Rajd Subaru 2008

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez AndreWRC » piątek, 11 lip 2008, 20:36

Dzięki kremer, o to mi chodziło :)
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H


Postprzez Hultay WRC » piątek, 11 lip 2008, 20:43

kowar1 napisał(a):
A poza tym - mówi Pan Górski - poczekajcie, wszystko naprawimy.
No to czekamy.


Kruca fa... to ja myślałem że da się naprawić tylko coś co jest zepsute...? A przecież jak mówi wódz Górski wszystko było super! To jak można naprawić coś co działa sprawnie hę? ( Tunning? :wink: )
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez kowar1 » piątek, 11 lip 2008, 22:16

Dodam jeszcze parę słów co do rozmowy z Andrzejem Górskim, również w szerszym kontekście wcześniejszych wypowiedzi dyrektora rajdu i rzecznika prasowego.
Bardzo mnie martwi takie wmawianie nam na siłę, że rajd był zrobiony jak zawsze, czyli dobrze, był świetny plan zabezpieczenia i w ogóle wszystko cacy. Mało tego, rajd nawet wybijał się ponad normę. Ani za grosz uderzenia się w pierś i przyznania – owszem, to i tamto nam nie wyszło. Niektórzy spartolili robotę. Słyszymy za to, „za wcześnie, żeby oceniać. Poczekajmy na ustalenia... ”
Staram się zachować obiektywizm, ale razi mnie taka postawa – udawajmy, że nic się nie stało. Mówmy, że wszystko było super. Zamiećmy śmieci pod dywan.
Może nie zauważą. Może po jakimś czasie zapomną.

Niestety, ale między wierszami wypowiedzi Pana Andrzeja można doszukać się stwierdzenia, że Subaru był lepszy niż dotychczas rozegrane rundy. Czyli co, można się spodziewać, że zostanie w przyszłorocznym kalendarzu? Bo Pan Górski ostrzega / informuje : „zostaną tylko dobre rajdy”.
Ale może trochę na siłę to interpretuję.

Prawie jak z filmów Barei brzmi zapowiedź, że będzie w Warszawie posiedzenie zarządu PZM i tam rajd zostanie dogłębnie przeanalizowany i wnikliwie oceniony.
To było dobre. A na razie czekamy na odpowiedź „Kto i dlaczego rozwalił ten rajd ?? ”....
Jedynym konkretem (no prawie) wydaje się zapowiedź, że istnieje pomysł jakiejś formy rekompensaty dla zawodników za nieudany rajd. Co prawda marny to konkret, bo nic szerzej nie wiadomo, ale zawsze coś. Żeby tylko ta sprawa nie przeminęła z wiatrem. No i przeszła jakoś przez posiedzenie. Hahaha.

Bo przecież „każdej stronie chodzi o to, żeby było lepiej”.
"Jeździł koncertowo!" - Sobiesław Zasada o Januszu Kuligu

Życie bez rajdów powoduje raka i choroby serca
Avatar użytkownika
kowar1
N3
 
Posty: 337
Dołączył(a): sobota, 22 lis 2003, 20:43
Lokalizacja: Kowary/Jelenia Góra

Postprzez rallyfan2 » piątek, 11 lip 2008, 22:57

Pamietam jak Górski startował jako pilot Kuziego zawsze był zawodnikiem który nie owijał w bawełne. Gdy dostał posade w Pzm myślalem ze sie cos zmieni w tym ,,burdelu'' , jednak jak widać można go w tym samym szeregu postawić z innymi związkowcami. Z drugiej strony nie dziwie sie ze nie powie złego słowa na organizatorów rajdu Subaru, przeciez to jego kumple, Subaru sponsoruje wyniki a na Zubrach widzialem ze Górski paraduje w ciuchach zespołu Subaru no to swoich nie bedzie kopac
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez mortonrally » piątek, 11 lip 2008, 23:03

najlepsze bylo to: " na forach po etapie piatkowym nie widzialem niezadowolenia z rajdu wszyscy pisali ze mokro slisko zeby chlopaki sie trzymali" czy cos w tym stylu. To dziwne bo wystarczy sie cofnac kilka stron wstecz i wydaje mi sie ze negatywne opinie sa z data piatkowa
POGANUS ; WALDEK ; ADAŚ -- GOOO !!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
mortonrally
N3
 
Posty: 480
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 16:19

Postprzez Ziggy » niedziela, 13 lip 2008, 00:25

Inne rajdy były dobrze zabezpieczone (abstarahując od polskiego, bo było oki) tylko subaru drastycznie odbiegało od normy i przez dzwony i inne zdarzenia zarejestrowane zostało wyciagnięte na swiatło dzinne.
Chłopkai zejdźmy na ziemię, problem nie tkwi na tym jednym rajdzie, ryba psuje się od głowy
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez Anonymous » niedziela, 13 lip 2008, 08:21

W tym roku zamiast kolców to lano olej na droge... Było tak ślisko jak na lodzie gdy sie przechodziło :roll:

Obrazek
Tu widać jak wjeżdża w tą plame(odbija sie od światla)

Obrazek
Tu także.
To jest spadanie w połowie os-u Tarnawa za kościołem gdzie był także punkt SOS

Zapomniałem dodać że ten olej lany był na długość ok. 5-6m :?
Anonymous
 

Postprzez Gucio » niedziela, 13 lip 2008, 17:51

wrc_krakow napisał(a):W tym roku zamiast kolców to lano olej na droge... Było tak ślisko jak na lodzie gdy sie przechodziło :roll:

http://foto.rallyonline.pl/GALERIA/2008 ... u08_38.jpg
Tu widać jak wjeżdża w tą plame(odbija sie od światla)

http://foto.rallyonline.pl/GALERIA/2008 ... u08_50.jpg
Tu także.
To jest spadanie w połowie os-u Tarnawa za kościołem gdzie był także punkt SOS

Zapomniałem dodać że ten olej lany był na długość ok. 5-6m :?

Skąd wiesz?
Widziałeś jak ktoś lał?
Dlaczego nie zareagowałeś?
Dlaczego dopiero teraz o tym piszesz?
A może to po prostu plama oleju z innego auta?
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Anonymous » niedziela, 13 lip 2008, 17:55

Gucio napisał(a):
wrc_krakow napisał(a):W tym roku zamiast kolców to lano olej na droge... Było tak ślisko jak na lodzie gdy sie przechodziło :roll:

http://foto.rallyonline.pl/GALERIA/2008 ... u08_38.jpg
Tu widać jak wjeżdża w tą plame(odbija sie od światla)

http://foto.rallyonline.pl/GALERIA/2008 ... u08_50.jpg
Tu także.
To jest spadanie w połowie os-u Tarnawa za kościołem gdzie był także punkt SOS

Zapomniałem dodać że ten olej lany był na długość ok. 5-6m :?

Skąd wiesz?
Widziałeś jak ktoś lał?
Dlaczego nie zareagowałeś?
Dlaczego dopiero teraz o tym piszesz?
A może to po prostu plama oleju z innego auta?


Wiem stąd że było ewidentnie widać(!) że to było celowo rozlane. Na 100% i wiecej nie jest to z innego samochodu-po całej szerokości drogi, takimi ''eskami'' by sie wylał olej? :roll:
Nie widziałem jak ktoś lał, ponieważ sądze że to było tak jak np. sypią piasek ;)
Teraz pisze o tym, ponieważ wcześniej nie było fotek żeby pokazać(ze swojego aparatu nie bardzo bym pokazał, że to na pewno plama olejowa...)
Anonymous
 

Postprzez kropek » poniedziałek, 14 lip 2008, 16:51

mortonrally napisał(a):najlepsze bylo to: " na forach po etapie piatkowym nie widzialem niezadowolenia z rajdu wszyscy pisali ze mokro slisko zeby chlopaki sie trzymali" czy cos w tym stylu. To dziwne bo wystarczy sie cofnac kilka stron wstecz i wydaje mi sie ze negatywne opinie sa z data piatkowa



według mnie i nie tylko odcinki piątkowe były łatwiejsze niż sobotnie czyli szkoda że nie zrobili odwrotnie je
Avatar użytkownika
kropek
N2
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 19 lis 2006, 11:09
Lokalizacja: Wola Filipowska

Postprzez mati_WRC » poniedziałek, 14 lip 2008, 17:13

Jakby zrobili odwrotnie to rajd byłby odwołany pierwszego dnia.

Nie dość, że trudniejsze odcinki pierwszego dnia to doszedłby do nich jeszcze deszcz.
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Banan » poniedziałek, 14 lip 2008, 18:06

mati_WRC napisał(a):Jakby zrobili odwrotnie to rajd byłby odwołany pierwszego dnia.

Nie dość, że trudniejsze odcinki pierwszego dnia to doszedłby do nich jeszcze deszcz.


Chodzilo raczej o zamiane samych odcinkow (te z piatku w sobote, te z soboty w piatek), format rajdu ten sam.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez AndreWRC » poniedziałek, 14 lip 2008, 19:44

Niestety wydaje mi się ze na odcinku Łapanów ktoś mógłby zginąc... widzieliście co działo się w piątek (Ariel i Włodarczyk) a pzm na tej partii miałby dużo większe problemy...
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez Banan » poniedziałek, 14 lip 2008, 20:11

AndreWRC napisał(a):Niestety wydaje mi się ze na odcinku Łapanów ktoś mógłby zginąc... widzieliście co działo się w piątek (Ariel i Włodarczyk) a pzm na tej partii miałby dużo większe problemy...


Wez pod uwage warunki pogodowe, ktore w sobote byly chyba jednak duzo lepsze niz w piatek?
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez kropek » poniedziałek, 14 lip 2008, 20:20

wszyscy kierowcy co z nimi rozmawiałem to sami nawet mówili że piątkowe oesy są łatwiejsze od sobotnich
Avatar użytkownika
kropek
N2
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 19 lis 2006, 11:09
Lokalizacja: Wola Filipowska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości

cron