19 Rajd Rzeszowski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

19 Rajd Rzeszowski

Postprzez fotorobart_pl » środa, 9 cze 2010, 09:57

~ 19. Samochodowy Rajd Rzeszowski
Automobilklub Rzeszowski informuje, że w dniach 5-7 sierpnia 2010 roku odbędzie 19 Rajd Rzeszowski.

Odcinki Specjalne w Lubeni:

1. OS Lubenia (OS 2,4) w dniu 6 sierpnia 2010 r. w godz. 10:30 - 18:00

2. OS Połomia (OS 8,11) w dniu 7 sierpnia 2010 r. w godz. 8:30 - 17:00


info ze stronki :
http://www.lubenia.pl/index.php?action= ... ion_id=256
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54


Postprzez fotorobart_pl » środa, 9 cze 2010, 13:34

Majester pierwszy raz to obowiązkowo splasz lub patelnie w Lubienii :D
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez CPUNek » środa, 9 cze 2010, 13:44

fotorobart_pl napisał(a):Majester pierwszy raz to obowiązkowo splasz lub patelnie w Lubienii :D


Prawdopodobnie Watersplasha w Lubeni nie będzie. Powód widać na załączonym obrazku ->

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano środa, 9 cze 2010, 13:47 przez CPUNek, łącznie edytowano 1 raz
Czy ciemno czy jasno pędzi cpunek przez miasto ... ;]

Zawsze i wszędzie Grzyb mistrzem będzie !!!
Avatar użytkownika
CPUNek
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 11:48
Lokalizacja: okolice rzeszowa ;]

Postprzez fotorobart_pl » środa, 9 cze 2010, 13:45

no to grubo ....
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez Mad Max » środa, 9 cze 2010, 13:46

fotorobart_pl napisał(a):Majester pierwszy raz to obowiązkowo splasz lub patelnie w Lubienii :D

a ja powiem że "spalsz" odradzam - po za tym że woda ze strumyka się rozbryzguje to jest wolno i nudno, chyba że się ktoś zatrzyma - na tomiast patelnie pod kościołem w Lubeni polecam jak najbardziej.
z tego co czytałem to będzie też Godowa którą ja polecam szczególnie partię koło kościoła w Żyznowie
EDIT: :shock: przepraszam ale zawsze tam był strumyk - teraz jest rzeka i tylko amfibią się tam przedzierac
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez corados » środa, 9 cze 2010, 14:28

Głównymi partnerami są Miasto Rzeszów, PZM, firmy Platinum i Handlopex oraz Politechnika Rzeszowska.


Czyli Karpackie powiedziało pass :roll: Więc pewnie w tym roku nie będzie już takiej pompy jak w zeszłym, chyba,że znajdzie się jeszcze jakiś jeden sponsor strategiczny. Przeniesienie rajdu na miasteczko Polibudy to dobry pomysł, a jeszcze lepszy to zmiana trasy prologu, który przejadł się już chyba wszystkim :roll:
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez CPUNek » środa, 9 cze 2010, 14:37

corados napisał(a):Przeniesienie rajdu na miasteczko Polibudy to dobry pomysł, a jeszcze lepszy to zmiana trasy prologu, który przejadł się już chyba wszystkim :roll:


Jest to genialny pomysł, po pierwsze świetny dojazd z odcinków na strefę, ponieważ jest ona ulokowana przy wjeździe do Rzeszowa, po drugie duża ilość parkingów bardzo blisko parku, po trzecie sporo miejsca do zagospodarowania przez teamy.
Naprawdę brawa dla organizatorów za nowe, ciekawe pomysły które mam nadzieje się sprawdza ;]
Jedyny problem mogą być drogi które w bardzo dużym stopniu zostały zniszczone przez wodę.
Czy ciemno czy jasno pędzi cpunek przez miasto ... ;]

Zawsze i wszędzie Grzyb mistrzem będzie !!!
Avatar użytkownika
CPUNek
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 11:48
Lokalizacja: okolice rzeszowa ;]

Postprzez SebaSTI » środa, 9 cze 2010, 14:41

Organizjaca rajdu sie postarala, takze bedzie ciekawie:) juz nie bedzie parku serwisowego na podpromiu oraz super os przeniesiony:)
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez bzinek » środa, 9 cze 2010, 16:54

czy można scalić tematy bo mam rozdwojenie jaźni :roll:
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Postprzez kremer » środa, 9 cze 2010, 19:25

Uuu nie dobrze. Lanckorone zalało teraz tamte rejony. Coś zalewa nam coraz wiecej rajdowych okolic.
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Hultay WRC » piątek, 11 cze 2010, 12:11

O choroba, to będzie mój pierwszy Rzeszowki i od razu naznaczony tą klęską. Mam nadzieję że pojedzie bez większych przeszkód bo obsada może być ciekawa. No i niech lokalni też może trochę zarobią
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez bzyq » piątek, 11 cze 2010, 14:22

z tego co wiem, OS pójdzie w miejscu watersplash'a prosto - prawdopodobnie nie uporają się z odbudową mostu do rajdu. Inna sprawa, że wystąpiły lokalne podtopienia i naderwania dróg i mostków, jednakże władze potwierdziły ponoć, że z tym się uporają bez problemu. Także bez strachu - Rzeszów pojedzie :)

Inną sprawą jest przeniesienie całego rajdu z Podrpomia na Politechnikę. Moim zdaniem pomysł jest rewelacyjny. Nie dość, że miejsca na serwisy dużo więcej (wiadomo jak było na podpromiu), to do tego będzie tam zorganizowane całe miasteczko rajdowe. No i oczywiście nie można zapominać o naprawdę sporej bazie noclegowej w akademikach - za niskie pieniądze nocleg na miejscu, i to w ludzkich warunkach. Ciekaw tylko jestem, jak to będzie wyglądać na drugi dzień, jak się ekipy zaczną w studentów bawić :)
pozdrawiam
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez corados » sobota, 12 cze 2010, 10:13

Hultay WRC napisał(a):O choroba, to będzie mój pierwszy Rzeszowki i od razu naznaczony tą klęską. Mam nadzieję że pojedzie bez większych przeszkód bo obsada może być ciekawa. No i niech lokalni też może trochę zarobią


Nie popadajmy w skrajności :wink: przynajmniej na Lubenii poza wspomnianym mostem i osuwiskiem niedaleko kościoła w Lubenii, nie ma jakiś większych zniszczeń jeśli chodzi o drogi.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Wurcuś » sobota, 12 cze 2010, 11:39

Problemy mogą być w pobliżu szkoły w Sołonce ,ponieważ zjechała tam górka (jest to miejsce położone niżej łącznika szutrowego)
Wurcuś
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 17:51
Lokalizacja: Monte Carlo

Postprzez Kruk » niedziela, 20 cze 2010, 13:54

Przeniesione z tematu o ubiegłorocznej edycji

kremer napisał(a):Czyli w piątek tylko cztery oesy (2 X 2 pętle). Lubenia plus Handzlówka. W sobotę 6 oesów (3 X 2 pętle). Krótki ten dzień I będzie. Mam nadzieję, że będzie można zobaczyc wszsytkie oesy w piątek. Jak Słowacy dopiszą to będzie ponad 120 aut.


kalel1991 napisał(a):I bardzo możliwe, że zobaczymy 5 wurców :) Drotar w Fabii, Bożyk w Fabii, 2x Octavia i Lancer :)

Odcinki zapowiadają się nieźle, bo blisko mojego miasta :D
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości