Kajetan Kajetanowicz

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez woocasch » poniedziałek, 25 lut 2019, 13:49

dklpasza napisał(a):
Marcin Szopa napisał(a):I20 z pewnego źródła :)

To masz złych informatorów

No i super, że jest Polo :)
To kiedy jakieś testy w nowym aucie? Może uda się ich zobaczyć w PL :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez stachniak14 » poniedziałek, 25 lut 2019, 14:00

woocasch napisał(a):
dklpasza napisał(a):
Marcin Szopa napisał(a):I20 z pewnego źródła :)

To masz złych informatorów

No i super, że jest Polo :)
To kiedy jakieś testy w nowym aucie? Może uda się ich zobaczyć w PL :)


5 marca w Alpach - wspominali podczas konferencji
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Aro90 » poniedziałek, 25 lut 2019, 14:07

Pięknie, Polo z BRR :) wydaje się że budżet naprawdę dobry na ten cykl bo zastanawiają się nawet nad rundą poza Europą(pewnie o Chile chodzi)
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez ZbyszekChaosu » poniedziałek, 25 lut 2019, 16:00

Biorąc pod uwagę, że większość dobrych kierowców przeszła z WRC2 do WRC2 PRO to jest duża szansa na podium na koniec sezonu dla Kajta, a przy odrobinie szczęścia może będzie okazja powalczyć o więcej. Polo- rajd poza Europą, wygląda to na dobry budżet. Teraz tylko dobrać tak rajdy, żeby Pirelki dawały przewagę ;)
Ktoś się orientuję, czy poza Kajtem i Vieiby ktoś jeszcze mocny potwierdził pełen sezon w WRC2?
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Aro90 » poniedziałek, 25 lut 2019, 16:53

ZbyszekChaosu napisał(a):Biorąc pod uwagę, że większość dobrych kierowców przeszła z WRC2 do WRC2 PRO to jest duża szansa na podium na koniec sezonu dla Kajta, a przy odrobinie szczęścia może będzie okazja powalczyć o więcej. Polo- rajd poza Europą, wygląda to na dobry budżet. Teraz tylko dobrać tak rajdy, żeby Pirelki dawały przewagę ;)
Ktoś się orientuję, czy poza Kajtem i Vieiby ktoś jeszcze mocny potwierdził pełen sezon w WRC2?


Gryazin czy Huttunen mają jechać pełne sezony i wydaje mi się że Kopecky pojedzie prywatnie bo Skoda zgłosiła już 2 załogi w WRC2 Pro(Rovanperra, Pietarinen)
coś mi się wydaje że Łukyaniuk pojedzie w WRC2, na dniach powinien przedstawić plany
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez stachniak14 » poniedziałek, 25 lut 2019, 16:58

Aro90 napisał(a):
ZbyszekChaosu napisał(a):Biorąc pod uwagę, że większość dobrych kierowców przeszła z WRC2 do WRC2 PRO to jest duża szansa na podium na koniec sezonu dla Kajta, a przy odrobinie szczęścia może będzie okazja powalczyć o więcej. Polo- rajd poza Europą, wygląda to na dobry budżet. Teraz tylko dobrać tak rajdy, żeby Pirelki dawały przewagę ;)
Ktoś się orientuję, czy poza Kajtem i Vieiby ktoś jeszcze mocny potwierdził pełen sezon w WRC2?


Gryazin czy Huttunen mają jechać pełne sezony i wydaje mi się że Kopecky pojedzie prywatnie bo Skoda zgłosiła już 2 załogi w WRC2 Pro(Rovanperra, Pietarinen)
coś mi się wydaje że Łukyaniuk pojedzie w WRC2, na dniach powinien przedstawić plany


+ Aleksey Lukyanuk ogłosi plany na dniach, możliwe też wrc2
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez piotrg » poniedziałek, 25 lut 2019, 17:00

No czapki z głów przed Orlenem, stawiałem na tani program we Fieście bez wspomagania :) a tu na grubo... Pełny program w najdroższym r5 z najbliższej producentowi wypożyczalni !. Będzie się działo :). Tak wszystkim kopara opadła że jak babeczka zapytała czy są może jakieś pytania to tylko ciszy można było posłuchać :), tylko jeden się jakiś "prawdziwy" polak narzekacz trafił - czemu nie Skoda, ha ha :):):)
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez rrezler » poniedziałek, 25 lut 2019, 17:10

piotrg napisał(a):No czapki z głów przed Orlenem, stawiałem na tani program we Fieście bez wspomagania :) a tu na grubo... Pełny program w najdroższym r5 z najbliższej producentowi wypożyczalni !. Będzie się działo :). Tak wszystkim kopara opadła że jak babeczka zapytała czy są może jakieś pytania to tylko ciszy można było posłuchać :), tylko jeden się jakiś "prawdziwy" polak narzekacz trafił - czemu nie Skoda, ha ha :):):)


Taaa... ten "prawdziwy" Polak narzekacz jak go określiłeś to Pan Wojciech Harenda z PAP, o czym zapewnie nie miałeś pojęcia. Tak samo jak o tym, że to praktycznie jedyny człowiek w PAP, który interesuje się rajdami i pisze o nich regularnie i z wlasnej inicjatywy. I robi to od kilkunastu, jak nie kilkudziesięciu lat. No ale lepiej "coś" napisać nawet jak się nie wie. Tak samo jak nie wie się tego, że w jego pytaniu o Skodę nie było narzekania tylko autentyczna chęć uzyskania wiedzy od Kajetana. A samo pytanie zasadne i merytoryczne.
Avatar użytkownika
rrezler
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 27 lip 2014, 08:57

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Sebekrally » poniedziałek, 25 lut 2019, 17:23

No to gdzie psychofani gadający że Kajtowi się należy, teraz na pielgrzymkę do Gdańska na kolanach w podzięce :-)
Skończą się tłumaczenia że auto, że nieznajomość tras, a lipnej konkurencji nie będzie i zawsze będzie można się porównać do WRC2 Pro.
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Loeb1987 » poniedziałek, 25 lut 2019, 17:42

Świetna wiadomość :) Kajto można śmiało powiedzieć, dostał topowe Polo!
Co do konkurencji w WRC2. To jest mocniejsza niż w tamtym roku. Więc zapowiada się ciekawy sezon.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez iceman150 » poniedziałek, 25 lut 2019, 17:52

Czapki z głów raczej przed Lotosem ;-)
Tak łatwo nie będzie, bo skoda zostaje a i kilku dobry kierowców też nie odpuści.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez yaro2003 » poniedziałek, 25 lut 2019, 18:03

Aż szkoda tego że nie zobaczymy nigdzie jego jazdy, "dzięki współpracy" Michelina z Promotorem WRC kierowców Pirelli praktycznie nie widać w relacjach. W rajdzie Szwecji specjalnie zwróciłem na to uwagę - nie było ani sekundy.
yaro2003
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lut 2016, 17:24

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez DonCorrado » poniedziałek, 25 lut 2019, 18:26

Ale fajna informacja :D Nareszcie zapowiada się dobrze spięty sezon, a nie dwa rajdy, albo brak testów, albo pierwszy start w połowie roku ....

Nie interesuje się aż tak dogłębnie - to Polo ma już taką sprawdzoną niezawodność jak jego poprzednik WRC czy tylko taką opinię? Skoro jeździł prawie wszystkim, a Polo nie, to mam nadzieję, że to Polo rzeczywiście takie mocne, co o tym sądzicie?
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez adamlen » poniedziałek, 25 lut 2019, 18:31

Super informacja, że udało się załatwić 7 startów w WRC2
Myślałem, że Kajto i M-Sport Polska to już taki zespół murowany na zawsze, a tu niespodzianka.
Ciekawe jak to Polo się sprawdzi. W końcu to nowość, ale z opinii jest ciut lepsze niż Skoda więc jest dobrze.

A malowanie jak zwykle LOTOS-u super :D

Obrazek
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Kajetan Kajetanowicz

Postprzez Aro90 » poniedziałek, 25 lut 2019, 19:09

DonCorrado napisał(a):Ale fajna informacja :D Nareszcie zapowiada się dobrze spięty sezon, a nie dwa rajdy, albo brak testów, albo pierwszy start w połowie roku ....

Nie interesuje się aż tak dogłębnie - to Polo ma już taką sprawdzoną niezawodność jak jego poprzednik WRC czy tylko taką opinię? Skoro jeździł prawie wszystkim, a Polo nie, to mam nadzieję, że to Polo rzeczywiście takie mocne, co o tym sądzicie?


Ciężko znaleźć jakieś informacje nt. awarii Polo zatem jest to niezawodna konstrukcja i śledząc poczynania na trasach w tym roku wydaje się być najlepszym obecnie R5. Z ciekawości śledziłem Rally van Haspengouw i np. Fabie nie miały za bardzo podejścia do Polówek a rok temu ci sami kierowcy cieli się na sekundy w Fabiach
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron