Kajetan Kajetanowicz

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez trebor » niedziela, 24 gru 2017, 05:39

Głos poszedł. Wesołych Świąt!
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom


Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez SOKÓŁ » wtorek, 2 sty 2018, 14:27

Mad Max napisał(a):
żółtek napisał(a):
s1quattro napisał(a):Maciek Szczepaniak kończy współpracę z Orlenem. Czyżby wsiadał do Fiesty R5 z logo Lotosu? O zgrzytach między Kajetanem i Jarkiem słychać już od dawna. Poza tym awans Kajta do WRC 2, gdzie Szczepaniak już tłucze się od ładnych paru lat, wydaje się naturalną drogą. Co o tym myślą szanowni koledzy?

Coś więcej wiadomo jak sytuacja Kajto na '18 rok?
Była plotka że DMack jest zainteresowany współpracą z Kajtem, a że podał ją M.Szczepaniak, a jako że masa ludzi traktuje go jako nadwornego Polskiego pilota w WRC to co poniektórzy od razu posadzili go w aucie Kajetana.
O zgrzytach między Kajtem i Jarkiem słychać co roku na zakończenie sezonu i co roku na początku każdego sezonu okazuje się że Jarek jeździ z nim dalej, poza tym sam Kajto wielokrotnie wspominał że dobrze się z Jarkiem współpracuje i się wzajemnie dobrze uzupełniają.


Była plotka o Dmack u Kajty którą napomniał Maciek Szczepaniak w relacji z Australii i w sumie była to tylko plotka.7 rajdów w fieście z M-sportu na DMACK-ach poleci Nil Solans :wink:
http://rajdy.autoklub.pl/news/solans-cz ... gram,81673
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Aro90 » wtorek, 2 sty 2018, 14:53

SOKÓŁ napisał(a):
Była plotka o Dmack u Kajty którą napomniał Maciek Szczepaniak w relacji z Australii i w sumie była to tylko plotka.7 rajdów w fieście z M-sportu na DMACK-ach poleci Nil Solans :wink:
http://rajdy.autoklub.pl/news/solans-cz ... gram,81673


Solans odbiera nagrodę za wygranie JWRC. Myślę że nie wyklucza to wystawienia większej ilości samochodów przez Dmacka. Kiedys był puchar Dmacka, auto WRC i jeszcze wystawiali 2-3 R5 :wink: Chyba przy okazji wycofania auta WRC mówili że skupią się na mniejszych seriach. Zobaczymy, ważne żeby się wreszcie udało WRC 2 dla Kajta
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez gabrally » środa, 3 sty 2018, 17:11

Kajtofan napisał(a):Kochani, przypominam o glosowaniu na Kajta.
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/glosowanie
Wysyłajcie do rodziny, znajomych, przyjaciół itp.

Przypominam, że głosować można codziennie! Zwiększa to szanse sportowca i nasze na wygranie nagrody!


Głosy potrzebne, wierzcie mi na słowo :) Można głosować jeszcze tu: http://www.polsatsport.pl/plebiscyt i SMS pod numer 7232 o treści: 7
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Witcher1990 » niedziela, 7 sty 2018, 10:54

Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez gabrally » sobota, 20 sty 2018, 19:49

...trwa kolejny plebiscyt, chętnych zapraszam do oddania głosu: http://www.um.warszawa.pl/plebiscyt/ :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez ZbyszekChaosu » czwartek, 15 lut 2018, 09:03

Wiemy już, że Lotos wspiera Kubicę. Pytanie czy wsparcie dla Kajetana zostaje, będzie zmniejszone, czy kończą rajdowy program. Jeśli ktoś zna jakieś plotki o Kajetanowiczu to proszę się podzielić, na pewno nie tylko ja chętnie poczytam i podyskutuję.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez slivex » piątek, 16 lut 2018, 01:42

ja to myślę, że nie ma o czym dyskutować tylko trzeba cierpliwie czekać na jakieś wieści, spekulowanie trwa od zakończenia sezonu ERC i nic z tego nie wynika
Avatar użytkownika
slivex
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): niedziela, 19 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Mad Max » piątek, 16 lut 2018, 10:54

W połowie marca mniej więcej w tym samy czasie będą publikacje list zgłoszeń na Azory i Korsykę więc możliwe że wtedy coś się wyjaśni.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Zabolxp » piątek, 16 lut 2018, 12:58

Kajto po Monte Carlo stoi też przy trasie w Szwecji. Wrzucił wideo ze startu OS https://www.facebook.com/KajetanKajetan ... 876999771/
z wymownym podpisem "Jak tam, też pracujecie nad swoją przyszłością...? Jeśli tak, to trzymam za Was mocno kciuki. A Wy trzymajcie za mnie! ". Nie jest zatem tam jedynie w roli kibica i jakieś rozmowy pewnie są prowadzone. Zapewne tylko z M-Sportem, którego auto "przypadkiem" jest także na filmiku. Tu się chyba rozchodzi już o WRC, a nie WRC2.
Avatar użytkownika
Zabolxp
N1
 
Posty: 97
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lut 2006, 10:46

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez iceman150 » piątek, 16 lut 2018, 13:26

Ja myślę że rozmowy to jednak prowadzi się w siedzibie, bo jednak czas rozgrywania rajdu nie jest najodpowiedniejszy, ale gdybyś miał rację byłoby super :) tylko oby to nie był tylko pojedynczy start.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Aro90 » piątek, 16 lut 2018, 14:35

Zabolxp napisał(a):Kajto po Monte Carlo stoi też przy trasie w Szwecji. Wrzucił wideo ze startu OS https://www.facebook.com/KajetanKajetan ... 876999771/
z wymownym podpisem "Jak tam, też pracujecie nad swoją przyszłością...? Jeśli tak, to trzymam za Was mocno kciuki. A Wy trzymajcie za mnie! ". Nie jest zatem tam jedynie w roli kibica i jakieś rozmowy pewnie są prowadzone. Zapewne tylko z M-Sportem, którego auto "przypadkiem" jest także na filmiku. Tu się chyba rozchodzi już o WRC, a nie WRC2.


jak dla mnie b. mało prawdopodobne żeby chodziło o wurca :wink: no chyba żeby wniósł cały budżet. Kajto nie zna rajdów poza tym M-Sport ma już 3 driverów na prawie wszystkie rundy. Nie ma za to dwóch kierowców w WRC 2, bo Suninen ma jechać 2 rajdy, Camili pewnie cały cykl. Oby się udało od Korsyki ewentualnie od Portugalii jeszcze mógłby zacząć :wink:
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Zabolxp » piątek, 16 lut 2018, 15:19

iceman150 napisał(a):Ja myślę że rozmowy to jednak prowadzi się w siedzibie, bo jednak czas rozgrywania rajdu nie jest najodpowiedniejszy

Sam rajd może być właśnie odpowiedni, bo zwykle cały team, wszystkie kluczowe osoby są na miejscu. Poza rajdami różnie bywa z dyspozycyjnością jednej czy innej osoby. Skoro Kajto pyta "czy też pracujecie", tzn. że on właśnie na rajdzie ma sposobność prowadzenia negocjacji. To także najlepsza sposobność, aby zobaczyć jak pracuje zespół, aby nie być zaskoczonym w procedurach, obyczajach, gdy przyjdzie startować i nie będzie czasu na tłumaczenie wszystkich niuansów związanych z nowymi WRC.

Aro90 napisał(a):jak dla mnie b. mało prawdopodobne żeby chodziło o wurca :wink: no chyba żeby wniósł cały budżet. Kajto nie zna rajdów poza tym M-Sport ma już 3 driverów na prawie wszystkie rundy. Nie ma za to dwóch kierowców w WRC 2, bo Suninen ma jechać 2 rajdy, Camili pewnie cały cykl. Oby się udało od Korsyki ewentualnie od Portugalii jeszcze mógłby zacząć :wink:

Nie zna rajdów zarówno pod kątem WRC i WRC2. Za 3 tygodnie kończy 39 lat. Na pewno czuje się jeszcze mocny (i jest!), ale być może to jedna z ostatnich okazji, aby pokazać się w topowej kategorii właśnie w tych nieobsadzonych imprezach. Oczywiście ten scenariusz jest mniej prawdopodobny, ale moim zdaniem nie byłby głupi.
Avatar użytkownika
Zabolxp
N1
 
Posty: 97
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lut 2006, 10:46

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez denzel » niedziela, 18 lut 2018, 22:40

Jeżeli ktoś z Was na poważnie liczy na WRC to proponuję zejść na ziemię a już na pewno dokładnie słuchać co Kajetan mówi.
Gra się toczy o WRC2. O WRC nie ma nawet co teraz marzyć i to z wielu powodów, nie tylko finansowych. Na ten moment to po prostu nie ma sensu.
denzel
N3
 
Posty: 221
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 18:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez nikt ważny » czwartek, 22 lut 2018, 03:27

WRC ? Panowie troche realizmu ......aktualnie Kajto walczy o WRC2 a dokładane kosztem całego sezonu (znowu) w ERC chce zamienić na kilka rund WRC2 ( mówi sie o max 4-5 rundach )......Lotos z racji że dzieki Kubicy ''wskoczył'' do F1 nie da niestety wiekszego budżetu na cały sezon WRC2 ......wiec załozenia sa takie żeby zacząc od Korsyki w kwietniu lub najpozniej Portugalii w maju .( rundy poza Europą odpadają )..są to informacje na razie nie oficjalnie bo sytuacja jest dynamiczna ..trzymam kciuki za Kajta !!!!!
"Mnie nie interesuje, co mówią inni ludzie, ponieważ ludzie tak naprawdę mówią wiele rzeczy, a tak naprawdę nie mają pojęcia o czym mówią." Robert Kubica
Avatar użytkownika
nikt ważny
N1
 
Posty: 64
Dołączył(a): środa, 18 lis 2015, 14:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron