37 Rajd Elmot-Krause

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez bzyq » wtorek, 2 cze 2009, 07:33

heh. zawsze śmieszą mnie wypowiedzi w takim stylu.
ciekaw jestem tylko, czy ktoś z tu obecnych stał kiedyś z gwizdkiem, i próbował zapanować nad takim tłumem.
wcale nie twierdzę, że ich zachowanie jest godne polecenia, ale czasem po prostu ręce opadają, i człowiek ma dość.

co do pomysłu braku taśmy to patrząc na mentalność polaków, trasę wyznaczać będzie korytarz z kibiców, tak jak to było 30 lat temu w MŚ.
i nawet nie próbujcie mi tłumaczyć, że jest inaczej.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno


Postprzez majkos » wtorek, 2 cze 2009, 14:44

Witam
Panowie Jedrek oraz Karcin - wasze wypowiedzi są STRASZNE!!!!! Pewnie - niech jeden przeleci, a co tam, potem poleci następny, bo tamten mógł itd. Co to znaczy safeciarz cwaniak?? Byłem obok tej sytuacji i Paweł musiał walczyć z pijanymi ludkami, co chcieli go bić. Może miał im grzecznie, przepraszam, czy panowie przestaną?? Jak na filmie "Zdjęcie kibica"?? Safeciarz jest władzą na odcinku i tyle. Ale w Polsce nie lubi się tego i każdy chce być panem sytuacji. Właśnie na patelniach brakowało ZDECYDOWANIA. Za łeb i do suki - przepraszam, ale takie są realia polskich kibiców (nie tylko zresztą), którzy nie mają ani szacunku dla munduru czy jakiejkolwiek władzy. I brak reakcji normalnych kibiców - gdyby ludzie sami zaczęli pomagać safety czy policji na pewno nie było tak, jak było.... sami niedawno o tym pisaliśmy - i co?? safeciarz cwaniak....... A pijaczek to biedny chłopak.... Żal to czytać... I ten pijaczek sam się wywrócił - safeciarz chciał go kopnąć, ale nie dosięgnął. Był tak pijany, że sam się wywalił. W sumie mógł sobie pójść dalej - i w czasie obrotu, by popatrzeć na rajdówkę wpadłby pod nią.... W sumie to po cholerę porządek...... Jedrek i Karcin - po ile macie lat?
Pozdrawiam
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez karcin » wtorek, 2 cze 2009, 16:44

majkos napisał(a): Jedrek i Karcin - po ile macie lat?


ja mam 22 lata :)

A co do zabezpiecznia to brałem w tym udział jak i w organizacji rajdu, więc nie można powiedzieć iż nie wiem o czym mówię :)

aa co ma wiek do tego ?
safeciarz podstawił mu haka i tyle! ok chłopak wypił sobie jego sprawa nie moja ale nie powinien mu haka podstawiać :) a co jak by z tyłu auto jechało ? mi tylko chodzi o to, że nie powinien tak zrobić i tyle.
Na agresje nie odpowiada się agresją!!
czyli jak bym chciał przebiec szybko żeby nie iść po drodze to należy mi się kontakt z ziemią ?
To gdzie kibice mają chodzić ? wskażcie mi którędy!

Majkos bronisz safeciarza bo to może Twój znajomy ja tylko oceniam go w stosunku do tego co robił i do tego co zobaczyłem fakt widać, ze wczuł się w swoją rolę i wykonywał by może wszystko dobrze ale wg mnie wszystko zepsuła ta konkretna sytuacja!

Chcecie to możecie mówić, że mało wiem bo młody jestem, że się nie znam! nie będę się chwalił na ilu byłem rajdach i od ilu to już lat jeżdżę (bo co niektórzy lubią tak uświadamiać o swoim doświadczeniu)
aaa co do stwierdzenia "za łeb i do suki" to się zgadzam bo rajd to nie boisko piłkarskie pijani nie powinni być na rajdach ale ja za to nie odpowiadam :)
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez matufa » piątek, 5 cze 2009, 12:48

Z tego co tu widzę to najwięcej zamieszania robili jacyś nie znani cwe... i na pewno nie byli z Walimia !!! a potem wszystko idzie na Walim, nie mówię że Walim święty bo na przykład ten co wybiegł i chcieli go skuć to akurat z Walimia był, ale do safet i psów burzyli się ci NIE z Walimia, a druga sprawa to że te safety i psy to nie złe cioty były bo było ich pełno a nie poradzić sobie z 3 osobami to na prawdę wstyd, ci policjanci to wyglądali jak z dupy i bali się każdego, podam przykład że podchodzi chłop do policjanta z psem i pyta "czy może pogłaskać pieska" a policjant odpowiada "jak się da" a chłopek głaska policjanta po głowie zamiast owczarka a pała zmarszczenie, moim zdaniem tu odwołania odcinka są przede wszystkim wini służby które były tam obecne, niech następnym razem dadzą jakiś wykwalifikowanych safeciarzy i jakąś sprawną jednostkę policji bo jak tak dalej pójdzie to coś czuję że Elmot długo nie potrwa u nas na esach, najlepszy to ten cipow... safeciarz który usiłował się bić z tymi typkami, ci safeciarze to mieli tylko dobre poczucie humoru a nie pojecie o rajdach i zabezpieczaniu odcinków, jeśli safety zamiast tępić tych pseudo kibiców rajdów to oni np koszą ich lub ściągają spodnie, tych trzech kibiców plus policja plus safety sprawili na prawdę wielka przykrość kierowcą z PZM, w sumie to są wielkie straty dla rajdu jak i dla budżetu kierowców PZM którzy harują cały rok by móc wystartować w rajdzie, zabiera się frajdę kibicom jak i kierowcą, a przecież WALIMSKA PATELNIA to kultowe miejsce dla tego sportu i jakoś zawsze była tam dobra atmosfera, miejmy nadzieje że za rok nie którzy przemyślą swoje zachowanie i będzie naprawdę cudnie, pozdro dla wszystkich prawdziwych kibiców kochających ten sport

padre-mk3 odpowiem ci na odpowiedź

"czy ten koles w niebieskiej kurtce to nie czasem waldus (wielki dzialacz rajdowy)."

Jeśli chodzi ci o Waldemara Kołodzieja z Walimia, to nie to nie jest on, nie wiem gdzie ty widzisz podobieństwo ????

karcin napisał
"aha i jeszcze jedno dodam, nie wiem kim ten pan był ale przyjechali takim busem dużym z PZM to chyba ktoś od głównego zabezpieczenia... nie wiem
aaaale to co powiedział to mnie rozwaliło:
"was jest tutaj za dużo!!"
a dla kogo ku*** jest ten sport ?
to dzięki nam kibicom ten sport istnieje!!"

POPIERAM JAK NAJBARDZIEJ TWOJA WYPOWIEDŹ (może się mylę ale chyba masz na imię Michał ? chociażby znam Michała który ma taka Astrę jak u ciebie na zdjęciu )

Widać że Majkos broni safeciarza bo go zna ale tak naprawdę ten safeciarz był na poziomie tej trójki śmiesznych niby to kibiców, powinni iść sobie w czwórkę na piwo a nie siedzieć na rajdzie i psuć atmosferę!!

W sumie śmieszne jest też to że były tysiące ludzi a nikt ich nie ustawił, wszyscy liczyli na służby zabezpieczające (W KOŃCU OD TEGO ONI SĄ), jak widać pod koniec filmiku grupka chłopaków z Walimia wyskoczyła do nich z pięściami to wtedy nagle się znalazła policja, szkoda ze właśnie wtedy nadjeżdżał maluch bo mogło to się potoczyć całkiem inaczej...

Jaka była świetna atmosfera na Elmocie możecie zobaczyć na moim clipie z rajdu
http://www.youtube.com/watch?v=4xBhN-CSn1s
lub na moim clipie z testowego
http://www.youtube.com/watch?v=cjvRXZRG ... re=related
atmosfera była naprawdę cudowna!!! jak za starych dobrych lat



Pozdro dla wszystkich prawdziwych kibiców kochających ten sport, zapraszamy do Walimia tylko tych którzy żyją tym sportem !!! Jeśli przyjeżdżasz się najeb... to nie w tym miejscu i nie o tej porze !!!
matufa
N3
 
Posty: 442
Dołączył(a): sobota, 16 lut 2008, 18:27

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości