Rally Bohemia 2010

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez speedyzxz » niedziela, 4 lip 2010, 16:35

41 sekund w plecy
najs 8)
Ostatnio edytowano niedziela, 4 lip 2010, 16:36 przez speedyzxz, łącznie edytowano 1 raz
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań


Postprzez Kammm » niedziela, 4 lip 2010, 16:35

Kruk napisał(a):Koleżanko Kamilo, te kubeczki to wyrabiacie na miejscu ?


yeap ;-)
a moze ty bys chcial jeden ;> ;p ?
www.rallynews.pl
Avatar użytkownika
Kammm
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): niedziela, 28 cze 2009, 16:35
Lokalizacja: Łp/Krk/NS

Postprzez oldtimer » niedziela, 4 lip 2010, 16:35

Eliminacja RSMP za granicą pokazała przynajmniej co potrafią nasi mistrzowie na nieznanych trasach-różnica między 1 a 2 na mecie ponad 4 minut nie wymaga komentarza.To nie WRC gdzie po trzech dniach jazdy różnica między 1 a 2 wynosiła bodajże niecałą sekundę.
oldtimer
N3
 
Posty: 203
Dołączył(a): sobota, 25 kwi 2009, 21:34
Lokalizacja: OS

Postprzez tomlodz » niedziela, 4 lip 2010, 16:39

Bębenki przed Chmielewskim ;) :twisted:
Avatar użytkownika
tomlodz
N2
 
Posty: 191
Dołączył(a): środa, 1 lip 2009, 20:17
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kris_WRC » niedziela, 4 lip 2010, 16:41

Bębenek Obrazek Chmielewski Obrazek Kris_WRC Obrazek
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez Kruk » niedziela, 4 lip 2010, 16:45

Jednak dał radę. Wydawało się, że prawie sekundę na kilometrze to będzie za dużo. Nie tylko był szybszy o 21,3 brakujące ale łącznie aż o 41,1 :shock: .


Coś mi się nie zgadza. Na zdjęciach z serwisu samochód Szeji był bez zderzaka, szyb i na lawecie. W wynikach natomiast nadal jadą :roll: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez BartekRally » niedziela, 4 lip 2010, 17:30

Za wygranie CRT jest chyba runda gdzieś we Francji? Antibes? Niechaj Bębny tam pojadą to zgolą wszystkich :wink: Pokazali, że jazda na opis nie jest im obca, to samo Sołowow i oczywiście Bouffier któremu 30km/h na zapoznaniu nie przeszkadzało :wink:
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Postprzez TGR » niedziela, 4 lip 2010, 18:29

No i były emocje. Nowe trasy dają do myślenia. Bouffier pokazuje na co go stać, Sołowow też. Kajto jest lepszy niż Kuchar i Kuzaj, ale brak mu obycia za granicą. Może liczy punkty w MP?
Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica

Postprzez speedyzxz » niedziela, 4 lip 2010, 19:40

http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez toras » niedziela, 4 lip 2010, 19:50

Kruk napisał(a):Coś mi się nie zgadza. Na zdjęciach z serwisu samochód Szeji był bez zderzaka, szyb i na lawecie. W wynikach natomiast nadal jadą :roll: .


Tak, to taki mały fake;-) Dorzuciliśmy pare zdjęć z wczoraj, które były na karcie w aparacie, a nie zostały opublikowane. Tak, aby można zobaczyć jak wyglądalo auto po dzwonie. Z Jarkiem rozmawialiśmy na mecie, także można sobie poczytać na www.rallynews.pl, bo wlaśnie wrzuciliśmy wypowiedzi.

Fajne dziś miał szyby Szeja. Wstawione folie, a na nich flamastrem narysowane flagi i nazwiska. Później wrzucę gdzieś zdjęcie. Zresztą jest jeszcze kilka galerii do opublikowania. Serwis się powoli zwija, a my jak zwykle siedzimy i obrabiamy materiały. Mamy jednak ambicje choć raz nie opuszczać serwisu jako ostatni;-)

Aha, to chyba mój pierwszy post nawet tutaj...

ps.
Kruk, co do kubeczków to Kamila delikatnie przesadziła. Czasem na strefie wypiekamy tylko, a czasem bierzemy cały sprzęt i w nocy dorabiamy. Ale w większości przypadków wozimy już przygotowane.

ps.2
W końcu jest trochę chłodniej...
---
Arek 'Toras' Torski
http://www.rallynews.pl
http://lubietorobic.pl
http://rajdyfilm.pl - pełnometrażowy film dokumentalny o rajdach samochodowych
toras
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2009, 02:20
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Ziggy » niedziela, 4 lip 2010, 19:59

ŁukaszWRC napisał(a):
Ziggy napisał(a):
Kris_WRC napisał(a):No cóż dwa oesy do końca, a dziennikarzyna Janek nie robi do Bębenka sztycha... Coś mi się wydaję, że Bęben skończy przed nim i ostatecznie go ośmieszy... Oby oby oby


nie pierwszy raz Bęben pana ładnego klepie na końcowych oeasch


Z tym ośmieszaniem to bym nie przesadzał. I nie chodzi mi tu o samego Chmielewskiego, ale i pozostałych kierowców CRT. Przecież żaden z nich nie zapowiada że będzie walczył jak równy z równym z Bębenkiem, bo kazdy kto choć trochę zna się na rajdach wie, że Michał doświadczeniem bije wszystkich innych na głowę i właśnie na takich, nowych rajdach właśnie to się liczy najbardziej. Znajomość auta ma teraz marginalne znaczenie. Dobrze że jest w Pucharze taki kierowca jak Bębenek, bo pozostali (często młodzi) kierowcy mają wysoko podniesioną poprzeczkę i tylko im to na dobre wyjdzie. Młodsi po prostu jadą i szacun dla nich, że w pogoni za Michałem nie dzwonią, tylko dojeżdżają do mety. Także dajcie sobie spokój z tekstami o ośmieszaniu, bo jeżeli "ośmiesza" się zawodnik, który bym trzy razy drugi, to co myślicie o tych, którzy są jeszcze niżej?


eeee czy coś napisałem o ośmieszaniu kierowców z C2 lub Janka??? Stwierdziłem fakt :roll:
Jeśli nawiązujesz do mojego postu to nawiązuj do tekstu w nim zawartego nie do "cytatu cytatu"
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez oldtimer » niedziela, 4 lip 2010, 22:24

Cyt."Z tym ośmieszaniem to bym nie przesadzał"
A czy ich trzeba ośmieszać?Idiotyczne wypowiedzi i czasy uzyskiwane mówią same za siebie.Jak ktoś na zapoznaniu nie potrafi sobie wyobrazić zakrętu to niech nie zawraca głowy tak samo jak wypowiedzi że nasi nie mają doświadczenia za granicą-a co za granicą jeździ się tyłem?
BB jak pierwszy raz przyjechał do Polski to też był za granicą i nie gadał głupot tylko" łoił tubylców" aż miło.To nie Sołowow,Kuchar i inni jechali dobrze to reszta Czechów jechała słabo.
oldtimer
N3
 
Posty: 203
Dołączył(a): sobota, 25 kwi 2009, 21:34
Lokalizacja: OS

Postprzez Kris_WRC » niedziela, 4 lip 2010, 22:48

Brawo, brawo, brawo. Ja jeszcze tylko od siebie chciałbym dorzucić, a bardziej zwrócić uwagę na to co mówiło się jeszcze przed Bohemią,ze Bouffier juz nie jest taki kozak i, że nasi do niego wyrównali, a Kajtek nawet przewyższył....

Bohemia pokazała, że nic bardziej mylnego...

Ogarnia mnie śmiech kiedy czytam wypowiedzi naszych "asów" ze opon grzac nie mozna, ze 30 na zapoznaniu... Ehhh jedyny gość, który nie narzekał to Bęben, który w tym sezonie przezywa drugą młodość i eksplozje umiejetności. Chłop nie odezwał sie słowem tylko wsiadł i jechał to co trzeba było. Gdyby nie kapeć wygrałby całą ośke, jednak róznica czasowa na ostatnim oesie pokazała gdzie jest on, a gdzie Pan ładny i reszta... Tak samo zrobił Bouffier naszym asom s2000 a Pech oblanemu złotem Kajetanowiczowi. Ok rozumiem brak doświadczenia itd to rozumiem i nie mam na celu skompromitowanie Kajtka czy kogokolwiek innego. Pisze to w zupełnie innym celu, a mianowicie:

MAM NADZIEJE, ŻE SKOŃCZY SIĘ ... JAKĄ TO MAMY SILNĄ LIGE W NASZYM KRAJU I TO, ŻE NASI DORÓWNALI DO BOUFFIERA

Obudźcie się. Bohemia pokazała gdzie nasze miejsce...
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez Philippe » niedziela, 4 lip 2010, 23:26

Kris_WRC napisał(a):Brawo, brawo, brawo. Ja jeszcze tylko od siebie chciałbym dorzucić, a bardziej zwrócić uwagę na to co mówiło się jeszcze przed Bohemią,ze Bouffier juz nie jest taki kozak i, że nasi do niego wyrównali, a Kajtek nawet przewyższył....

Bohemia pokazała, że nic bardziej mylnego...

Ogarnia mnie śmiech kiedy czytam wypowiedzi naszych "asów" ze opon grzac nie mozna, ze 30 na zapoznaniu... Ehhh jedyny gość, który nie narzekał to Bęben, który w tym sezonie przezywa drugą młodość i eksplozje umiejetności. Chłop nie odezwał sie słowem tylko wsiadł i jechał to co trzeba było. Gdyby nie kapeć wygrałby całą ośke, jednak róznica czasowa na ostatnim oesie pokazała gdzie jest on, a gdzie Pan ładny i reszta... Tak samo zrobił Bouffier naszym asom s2000 a Pech oblanemu złotem Kajetanowiczowi. Ok rozumiem brak doświadczenia itd to rozumiem i nie mam na celu skompromitowanie Kajtka czy kogokolwiek innego. Pisze to w zupełnie innym celu, a mianowicie:

MAM NADZIEJE, ŻE SKOŃCZY SIĘ ... JAKĄ TO MAMY SILNĄ LIGE W NASZYM KRAJU I TO, ŻE NASI DORÓWNALI DO BOUFFIERA

Obudźcie się. Bohemia pokazała gdzie nasze miejsce...


Kompletnie się z Tobą nie zgadzam i ta wypowiedź jest w takim dziwnym tonie.

Po pierwsze ciężko byłoby Ci skompromitować Kajetanowicza, drugiego zawodnika w klasyfikacji RSMP w wypowiedzi na forum autoklubu, a po drugie, odwróć sytuacje:

Ciekawe jak wyglądałaby klasyfikacja, gdyby Rajd Polski był rundą Mistrzostw Czech. Pewnie na czeskim forum ktoś napisał, że tylko Prokop walczył z Polakami a cała reszta to oblana niepotrzebnie złotem. Napisałby także, że nie prawda, że Valausek doszedł poziom Haninena, bo na szutrze dostałby baty konkretne od Haninena (dokładnie tak jak na czeskich asfaltach Kajto od Bouffiera albo większe jeszcze). Myślę, że nie tylko na mazurach (Kopecky jak jechał to nie błyszczał z tego co pamiętam i w sumie długo się nie najeździł), ale i na Elmocie za pierwszym razem by Czesi nie walczyli, bo u nas ten rajd idzie co roku.

A, że chwalisz Bębenka (świetny występ na Bohemii) to już się przyzwyczailiśmy :P Poza tym, co masz z tym ośmieszaniem?
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez BartekRally » niedziela, 4 lip 2010, 23:54

Dobrze poinformowany Czech twierdzi, że Bouffier jechał najnowszą specyfikacją 207 z silnikiem homologowanym dzień przed rajdem. Jak się Kuchar dowie... :o
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości