Kajetan Kajetanowicz

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez moto_angel » czwartek, 12 paź 2017, 10:19

SOKÓŁ napisał(a):
Voo napisał(a):Wracając na chwilę do samego Kajetana - czy ktoś z Was miał może w ręku jego książkę-wywiad? Jestem ciekaw opinii. Nie mam za bardzo możliwości podjechać do księgarni i obejrzeć a przed zamawianiem w ciemno trochę powstrzymuje mnie obawa, że to będzie taka uładzona "pijarowa gadka", w której Kajto jest mistrzem. Wiadomo, że aktywny sportowiec nigdy nie powie szczerze wszystkiego (na to jest czas dopiero po zakończeniu kariery) ale zawsze trochę "mięcha" z zaplecza rajdów może w tym być. Lub nie. Tego jestem ciekaw.


Możesz zamawiać/kupować :wink: Jestem w połowie i całkiem dobrze daje radę wszystko powoli fajnie rozrysowane.


woocasch napisał(a):Ja tam zamówiłem w ciemno, nawet jak to będzie taka "pijarowa gadka" to niech wydawca widzi, że jest sprzedaż. Od 30zł nie zbiednieje ;)


Ja również zamówiłem w ciemno i jutro odbieram.
Nastawiam się na początki jego kariery oraz te bardziej szczere opowieści niż piarowe gadki.
Jestem też ciekaw jak będzie opisany moment rozstania się ze swoją pilotką obecnie żoną...
Oby książka była bardziej zbliżona do wydania dot. Loeba niż Colina choć Kajto wydaje inny wydawca...
W Krakowie na bonito.pl można dorwać książkę za 25,35 zł :)
Warto kupić bo może w przyszłości doczekamy się następnych innych pozycji choć niezbyt widzę kandydata i to bardziej martwi...
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków


Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez woocasch » czwartek, 12 paź 2017, 11:35

moto_angel napisał(a):Jestem też ciekaw jak będzie opisany moment rozstania się ze swoją pilotką obecnie żoną...

Jesteś ciekaw szczegółów rozstania się po aferze z zapoznaniem czyli na linii kierowca-pilot czy późniejszego rozstania na linii mąż-żona? :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez neo1506 » czwartek, 12 paź 2017, 13:59

Właśnie przeczytałem kawałek książki. Zainteresowanemu koledze zdradzę tylko że 6 stron jest o tym temacie. Po przeczytaniu kilkunastu stron, wydaje mi się że książka jest ciekawie napisana i godna polecenia.
neo1506
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 6 sty 2016, 13:42
Lokalizacja: Katowice

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez moto_angel » czwartek, 12 paź 2017, 14:47

woocasch napisał(a):
moto_angel napisał(a):Jestem też ciekaw jak będzie opisany moment rozstania się ze swoją pilotką obecnie żoną...

Jesteś ciekaw szczegółów rozstania się po aferze z zapoznaniem czyli na linii kierowca-pilot czy późniejszego rozstania na linii mąż-żona? :)


Wyraźnie wspomniałem o rozstaniu z ówczesną pilotką a perypetii życiowych Kajtka nie śledzę.
Kiedyś człowiek chętnie oko zawiesił na żonie Kajtka w parku serwisowym a teraz ma takie hostessy że ciężko oderwać od nich wzrok ;) więc musiałem przeoczyć rzekomy fakt ich rozstania...

neo1506 napisał(a):Właśnie przeczytałem kawałek książki. Zainteresowanemu koledze zdradzę tylko że 6 stron jest o tym temacie. Po przeczytaniu kilkunastu stron, wydaje mi się że książka jest ciekawie napisana i godna polecenia.


Dzięki za info i podgrzewanie atmosfery przed lekturą która z tego co widzę ogólnie po wypowiedziach jest warto zakupu :)
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez krzysztofpyzia » piątek, 13 paź 2017, 10:30

Jako autor tej rozmowy mogę tylko zapewnić, że to nie jest PR-owa paplanina, a szczera rozmowa;) Takie mieliśmy założenie i mamy nadzieję z Kajtem, że się udało:) Gdybyście mieli jakieś opinie nt. książki to napiszcie proszę, my chętnie je przeczytamy:)
Pozdrawiamy AutoKlub:)!!!
krzysztofpyzia
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 12 paź 2017, 22:53

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez BROOKLIN » niedziela, 15 paź 2017, 12:23

Cześć.

Co do książki to bardzo fajnie się ją czyta. Dostałem ją wczoraj i.. przeczytałem za jednym razem.
Może nie jest tak napisana jak Loeb czy Colin, ale wg mnie lepsza od Schumachera.

Ciekawe i szczere wypowiedzi Kajta. Pokazujące drogę na szczyt.

Jedno co mi nie pasowało, to ilustracje niepowiązane z tekstem. np Kajto opowiada o opisie, a zdjęcie ich opisu z Barbórki są 30 stron dalej, lub jedzie 206 w barwach Novol, a zdjęcie R5.
Ale się nie przyczepiam :) warto przeczytać.

Szkoda że nie jest pisane z Nazwiskami, kibice w większości wiedzą i pamiętają o kogo chodzi... ale nie wszyscy.
BROOKLIN
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 20:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez moto_angel » niedziela, 15 paź 2017, 15:37

Przeczytałem raptem cześć dot. życia osobistego (młodzieńczego) które interesuje mnie równie bardzo jak kariera zawodowa ale w książce zaskoczyło mnie jak dużo jest zdjęć z aktualnym sponsorem w stosunku do reszty fotek... rozumiem zobowiązania marketingowe i tego typu sprawy ale powinno to być bardziej wyważone i faktycznie zamieszczone fotki powinny pasować do okresu jaki opisuje książka.
ps. teraz powinno wyjść uzupełnienie o zdobyciu 3 tytułu choć może będzie jak z książką hołka że wkrótce i będzie drugie uzupełnione wydanie Kajtka.
Generalnie dobra robota, książkę bardzo fajnie się czyta! Polecam :)
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez @luki rally@ » poniedziałek, 16 paź 2017, 11:11

krzysztofpyzia napisał(a):Jako autor tej rozmowy mogę tylko zapewnić, że to nie jest PR-owa paplanina, a szczera rozmowa;) Takie mieliśmy założenie i mamy nadzieję z Kajtem, że się udało:) Gdybyście mieli jakieś opinie nt. książki to napiszcie proszę, my chętnie je przeczytamy:)
Pozdrawiamy AutoKlub:)!!!


Książka godna polecenia,łatwo i przyjemnie,aż za szybko się czyta :) Mała poprawka do kalendarium na końcu-sezon 2014 podane są tylko 3 rajdy, a było ich 9.Brak m.in Azorów,Cypru czy Korsyki. Ale ogółem fajnie.
Avatar użytkownika
@luki rally@
N3
 
Posty: 252
Dołączył(a): poniedziałek, 11 cze 2007, 19:26

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez krzysztofpyzia » poniedziałek, 16 paź 2017, 18:46

moto_angel napisał(a):Przeczytałem raptem cześć dot. życia osobistego (młodzieńczego) które interesuje mnie równie bardzo jak kariera zawodowa ale w książce zaskoczyło mnie jak dużo jest zdjęć z aktualnym sponsorem w stosunku do reszty fotek... rozumiem zobowiązania marketingowe i tego typu sprawy ale powinno to być bardziej wyważone i faktycznie zamieszczone fotki powinny pasować do okresu jaki opisuje książka.
ps. teraz powinno wyjść uzupełnienie o zdobyciu 3 tytułu choć może będzie jak z książką hołka że wkrótce i będzie drugie uzupełnione wydanie Kajtka.
Generalnie dobra robota, książkę bardzo fajnie się czyta! Polecam :)



Bardzo dziękujemy:) Książka była w druku, gdy jeszcze nie było wiadomo, czy Kajto zdobędzie trzeci tytuł. W części wydań udało się zmienić to na okładce:) Co do fotek, daję słowo, że żaden sponsor nie dofinansował książki dając ani grosza. Nie było żadnych zobowiązań marketingowych. Uznaliśmy, że lepiej dać więcej fotek, nawet jeśli czasem pojawiają się na nich logotypy sponsorów.



@luki rally@ napisał(a):
krzysztofpyzia napisał(a):Jako autor tej rozmowy mogę tylko zapewnić, że to nie jest PR-owa paplanina, a szczera rozmowa;) Takie mieliśmy założenie i mamy nadzieję z Kajtem, że się udało:) Gdybyście mieli jakieś opinie nt. książki to napiszcie proszę, my chętnie je przeczytamy:)
Pozdrawiamy AutoKlub:)!!!


Książka godna polecenia,łatwo i przyjemnie,aż za szybko się czyta :) Mała poprawka do kalendarium na końcu-sezon 2014 podane są tylko 3 rajdy, a było ich 9.Brak m.in Azorów,Cypru czy Korsyki. Ale ogółem fajnie.




Gdzieś nam musiało to umknąć. Dzięki wielkie i gratulacje spostrzegawczości:)
krzysztofpyzia
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 12 paź 2017, 22:53

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez krzysztofpyzia » poniedziałek, 16 paź 2017, 18:49

PS-gdybyście mieli czas to zapraszamy Was:
1) w ten pt. do gdańskiego Empiku: https://www.facebook.com/events/501890223512366/
2) I tu Wam zdradzę, że na 99% tydzień później Kajto będzie podpisywał książkę w sobotę w Nadarzynie https://warsawexpo.eu/wydarzenie/warsaw-moto-show-2017/

Jeżeli będziecie mieli czas i będziecie w okolicy to zapraszamy:)!
PS-macie serdeczne pozdro od Kajto!!! Na bieżąco podsyłam Mu Wasze recenzje książki:)
krzysztofpyzia
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 12 paź 2017, 22:53

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez BROOKLIN » poniedziałek, 16 paź 2017, 22:24

krzysztofpyzia napisał(a):
PS-macie serdeczne pozdro od Kajto!!! Na bieżąco podsyłam Mu Wasze recenzje książki:)



Dziękujemy,

Panie Krzysztofie, tak jak pisałem w jeden dzień przeczytałem całą książkę i już opisywałem moje wrażenia po niej.
Jednak dziś w pracy pożyczyłem ją mojej koleżance, nie związanej z motorsportem, a już w szczególności z rajdami. Także pewnie nigdy nie wzięłaby tej pozycji do ręki.
Rajdy zna tylko i wyłącznie z moich bardzo krótkich opowiadań, często zdawkowych z imprez w Polsce czy na świecie, którymi się pasjonuję.
Więc zobaczymy czy jej (laikowi) się spodoba książka. Jak przeczyta to podzielę się opinią :) myślę będzie trochę bardziej obiektywna lub subiektywna niż nas zarażonych od lat kibiców Rajdów - nie tylko Kajta.
BROOKLIN
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 20:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez krzysztofpyzia » wtorek, 17 paź 2017, 12:19

BROOKLIN napisał(a):
krzysztofpyzia napisał(a):
PS-macie serdeczne pozdro od Kajto!!! Na bieżąco podsyłam Mu Wasze recenzje książki:)



Dziękujemy,

Panie Krzysztofie, tak jak pisałem w jeden dzień przeczytałem całą książkę i już opisywałem moje wrażenia po niej.
Jednak dziś w pracy pożyczyłem ją mojej koleżance, nie związanej z motorsportem, a już w szczególności z rajdami. Także pewnie nigdy nie wzięłaby tej pozycji do ręki.
Rajdy zna tylko i wyłącznie z moich bardzo krótkich opowiadań, często zdawkowych z imprez w Polsce czy na świecie, którymi się pasjonuję.
Więc zobaczymy czy jej (laikowi) się spodoba książka. Jak przeczyta to podzielę się opinią :) myślę będzie trochę bardziej obiektywna lub subiektywna niż nas zarażonych od lat kibiców Rajdów - nie tylko Kajta.



Super, będziemy czekać:)
A jak koleżance się spodoba to mogłaby kulić swój egzemplarz, żeby wesprzeć czytelnictwo, tym bardziej, że polscy wydawcy uważają, że wydawanie książkach o rajdach ma mały potencjał:(
krzysztofpyzia
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 12 paź 2017, 22:53

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez iceman150 » wtorek, 17 paź 2017, 20:19

A ja już wiem co chcę od Mikołaja :)

Może szykuje się jakaś podobna akcja promocyjna w EMpiku w Grudziądzu lub Toruniu? :) Chętnie wpadłbym przybić piątkę i przy okazji odebrać książkę z rąk autorów. :)
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez krzysztofpyzia » środa, 18 paź 2017, 21:43

iceman150 napisał(a):A ja już wiem co chcę od Mikołaja :)

Może szykuje się jakaś podobna akcja promocyjna w EMpiku w Grudziądzu lub Toruniu? :) Chętnie wpadłbym przybić piątkę i przy okazji odebrać książkę z rąk autorów. :)


Namawiamy Kajto, on jest chętny, Empiki Go chcą, ale niestety biedak nie ma czasu:(
Za to mam potwierdzenie, że poza tym piątkiem w Gdańsku, za tydzień w sobotę pojawi się w podwarszawskim Nadarzynie, razem ze swoją rajdówką:)
krzysztofpyzia
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 12 paź 2017, 22:53

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez woocasch » czwartek, 19 paź 2017, 10:53

Tak to jest z tym czasem, zawsze go brakuje. Są też Empiki bliżej Ustronia, w Bielsku nawet trzy sztuki więc może do nas też zawita :)
A tak skoro wątek zrobił się nieco książkowy, to mimo braku wspomnianego czasu, lektura idzie do przodu. Jednak wpadł mi w oko dosyć głupi błąd. Na stronie 108 Maciej Wisławski wspomina trzech najszybszych kierowców, z którymi miał okazję startować. No i wspomina Pawła Przybysza, a na 100% chodziło o Pawła Przybylskiego. Wypadałoby to poprawić w kolejnych drukach :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron