Kajetan Kajetanowicz

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez ictus » wtorek, 12 paź 2010, 20:24

bo w tv publicznej takie stroje z naszywkami nie przejda ;)
http://www.slubfotki.pl - najszybszy fotograf slubny
http://www.ictus.go.pl - online portfolio
ictus
N3
 
Posty: 352
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 16:25
Lokalizacja: olsztyn


Postprzez Hultay WRC » środa, 13 paź 2010, 10:26

No wiesz ja nie sadzę że go zaprosili ot tak bo został mistrzem, raczej ktoś z jego otoczenia dziobnął redakcję, by pokazac logo sponsora (tym razem na nagraniu z rajdu). Ale w sumie ok, rzedko widujemy zawodników nieobwieszonych reklamami. Poza kajetanowicz może dołączy do pozostałych szeroko rozpoznawalnych kierowców rajdowych Kuzaja, Kuchara, Kościuszki, Hołowczyca- to zawsze bardzo pomaga w dalszej karierze tym bardziej że Kajetan dość dobrze czyje się przed kamerą.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez zachu » środa, 13 paź 2010, 10:50

Jakoś cisza w tej kwestii więc zapytam. Kajto zgolił tą klatę na dolnośląskim :?: :wink:
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez Hultay WRC » środa, 13 paź 2010, 12:04

No właśnie jakoś cicho, byłem na serwisie i nie słyszałem żadnych krzyków :lol: ani nie widziałem kłaków na macie serwisowej :)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez s1quattro » środa, 13 paź 2010, 14:13

Klata ogolona :D Kajto pokazywał na strefie w niedzielę. ;)
Obama: W takich chwilach wszyscy jesteśmy rajdowcami :D
Avatar użytkownika
s1quattro
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): czwartek, 15 paź 2009, 14:30
Lokalizacja: Salmopol

Postprzez Hultay WRC » środa, 13 paź 2010, 14:42

s1quattro napisał(a):Klata ogolona :D Kajto pokazywał na strefie w niedzielę. ;)

Ale zrobili to fani na strefie serwisowej czy np żona? ;) i kiedy dokładnie bo może mnie to ominęło na ostatniej strefie, byłem już nieprzytomny.

Swoją droga ktoś na rajdzie słusznie zauważył, teraz więcej ludzi jest przy stoisku Kajetanowicza, a mniej przy Kuzaju- kiedyś odwrotnie. To chyba symbol jakiejś zmiany.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Mroowa » środa, 13 paź 2010, 16:11

To zależy gdzie więcej gadżetów dają :) Bo jak u Kuzaja sypnęli koszulkami i smyczami to też sporo było :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez s1quattro » środa, 13 paź 2010, 19:42

Hultay WRC napisał(a):
s1quattro napisał(a):Klata ogolona :D Kajto pokazywał na strefie w niedzielę. ;)

Ale zrobili to fani na strefie serwisowej czy np żona? ;) i kiedy dokładnie bo może mnie to ominęło na ostatniej strefie, byłem już nieprzytomny.

Swoją droga ktoś na rajdzie słusznie zauważył, teraz więcej ludzi jest przy stoisku Kajetanowicza, a mniej przy Kuzaju- kiedyś odwrotnie. To chyba symbol jakiejś zmiany.


Niestety fani nie mieli z tym nic wspólnego... Kajto twierdził, że zrobił to sam :D
Obama: W takich chwilach wszyscy jesteśmy rajdowcami :D
Avatar użytkownika
s1quattro
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): czwartek, 15 paź 2009, 14:30
Lokalizacja: Salmopol

Postprzez h.e » środa, 13 paź 2010, 19:47

przy temperaturze bliskiej zeru i rozbieraniu się na strefie mogło nic dobrego z tego nie wyjść... ale klata goła - liczy się fakt :)
h.e
 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2010, 22:14

Postprzez pcd » niedziela, 17 paź 2010, 12:54

Dziś ok. 17:30 Kajetan będzie gościem audycji Trzecia Strona Medalu w Programie Trzecim Polskiego Radia. Dziennikarze "Trójki" będą rozmawiać z mistrzem Polski m.in. o sukcesach w tym sezonie. Zapraszamy.

Link do audycji: http://www.polskieradio.pl/9/Audycja/5531
pcd
 
Posty: 32
Dołączył(a): niedziela, 5 kwi 2009, 13:17

Postprzez np126p » niedziela, 17 paź 2010, 13:22

s1quattro napisał(a):
Hultay WRC napisał(a):
s1quattro napisał(a):Klata ogolona :D Kajto pokazywał na strefie w niedzielę. ;)

Ale zrobili to fani na strefie serwisowej czy np żona? ;) i kiedy dokładnie bo może mnie to ominęło na ostatniej strefie, byłem już nieprzytomny.

Swoją droga ktoś na rajdzie słusznie zauważył, teraz więcej ludzi jest przy stoisku Kajetanowicza, a mniej przy Kuzaju- kiedyś odwrotnie. To chyba symbol jakiejś zmiany.


Niestety fani nie mieli z tym nic wspólnego... Kajto twierdził, że zrobił to sam :D

w filmiku czas 9:20 kajto pokazuje ogolona klate
http://www.youtube.com/watch?v=-aLeDrbDVjE
http://www.np126p.pl wszystko o rajdach


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
np126p
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): wtorek, 9 lis 2004, 19:36
Lokalizacja: iłownica

Postprzez h.e » poniedziałek, 18 paź 2010, 15:48

h.e
 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2010, 22:14

Postprzez kmederski » poniedziałek, 18 paź 2010, 19:59

No to Kajto sobie grabi. Najpierw wywiad w WRC, teraz to. Zenujacy brak profesjonalizmu :cry: Jeszcze sezon sie nie skonczyl, a zatem jest zawodnikiem i reprezentantem SPRT, z ktorym zdobyl tytul mistrzowski, a ubrany jest w ciuchy czegos dziwnego, ale z cala pewnoscia nie jest to odziez teamowa.
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Postprzez gabrally » poniedziałek, 18 paź 2010, 20:03

kmederski napisał(a):No to Kajto sobie grabi. Najpierw wywiad w WRC, teraz to. Zenujacy brak profesjonalizmu :cry: Jeszcze sezon sie nie skonczyl, a zatem jest zawodnikiem i reprezentantem SPRT, z ktorym zdobyl tytul mistrzowski, a ubrany jest w ciuchy czegos dziwnego, ale z cala pewnoscia nie jest to odziez teamowa.


Nawiązujesz do filmiku z Eurosportu, w którym Kajto jest w czapce i koszuli teamowej...? :shock: Mam nadzieję, że nie
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Sejol » poniedziałek, 18 paź 2010, 20:10

kmederski napisał(a):No to Kajto sobie grabi. Najpierw wywiad w WRC, teraz to. Zenujacy brak profesjonalizmu :cry: Jeszcze sezon sie nie skonczyl, a zatem jest zawodnikiem i reprezentantem SPRT, z ktorym zdobyl tytul mistrzowski, a ubrany jest w ciuchy czegos dziwnego, ale z cala pewnoscia nie jest to odziez teamowa.


Chłopie weź się w garść. Są kontrakty, które wszystko regulują. Czy Kajtek jest w ubraniu Skody? Czy Kubica jeździ w rajdzie w kombinezonie z formuły? Są też sposoby na wynegocjowanie lepszej kasy na następny rok o czym z pewnością nie masz pojęcia.

Ciesz się że chociaż jeden kierowca w Polsce wie o co chodzi.
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości