20 Rajd Dolnośląski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez zbych KCH » piątek, 15 paź 2010, 11:21

możecie mnie zganić za to co napiszę, ale patrząc na ten klip i ujęcie z 6-7sek , powoduje że mam łzy w oczach, widzę tego dziadka po raz kolejny na klipie, rok temu także na jednym z nich, nie potrafię teraz go odnaleźć (proszę o pomoc), i moim marzeniem jest aby świat nie był tak okrutny dla ludzi, pędzące drogie auta warte setki tysięcy i ktoś tak biedny patrzący na nas jak się bawimy na rajdzie..., nie wiem w którym miejscu mieszka ten dziadek i ta babcinka ( mam nadzieje że żyje) bo naprawdę chętnie w jakiś sposób chcę pomóc tym biednym ludziom i chciałbym aby przyłączyli się do tego inni kibice. dla tych ludzi każda pomoc w postaci nawet ubrania czy jedzenia będzie czymś bardzo wartościowym, ja mieszkam w Cieszynie i apeluję do kibiców z rejonu Kłodzka o pomoc dla tych ludzi

http://www.youtube.com/watch?v=roHJMUGgbak


Ci ludzie mieszkają w takiej ruderze przy odcinku testowym, bodajże miejscowość Korytów, niedaleko za przystankiem, po prawej stronie (jadąc z Kłodzka), przy samej drodze. Tam widziałem ich w zeszły roku.
Avatar użytkownika
zbych KCH
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): sobota, 20 gru 2008, 11:52
Lokalizacja: Chrzanów


trochę off topic

Postprzez Cebeer » piątek, 15 paź 2010, 15:31

Poszukuję zdjęć i nagrania wypadnięcia z trasy załogi nr 108 Peugeot 106 (biały bez reklam) Kucharczyk / Pochroń na pierwszym przejeździe os. Kolonia Gaj. Przeszukałem galerie i youtuba na razie nic nie znalazłem. Wiem żę stało tam sporo kibiców, ktoś filmował małą kamerką z dużą baterią ... Smile Może coś wiecie ??
Cebeer
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek, 31 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Katowice, Sarnów

Re: trochę off topic

Postprzez Jarek55511 » środa, 20 paź 2010, 08:12

A ktoś wie czemu Leszka Kuzaja Fabia była na tablicach DW?
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Postprzez chrisro » środa, 20 paź 2010, 13:56

Pewnie jest w leasingu lub kredycie a bank z Wrocławia.
chrisro
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 15:04
Lokalizacja: skontowni

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości