Ratujmy polskie rajdy!

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez kubusss » czwartek, 1 sie 2002, 00:18

zostawice feje w spokoju. idziemy do uni i jak juz wczesniej pisałem pewna z dyrektyw tego mlocha politycznego jaest taka że reklama fajek w całej UE ma być zniesiona. przywrócić reklamę browarka co do tvp :x to udało się nam na początku roku. ci którzy dokładnie sledzili zapisy z autoklubu wiedzieli ze powstała grupka napaleńców co słała dniami (niektórzy z pracy nocami :wink: :wink: ) maile do tvp. udało się ruszyli. teraz to samo z posłami w sprawie browarka. dzieki temu poronionemu pomysłaowi ze zniesieniem reklamy browarka nawet kiepskich przestali kręcić (wsio przez to że jakiś browarek wprowadził nazwe full hehe). co wy na to by coś takiego podkręcić z posłami. ich maile są ogólno dostępne na stronie parlamentu. i jestem w tej chwili świadom że podżegam do niecnego czynu. CO WY NA TO :?: :?: :?: :?:
pozdro 4 @ll
Avatar użytkownika
kubusss
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:29
Lokalizacja: suwałki


Postprzez Dobi » czwartek, 1 sie 2002, 00:39

No spoko pomysł, "siłowo" też można :D .Ja bym sie zabrał do reklamy sportu troszkę inaczej - robie stronkę na której zamieszczam jak najwięcej zdjęć nie tylko tych najlepszych zawodników. Chodzi o to zeby sponsorzy widzieli ze ktoś ich ogląda ze zwykły człowiek będzie wiedział że np. Hołka to sponsoruje to a Skindera to .
Trzeba jakoś pomóc tym sponsorom być zauważanym wtedy oni wspomogą zawodników i wszystko zacznie sie kręcić (mam taką nadzieję :) ). Proces raczej długotrwały ale myśle ze dobry. Robie wszystko na co mnie stać żeby własnie ten nasz ulubiony sport przetrwał ciężkie chwile bo KOCHAM RAJDY !! .
Dobi
 

Postprzez pedros » czwartek, 1 sie 2002, 03:54

Jestem przekonany, że obecny rząd :( nie zrobi najmniejszego kroku w tej sprawie. Oni już tacy są, jedna jedynie słuszna linia i nic więcej; zupełnie jak za czasów wszechmocy generała w ciemnych 8) okularach!
Podoba mi sie pomysł Kubusss'ia - wszyscy dajemy maile na skrzynki naszych parlamentarzystów!!!
pedros
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 03:33

Postprzez -=ZiObEr=- » czwartek, 1 sie 2002, 08:11

witam wszystkich. Moja opinia jest taka: niech polscy kierowcy poszukaja sponsorow za granica np. Czechy czy Slowacja. co wy o tym sadzicie?? W/g mnie to dobry pomysl.
-=ZiObEr=-
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 08:01
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Zibi » czwartek, 1 sie 2002, 08:23

Może z tą nową umową to nie jest najlepszy pomysł, bo jak na razie sposób przekazu z rajdów jest na poziomie przedszkolaka, tzn. tekst nie jest zgodny z wizją :lol:
Zibi
Zibi
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:06
Lokalizacja: Kraków

Postprzez stoTYSIECYbarbarzyncow » czwartek, 1 sie 2002, 09:04

hm....
ok, maile do parlamentarzystow:) dobry pomysl, ale konkretnie jakie?!
zdecydujmy sie co chcemy osiagnac. I chodzmy w tym kierunku, jesli bedziemy gadac na ogolnikach:) to do niczego nie dojdziemy, sprecyzujmy jakis konkretny maly cel i wio:) trzeba zaczac cos robic.
.hoes caretaker
Avatar użytkownika
stoTYSIECYbarbarzyncow
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez -=ZiObEr=- » czwartek, 1 sie 2002, 09:09

Masz racje. Siedząc z załozonymi rekoma nic nie zrobimy. LUDZIE TRZABA DZIALAC I TO SZYBKO!!!!
-=ZiObEr=-
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 08:01
Lokalizacja: Tychy

ostatnia deska ratunk

Postprzez silki1 » czwartek, 1 sie 2002, 10:40

panowie najważniejszu jest rozgło, bez niego nie bedzie sponsorow
:wink:
Avatar użytkownika
silki1
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 23:41
Lokalizacja: galaktyka

Postprzez stoTYSIECYbarbarzyncow » czwartek, 1 sie 2002, 10:47

:) rozglos, mosci panowie..... nio tak, znow ogolniki:))) zrobmy konkurs, kto ma jakis pomysl i jest gotowy wprowadzic go w zycie od zaraz.:?: :!:
.hoes caretaker
Avatar użytkownika
stoTYSIECYbarbarzyncow
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slic_ » czwartek, 1 sie 2002, 11:14

za jakis czas będzie nowelizowana ustawa o zakazie reklamy wyrobów alkocholowy w sporcie. trzeba się skoncentrowac żeby przekonać posłów o tym, że bez browarów polski motorsport zaczyna upadac. wiec tak jak już ktoś powiedział trzeba wysyłać e-maile do wszystkich poslów.
slic_
 
Posty: 35
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:19
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Problem chyba tkwi gdzie indziej...

Postprzez misiekWRC » czwartek, 1 sie 2002, 12:03

Hmmm.... Zgodzę się z Przedmówcą, ale tylko połowicznie :) Na swoim przykładzie wiem, że reklama papierosów nie może "zmusić" czy może lepiej, nakłonić nikogo (no, może poza bezmózgimi mentami ;) ) do palenia. Reklama taka służy li tylko do zasugerowaniu odbiorcy zmiany marki. Ale to chyba niewystarczający argument przemawiający za powrotem tychże reklam... Poza tym, co do sposobu, to myślę, że dobrym pomysłem jest zrobienie paru akcji przy okazji wyborów samorządowych - np. "Ratujcie Rajdy, a my na was zagłosujemy" ;-) Szansa jest... Niewielka, ale zawsze :)
Avatar użytkownika
misiekWRC
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:23
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez stoTYSIECYbarbarzyncow » czwartek, 1 sie 2002, 12:35

ZGADZAM SIE! nawiazanie do sprawy rajdow przy okazji wyborow samorzadowych do bardzo dobry pomysl :D ja wiadamo kazdy chce zrobic cos zeby na niego ludzie glosowali, wiec tr znalesc potencjalnych kandydatow i zaproponowac :D
.hoes caretaker
Avatar użytkownika
stoTYSIECYbarbarzyncow
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Wybory... :)

Postprzez misiekWRC » czwartek, 1 sie 2002, 12:46

Ja już myślałem, żeby podczas kampanii wyborczej zatrudnić się w jakiejś partii (fuj :) ) i jako element promocyjny wprowadzić pokazy malacza WRC :lol:
Avatar użytkownika
misiekWRC
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:23
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Septembeer » niedziela, 4 sie 2002, 23:38

Brak reklamy w TV, brak reklamy w TV...i tak do usr...nej smierci (oby tylko nie rajdow) - cholerna umowa, juz pewnie TVN by sie za relacje z rajdow porzadniej wzielo - narazie solidna robote odrabie Puls z Autoklubem. Sponsorzy zadaja reklam w TV a jak narazie jest to pieta achillesowa.... :(
Septembeer
Avatar użytkownika
Septembeer
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 16:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez **FanKuzaja** » poniedziałek, 5 sie 2002, 11:03

A co bysicie powiedzili na stworzenie fanclubu zajmujacego sie ratowaniem Polskich rajdów przecież amy ich tak niewielie i niemożemy dopuścić żeby nam z roku na rok likwidowali jeden skandal
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości