Karpackie 18 Rajd Rzeszowski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez MarcinRally » niedziela, 9 sie 2009, 21:32

Tutaj ten wypadek: http://www.youtube.com/watch?v=7tyih2-q49o przed tym szczytem większość aut hamowała , czyli jednak nie mieli w opisie szykany, prosty błąd a tak kosztowny.
Avatar użytkownika
MarcinRally
A5
 
Posty: 749
Dołączył(a): niedziela, 25 lut 2007, 10:48
Lokalizacja: Krosno


Postprzez oldtimer » niedziela, 9 sie 2009, 22:52

Odnośnie tego wesela to uważam że przy odrobinie dobrej woli z obu stron można było tę sprawę załatwić.Przychylność mediów załatwiona według mnie
"po naszemu" czyli troszeczkę nie wyszło.Na OS można byłio o tym usłyszeć a nie powinno się.
oldtimer
N3
 
Posty: 203
Dołączył(a): sobota, 25 kwi 2009, 21:34
Lokalizacja: OS

Postprzez kalel1991 » niedziela, 9 sie 2009, 23:55

http://mediaracing.sk/videos/play/227

Oglądnijcie sobie ten onboard z OS Browar. Co tam sie dzieje w tej kabinie :D
Avatar użytkownika
kalel1991
N3
 
Posty: 259
Dołączył(a): sobota, 6 cze 2009, 11:27
Lokalizacja: Łańcut

Postprzez RajducH » poniedziałek, 10 sie 2009, 12:59

coz wazne ze rajd sie odbyl, punkty kierowcy nabili :) ogolnie rajd na takim samym poziomie jak pozostale rundy RSMP, choc na Lotosie, Elmocie i Karkonoskim takich wpadek nie bylo. Nie wiem czy Slowacy byli tu jakims plusem, bo poza Beresem to dno:/ w kazdym badz razie nasi sa u siebie mocni, ciekawe jakby wygladalo porownanie z Czechami, bo na Rajdzie Polski slyszalem ze jakis dolnoslaski rajd prowadzi rozmowy w tym kierunku:)

Było minęło teraz czekamy na orlen i dolnoslaski :D
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez dwrc » poniedziałek, 10 sie 2009, 14:20

kalel1991 napisał(a):http://mediaracing.sk/videos/play/227

Oglądnijcie sobie ten onboard z OS Browar. Co tam sie dzieje w tej kabinie :D


Hehe :) Uśmiałem się :lol:
Dobra zabawa najważniejsza :D
Avatar użytkownika
dwrc
A5
 
Posty: 507
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 12:43
Lokalizacja: LUDWIKOWICE

Postprzez corados » poniedziałek, 10 sie 2009, 15:36

choc na Lotosie, Elmocie i Karkonoskim takich wpadek nie bylo


Mógłbyś dokładniej pojaśnic o jakie wpadki chodzi? Była wtopa z potrąceniem kibica(dziecka) i z tym weselem, ale już odwołanie Korczyny to nie była wina organizatorów. Kompletnie nie rozumiem czego spodziewałeś się po zawodnikach ze Słowacji :roll:Częśc z nich chciała po zapoznaniu wycofywac się z rajdu bo trasy były dla nich zbyt trudne i po raz pierwszy zetknęli się z tak trudnymi oesami. Zrozum,że oni jechali ten rajd pierwszy raz :!: u nich średnio rajd ma 100 km oesowych a nie prawie 200 i cześc prób jak na Bratysławie to oesy w stylu rzeszowskiego Podpromia. Zamiast cieszyc się z tego,że na rajdzie było więcej załóg, fakt może nie najwyższej klasy, to najlepiej narzekac i określic zawodników ze Słowacji mianem dna...

:evil:

Odnośnie rajdu:
Jak napisał kolega RajducH było kilka wpadek, ale czy na jakimś rajdzie ich nie ma? Ogólnie rajd zorganizowany z wielką pompą jak na warunki RSMP. Była dobra promocja, relacja w TV, start honorowy na Rynku cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców. Nagrody za OS Browar dla najlepszych zawodników były też nowością, trasy oprócz Karkonoskiego jedne z najbardziej technicznych i wymagających w Polsce,nieźle usytuowana strefa serwisowa, prawie w samym centrum miasta, ponad 150 załóg na starcie, ale jak widac nie wszyscy są zadowoleni, lepiej oglądac odcinki na trasach, które już dawno nie są asfaltem... :roll: i określac Słowaków mianem dna.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez syfon » poniedziałek, 10 sie 2009, 15:38

dwrc napisał(a):
kalel1991 napisał(a):http://mediaracing.sk/videos/play/227

Oglądnijcie sobie ten onboard z OS Browar. Co tam sie dzieje w tej kabinie :D


Hehe :) Uśmiałem się :lol:
Dobra zabawa najważniejsza :D
dobre dobre :lol:
syfon
N2
 
Posty: 166
Dołączył(a): sobota, 28 mar 2009, 10:20

Postprzez SebaSTI » poniedziałek, 10 sie 2009, 17:10

corados napisał(a):
choc na Lotosie, Elmocie i Karkonoskim takich wpadek nie bylo


Mógłbyś dokładniej pojaśnic o jakie wpadki chodzi? Była wtopa z potrąceniem kibica(dziecka) i z tym weselem, ale już odwołanie Korczyny to nie była wina organizatorów. Kompletnie nie rozumiem czego spodziewałeś się po zawodnikach ze Słowacji :roll:Częśc z nich chciała po zapoznaniu wycofywac się z rajdu bo trasy były dla nich zbyt trudne i po raz pierwszy zetknęli się z tak trudnymi oesami. Zrozum,że oni jechali ten rajd pierwszy raz :!: u nich średnio rajd ma 100 km oesowych a nie prawie 200 i cześc prób jak na Bratysławie to oesy w stylu rzeszowskiego Podpromia. Zamiast cieszyc się z tego,że na rajdzie było więcej załóg, fakt może nie najwyższej klasy, to najlepiej narzekac i określic zawodników ze Słowacji mianem dna...

:evil:

Odnośnie rajdu:
Jak napisał kolega RajducH było kilka wpadek, ale czy na jakimś rajdzie ich nie ma? Ogólnie rajd zorganizowany z wielką pompą jak na warunki RSMP. Była dobra promocja, relacja w TV, start honorowy na Rynku cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców. Nagrody za OS Browar dla najlepszych zawodników były też nowością, trasy oprócz Karkonoskiego jedne z najbardziej technicznych i wymagających w Polsce,nieźle usytuowana strefa serwisowa, prawie w samym centrum miasta, ponad 150 załóg na starcie, ale jak widac nie wszyscy są zadowoleni, lepiej oglądac odcinki na trasach, które już dawno nie są asfaltem... :roll: i określac Słowaków mianem dna.



Słowacy chcieli jeżdzić pewnie autostrada :lol:, niestety nie wszyscy kierowcy sa od razu mistrzami.Ja podziwiam starszych kierowców,a nie jak wiekszosc osób co nie była w rzeszowie na forum śmiali sie jak Lipski jeżdzi,a kierowca który rezygnuje z rajdu bo uważa ze trasy sa trudno to sie nie powinien nazywac kierowca rajdowym:], ale takich sytuacji nie było naszczecie.
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Ziggy » poniedziałek, 10 sie 2009, 17:53

Wybacz ale przejazd Lipskiego to już była przesada. Po co od razu wsiada do N4? Niech się nauczy jeździć słabszym autem a potem wsiada do topowej fury.
Ale jeździć może nawet wurcem jak chce.
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez SebaSTI » poniedziałek, 10 sie 2009, 18:01

Ziggy napisał(a):Wybacz ale przejazd Lipskiego to już była przesada. Po co od razu wsiada do N4? Niech się nauczy jeździć słabszym autem a potem wsiada do topowej fury.
Ale jeździć może nawet wurcem jak chce.


od kiedy to starsi kierowcy zaczynaja kariere w słabych samochodach? teraz chyba na nauke za pózno w jego wieku i tak już długo nie pojeżdzi wiec przynajmnije Enka sie pobawi...
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez tomkuk84 » poniedziałek, 10 sie 2009, 19:02

Macie rację, Słowacy nie zachwycali, ale przecież dla nich to jest duża różnica między ich odcinkami a tymi w okolicach Rzeszowa. Ja byłem na OS1-Lubenia, OS3,OS6 - Handzlówka, OS10,OS14- Godowa. Zachwycili mnie następujacy zawodnicy: Grzyb, Beres, Kajto, Kuzi, zawiodłem się na Kakuszim, myślałem że więcej pokaże. Fajnie też jeździła Astra 3 - diesel, na zakrętach tak podskakiwała jakby była na seryjnym zawiasie. Ponadto podczas 2 etapu podobała mi się bezkompromisowa jazda chłopaków z pucharu PZMotu, widać że nie wszyscy jeszcze ogarnęli dobrze opis trasy, ale to się nie liczyło. Czasami wydawało mi się że jadą znacznie szybciej niż rajdowcy z RSMP. Rajd uważam za udany, ale tylko dlatego że drugi etap dostarczył naprawdę rajdowych emocji. Pierwszy etap był dużo gorszy, może dlatego że nie za wiele rajdówek już jechało na 3 i 6 OeSie.
Avatar użytkownika
tomkuk84
N1
 
Posty: 96
Dołączył(a): piątek, 30 lis 2007, 12:54
Lokalizacja: katowice [WNC]

Postprzez Krzysiek_WrC » poniedziałek, 10 sie 2009, 19:29

tomkuk84 napisał(a): Fajnie też jeździła Astra 3 - diesel, na zakrętach tak podskakiwała jakby była na seryjnym zawiasie.

Fajnie fajnie :)
Ale z wydechu niczym z elektrowni na węgiel,czarny dym :lol:
kopciła nie miłosiernie.A co do PZM-otu to widac że jazda chłopaków z pucharu to nie historia z cyklu"podchód do panienki" , i to mi się podoba bez kompromisowa jazda,często zakończona wizytami w polu.
No ale ryzyk fizyk,przynamniej są mądrzejsi o następne doświadczenia jak w konkretnym przypadku nie jechac i nie powtarzac dwa razy tego samego błędu.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez RybaPK » poniedziałek, 10 sie 2009, 20:55

http://yfrog.com/12obraz003xkkjx
a tu moje zdjęcia z pierwszego dnia czyli os1, 3 i 6
http://yfrog.com/60obraz005btcjx <- 2 dzień Rajdu
miłego oglądania
Obrazek
RybaPK
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 8 cze 2007, 11:23
Lokalizacja: Czudec k/Rzeszów

Postprzez darek90r » poniedziałek, 10 sie 2009, 21:40

No ale naprawde to co pokazal Pan Lipski ...w takim tempie na rajdzie?! Moglbym sie zalozyc ze mialbym lepszy czas od niego :wink:
Avatar użytkownika
darek90r
N2
 
Posty: 189
Dołączył(a): piątek, 25 lip 2008, 10:20
Lokalizacja: okolice Krosna

Postprzez majkos » poniedziałek, 10 sie 2009, 22:48

darek90r napisał(a):No ale naprawde to co pokazal Pan Lipski ...w takim tempie na rajdzie?! Moglbym sie zalozyc ze mialbym lepszy czas od niego :wink:


Ktoś ci broni startować? Pokaż co umiesz, a potem pisz - nie odwrotnie.....
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości