5 Rajd Lotos Baltic Cup - 2009

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Mroowa » wtorek, 9 cze 2009, 21:36

Hmm rajd niby fajny bo kompaktowy, ale... od strony technicznej... nie do końca przeszkolona ekipa na PKC przynajmniej na tym przed wjazdem na start. Serwis też nie był zbytnio ulokowany bo... kibiców to na nim prkatycznie nie było, no i serwis na błocie pewnie wszystkim pasował :)

Najlepsza jest sprawa prologu... hopy których nie było w regulaminie, i jak to jeden z pilotów z czterołapów powiedział to ... panów z ZSS "poje**ało Was :D. Jaki skutek miały hopy wszyscy wiedzą. Ale jak to Pan Górski powiedział na pomysł przesunięcia styropianów które blokowały ominięcie hopy. Stwierdził że moża było jechać obok bez żadnych konsekwencji, bo nigdzie nie było zapisane to jako szykana etc. że trzeba było przez to jechać. wychodzi na to że po prostu organizatr wpadł na genialny pomysł :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337


Postprzez Krzysiek_WrC » wtorek, 9 cze 2009, 21:37

Ja bym bardzo chciał zobaczyc Kajtka w jakimś zagranicznym starcie w rywalizacji przynamniej ze średniakami,ciekawy jestem jakby wypadł na tym tle bo jako jedyny fakt faktem jakoś się trzymał w zeszłym sezonie Bouffiego.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez MKmagic » wtorek, 9 cze 2009, 21:56

Co do zmarnowanych talentów, zapomnieliście o Gabrysiu.

Ale ten wątek generalnie mi się nie podoba. Coś tchnie Onetem. Uważam, że wcale tak fatalnie nie jeździmy. Wystarczy przypomnieć sobie stawkę zeszłorocznego Polskiego, gdzie grube nazwiska się kompromitowały przy naszych.
Zawsze tak jest, że na wyjeździe jest trudniej. I poza Kościuszką Sołowowowi również trzeba oddać, bo dzielnie sobie radzi.

A swoją drogą Buffier lejący naszych też nieczego nie dowodzi. Jest talentem niewątpliwym, ale to nie dowodzi, że nasi są słabi. Są tylko słabsi od niego. Nic więcej.

A co do Lotosu, to "kwiatków" było więcej. na przykład biuro prasowe, w którym kompy tak skonfigurtowano, że można było ściągać, ale nie można było NIC wysyłać. Brawo za taką koncepcję biura prasowego!!!
Normalnie nagrodę bym jakąś ufundował bo to chyba jakiś rekord.
MKrupski
_____________
www.rsmp.info
GG: 1853649
Avatar użytkownika
MKmagic
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 3 lut 2004, 04:34
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez oldtimer » wtorek, 9 cze 2009, 22:47

Bouffier to nie jest pierwsza liga a że leje naszych to świadczy o poziomie naszych kierowców.O ile pamiętam to buffi nigdy nie "jechał na wariata" i odjeżdżał naszych.W PZM jest podobnie jak w PZPN nikt nowy "bez układów" nie ma szans.Są kierowcy którzy od 10 lat" zdobywają doświadczenie" a młodzi nie mogą się przebić bo kasa "zostaje w rodzinie"
a nikt nie zainwestuje w młode talenty.Kubica gdyby robił karierę w Polsce do dziś jeżdziłby w pucharze PZM(o ile starczyłoby mu kasy)bo nikt nie wyłożyłby pieniędzy na młodego zdolnego kierowcę.
oldtimer
N3
 
Posty: 203
Dołączył(a): sobota, 25 kwi 2009, 21:34
Lokalizacja: OS

Postprzez dzik » środa, 10 cze 2009, 07:36

Caly czas meczycie o tym poziomie. Ok, ja nikogo nie chce bronic ale czy np. wszyscy w WRC sa przecietni bo przegrywaja z Loebem? Sa lepsi i gorsi, tak jest wszedzie i we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Trzeba tez zwrocic uwage na to, ze nasi kierowcy prawie wogole nie trenuje. Jakies testy i tyle.
Porownywanie tego sezonu z poprzednim tez nie jest miarodajne poniewaz zmienili wagi samochodow, co tez to ulatwia kierowca eNek.

Ciekawi mnie, co byscie chcieli widziec na polskich oseach, jak wiekszasc kierowcow Wam nie pasuje. Wygrac moze tylko jedna zaloga, ktos musi zapelnic pozostale miejsca.
dzik
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 17 lut 2007, 21:23

Postprzez Raven » środa, 10 cze 2009, 08:27

dzik napisał(a):Trzeba tez zwrocic uwage na to, ze nasi kierowcy prawie wogole nie trenuje. Jakies testy i tyle.

To bardzo ciekawe co piszesz, bo np. Kuzaj, Kuchar, Oleksowicz, Bełtowski, Sołowow testują/testowali raczej sporo.
Nasza liga, to druga liga europejska niestety i raczej się wiele w tej kwestii nie zmieni. U siebie nadrabiają znajomością tras, ale na neutralnym gruncie dostają baty od czołówki IRC/ERC. Na szczęście za nami jest wiele innych krajów :-)
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez martin.h » środa, 10 cze 2009, 11:36

MKmagic napisał(a):Co do zmarnowanych talentów, zapomnieliście o Gabrysiu.


To chyba największy polski talent. Potrafił wsiąść w Evo i wygrać rajd pomimo iż na codzień nie jeździł takim autem, a testów przed rajdem też miał jak na lekarstwo. Ale wierzę, że Zbyszek jeszcze powróci.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez wrx » środa, 10 cze 2009, 12:03

hahahah talent :) do jazdy na pamiec :)
Avatar użytkownika
wrx
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): środa, 11 sty 2006, 12:10
Lokalizacja: z kątowni :P

Postprzez martin.h » środa, 10 cze 2009, 12:44

wrx napisał(a):hahahah talent :) do jazdy na pamiec :)


No racja, Pajero idealnie się do tego nadawało.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez corados » środa, 10 cze 2009, 13:34

Audi i czarny misiek chyba jeszcze bardziej i do tego te czarne okularki :wink: Chociaż fakt faktem,że jeździli prawie wszyscy więc wtedy każdy był na dopingu a Gabryś był jednym z najszybszych.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez GrYzLy » środa, 10 cze 2009, 19:25

dzik napisał(a):Trzeba tez zwrocic uwage na to, ze nasi kierowcy prawie wogole nie trenuje.


Nie... co ty... siedza w domach w cieplych kapciach przed tv i popijaja browar... To ze Ty nie wiesz o testach/treningach lub nie widzisz z nich zdjec (lub nie sa podane do publicznej wiadomosci) to nie znaczy ze ich nie ma. Prawda jest taka ze nasza czolowka jezdzi ile moze (co prawda ciagle po tych samych trasach) i to moze byc problemem, ile razy mozna przejechac mloty, kocierz, mucharz, rajbrot zeby sie czegos nauczyc? Niestety ale obecnie w Polsce nie mamy zawodnika na swiatowym poziomie. Malo tego, nie mamy nawet na poziomie europejskim, obecne w ME prawie nikt nie jezdzi a pomimo tego solowow nie moze wyjezdzic tytulu. Kosciuszko jest najblizej, w dodatku jest wzglednie mlody... zmiana auto wrc na s2000 w rsms moze mu wyjsc na dobre. Za to gdzie jest Kosciuch, to chwala jego tacie, ktory nie ... sie z przepisami tylko chcial wypchac mlodego z polski jak najszybciej. Po kilku latach ma efekty, Kosciuszko poznal trasy, rywali, moze sie jeszcze bardziej rozkreci.
"Mam nadzieję, że ten francuski wynalazek wytrzyma." L.Kuzaj
Avatar użytkownika
GrYzLy
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:56
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bartek.k » piątek, 12 cze 2009, 20:50

Ja do listy talentów dopiszę Chmielewskiego. Przy odrobinie szczęścia w przyszłości powinien należec do ścisłej czołówki.

PS.
Mój pierwszy post więc witam wszystkich.
bartek.k
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 15:10

Postprzez padre-mk3 » sobota, 13 cze 2009, 07:48

super zaczynasz w takim razie.pierwszy post i nic zwiazanego z tematem.

wracajac poniekad do tematu czy ABRAMOWSKI i TREMBICKI juz zostana w klasie open?
i jak to bedzie z ich klasyfiokacja na koniec sezonu?
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez Grzesieek » niedziela, 14 cze 2009, 23:23

w końcu udało mi się film zrobić 8)
http://www.youtube.com/watch?v=SQTvk3ONxQM
Piszcie co o tym sądzicie (biorąc pod uwagę że to typowo amatorska produkcja) (najlepej na YT bądź na maila grzesieeeek@gmail.com).
Pozdro :)
Grzesieek
N1
 
Posty: 92
Dołączył(a): niedziela, 7 cze 2009, 19:52

Postprzez Kruk » sobota, 20 cze 2009, 19:30

Interesuje mnie, czy w pucharze rwd pojechali wszyscy zgłoszeni :?: Na zdjęciach widać tylko sześć załóg.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości