Bogdan Bożyk

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez fotorobart_pl » środa, 9 cze 2010, 13:09

i zaraz dojedziemy do wątku pod tytułem: "Kto szybszy Bełtowski czy Bożyk?"
każdy ma swoje zadnie nikt nikogo nie przekona .. więc nie dyskutujcie na ten temat, bo to nie ma sensu.
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54


Postprzez Beret » środa, 9 cze 2010, 13:12

no fakt, zagalopowalem sie. chodzi mi o to, ze Marcin nigdy specjalnie szybki nie byl i niespecjalnie bedzie. i mam poczucie, ze nie bardzo robi postepy. porownaj np ze Zbyszkiem Malinskim. nie mozna powiedziec, zeby Malina zapierniczal ale zdecydowanie praca z Bouffierem przynosi efekt, wyniki sa sporo lepsze. ciekawe, czy Bogdan (btw bardzo sympatyczny facet :) ) tez skusi sie na wspolprace z kims, kto potrafi szybko jezdzic i czy czegos sie od niego nauczy. smiem twierdzic, ze na tym poziomie, na ktorym Bogdan teraz jezdz,i wspolpraca z Beltowskim to juz troszke za malo.
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Bad-i » środa, 9 cze 2010, 13:16

Bero wszystko sie zgadza. I teraz popatrz co bylo x miesiecy temu na Warszawski a co mysle bylo by teraz. Uwazam ze jakbys wsiadl w auto tej samej klasy z Bozykiem to jego obecne doswiadczenie pozwolilo by mu na wygranie z Toba (moze i nie ale zakladamy taka opcje).

Ja osobiscie na nikogo z tych co mnie objezdzaja nie powiem ze jest słaby (a tym bardziej nie powiem tak jezeli wogole sam sie nie sprobowalem).
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Postprzez Beret » środa, 9 cze 2010, 13:36

Bad-i napisał(a):Bero wszystko sie zgadza. I teraz popatrz co bylo x miesiecy temu na Warszawski a co mysle bylo by teraz. Uwazam ze jakbys wsiadl w auto tej samej klasy z Bozykiem to jego obecne doswiadczenie pozwolilo by mu na wygranie z Toba (moze i nie ale zakladamy taka opcje).

Ja osobiscie na nikogo z tych co mnie objezdzaja nie powiem ze jest słaby (a tym bardziej nie powiem tak jezeli wogole sam sie nie sprobowalem).


podejrzewam, ze dzisiaj moglby ze mna wygrac. wez jednak pod uwage, ze ja mam dzis na koncie okolo 250-300 kilometrow oesowych, Bogdan pewnie okolo 1500-2000
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Bad-i » środa, 9 cze 2010, 15:28

Beret napisał(a):
Bad-i napisał(a):Bero wszystko sie zgadza. I teraz popatrz co bylo x miesiecy temu na Warszawski a co mysle bylo by teraz. Uwazam ze jakbys wsiadl w auto tej samej klasy z Bozykiem to jego obecne doswiadczenie pozwolilo by mu na wygranie z Toba (moze i nie ale zakladamy taka opcje).

Ja osobiscie na nikogo z tych co mnie objezdzaja nie powiem ze jest słaby (a tym bardziej nie powiem tak jezeli wogole sam sie nie sprobowalem).


podejrzewam, ze dzisiaj moglby ze mna wygrac. wez jednak pod uwage, ze ja mam dzis na koncie okolo 250-300 kilometrow oesowych, Bogdan pewnie okolo 1500-2000


ALe ja cały czas o tym samym, czyli za 10 lat moze byc tak ze ty bedziesz mial 3000 a on 20.000 i wtedy juz moze nie byc tak jak to kolega kremer napisal padaką.
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Postprzez kremer » środa, 9 cze 2010, 19:17

Ok poczekam 10 lat i 20 tys km oesowych :))))))))) Taka moda sie zrobiła na "nieocenianie" nikogo. Wyluzujcie troche towarzyszu I-bad. Skoro sie dopieka Latvali i Sordo to mozna rowniez innym :) Ja mysle, ze BB sam wie jak jeździ i wie ze mistrzem nigdy nie bedzie ale ma fun bo jezdzi WRC :) Jako jedyny w tym kraju i tego niech sie trzyma.
Ostatnio edytowano środa, 9 cze 2010, 19:24 przez kremer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Bad-i » środa, 9 cze 2010, 19:38

kremer napisał(a): Wyluzujcie troche towarzyszu I-bad.


Jestem bardziej niz wyluzowany, a towarzyszem to możesz nazywać swojego starego Panie kremer (ze wzgledu na kulture osobistą nie przekręcę Twojego nicka ;) )
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Postprzez qbus » środa, 9 cze 2010, 20:38

tez skusi sie na wspolprace z kims, kto potrafi szybko jezdzic i czy czegos sie od niego nauczy


z tego co mi wiadomo to jeszcze przed okresem w Polowce Bożyk regularnie odwiedzal przerozne szkoly rajdowe rozsiane po calej europie.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez padre-mk3 » czwartek, 10 cze 2010, 17:51

nie wiem po raz ktory z kolei zaczyna sie "wasze" narzekanie9nie pisze ze wszyscy).nic tylko marudzicie i narzekacie.kazdyjezdzi jak potrafi i tak jak chce.
nie kazdy bedzie colinem,vatanenem,gronholmem itd.
w kazdym sporcie sa lepsi i slabsi.ale laczy ich jedno milosc do sportu i go uprawiaja.


ehhh ta polska zawisc
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 89 gości