37 Rajd Elmot-Krause

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez kremer » poniedziałek, 25 maja 2009, 13:48

haha beeper znowu zaczyna wywody

cogonieznajom - toć "zyd" to nazwa tego zakretu :lol: :lol: :lol: :lol: a nie bufjera - tak miejscowi potocznie mowia na ta patelnie :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów


Postprzez tomy halik » poniedziałek, 25 maja 2009, 14:02

czytam sobie o Lotosie i trafiłem na ciekawa dyskusje miedzy Gracko a Gaduła odnosnie poziomu bufiera eNek i S2000. Bufi poleciał teraz Enka w której budowie nie uczestniczył przez wiele lat i która pewnie tez nie była najlepsza eNka w europie. JEstem ciekawy jakich teraz argumetów by uzył jeden z naszych najlepszych pilotów. :)

laGadula
N1


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 76

Wysłany: Pon Lip 30, 2007 10:21 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Gracko napisał:
ale jazda ale francuz naszych sklepał teraz będzemy czytac wypowiedzi naszych gwiazd jaka to 207 jest mocna i rewelacyjna - piękne baty nasi zebrli i bardzo dobrze. Chciałbym aby tytuł WYWALCZYŁ zabojad zamiast dowiuzł nasz kierowca wiozący w bagażniku zeszyt ze spisanymi problemami technicznymi i innymi narzekaniami .

PS; chcieli odwolac oes bo dziurawy , odwołali bo nadchodziła ciemna chmura - to mnie bardzo martwi bo pewnie już nikdy niebedzie żadnego rajdu po śniegu , bo kto to widział jeździć jak jest ślisko i jeszcze nie daj Bóg jak by sypać zaczeło i trzeba by było wycieraczki włączyć


Generalnie się nie wypowiadam, ale czytając takie brednie aż mi sie słabo robi. Byłeś kolego na rajdzie ? Widziałeś ? Co ty mozesz wiedzieć o S2000.....

P.S. Popracuj nad ortografią bo chyba w szkołe kamieniami rzucałeś.

Powrót do góry


Gracko
N3


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 467
Skąd: Gorlice - Kraków
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 10:56 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

oj rzucałem rzucałem szczególnie w takich jak Ty licząc ze może w ten sposób im coś do łba wbije poza ortografią w której pewnie jesteś profesjonalistą. Nie byłem na rajdzie ale widziałem wyniki chłopino i nie mów mi ze jakiś Polski driver ( poza Hołkiem i Kuzajem ) wsiadłby do tego auta i robiłby zbliżone czasy . Moim zdaniem mamy rajdową lige bogatych Panów ,ale do umiejętności średniej europejskiej to im baaaardzo daleko a tłumaczeń o dyfrach , zawieszeniach , nie ładujących turbo sprężarkach , wypadających kolcach , wybitych paluszkach , czarnych chmurkach i za dużych kamyczkach na oesie to mi sie jakoś już nie chce słuchać . Słyszałem ze jesteś zawodnikiem jakimś i życze Ci abyś był szybszy na oesach niż w dyktandzie i jak najszybciej pojeździł w rajdach poza naszymi granicami to może zrozumiesz ze taki Gronholm w starym EVO VI objechał by naszych tak jak Bufi lub Meek bo samochody to tylko bardzo ważna częsć tego sportu a najważniejszą jest kierowca .

PS. zrobie to dla Ciebie

niech 207 będzie Mistrzem Polski !!!

Powrót do góry


laGadula
N1


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 76

Wysłany: Pon Lip 30, 2007 11:07 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No masz... Zaczyna się.... Chłopie... dlaczego mnie atakujesz ?? Ile ty masz lat ?
Nie mówie że Bryan to słaby kierowca... wystarczy spojrzeć na wyniki z z 2006 roku, ale ty z założenia negujesz wyższość s2000 nad N-ką.
Byłem na rajdzie, widziałem, jechałem, rozmawiałem z Bryanem, który zresztą jezdzi Evo w szutrowych mistrzostwach Francji. W S2000 wszystko jest lepsze niż w N-ce. Od samej wagi (ok 200 kg mniej) poprzez rozkład masy, skok zawieszenia itp.... Im droga bardziej "rozryta" tym jemu było łatwiej i lał nas jak dzieci. NIe kopał sie na nawrotach, nie wpadał w dziury tylko przejeżdzał nad nimi.Sam start juz dawał mu przewagę, bo odjeżdzał dużo szybciej niz my "czołgami" Oglądałem jego on-boardy i oczom nie wierzyłem....

Kolejna sprawa - nie można porównywać naszej ligi do francuskiej, tym bardziej że Bouffier jezdzi tym samochodem non stop. Praktycznie on go stworzył. To połaczenie jest dla nas zabójcze i to prawda, moze zostać mistrzem, ale nie dlatego że my jesteśmy cieniasami, ale dlatego że on jest super kierowca i dysponuje w tej chwili najlepszym autem w RSMP, moze i w S2000.
tomy halik
N3
 
Posty: 270
Dołączył(a): środa, 15 lut 2006, 13:03
Lokalizacja: zabrze

Postprzez laGadula » poniedziałek, 25 maja 2009, 20:48

Zadaj pytanie to Ci odpowiem.

Poza tym porównujesz rajd asfaltowy z szutrowym ?
laGadula
N2
 
Posty: 119
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lis 2004, 22:02

Postprzez rallyspeed » poniedziałek, 25 maja 2009, 21:38

LaGadula lepiej powiedź coś o atmosferze między zawodnikami, czy np Kuchar rozmawiał normalnie z Kuzajem albo co zabawnego wydarzyło się na rajdzie z Kuczarem?
ps. w tym s2000 to nic zaawansowanego nie ma poza małą masą :wink: , wystarczy dołożyć im jeszcze 100 kilo i evo x walczy z 207 :wink: - na podstawie elmotu i sardynii
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez zachu » poniedziałek, 25 maja 2009, 21:58

Cogonieznają – to jeszcze nic, nie wiem czy to ten sam filmik i gościu zmienił nazwę czy to był inny filmik (tego co podałeś już nie ma) ale znalazłem zaraz po elmocie filmik na którym było jak Bouffier przejeżdża patelnie i tytuł brzmiał (sorry za przekleństwa) „wypierdalaj stąd francuska szmato” albo jakoś tak. Chamstwo to chyba za małe słowo na coś takiego. Może jeszcze ktoś z Was to widział
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez tomy halik » poniedziałek, 25 maja 2009, 22:34

laGadula napisał(a):Zadaj pytanie to Ci odpowiem.

Poza tym porównujesz rajd asfaltowy z szutrowym ?


"Bufi poleciał teraz Enka w której budowie nie uczestniczył przez wiele lat i która pewnie tez nie była najlepsza eNka w europie" mimo to wygrał drugi dzien a gdyby nie kapec na pierwszym to kto wie jak by sie to skonczylo. Nie porównuje rajdu szutrowego do asfaltowego ale generalnie sytuacje. Na rajdach asfaltowych bufier w S2000 miał taka przewage ze jesli chesz to moge dac do porównania jakas asfaltowa runde. A pytanie było chyba jasne. Czym teraz wytłumaczyc to ze Nką ktora nie jest przygotowywana przez fabryczny team miska czy subaru ( argument o mega fabrycznosci w puga S2000 przez 2 sezony) wyklepał kuchara w jego pugu( tym samym ? ) Tylko nie mówcie mi ze to te kilka kilogramów.
tomy halik
N3
 
Posty: 270
Dołączył(a): środa, 15 lut 2006, 13:03
Lokalizacja: zabrze

Postprzez kremer » poniedziałek, 25 maja 2009, 22:42

pamietaj ze drugi dzien byl po mokrym
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez bzyq » poniedziałek, 25 maja 2009, 23:44

heh
rozmowa przypomina debatę na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia, nad Świętami Wielkanocnymi

pamietaj ze drugi dzien byl po mokrym


Żeby zaraz nie było tłumaczenia, że jeden jadł na śniadanie jajecznicę, a drugi kanapkę z konserwą, i to było powodem.

Różnica pomiędzy suchym a mokrym, to bardziej jest w wielkości tak zwanych COHONES.


Kajto najlepiej wyleczył co bardziej domorosłych kierowników.I niech mi nikt nie mówi, ze jechał top furą, bo:
1. 90% zawodników ma sprzęt na wypasie
2. w zeszłym roku również potrafił podgryzać
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez menson » wtorek, 26 maja 2009, 09:08

Z tego co wiem Bouffier jechał na elmocie samochodem w full wypasie wszystko było w nim TOP. Nawet p.Wiesław Stec mówił że to auto musi wygrać eNke:)
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez kremer » wtorek, 26 maja 2009, 11:49

no tez cos w tym jest ze w.stec ma najmocniejsze furki w PL
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Mad Max » wtorek, 26 maja 2009, 12:51

zachu napisał(a):Cogonieznają – to jeszcze nic, nie wiem czy to ten sam filmik i gościu zmienił nazwę czy to był inny filmik (tego co podałeś już nie ma) ale znalazłem zaraz po elmocie filmik na którym było jak Bouffier przejeżdża patelnie i tytuł brzmiał (sorry za przekleństwa) „wypierdalaj stąd francuska szmato” albo jakoś tak. Chamstwo to chyba za małe słowo na coś takiego. Może jeszcze ktoś z Was to widział

był tez film z tej patelni z Sołowowem podpisany w taki sam sposób
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez wrx » wtorek, 26 maja 2009, 13:43

kremer napisał(a):no tez cos w tym jest ze w.stec ma najmocniejsze furki w PL

kolego nie W.Stec tylko Z.Stec ;)
Avatar użytkownika
wrx
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): środa, 11 sty 2006, 12:10
Lokalizacja: z kątowni :P

Postprzez menson » wtorek, 26 maja 2009, 14:06

wrx właśnie że W.Stec bo od niego autem jechał Bryan
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez kremer » wtorek, 26 maja 2009, 14:19

juz tu kiedys ktos mnie poprawial

no wlasnie w.stec kolego, z.stec to beben i czoper :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 26 maja 2009, 17:32

beeper_ napisał(a):Cogonieznajom - uważasz nazywanie kogoś żydem za obraźliwe?

miałem już prostowac swojego posta, skoro faktycznie tak ten zakręt nazywają... (ciekawe, mieszkałem w tych okolicach dwadzieścia parę lat, zawsze byłem na tym zakręcie i...nigdy nie słyszałem takiej nazywy) ...ale jak widać miałem rację co do obrażania Boufiera, bo autor usunął film - gdyby było wszystko ok, filmik byłby nadal pod tym tytułem.


I Beeper np. pseudokibice w taki sposób obrażają swoich "rywali" a nazwanie francuskiego mistrza Polski w ten sposób przez jakiegoś burka ze wsi... oznacza jedno. Jasno i wyraźnie.
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości