20 Rajd Dolnośląski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez stachniak14 » sobota, 9 paź 2010, 21:38

majster11 napisał(a):Ja już po pierwszym dniu...oj działo się,Poranne oesy na Spalonej,gdzie ostro pojechała cała czołówka,na spadaniu wydzwonił Lewandowski i Kołtun.Jutro powinien być filmik z 2 dni.Nastepnie pojechałem na serwis i na Kolonie Gaj,super dzień dużo się działo.Jutro uderzam na Dębowinę.Co do kierowców to dla mnie Kajto mega szybko i Kuzaj(wreszcie) ładnie i czysto.Do zobaczenia jutro.



Które konkretne miejscówki na Dębowinie ?:)
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok


Postprzez Banan » sobota, 9 paź 2010, 21:59

Pytanie do znawcow regulaminow/przepisow co komu wolno. Czy safety moze stac doslownie WSZEDZIE, nawet na krawedzi asfaltu na wypadkowej?
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Cendra » sobota, 9 paź 2010, 22:21

Czemu Bębenek jechał jako pierwszy (tak to wygląda na wynikach online)?
Kwestia priorytetów FIA?
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Mociag » sobota, 9 paź 2010, 23:40

Panowie, to że się drą safeciarze nawet 1 h przed startem to juz normalka :twisted: Ja byłem cały dzień na Kolonii Gaj (dużo się działo :wink:).

Chyba organizator dostanie po tyłku. Na Kolonii Gaj I, byłem lekko szokowany, gdy zobaczyłem białego Citroena Saxo (cywilnego z dziadkami i z wnukami z tyłu) jadącego pod prąd OS'u. Safeciarz nie wiedział co robić, a z naprzeciwka jechał Chuchała. Dobrze, że Saxo wyjechało z zakrętu 5 sek. przed spotkaniem, bo z pewnością byłby niezły crash. Najlepsze w całej historii jest to, że dziadki pojechali dalej pod prąd OS'u, a safetyman nadal stał bezczynnie.
Brak słów...
http://www.youtube.com/videomotorsport Obrazek
Avatar użytkownika
Mociag
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2008, 21:43
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez Kruk » niedziela, 10 paź 2010, 06:54

Jak podaje RO wypadek podczas zapoznania z trasą z udziałem autokaru dotyczył zawodnika startującego w RPP z numerem 83. Decyzją ZSS-u został wykluczony ze startu w rajdzie.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez machoony » niedziela, 10 paź 2010, 07:34

http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez killer wrc » niedziela, 10 paź 2010, 07:37

Wiecie może co z A.Aignerem?
Hoło Go!Kajto Go!
Avatar użytkownika
killer wrc
A5
 
Posty: 503
Dołączył(a): piątek, 3 mar 2006, 21:22
Lokalizacja: Wymój -Mańki

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 10 paź 2010, 08:01

killer wrc napisał(a):Wiecie może co z A.Aignerem?

awaria silnika,może dzisiaj pojedzie w Supe Rally;-)
a te safeciaze to są właśnie tacy. Drą się jak jeszcze nic niejedzie a potem cicho siedzą jak rajdówki jezdza,a ludzie lataja. Tak to jest jak sie bierze ludzi z łapanki...
A Bębenek jechał jako pierwszy bo ma priorytet:-D
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Postprzez tomi_kl » niedziela, 10 paź 2010, 09:17

bardzo drobna awaria. Andi dzisiaj startuje - 8 załoga na trasie. 8)
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 10 paź 2010, 09:42

tomi_kl napisał(a):bardzo drobna awaria. Andi dzisiaj startuje - 8 załoga na trasie. 8)

To super;-)
ja byłem w Parku w Kłodzku i rajdówki stoją. A ktoś wie czemu Protasow niejechał jak Stec Ralli Art z Lancerkiem był??
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Postprzez kremer » niedziela, 10 paź 2010, 12:22

Bouffier trochę dostał na Bazylice. No coż 9 sekund przewagi i trzeba sie doczołgac do mety i odniesc zwycięstwo :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez corados » niedziela, 10 paź 2010, 13:46

Kajetan Kajetanowicz: - Prowadzimy po pierwszej pętli, to dobra wiadomość. Odcinki są niewiarygodnie niezbepieczne, ale wolę o tym nie myśleć. Ciśniemy na 100% i myślę, że teraz założymy twardsze opony i tempa nie zmienimy. Jest bardzo szybko, bardzo szybkie zakręty w lesie. Lepiej o tym nie rozmawiać. Jest tak dużo ludzi, że niewiele widać, czasami jedziemy w ścianie kibiców. Niektórzy stoją dosyć ryzykownie, trudno i tak ich pomieścić, ale apelował bym, żeby uważać w takich sytuacjach. Nasz drobny błąd może się skończyć nieszczęściem, a takie błędy przy tak szybkiej jeździe zdarzają się każdemu. Apelują do ludzi, którzy stoją w takich miejscach, żeby mieli głowę na karku.

Brak słów... Jeżeli zawodnik coś mówi o kibicach więc muszą stać w bardzo niebezpiecznych miejscach i już jest tego pierwszy efekt potrącenie kibica przez zawodnika z Pucharu.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez karcin » niedziela, 10 paź 2010, 17:09

byłem na wypadku Jędrusińskiego

ostro polecieli...
po dosyć długiej prostej cieli zbyt głęboko, trafili na mulde i ich wypluło
100m dachowania i minięcie obok drzewa
było grubo
ale załoga OK
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez majster11 » niedziela, 10 paź 2010, 17:23

stachniak14 napisał(a):
majster11 napisał(a):Ja już po pierwszym dniu...oj działo się,Poranne oesy na Spalonej,gdzie ostro pojechała cała czołówka,na spadaniu wydzwonił Lewandowski i Kołtun.Jutro powinien być filmik z 2 dni.Nastepnie pojechałem na serwis i na Kolonie Gaj,super dzień dużo się działo.Jutro uderzam na Dębowinę.Co do kierowców to dla mnie Kajto mega szybko i Kuzaj(wreszcie) ładnie i czysto.Do zobaczenia jutro.



Które konkretne miejscówki na Dębowinie ?:)


A tutaj dzisiaj przebywałem http://www.youtube.com/watch?v=q5cwloU0bk0 :wink: Ogólnie mniej ciekawie od Soboty,ale i tak fajna oglądara.Tomaszczyk i Opałka zaorali pole :lol: Rajd bardzo udany,zero przerw ani odwołanych odcinków w Moim przypadku,ale z tego co czytałem to nieciekawie wygladało to z Chuchałą...no ale powinien się zatrzymać.Kurcze Tomaszczyk to kozacki kierowca,takich trzeba więcej,powinien dostać lepszą fure,mam nadzieje,że w najbliższej przyszłości pojawi się w RSMP 8) wkrótce filmik.
SIEKLUCKI GO!!!!
Avatar użytkownika
majster11
N3
 
Posty: 387
Dołączył(a): piątek, 24 kwi 2009, 14:30
Lokalizacja: Strzelin

Postprzez mwijas » niedziela, 10 paź 2010, 20:31

Ja wlasnie wrocilem z Dolnoskalskiego i jestem pod wrazeniem ze to jedna z lepszych rund MP od kilku lat super odcinki i super jazda czolowki ahh dzialo sie
Pierwszy dzien udalo sie zaliczyc 3 rozne razem z RPP oraz serwis Spalona Gaj i i Miedzylesie
Na spalanje ladnie czolowka RPP nie co wolniej ale milo poptrzec na gaju u nas Aigner mial awarie woda sie zagotowala ale nikt nie mial wody mineralalnej wiec niesterty musieli zostac a bylo jakies 300 m do mety Savety to zenada zatrzymali sie na odcinku a ci stali i nie wiedzieli co maja robic dobrze ze mi kibice jeszcze troche na rajdach bywamy i szybko auto zepchniete z drogi zostalo
Na Miedzylesiu bylem na szybkim spadaniu kawalek pod gore gdzie Rzeznik tak bokiem polecial super miejsce mostek lekkie luki widac bylo kto ma naprawde jaja i umie jezdzic i cisnie do samego konca

a dzis bylem na odwolonym odcinku bylo tam zabojczo szybko stalemw tym miejscu o ktorym ktorys z kolegow pisal wczesniej ze warto isc na ta prosta gdzie przecina glowna droge oj bardzo tam podbijalo i bylo mega szybko Aigner mistrz tak polecial ostro na jeden slup drugi ale fuksem sie wyratowal jak zrzuce to dam filmik naprwde sie dzialo tam :)
Avatar użytkownika
mwijas
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:25
Lokalizacja: Strzegom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości