Kajetan Kajetanowicz

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez żółtek » środa, 29 lis 2017, 13:04

s1quattro napisał(a):Maciek Szczepaniak kończy współpracę z Orlenem. Czyżby wsiadał do Fiesty R5 z logo Lotosu? O zgrzytach między Kajetanem i Jarkiem słychać już od dawna. Poza tym awans Kajta do WRC 2, gdzie Szczepaniak już tłucze się od ładnych paru lat, wydaje się naturalną drogą. Co o tym myślą szanowni koledzy?

Coś więcej wiadomo jak sytuacja Kajto na '18 rok?
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez SOKÓŁ » środa, 29 lis 2017, 19:34

s1quattro napisał(a):Maciek Szczepaniak kończy współpracę z Orlenem. Czyżby wsiadał do Fiesty R5 z logo Lotosu? O zgrzytach między Kajetanem i Jarkiem słychać już od dawna. Poza tym awans Kajta do WRC 2, gdzie Szczepaniak już tłucze się od ładnych paru lat, wydaje się naturalną drogą. Co o tym myślą szanowni koledzy?


Pokaż info gdzie w przyszłym roku Kajto będzie w barwach Lotosu :?:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Mad Max » środa, 29 lis 2017, 19:54

żółtek napisał(a):
s1quattro napisał(a):Maciek Szczepaniak kończy współpracę z Orlenem. Czyżby wsiadał do Fiesty R5 z logo Lotosu? O zgrzytach między Kajetanem i Jarkiem słychać już od dawna. Poza tym awans Kajta do WRC 2, gdzie Szczepaniak już tłucze się od ładnych paru lat, wydaje się naturalną drogą. Co o tym myślą szanowni koledzy?

Coś więcej wiadomo jak sytuacja Kajto na '18 rok?
Była plotka że DMack jest zainteresowany współpracą z Kajtem, a że podał ją M.Szczepaniak, a jako że masa ludzi traktuje go jako nadwornego Polskiego pilota w WRC to co poniektórzy od razu posadzili go w aucie Kajetana.
O zgrzytach między Kajtem i Jarkiem słychać co roku na zakończenie sezonu i co roku na początku każdego sezonu okazuje się że Jarek jeździ z nim dalej, poza tym sam Kajto wielokrotnie wspominał że dobrze się z Jarkiem współpracuje i się wzajemnie dobrze uzupełniają.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Honiclbr » czwartek, 30 lis 2017, 09:20

Mad Max napisał(a):
żółtek napisał(a):
s1quattro napisał(a):Maciek Szczepaniak kończy współpracę z Orlenem. Czyżby wsiadał do Fiesty R5 z logo Lotosu? O zgrzytach między Kajetanem i Jarkiem słychać już od dawna. Poza tym awans Kajta do WRC 2, gdzie Szczepaniak już tłucze się od ładnych paru lat, wydaje się naturalną drogą. Co o tym myślą szanowni koledzy?

Coś więcej wiadomo jak sytuacja Kajto na '18 rok?
Była plotka że DMack jest zainteresowany współpracą z Kajtem, a że podał ją M.Szczepaniak, a jako że masa ludzi traktuje go jako nadwornego Polskiego pilota w WRC to co poniektórzy od razu posadzili go w aucie Kajetana.
O zgrzytach między Kajtem i Jarkiem słychać co roku na zakończenie sezonu i co roku na początku każdego sezonu okazuje się że Jarek jeździ z nim dalej, poza tym sam Kajto wielokrotnie wspominał że dobrze się z Jarkiem współpracuje i się wzajemnie dobrze uzupełniają.


Maciej Szczepaniak mówił też, że Elfyn może trafić do Hyundaia lub Citroena, mimo, że wszyscy nieoficjalnie mówili o tym, że już jest w M-Sporcie, więc ja szczerze w te plotki nie wierzę.
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez ZbyszekChaosu » wtorek, 19 gru 2017, 12:09

Ktoś zna jakieś świeże plotki o Kajto? Faktycznie są prowadzone negocjacje z nowymi sponsorami czy czekamy na decyzje Williamsa?
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Booogi » wtorek, 19 gru 2017, 15:13

Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez ZbyszekChaosu » wtorek, 19 gru 2017, 15:48

Booogi napisał(a):https://www.wykop.pl/link/4060205/ama-kajetan-kajetanowicz-rajdowy-mistrz-europy/

Czytałeś to AMA? znalazles w nim odpowiedzi na moje pytania? Bo ja czytalem to kilka dni temu to widzialem raczej smieszkowanie i pisanie o tym co było a nie co będzie. Mnie w tej chwili interesuje to drugie.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Booogi » wtorek, 19 gru 2017, 18:41

ZbyszekChaosu napisał(a):
Booogi napisał(a):https://www.wykop.pl/link/4060205/ama-kajetan-kajetanowicz-rajdowy-mistrz-europy/

Czytałeś to AMA? znalazles w nim odpowiedzi na moje pytania? Bo ja czytalem to kilka dni temu to widzialem raczej smieszkowanie i pisanie o tym co było a nie co będzie. Mnie w tej chwili interesuje to drugie.


Czytałem i znalazłem wśród tych śmieszkowatych pytań i odpowiedzi kilka kwestii wartych zauważenia:

Jest szansa, że wystartujesz w WRC w przyszłym roku? #ama
KajetanKajetanowicz
@mackiy: nadzieja umiera ostatnia. Mam nadzieję, że nie umrze. :)

Zombo 1 tydz. temu +13
1. Jakie masz plany na sezon 2018? Będziesz chciał pobić rekord Sobiesława Zasady i zdobyć czwarty tytuł ERC, czy może przesiadka do Mistrzostw świata? :)
@Zombo: 1. Głównym celem są mistrzostwa świata, ale jeśli nie będzie takie opcji to będę obniżał poprzeczkę. Dlaczego? Bo kocham jeździć samochodem i to jest dla mnie najważniejsze.

pawel_je 1 tydz. temu +4
Czy to prawda, że Lotos wycofuje się, bo ma to coś wspólnego z Kubicą?
KajetanKajetanowicz 1 tydz. temu +31
@pawel_je: 1. Ja jestem gotowy do nowych wyzwań, ale to pytanie nie jest do mnie.


Da się odczuć, że Kajetan jeszcze nic nie wie.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez viper » wtorek, 19 gru 2017, 21:18

Booogi napisał(a):
ZbyszekChaosu napisał(a):
Booogi napisał(a):https://www.wykop.pl/link/4060205/ama-kajetan-kajetanowicz-rajdowy-mistrz-europy/

Czytałeś to AMA? znalazles w nim odpowiedzi na moje pytania? Bo ja czytalem to kilka dni temu to widzialem raczej smieszkowanie i pisanie o tym co było a nie co będzie. Mnie w tej chwili interesuje to drugie.


Czytałem i znalazłem wśród tych śmieszkowatych pytań i odpowiedzi kilka kwestii wartych zauważenia:

Jest szansa, że wystartujesz w WRC w przyszłym roku? #ama
KajetanKajetanowicz
@mackiy: nadzieja umiera ostatnia. Mam nadzieję, że nie umrze. :)

Zombo 1 tydz. temu +13
1. Jakie masz plany na sezon 2018? Będziesz chciał pobić rekord Sobiesława Zasady i zdobyć czwarty tytuł ERC, czy może przesiadka do Mistrzostw świata? :)
@Zombo: 1. Głównym celem są mistrzostwa świata, ale jeśli nie będzie takie opcji to będę obniżał poprzeczkę. Dlaczego? Bo kocham jeździć samochodem i to jest dla mnie najważniejsze.

pawel_je 1 tydz. temu +4
Czy to prawda, że Lotos wycofuje się, bo ma to coś wspólnego z Kubicą?
KajetanKajetanowicz 1 tydz. temu +31
@pawel_je: 1. Ja jestem gotowy do nowych wyzwań, ale to pytanie nie jest do mnie.


Da się odczuć, że Kajetan jeszcze nic nie wie.

Jak co roku nic nowego. Z tego tekstu wynika że nic nie wynika. Masło maślane.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez ZbyszekChaosu » środa, 20 gru 2017, 00:46

Zgadzam się z Viperem. Takie teksty są co roku. Lotos myśli o wycofaniu a Kajetan o WRC2 i spotykali sie gdzieś po środku. Były gdzieś na forum plotki o Dmacku więc bylem ciekaw czy ktoś wie coś więcej. Nie obrazilbym się również gdyby mistrzem zainteresowal się inny duży sponsor. Wiem, że na forum jest wiele osób ktore wiedzą coś więcej niz to co przeczytają w necie i mialem nadzieję, że ktoś z nich się odezwie.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Mad Max » środa, 20 gru 2017, 11:30

ZbyszekChaosu napisał(a):Wiem, że na forum jest wiele osób ktore wiedzą coś więcej niz to co przeczytają w necie i mialem nadzieję, że ktoś z nich się odezwie.
Niestety nie liczył bym na to, teraz jest moda na tajność a nawet jak ktoś napisze jakąś plotkę to zaraz odzywa się ktoś kto żąda potwierdzenia na 100%, kwitów na to i ch*** wie czego jeszcze. Kajto jak widać było po poprzednich sezonach też wylewny nie jest, a o miejscu testów Fiesty WRC przed Barbórką praktycznie nikt nie wiedział.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Booogi » środa, 20 gru 2017, 16:13

Mad Max napisał(a):
ZbyszekChaosu napisał(a):Wiem, że na forum jest wiele osób ktore wiedzą coś więcej niz to co przeczytają w necie i mialem nadzieję, że ktoś z nich się odezwie.
Niestety nie liczył bym na to, teraz jest moda na tajność a nawet jak ktoś napisze jakąś plotkę to zaraz odzywa się ktoś kto żąda potwierdzenia na 100%, kwitów na to i ch*** wie czego jeszcze. Kajto jak widać było po poprzednich sezonach też wylewny nie jest, a o miejscu testów Fiesty WRC przed Barbórką praktycznie nikt nie wiedział.


Przecieki zdarzają się już tylko na FB, dużo wcześniej przed ogłoszeniem startu w WRC na Barbarze pojawiły się już komentarze pod wpisami WRC News z informacją, że będzie nowa Fiesta WRC na liście.

Co do AMA - nie powiedziałbym, że nic zupełnie nie wynika z tych odpowiedzi:
1). Kajto mówi wprost, że chciałby jeździć w WRC (w poprzednich latach to były bardziej wypowiedzi na zasadzie: rozmawiamy, zobaczymy, itd.)
2). zaznacza, że nic nie wie na ten moment - nie wydaje mi się, żeby to był blef
3). po trzecie Kajto jest coraz bardziej wylewny, minął na szczęście okres okrągłych PRowych wypowiedzi, lektura książki tylko potwierdza dość wyraźną zmianę

Podsumowując dla mnie wymowa wypowiedzi Kajtka jest jasna - chciałbym WRC, ale nie wiem czy nie wyląduję w RSMP.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Mad Max » środa, 20 gru 2017, 16:19

Booogi napisał(a):Przecieki zdarzają się już tylko na FB, dużo wcześniej przed ogłoszeniem startu w WRC na Barbarze pojawiły się już komentarze pod wpisami WRC News z informacją, że będzie nowa Fiesta WRC na liście.
Nie chodziło mi o przeciek dotyczący startu WRC w BW bo to wypłynęło sporo wcześniej, mówiłem o testach o których nie wiedziały nawet osoby "dobrze zaprzyjaźnione" z zespołem.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez ZbyszekChaosu » czwartek, 21 gru 2017, 00:11

@ Boogi wszystko spoko, tylko, że mnie nie interesują marzenia i obawy Kajetanowicza. Jestem tylko ciekaw z kim i na jakie tematy rozmawia. Nie trudno się domyśleć, że negocjację z Lotosem są zawieszone do czasu decyzji Williamsa w F1. Zapewne Kajto nie siedzi teraz w sweterku i nie czeka z kubkiem herbaty na rozwój wypadków. Na pewno szuka punktu zaczepienia i z kimś rozmawia. Pytanie czy są to rozmowy czysto kurtuazyjne, czy konkrety. Jeśli są jakieś konkrety to z kim i na jaki temat. Szczerze wątpię aby Kajetan proponował nowemu partnerowi sfinansowanie swoich występów w WRC bo przecież nie ma ani doświadczenia w tych rajdach ani w tym aucie. Realne rozmowy mogą się toczyć albo o WRC2 albo o ERC. Pytanie z kim i o co. RSMP pewnie będzie gdyby nie znalazł partnera strategicznego (czytaj Kubica w F1), bo na takie małe rajdy to on kasę znajdzie a od biedy nawet poczciwą subaryną mógłby zdobyć tytuł przy takiej stawce zawodników w Mistrzostwach Polski.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Kajtofan » sobota, 23 gru 2017, 18:22

Kochani, przypominam o glosowaniu na Kajta.
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/glosowanie
Wysyłajcie do rodziny, znajomych, przyjaciół itp.

Przypominam, że głosować można codziennie! Zwiększa to szanse sportowca i nasze na wygranie nagrody!
Kajtofan
N3
 
Posty: 348
Dołączył(a): poniedziałek, 29 gru 2014, 16:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 30 gości

cron