Platinum 18 Rajd Dolnośląski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Kruk » sobota, 11 paź 2008, 15:01

Dytko zrezygnował z walki z Bębenkiem. Miejmy nadzieje , że Kajto dojedzie do mety wcześniej niż Bębenek. Ewidentnie ma problemy , złapał minutę spóźnienia. Oleksowicz coś troche na koniec przyśpieszył.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez thydisease » sobota, 11 paź 2008, 15:24

chyba cos nie tak z Bouffiem (dziwne miedzyczasy)... moze Tomek wygra rajd, trzymam kciuki :twisted:

edit: jednak wszystko ok...
http://tomaszscibior.blogspot.com/ - nie tylko rajdy
Avatar użytkownika
thydisease
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 29 kwi 2008, 14:03
Lokalizacja: Ś-ca

Postprzez Ziggy » sobota, 11 paź 2008, 15:27

szeler napisał(a):A Leszek nie ma wogóle podejscia do Tomka :/ juz nie wspomnę o Bryanie, bo to zupełnie inna liga :)


po czym wnosisz?

patrząc na ich czasy się zamieniają miejscami za plecami Brayana.
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez beeper_ » sobota, 11 paź 2008, 15:31

Gratulacje dla Kajto!
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez thydisease » sobota, 11 paź 2008, 15:35

beeper_ napisał(a):Gratulacje dla Kajto!



Tomka i Leszka tez :wink:
http://tomaszscibior.blogspot.com/ - nie tylko rajdy
Avatar użytkownika
thydisease
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 29 kwi 2008, 14:03
Lokalizacja: Ś-ca

Postprzez speedyzxz » sobota, 11 paź 2008, 15:58

Brawa dla Kajtka, Bębny też ładnie od lat w czubie RSMP :wink:
Kuchar w końcu szybciej, Kuzi też na mecie :wink:
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez beeper_ » sobota, 11 paź 2008, 16:35

Firma, u której Kuzaj ubezpiecza samochód musiała odetchnąć z ulga ;)

A tak po za tym to ciekawe ile Kuzaj ma zniżek :P
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kruk » sobota, 11 paź 2008, 16:55

Ale byłaby sensacja gdyby Policja zatrzymała na dłużej Bryana. Wtedy Kuchar mógłby mówić o bardzo dobrym zakończeniu sezonu.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez szeler » sobota, 11 paź 2008, 16:56

Ziggy napisał(a):po czym wnosisz?

patrząc na ich czasy się zamieniają miejscami za plecami Brayana.


Może na oesach zmieniali się między sobą, ale w kwalifikacji po odcinkach było bez zmian. Po cichu liczyłem, że Leszek bez problemu poradzi sobie z Tomkiem. Wkońcu strata po pierwszym dniu, nie była duża. Może Kuzi wolał dotrzeć na trzecim miejscu. Jednak znając potencjał tego zawodnika, troszke jestem zawiedziony :( chociaż z drugiej strony, fajnie że dojechał do mety, całym autkiem :)
„Jeśli mężczyzna robic coś głupiego, to zawsze z powodów najszlachetniejszych”
O. Wilde
Avatar użytkownika
szeler
N3
 
Posty: 239
Dołączył(a): środa, 8 cze 2005, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Booogi » sobota, 11 paź 2008, 17:01

Trochę przeraża mnie, że do mety dotarło tylko 21 załóg. Robi się mizeria.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Loeb1987 » sobota, 11 paź 2008, 17:53

Booogi napisał(a):Trochę przeraża mnie, że do mety dotarło tylko 21 załóg. Robi się mizeria.

Już od połowy sezonu kiepsko z załogami jest.
Szkoda Typy bo ciekawa walka była ale miałem nadzieje że i tak nie wygra.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Anonymous » niedziela, 12 paź 2008, 10:09

Wczoraj w nocy wróciliśmy do Krakowa... :)
Wrażenia niesamowite, piękny oraz baaardzo trudny rajd! Mgła... Deszcz... Liście(mokre)...

Wyjechaliśmy w czwartek popołudniu z Krakowa z Gabrally. Tak się złożyło, że na prolog nawet zdążyliśmy ale już po C2-kach jak na złość :lol:
Piątek rano to wyprawa na 2-gi os jakieś 1,5 km od pkt 2 w WRC w strone startu. Kuzaj dość ostro, lekkim bokiem a inni zachowawczo. Następnie PZM'ot w tym samym miejscu. Specjalnie nic sie nie działo :) 2 przejazd odcinka to czekanie do Chmielewskiego a następnie serwis w punkcie 3(WRC) gdzie przejazd wcześniej Jędrusiński przywalił. Miejsce fajne, było widać kto ma jaja i hamuje w ostatnim momencie itd.
2 dzień to os 9, 12, 14, 15. Na os'ie 9 miejsce 2 w WRC. Bardzo ciekawe miejsce, boki jeden za drugim. Czopik jakieś 50 m wyżej miał awarie i miał już po rajdzie... 12 os to kosmiczne spadanie. Wszyscy mega szybko! 14 os to ostre napędzanie się do prawego 3+ może -4. Kajto ogromnie szybko, bloki i wejście w zakręt. Bęben wg mnie najszybciej wpadł w niego z całej stawki. W C2-kach Radek gonił gonił ale wolniej niż Janek. Janek jako jedyny dokręcił silnik do odcięcia następnie najpóźniejsze hamowanie i wejście. Ostatni os, 15 to ślepy prawy 2. ''0'' boka zapięło takiego że prawie na krzakach skończyło.(oj chłopaki mają fantazje! 2 dnia Lipski nie jechał i jechali goście w tej białej subarce) Bryan, Kajto, Bęben, Stecu naprawde jeszcze bliżej niż 0. Ocierali się o nie :D
Jako zakończenie rajdu zrobiliśmy sobie ognisko i obmawialiśmy wyniki itd :) Rajd uważam za bardzo udany!!!

Pozdrawiam wszystkich, których spotkałem-nie chce wymieniać aby kogoś nie pominąć.

PS. poznałem Szambelana :lol: Naprawde gość ma humor i całkiem inny niż się wydaje :lol:
Anonymous
 

Postprzez D@MI@N17 » niedziela, 12 paź 2008, 17:25

czemu J.Pra jechał autem Ingrama ( z PPZM) dolnośląski ?
Avatar użytkownika
D@MI@N17
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): wtorek, 29 sty 2008, 21:58

Postprzez Andrzej » niedziela, 12 paź 2008, 17:52

www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez Mars » niedziela, 12 paź 2008, 19:56

No i po rajdzie :) Bardzo udany rajd, pierwszy rajd na który zabrałem swoją drugą połowę hehe, podobało jej się ;) Zwłaszcza numer Leszka ...
Po całej nocy jazdy zdążyliśmy objechać sobie 1 oes, stanąłem sobie na pkt. 2 z WRC, ciasny lewy ... w sumie oprócz paru boczków to lajcik poza Bębnem, ze 150m wcześniej był prawy w dół po długiej prostej, no mocne ratowanie miał bęben, ale się wybronił. PPZM też lajcik poza paroma bokami.
Drugi przejazd to taki prawy 4 do prawy 2 zaraz przed metą. Leci Leszek ... bloki i poleciał prosto. Potem już spokojnie. Na chwilę do Czech i spać ;)
Drugi dzień to na początek 1 OS w pętli, zamknęli go jak po nim jeździliśmy i się z "C" spotkaliśmy hehe ;) Miejscówka do eska za objazdem wysepki gdzie stanął Czopik. Grubo i szybko. 4 OS w pętli to sobie na start pojechaliśmy, tak, dla klimatu. Potem drugi przejazd 1 oesu, staliśmy na takiej szykanie z opon tym razem przed czopikową wysepką. Fajnie, szybko aż do Kornickiego ... chyba wypuścił za bardzo, a tam już czekał krawężnik i 2 duże kamienie. Stanął 50m dalej. I na koniec ostatnia prawa 90 przed metą przedostatniego oesu. Fajnie, Stec masakra, pełny bok ;)
Ogólnie rajd czadowy poza ... obstawą. Marnie strasznie. 2 dzień to 25 minut i po oesie. Dziewczyna pierwszy raz na rajdzie była i pytanie "czemu ich tak mało ..." Że nie wspomnę, że ogień to zaprezentowała garstka. Ale i tak było fajnie ;)
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 97 gości