Kajetan Kajetanowicz

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez piguła » czwartek, 28 maja 2009, 11:08

wrx napisał(a):A Kajto z Baranem - Rathe "nie wywiazał się z umowy"


BRE LEASING :?:
piguła
N3
 
Posty: 201
Dołączył(a): niedziela, 15 lip 2007, 10:38


Postprzez szirer205xs » czwartek, 28 maja 2009, 12:06

piguła napisał(a):
wrx napisał(a):A Kajto z Baranem - Rathe "nie wywiazał się z umowy"


BRE LEASING :?:


pewnie tak bo w koncu na pierwotnym oklejeniu auta BRE byl jako jeden z glownych sponsorow a to przeciez sponsor ktorego rathe zawsze wnosil do zespolu. :) zobaczymy co z tego wyjdzie mam nadzieje ze te czeste zmiany nei beda mialy zbyt duzego wplywu :)
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez Krzysiek_WrC » czwartek, 28 maja 2009, 13:59

Ta sytuacja pokazuje też zespól Kajetanowicza i Subaru w złej sytuacji,sponsor odszedł to można pilota wypieprzyc tylko z tego powodu?
Według mnie mało poważne zachowanie,owszem sponsor (BRE) tez pewnie po częsci zawinił bo coś czuje że wyvcofał się "już i teraz" (miec teraz w kryzysie bank za sponosra to trzba byc też odwaznym bardzo) ale takie cos powinno sie robic z wyprzedzeniem.

No a dwa to uważam że skoro kierowca z pilotem dobrze sie dogadywali (a przynamniej takie wnioski wyciągam po rajdzie Elomt) to jest to głęboko nie fair pozbywac sie pilota ot tak od ręki.Co innego jakby wspólpraca się nie układała (no chyba że tak naprawde to jest powód ale żeby odrazu po pierwszy rajdzie i w dodatku jak było pudło?)
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez bzyq » czwartek, 28 maja 2009, 14:01

bez sensu taka dyskusja.
nie wiadomo jakie były powody odejścia Rathe, i również nie są znane okoliczności wprowadzenia do zespołu Barana. Skończmy bezsensowne spekulacje.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Krzysiek_WrC » czwartek, 28 maja 2009, 14:22

Już po częsci jest wyjaśnione..

Pragnę poinformować, że dwa dni po wygranym Rajdzie Elmot dowiedziałem się od dyrekcji SPRT w sposób co najmniej dziwny, że nie pojadę z Kajetanem Kajetanowiczem dalszej części sezonu. w zasadzie nie podano mi konkretnych powodów.

Decyzja została podjęta wbrew opinii, jaką miał na ten temat kierowca zespołu. Ucinając wszelkie spekulacje informuję również, że nie było mowy podczas rozmów przed sezonem o wniesieniu przeze mnie budżetu do zespołu. Moim zdaniem decyzja ma charakter czysto personalny i wiąże się z tym, że nie godziłem się na pewne decyzje podejmowane przez członków zespołu.

Pragnę podziękować kibicom za ciepłe słowa i gorący doping podczas Rajdu Elmot.

Jacek Rathe.


http://rallyonline.pl:84/index.php?1&mo ... s&&s=22359

Kierowca z pilotem swoje a szefostwo ma w .....głębokim poważaniu co sie mówi najwidoczniej.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez padre-mk3 » czwartek, 28 maja 2009, 15:10

szefostwo wyklada kase na zaloge wiec decyduje o wszystkim.czy to sie komus podoba czy tez nie.jak nie to do widzenia,sa inni ktorzy chetnie wskocza na dane miejsce.
w tych czasach wcale mnie to nie dziwi.
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez kremer » czwartek, 28 maja 2009, 15:34

ciekawe czy byscie tak powiedzli jakby wymienili kajetana :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Krzysiek_WrC » czwartek, 28 maja 2009, 16:20

W środowisku rajdowym zaczyna sie dziac pomału to samo co w PZPN ,koledzy,koleżanki,towarzysze.
Ja na miejscu Kajtka pokazałbym D****ę teraz SPRT bo jak kierowca nie ma nic do powiedzenia w tak zasadniczej kwesti jak pilot (a w zasadzie najważniejszej) to równie dobrze sPRT mogło wsadzic pilota z 3 RD i było by GIT.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez Cendra » czwartek, 28 maja 2009, 16:38

wyobrażacie sobie, żeby w Cytrynie wywalili od tak Elene :?: jakieś dziwne akcje się tworzą, ale wiadomo tu jest PL... mam nadzieję, że to nie wpłynie na wyniki... :roll: :roll:
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez kremer » czwartek, 28 maja 2009, 16:50

krzysiek - jakby tak zrobil to by zrobil najwiekszy blad w zyciu :) kajto nie ma wlasnej firmy czy ojca wiec raczej zostal by maks na lodzie :)

nie ma co wieszac psow na sprt - jak nie znamy dokladnie faktow i tyle - dziwie sie co to za placz za rathem ? skoro mial podpisana umowe to dostanie zadoscuczynienie i tyle - baran moze jest baranem ale to najlepszy pilot w polsce - nie musi byc mily wazne zeby dobrze dytkowal w aucie na oesie... jego mrozne usposobienie dobrze wplywa na zawodnikow ktorzy walcza o czolowe lokaty...
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez padre-mk3 » czwartek, 28 maja 2009, 16:53

Krzysiek_WrC napisał(a):W środowisku rajdowym zaczyna sie dziac pomału to samo co w PZPN ,koledzy,koleżanki,towarzysze.
Ja na miejscu Kajtka pokazałbym D****ę teraz SPRT bo jak kierowca nie ma nic do powiedzenia w tak zasadniczej kwesti jak pilot (a w zasadzie najważniejszej) to równie dobrze sPRT mogło wsadzic pilota z 3 RD i było by GIT.


nie no super.ciekawe czy bylbys taki madry gdybys naprawde moglbyc na miejscu kajtka.
wyobraz sobie ze znalezienie sponsora na chocby jeden rajd to tak jak trafic powiedzmy 6 w totka,a znalezienie kogos kto wylozy kase na caly sezon RSMP plus testy to tak jakby zlapac pana boga za nogi.wiec watpie zeby ktokolwiek sie odezwal.
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez Booogi » czwartek, 28 maja 2009, 18:34

Kajetanowicz/Baran
Szykuje się mały drem team w Subaru :)
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krzysiek_WrC » czwartek, 28 maja 2009, 19:23

kremer napisał(a):krzysiek - jakby tak zrobil to by zrobil najwiekszy blad w zyciu :) kajto nie ma wlasnej firmy czy ojca wiec raczej zostal by maks na lodzie :)

nie ma co wieszac psow na sprt - jak nie znamy dokladnie faktow i tyle - dziwie sie co to za placz za rathem ? skoro mial podpisana umowe to dostanie zadoscuczynienie i tyle - baran moze jest baranem ale to najlepszy pilot w polsce - nie musi byc mily wazne zeby dobrze dytkowal w aucie na oesie... jego mrozne usposobienie dobrze wplywa na zawodnikow ktorzy walcza o czolowe lokaty...


Ale godzenie się na takie rzeczy rodzi niebezpieczeństwo że co SPRT każe to to kierowca zrobi.Ja rozumiem lojalnosc itp. ale bez jaj.Pilot to najważniejsza rzecz po kierowcy i samochodzie - nie masz dobrego pilota to ci nawet samochód dobry nie pomoze bo nie bedziesz wiedział gdzie mozna nie spuszczac nogi z gazu.
Wiem że to jedyna szansa Kajtka i druga taka moze sie nie powtórzyc,ale robienie takich cyrków że to Team dobiera pilota a nie kierowca jest bardzo dziwne.Moze nie tyle co dobiera jak kazuje mu odejsc z jakis powodów a kierowca ma w zasadzie związane ręce.
Ostatnio edytowano czwartek, 28 maja 2009, 23:08 przez Krzysiek_WrC, łącznie edytowano 1 raz
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez ssacz89 » czwartek, 28 maja 2009, 21:52

padre-mk3 napisał(a):szefostwo wyklada kase na zaloge wiec decyduje o wszystkim.czy to sie komus podoba czy tez nie.jak nie to do widzenia,sa inni ktorzy chetnie wskocza na dane miejsce.
w tych czasach wcale mnie to nie dziwi.


żeby tylko nie skończyło się tak, jak z Fryczem w Fiacie. Tam też szefostwo o wsystkim decydowało, nawet o doborze opon...
ssacz89
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 22:33

Postprzez dwrc » czwartek, 28 maja 2009, 21:59

Ciekawe czemu jak Kuzi był w SPRT nie było takich akcji.
Odpowiedż jest prosta bo Kuzi by sobie na takie coś nie pozwolił...
Zobaczymy jak to będzie.
A co do jednej wypowiedzi na forum to najlepszym pilotem jest Pan Maciej Wisławski :) :D 8)
Avatar użytkownika
dwrc
A5
 
Posty: 507
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 12:43
Lokalizacja: LUDWIKOWICE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron