Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ??? - sezon 2004

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez +RAFAŁ+ » poniedziałek, 28 cze 2004, 22:13

uuu kiepsko by bylo jakby Grzyb nie pojechal. Jutro wstapie do salonu peugeota bo tam pracuje jakis znajomy Grzyba to sie popytam czy cos moze wie. Jak bede cos wiedzial to dam znac
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11


Postprzez WAPNO » poniedziałek, 28 cze 2004, 22:35

Hmm to ja nie na czasie jestem. Co jest z Grzybem i jego Ignisem? Bo forum przeszukałem i nic nie widze :roll:
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Banan » poniedziałek, 28 cze 2004, 22:43

Valosouk czy jak mu tam dachowal na Kosicach i troche zdemolowal Ignisa, a raczej jego tyl. Znaczy nie wiem czy dachowal, ale mial wypadek ;)

Obrazek
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez munieck » poniedziałek, 28 cze 2004, 23:07

Obrazek
Nie sztuka zabic muche na przedniej szybie. Na bocznej juz tak :-)
Avatar użytkownika
munieck
N3
 
Posty: 420
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 17:11
Lokalizacja: Śląsk/Nowy Sacz

Postprzez mototom » wtorek, 29 cze 2004, 11:01

JM engenirong to nie jest warsztat pana Kazia gdzie miesiąc sie czeka na auto. Mają umowę ze sponsorami Grzyba i muszą auto dostarczyć jak są profesjonalistami. Najwyżej po nocach będą naprawiac.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wilu » wtorek, 29 cze 2004, 11:28

widzieliście jak serwis naprawił na akropolu suzuki na strefie, a wyglądało tragicznie. to nie wygląda na bardzo rozbite a czasu było sporo.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez 106xsi » wtorek, 29 cze 2004, 20:09

Z tych zdjęć nie widać niczego groźnego, tylko koło urwał i nie mógł jechać dalej. :?
Avatar użytkownika
106xsi
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): środa, 28 kwi 2004, 17:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ptakwrc » wtorek, 29 cze 2004, 20:40

z tego co ja wiem grzesiek mowil ze nie maja wieszkych problemow z samochodami bo wspolpracuja z teamem fabrycznym wiec mysle ze cos sie dla grzybka znjadzie ma w koncu na sezon budzet a suzuki traktuje go hcyba powazniej niz peugeot ;)
kiedys byla mowa o tym ze cos tam sie naklda (impreza jego i valouska) i mowil ze prob;emu nie ma wiec jestem dobrej mysli
GRZYBEK NO SPEED LIMIT !!!
RFRTEAM.FORA.PL
Avatar użytkownika
ptakwrc
A5
 
Posty: 572
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2003, 15:03
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez tomi_kl » środa, 30 cze 2004, 00:03

106xsi napisał(a):Z tych zdjęć nie widać niczego groźnego, tylko koło urwał i nie mógł jechać dalej. :?


8) na ftp Playera w dziale ty wrzucać - katalog KUZIfan umiesciłem filmik 16MB demolka suzuki przez VALUSKA
8)
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez tomi_kl » środa, 30 cze 2004, 00:18

Obrazek

Cztery tygodnie ciężkiej pracy, litry wylanego potu mechaników i białe subaru Krzysztofa Hołowczyca (42 l.) już jeździ. W miniony weekend na podolsztyńskich szutrach biała rajdówka przeszła chrzest bojowy. Byliśmy przy tym.

Olsztyn

- Lubię go. To wspaniały samochód - "Hołek" delikatnie pieści subaru po przejechaniu pierwszych kilometrów.

2 lipca na warmińsko-mazurskich szutrach rozpocznie się Rajd Kormoran. Odwieczni rywale: Krzysztof Hołowczyc i Leszek Kuzaj, po raz pierwszy w historii spotkają się na trasie w identycznych samochodach marki Subaru.

"Misiek" mu nie leży
- Stara miłość nie rdzewieje. Po zbudowaniu mitshubishi lancera i przejechaniu nim kilku rajdów stwierdziłem, że jednak "misiek" mi nie leży. Dlatego z pomocą Leszka Kuzaja budujemy N-grupowe auto - mówił nam "Hołek" kilka tygodni temu.

W jego garażu stała biała buda subaru, a w kartonach sterty części. Mechanicy pod wodzą Krzysztofa Czepana składali rajdówkę dzień i noc.

Prawdziwe oesowe kilometry białe subaru przejechało w sobotnie popołudnie.

Dotrzeć hamulce
- Będziemy ustawiać zawieszenie i docierać hamulce. Składanie takiego auta to jak budowanie z klocków lego. Po pierwszych kilometrach trzeba coś tam podpiłować, coś dokręcić, poprawić - mówi Krzysztof Hołowczyc.

Już na pierwszy rzut oka widać, że to cudo na czterech kołach. Ogromna moc - 275 koni mechanicznych - i moment obrotowy sprawiają, że auto prze do przodu jak pocisk armatni. Na własnej skórze przekonał się o tym nasz reporter, kiedy usiadł na miejscu pilota. Od ogromnego przyspieszenia zapiera dech w piersiach, a prędkość na wąskiej dziurawej drodze przekraczała 170 km/h. Tego nie wytrzymałoby żadne "cywilne" auto.

autor: Dariusz Burliński
www.se.com.pl
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez +RAFAŁ+ » środa, 30 cze 2004, 09:45

Bylem wczoraj w salnie Peugeota i nie bylo tamtego typa co pisalem wczesniej, ale byl jakis inny i mowil ze Suzuki bedzie.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez mototom » środa, 30 cze 2004, 12:35

tomi_kl napisał(a):
2 lipca na warmińsko-mazurskich szutrach rozpocznie się Rajd Kormoran. Odwieczni rywale: Krzysztof Hołowczyc i Leszek Kuzaj, po raz pierwszy w historii spotkają się na trasie w identycznych samochodach marki Subaru.
autor: Dariusz Burliński
www.se.com.pl

Po raz pierwszy w historii Hołowczyc i Kuzaj w identycznyh samochodach spotkali się 5 lat temu. Tez w Subaru ale WRC.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Psycholog_Rajdowy » środa, 30 cze 2004, 13:17

mototom napisał(a):Po raz pierwszy w historii Hołowczyc i Kuzaj w identycznyh samochodach spotkali się 5 lat temu. Tez w Subaru ale WRC.


Na Kormie'99 to wiadomo, że jechali różnymi samochodami, ale czy ta Impreza WRC, którą Kuzaj startował w późniejszej części sezonu nie była starszej specyfikacji niż auto Hołka :?: Takiej informacji nie znajdę w necie, więc pomyślałem, że spytam Ciebie, bo wyglądasz na dobrze zorientowanego w rajdach przed 2000 rokiem. :)
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mototom » środa, 30 cze 2004, 14:04

Z tego co wtedy mówili to ta czerwona impreza Kuzaja była w specyfikacji 98 jak i Hołka. W późniejszej czesci sezonu Kuzaj miał inną ale też 98, bo ta czerwoną kompletnie rozbił na Wiśle chyba. Na Kormoranie jechał imprezą 555, a zimwoy Celicą. Od Warszawskiego wsiadł w impreze WRC z przerwą na Kormoran. 555 jechał jeszcze Rajd Elpa wtedy.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez golden » środa, 30 cze 2004, 15:29

witam po przerwie !

mototom ma racje - te imprezy byly w tej samej specyfikacji 98 - kuzaja to byla z futura worlda, wczesniej tą jumpreza jezdzil niejaki Vereydt - belgijski kierowca - nie wiem czy czasem snijers jej nie uplalał jeszcze !

hoła to prodrive konkretny ;)

ale pamietam jak lecho i holo bokami sypali tymi imprezkami - w glowie sie nie miesci - jak Valousek - nawet lepiej !!!
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości