdowi" nie wybaczają" albo jesteś na topie albo wożą się po tobie jak po burej suce.Kibice piłkarscy potrafią zaśpiewać " nic się nie stało" a rajdowi raczej nie.Pierwszy z brzegu przykład-" Kuzi Go "a innym razem "król młynarzy"
oldtimer
N3
 
Posty: 203
Dołączył(a): sobota, 25 kwi 2009, 21:34
Lokalizacja: OS

Postprzez micz » poniedziałek, 21 lut 2011, 01:42

Rajd do bani...garstka załog, z ktorych scigaly się 4.
Kajto super, Solowow, tez prędki. Straty spowodowane były klopotami z trafieniem w drogę. Podobne mieli chlopaki z aut funkcyjnych. Po prostu slabo ja było widac pod sniegiem.

Chuchala tez ladnie. Widać, że się rozkręca i wiem, że będzie bardzo prędki w tym sezonie.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez cruz » poniedziałek, 21 lut 2011, 01:47

Wie ktos moze, kto jechal czerwonym lancerem zamykajacym stawke rsmp? Jazda mila dla oka, na tle reszty z rsmp Pan wstydu sobie nie robil ;-).
Avatar użytkownika
cruz
N3
 
Posty: 244
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 19:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Cogonieznajom » poniedziałek, 21 lut 2011, 08:16

Ostatni oes rajdu, piekna partia...Sołek uszkadza koło (na szczęście tylko bo przeleciał po tej skarpie kilka metrów!), ale szedł na maksimum:D
http://www.youtube.com/watch?v=9Lh_-lc_ ... r_embedded

To jest miejsce od 1:27 (lewy szczyt)na onboardzie Chuchaly zamieszczonym wyżej. Na tym prawym gdzie przywalił było mega głebokie cięcie z olbrzymim kamieniem (na szutrowym Lotosie kamień było widać, pod sniegiem już nie). Tak samo przyciął Sołek, tylko że Sołek szedł pełnym ogniem i go wypluło na lewo! Bardzo dobra miejscówka.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 21 lut 2011, 08:38 przez Cogonieznajom, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez złomek » poniedziałek, 21 lut 2011, 08:37

cruz napisał(a):Wie ktos moze, kto jechal czerwonym lancerem zamykajacym stawke rsmp? Jazda mila dla oka, na tle reszty z rsmp Pan wstydu sobie nie robil ;-).


Mikołaj Kempa
złomek
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 22:57

Postprzez Cogonieznajom » poniedziałek, 21 lut 2011, 08:44

Kruk napisał(a):Koło urwał zwiedzając plener http://www.rsmp.info/index.php?option=c ... mp;lang=pl


Ten gospodarz (co niesie koło) mówił, że koło się nie urwało, tylko strzeliły śruby i koło fruuu w pole jakieś 200 metrów:D Odkręcili po jednej śrubie z każdego koła i dokręcili to co odpadło:)
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Cubson » poniedziałek, 21 lut 2011, 12:30

Odnosząc się do wypowiedzi niektórych użytkowników. Śmieszy mnie to jak niektórzy mówią o tym, że Chuchała jest słaby, albo, że ma kase itp. Będą z niego ludzie ! Na niektórych partiach radził sobie lepiej niż nie jeden z czuba. Podobnie Dul. Brawo za widowiskową jazdę ! Luźna nawierzchnia mu leży i mam nadzieję, że po zebraniu doświadczenia będzie wskakiwał regularnie coraz wyżej w klasyfikacji.

Jeśli chodzi o Steca i Zawade to nie zapomniajcie o tym, że u nich priorytetem było nie rozbicie samochodu. Stecowi leży śnieg i gdyby miał kase to nie kalkulowałby na pewno. U Zawady to był jednorazowy występ w czterołapie i z pewnością niechciał sobie zamknąc drogi na przyszłośc u Dytki. Szacun dla Dytko Sport za udostępnienie mu samochodu.

Myślę, że na wyróżnienie zasługuje jeszcze jazda Ryznara.
Avatar użytkownika
Cubson
N2
 
Posty: 134
Dołączył(a): środa, 9 cze 2010, 11:24
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Booogi » poniedziałek, 21 lut 2011, 13:00

Start Chuchały był dużym znakiem zapytania, po analizie czasów mogę powiedzieć, że przygotowania przyniosły efekt. Imponuje mi podejście L-SPRT - podjęli się realizacji ciekawego projektu z niedoświadczonym i perspektywicznym zawodnikiem. Być może za rok czy dwa dzięki temu 'mecenatowi' będziemy mieli w ścisłej czołówce kolejnego szybkiego (i wciąż młodego) kierowcę!
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Hultay WRC » poniedziałek, 21 lut 2011, 13:38

Rajd niezbyt udany moim zdaniem. Kiepska obsada, wielu kierowców cieniowało- widać że za mało u nas luźnych nawierzchni, jechali często ci którzy mieli kase a z umiejętnościami i odwagą różnie było. PZM dość ostrożnie, Wisełka przynajmniej fajnie leciał.

Organizacja? Hm mało zabezpieczenia, często w miejcach z łatwym dojazdem z duzą ilością ludzi w tym wielu miejscowych stał tylko jeden strażak, aż sie musiał p. Burdalski nakrzyczeć. Ratowało ich tylko to że zima i idioci siedza w domach, albo nie mogą przedrzeć się przez zaspy. Ja nie chce mieć obowiązku jako kibic jadący na rajd 8h upominać innych widzów...

Nieczytelne mapy wiodły na manowce- wiele samochodów błądziło po okolicy bo nie było żadnych oznaczeń, a i okolica trudna do nawigacji. Serwis po pierwszym dniu i meta PZM- hm jeśli to co widziałem to meta no to wyglądało to cienko, wręcz smutno. Miało sie wrażenie ze to rajd dla znajomych królika i ludzi na rajdowym głodzie tak jak ja, taki rajd dla rajdu a jak przyjdą kibice to niech sobie popatrzą. Może to tylko moje subiektywne wrażenie. Ciekawe jak to wyglądało latem.

Pozytywy- zawsze to po luźnym, coś nowego, Fajny Lancer Kuchara. Ale za rok abym tu wrócił musiałoby być więcej załóg.
Pozdro
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron