PZM, PZM....

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

PZM, PZM....

Postprzez gieco » poniedziałek, 6 kwi 2009, 18:11

Wiem ze to temat bardziej na forum ogólne ale myślę że i tu się nada :)

Nie wiem jak wy ale ja po odwołaniu rajdu KRk mam niedosyt... nie od dziś wiadome było ze platinum sponsorował tylko sezon 2008, i nagle 2 tygodnie przed krakowskim okazuje się że nie ma sponsora... Nie dośc że Magurskiego nie było , krakowskiego nie będzie to z RSMP wypadł na ten rok Rajd Polski.... Dołożyli coś z PZM.. prawie nic.....

Spoglądając na sytuację w polskiej piłce nożnej i PZPN zauważam podobieństwa do kochanego PZM.... A zarazem wiąże się z tym ta sama fraza...

PZM PZM Je*ać Je*bać PZM....

Może czas wywieszac na rajdach transparenty na płotach podczas rajdów???? Podobne do tych które obserwujemy na naszych wspaniałych stadionach???? Wtedy mi kibice zostaniemy zauważeni i Ci wszyscy u Góry zobaczą ile nas jest naprawdę i że warto w rajdy inwestowac....

Czytając wywiad z dyr. Rajdu Polskiego, natknąłem się na informację ze rajd Polski ma kosztować 5 milionów zł.... Czy to dużo?? Nie sadzę zważywszy że Sporą część kasy pochłonęła budowa SuperOesu.... Kibice jak co roku na pewno nie zawiodą i cała kas a się zwróci.. Czy pozostałe rajdy nie moga być takie same????

Rajdy robić z myślą o kibicach?? Nikt na to w PZMie nie wpadnie.....

Oesy te same... w kółko ciągle to samo, nawet przeglądając zdjęcia z kolejnym edycji tego samego rajdu idzie dostrzec te same fotkiz tych samych zakrętów tylko się numerek edycji na naklejce zmienia.....
Czy to tak trudno zrobić już nawet na upartego ten sam odcinek tylko puścić od mety w stronę startu???? Dla nas kibiców rajdowych to pikuś a dla PZM i organizatorów dodatkowy kłopot, gdyż trzeba zmienić cały plan zabezpieczenia Oesu, czy to naprawde takie trudne tym bardziej że jest 365 dni na zaplanowanie???? Trochę więcej taśmy dokupić w razie czego gdyby było wiecej newralgicznych punktów.... ale nie na to trzeba przecięz czasu a 365 dni jak dla naszych kochanych działaczy to zdecydowanie za mało... może niech robią RSMP co dwa lata albo 4? jak MŚ w Piłce nożnej????

Dla nich może i byłby to ten sam oes...powiedzmy mucharz... a dla zawodników? całkowicie inny.... dla nas kibiców także... byłoby co oglądac i nikt by nie mówił ze Oes ten sam....


Szkoda słów.... Zmiana prezesa PZM pewnie i takby nic nie dała....tak samo jak zmiana Listkiewicza na Lato nic nie dało... ten dziadek i ten dziadek.....i nikt nic nowego nie wnosi.

Czeskie rajdy to jest to.... WuRCe, kilka lig do tego rajdy okręgowe, co rajd to inne oesy w inną strone puszczone.... byłem już 3 lata z rzedu na Wurth Part Vsetin Rally 3 razy stałem na tym samym odcinku w tym samym miejscu i za każdym razem ( na tym skrzyżowaniu) oes leciał w różne strony... Nie można tak u nas???? U nas na eliminacje RSMP wraz z klasa historyczną i innymi niższymi klasami jedzie 30 załóg a na Czechach samej klasy N4 jest 40.... czemu?? Ludzie chca organizować rajdy dla kibiców. Gdyby nie tragedia na rajdzie Valasska impreza byłaby jedną z lepszych jakie się odbyły. Światowe gwiazdy oesów kilku polaków słowaków i wszyscy jeżdza u nas jedynie na Polskim możemy zauważyć cudzoziemców ( Bo Brian to przeciez nasz chłopak :P:P:P - żart)

Organizatorzy nie zwracają tam uwagi kto jakie ma nalepki na tylnich szybacz, ksywski, czcionki pochyłe pofalowane małe duże wspak nikomu nic nie przeszkadzają a u nas co do milimetra ci mierzą laserowo czy masz zgodne z regulaminem inaczej kara i kasa dla PZm którą udaje na pierdoły....których nikt nie zauważa....

Sorrki sa mój monolog ale sytuacja w Polskich rajdach wymknęła się spod kontroli wszystkich.....

Proszę szanowne koleżanki, szanownych kolegów o transparenty z opisanym powyżej napisem.... pokażmy się :) takie fotki na pewno będa na każdym portalu :)

Dzięki....


P.S. Znając życie zostanie ten temar zablokowany i wywalony ale myśle że ktoś do tego czasu zdaży go przeczytac :P
w w w . j a r z y n a f o t o s . p l . t l

Obrazek
gieco
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 31 sie 2006, 19:30
Lokalizacja: CIESZYN


Postprzez Mroowa » poniedziałek, 6 kwi 2009, 18:16

podpisuję się pod tym.
Transparenty... ? Czemu nie. w Piłce nożnej zostały zauważone co prawda ochrona ściągała :) jak się udało ale było widać.
Skoro po prośbie się nie da współpracować to może to jest opcja. Oczywiście auta z protestem nie wystawimy bo nawet BK nie przejdzie hehe
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez szirer205xs » poniedziałek, 6 kwi 2009, 18:37

Ino gdzie tu te hasla wywieszac jak rajdow ni ma... :?
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez gieco » poniedziałek, 6 kwi 2009, 18:37

Przesło by.... nawet na BK z reklamą na auta nie wpadłem... Jak mogłabyc ŁÓDKA Bols to może być i PeZetMot...wkońcu nie ma takiej nazwy jest przecież PZM....

Jesli się mylę nich mnie ktoś poprawi.. ;)
w w w . j a r z y n a f o t o s . p l . t l

Obrazek
gieco
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 31 sie 2006, 19:30
Lokalizacja: CIESZYN

Postprzez THIM » poniedziałek, 6 kwi 2009, 18:46

Mroowa napisał(a):Oczywiście auta z protestem nie wystawimy bo nawet BK nie przejdzie hehe


No tak, "reklamy na samochodzie nie mogą być obraźliwe"...
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Gucio » poniedziałek, 6 kwi 2009, 19:28

Piszcie na drogach...zamiast "Kowalki GO" :)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MarcinRally » poniedziałek, 6 kwi 2009, 19:29

Witam wszystkich :)

Ja również się podpisuje pod tym...to co się dzieje w PZM przechodzi ludzkie granice, można odwołać OS bo np.nie ma zabiezpieczenia-spoko, chociaż i tak też nie powinno być, ale rajd 2 tyg.przed? PARANOJA!!! Gieco ma suszną racje, wreszcie coś dla kibiców ! A z tymi transparentami dobry pomysł, jak sam nie ruszy PZM to może my zróbmy coś w tym kierunku?
Avatar użytkownika
MarcinRally
A5
 
Posty: 749
Dołączył(a): niedziela, 25 lut 2007, 10:48
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Krzysiek_WrC » poniedziałek, 6 kwi 2009, 19:57

Na najbliższym rajdzie - Elmocie,w dodatku wywiesic przed Biurem organizatora,tak aby było widoczne z daleka a "dziadki" z PZMotu nie musiały okularów ubierac do odczytania.no i na trasie rajdu,na oesach.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez Bujaka Jamajka » poniedziałek, 6 kwi 2009, 20:06

Jak tylko dotre na Elmot to możecie na mnie liczyć. Już przeboleje tą kase na prześcieradło. :D
"RWD jest jak SEX, po co jeździć na ręcznym skoro można dać w pizdę" ...

Zdobysław Bucki fotografia rajdowa (i nie tylko) :)
Avatar użytkownika
Bujaka Jamajka
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 27 wrz 2007, 07:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rallyfan2 » poniedziałek, 6 kwi 2009, 20:18

A ja proponuje jeszcze pojsc w slady Czechów, i pokazac tylnią cześc ciala w czasie przejazdu PZM, lub chociaz pokazać gesty uznawane za obrazliwe.
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez Bujaka Jamajka » poniedziałek, 6 kwi 2009, 20:23

Tylko że jak pokaże to jedna osoba to pzm nie zauważy, musiałbyś wyskoczyć na droge. Jeśli już to trzeba by było sie umówić np. gdzieś na oesie i stanąć grupą w miejscu uznawanym za niebezpieczne.
"RWD jest jak SEX, po co jeździć na ręcznym skoro można dać w pizdę" ...

Zdobysław Bucki fotografia rajdowa (i nie tylko) :)
Avatar użytkownika
Bujaka Jamajka
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 27 wrz 2007, 07:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez herrkam » poniedziałek, 6 kwi 2009, 20:31

baaardzo konstruktywnie chłopaki..... :?
www.bezpiecznerajdy.pl
herrkam
N2
 
Posty: 131
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 15:21

Postprzez Motulski » poniedziałek, 6 kwi 2009, 20:33

Chyba też do was dołącze i zaopatrze siebie i znajomych w jakiś jaskrawy spray. Trzeba próbować każdego sposobu :!:
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Postprzez Bujaka Jamajka » poniedziałek, 6 kwi 2009, 20:44

herrkam napisał(a):baaardzo konstruktywnie chłopaki..... :?


Co proponujesz mistrzu ? :?
Najlepiej siedzieć w domu i odkładać pieniążki na rajdy w czechach albo na słowacji ? Gorzej jak ktoś nie zarabia albo nie ma możliwości jechać za granice na rajd... :evil:
"RWD jest jak SEX, po co jeździć na ręcznym skoro można dać w pizdę" ...

Zdobysław Bucki fotografia rajdowa (i nie tylko) :)
Avatar użytkownika
Bujaka Jamajka
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 27 wrz 2007, 07:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gieco » poniedziałek, 6 kwi 2009, 20:45

No chłopaki tylko tak dalej :) NIe sądziłem ze będzie az takie zainteresowanie :0 Pomysł z gołymi tyłkami w stylu norweskim jest jak najbardziej na miejscu :) a i jaka fotka by była :D do albumu rodzinnego jak znalazł :) !!
w w w . j a r z y n a f o t o s . p l . t l

Obrazek
gieco
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 31 sie 2006, 19:30
Lokalizacja: CIESZYN

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości