"nieprawidłowe" cięcie zakrętów przez czołówke RSM

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez pmk » czwartek, 10 cze 2010, 19:42

laGadula napisał(a):walcząc o tytuł


bohater z Ciebie ...
pmk
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2010, 11:08


Postprzez Bad-i » czwartek, 10 cze 2010, 19:43

laGadula napisał(a): Poproszę adminstratora o usunięcie mojego konta. Bo nie mam już ochoty z co niektórymi rozmawiać. Zero zrozumienia i pojecia o rzeczywistości.



I to tylko pokazuje dlaczego wielu zawodników odradza logowanie na takim forum. Dodatkowo pozwole sobie na mały cytat osoby zwiazanej z topowym polskim teamem dlaczego dodatkowo nie promuje teamu pod wzgledem kibicow na forum : "walka z wiatrakami".
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Postprzez Bad-i » czwartek, 10 cze 2010, 19:46

Gracko napisał(a):Bad-i :)

Hamilton przez sędziów jest tak samo traktowany jak kierowca z końca stawki i słabego zespołu??

Poprostu są równi i równiejsi i nie zacznie mi się to nigdy podobać. Jestem dziwnie przekonany ze gdyby zrobił to ktoś inny,niżej rajdowo i finansowo sytuowany to kara by była a i paragraf by się znalazł.


Absolutnie sie z tym nie zgodze. Wystarczy zobaczyc na grzanie opon na Elmocie. Był dowod była kara. Tutaj tez jest film - wystarczy zapytać czy to było zgodne czy też nie. Co wiecej, uważam że w tym przypadku nawet kierowca jadący jako RD3L nie miał by powodu sie bać o jaką kolwiek karę.
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Postprzez Gracko » czwartek, 10 cze 2010, 20:03

bad-i

walka z wiatrakami czy zderzenie z rzeczywistością ??

forum to nie "strefa" i można czasem przeczytać coś co spowoduje że z roli herosa trzeba zejść między plebs. Można się dowiedzieć co myślą kibice bez identyfikatorów i kolorwych polarów.

Lagadula wszedł na forum chciał przemówić jak ktoś zdecydowanie lepszy a Przez to że startuje i walczy o tytuły życiowo mądrzejszy, sądząc że nikt mu nic nie odpowie - a jak odpowiedział to mu ubliżył , obraził się i poszedł. Chwile temu epatował teoriami o męskiej rywalizacji...



Tak więc ja już jestem starym wielkim wiatrakiem bo liczba przejechanych odcinków specjalnych nie robi wrażenia na mnie kiedy spór idzie o to co jest moralnie czarne szare lub białe.
Ostatnio edytowano piątek, 11 cze 2010, 09:41 przez Gracko, łącznie edytowano 1 raz
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez Bad-i » czwartek, 10 cze 2010, 20:23

Gracko napisał(a):bad-i

walka z wiatrakami czy zderzenie z rzeczywistością ??


Nie mnie to oceniać, rajdowo to ja jestem jeszcze plebs jak to ładnie ująłęś (i nie mam tego za złe bo wiem ze tak jest).

Ale uważam ze warto czasami posłuchac, porozmawiać czy otrzymać rade od kogoś z dużym doswiadczeniem i z pewnymi już osiągnięciami.
Rozumiem też że forum jest od tego aby wyciagac wnioski, a takze rozsądnie krytykować.

Wracając do tematu; ja nie widze w tym co zrobil Sołowow nic złego. Każdy ma prawo do swojego zdania na ten temat.

Chociaz z drugiej strony uwazam ze grzanie opon ktore wykonali na Elmocie (mimo ze nie zgadzam sie z takim przepisem) było niezgodne z regulaminem i dobrze ze ich ukarali.
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Postprzez laGadula » czwartek, 10 cze 2010, 20:30

Czyli co , rozumiem że mam porozmawiać z kolegami kierowcami , że reprezentatywna grupa "kibiców" rajdowych, skupiona wokół forum autoklub.pl nie zgadza się aby "cieli" czy "skracali" sobie drogę przez pole ?
I jak nie posłuchają to co ? Bedą kłody i kamienia w polach ?
Teraz pytanie, trudne bedzię. Dla kogo "organizator" organizuje rajd ?
Dla ułatwienia , inne pytanie, dla kogo organizowany jest mecz piłki nożnej ?
laGadula
N2
 
Posty: 119
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lis 2004, 22:02

Postprzez Zajcev » czwartek, 10 cze 2010, 20:37

a od kiedy to regulaminy PZM reguluja to czy ktos moze wtargnac na moja posesje czy nie? przy okazji niszczac ja?

a pozniej atakujemy mieszkancow ze podrzucaja kolce, klody, a co innego maja robic? przyjezdza "elita" i ma w du... czyjas wlasnosc, bo przeciez w ksiazce nie bylo to zaznaczone...
ale tak piszmy ze nikomu nic sie nie stalo, wiec nie ma sprawy, to takie nasze typowe krajowe gadanie... najlepiej wyciagac wnioski po tragedii... lepiej leczyc skutki niz zapobiegac

tylko ze w przyszlym roku wlasciciele znajda na to sposob, ktos ucierpi, ktos uszkodzi samochod, a moze i dojdzie do tragedii bo samochod ktory przejechal przez pole na ktorym zlapal kapcia, kawalek dalej wpadl w kibicow...

a pozniej wielkie halo bo gminy i mieszkancy sie nie zgadzaja na rajdy
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Gracko » czwartek, 10 cze 2010, 20:45

bad - i oczywiście że warto korzystać z doświadczenia rajdowego kolegów żeby nie błądzić i nie wpaść w złe przyzwyczajenia samemu ucząc się rajdowqego rzemiosła. Ludzie pokroju lagaduli czy danego są bardzo pomocni jeśli jest szansa dowiedzieć się od nich różnych tajników tego sportu.

Zgadza sie również to że mamy prawo do odmiennego zdania i forum jest między innymi po to aby o tym dyskutować chociaż to prawda że dużo ciężej kogokolwiek przeknać niż np siedząc przy piwku :). Tutaj budzą się w nas demony i mamy za dużo czasu na przemyślenia ciągle wracjąc i szukajac nowych mniej lub bardziej trafnych argumentów:).
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez Bad-i » czwartek, 10 cze 2010, 20:49

Zajcev napisał(a):a od kiedy to regulaminy PZM reguluja to czy ktos moze wtargnac na moja posesje czy nie? przy okazji niszczac ja?


No tak popadnijmy jeszcze w większą skrajność, a co ma czyjas posesja czy ziemia do stwierdzenia "oszustwo", "nie fair" itd.....

Nie dystkutujemy teraz o tym czy niszczymy czyjes mienie czy nie.

Gracko w tym przypadku 100% zgody.
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Postprzez Gracko » czwartek, 10 cze 2010, 20:55

Rajdy organizowane są dla zawodników i działaczy. Bez kibiców spokojnie przetrwają na obecnym poziomie w tym kraju i nie tylko(Jordania).

Natomiast Piłka kopana przy pustych stadionach długo nie pociągnie bo szybko skończą się pieniążki więc tutaj kibic jest bardzo potrzebny.
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez fotorobart_pl » czwartek, 10 cze 2010, 20:58

Gracko napisał(a):Rajdy organizowane są dla zawodników i działaczy. Bez kibiców spokojnie przetrwają na obecnym poziomie w tym kraju nie tylko.(Jordania)

Natomiast Piłka kopana przy pustych stadionach długo nie pociągnie bo szybko skończą się pieniążki więc tutaj kibic jest bardzo potrzebny.


z Jordanią wyjeżdzasz :lol: a Żubry? :lol:
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez Zajcev » czwartek, 10 cze 2010, 20:59

Bad-i napisał(a):
Zajcev napisał(a):a od kiedy to regulaminy PZM reguluja to czy ktos moze wtargnac na moja posesje czy nie? przy okazji niszczac ja?


No tak popadnijmy jeszcze w większą skrajność, a co ma czyjas posesja czy ziemia do stwierdzenia "oszustwo", "nie fair" itd.....

Nie dystkutujemy teraz o tym czy niszczymy czyjes mienie czy nie.



a w ktorym momencie swojego postu napisalem cos na temat tego czy jest to fair czy nie? gdzie w temacie jest sprecyzowane ze wypowiadamy sie na temat tylko tego czy jest to fair?
ja widze jedynie temat: "nieprawidłowe" cięcie zakrętów przez czołówke RSMP"
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Bad-i » czwartek, 10 cze 2010, 21:02

Zajcev napisał(a):
a w ktorym momencie swojego postu napisalem cos na temat tego czy jest to fair czy nie? gdzie w temacie jest sprecyzowane ze wypowiadamy sie na temat tylko tego czy jest to fair?
ja widze jedynie temat: "nieprawidłowe" cięcie zakrętów przez czołówke RSMP"


No Panie Zajcev chyba czytasz ze zrozumieniem. Nie trudno doczytać chyba ze w głównej mierze koledzy krytykują za nieuczciwość a nie za straty materialne jakie ponieśli miejscowi gospodarze.
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Postprzez Zajcev » czwartek, 10 cze 2010, 21:06

Bad-i napisał(a):
Zajcev napisał(a):
a w ktorym momencie swojego postu napisalem cos na temat tego czy jest to fair czy nie? gdzie w temacie jest sprecyzowane ze wypowiadamy sie na temat tylko tego czy jest to fair?
ja widze jedynie temat: "nieprawidłowe" cięcie zakrętów przez czołówke RSMP"


No Panie Zajcev chyba czytasz ze zrozumieniem. Nie trudno doczytać chyba ze w głównej mierze koledzy krytykują za nieuczciwość a nie za straty materialne jakie ponieśli miejscowi gospodarze.


aaa no tak, bo w stadzie owieczek musze robic "bee" tak jak reszta? :) a ja jednak wole robic "buu"

celowo wole sie nie wdawac w bezsensowna i do niczego nie prowadzaca dyskusje na temat tego czy jest to fair czy nie, z doswiadczenia wiem ze takie dyskusje tutaj na tym forum nie maja najwiekszego sensu, zaraz dojdzie do wzajemnych "najazdow" i bedzie po temacie...

dlatego tez postanowilem wypowiedziec sie w temacie od zupelnie innej strony, ktora ktos juz tutaj probowal poruszac, bo temat takich ciec nie ogranicza sie tylko do tego czy jest to fair czy nie, bo sa jeszcze inne wartosci, dla was moze malo znaczace, ale dla innych tak

i moze w pewnym sensie chodzi o straty materialne, ale rowniez o to jak traktuje sie mieszkancow, ich wlasnosc, jesli dzialacze, kierowcy nie bada ich szanowac, to i oni beda mieli w du... ten sport, zablokuja odcinek, powyrzucaja kolce, albo po prostu nie zgodza sie na rajd, jest to tylko kwestia czasu, jesli podejscie sie nie zmieni
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Bad-i » czwartek, 10 cze 2010, 21:10

dobra to ja tez w takim razie z innej beki, czy ktoś wie coś na temat krakowskiego?:]
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron