Platinum 36 Rajd Elmot Remy

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Platinum 36 Rajd Elmot Remy

Postprzez kibic » środa, 20 lut 2008, 18:44

Na stronie głównej PZM-ot, jest do pobrania regulamin uzupełniający i harmonogram czasowy rajdu. Wynika z niego że w tym roku nie ma Michałkowej, a patelnie są tylko drugiego dnia.Ciekawe
kibic
N1
 
Posty: 83
Dołączył(a): poniedziałek, 31 lip 2006, 18:31
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postprzez kowar1 » środa, 20 lut 2008, 21:53

O proszę, szybko to opublikowali, należy się pochwała panom z Sudeckiego!
Co do Michałkowej, to nawet pozytywnie, że jej nie ma, kierowcy trochę od niej odpoczną, zresztą te dziury w górnych partiach (każdy ze zjazdów do Glinna) to jest masakra, tak więc ja bym Michałkowej nie żałował...
Mamy też nowo skonfigurowany odcinek przez kostkę walimska, Rościszów - Ludwikowice, ciekawa zmiana, pewnie w kierunku Rzeczki pójdzie przez tzw. Walim Górny, a potem albo aż do Sierpnicy i w lewo, albo odbicie wcześniej łącznikiem szutrowym.
Ja już zaczynam odliczanie do maja :!:
"Jeździł koncertowo!" - Sobiesław Zasada o Januszu Kuligu

Życie bez rajdów powoduje raka i choroby serca
Avatar użytkownika
kowar1
N3
 
Posty: 337
Dołączył(a): sobota, 22 lis 2003, 20:43
Lokalizacja: Kowary/Jelenia Góra

Postprzez Air Black » środa, 20 lut 2008, 23:19

ale nie rozumiem trochę pierwszego dnia :? najpierw 4 os potem strefa jeden odcinek (6 km) i znów strefa :?:
Avatar użytkownika
Air Black
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): czwartek, 22 mar 2007, 18:25

Postprzez RajducH » czwartek, 21 lut 2008, 10:41

wszystko cacy, tylko wkurza mnie oes Burkatow- Swidnica, bedzie on jechany 6 razy a jak dla mnie jest to najnudniejszy oes w calym rajdzie bez fajnych miejsc dla kibicow i poczatkowo przypominajacy jakis superoes:/
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez Raven » czwartek, 21 lut 2008, 11:17

Pewnie oes ten tyle razy powtarzają, bo jest najbardziej dostępny ze wszystkich i ze względów promocyjnych Świdnicy.
W sumie podoba mi się, że testowy zrobili tak samo jak rok temu, czyli w dzień rajdu.
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez kremer » czwartek, 21 lut 2008, 11:37

no tez mi sie nie spodobal ten oes swidnica-buraktow - ale jest on najlatwiejszy, zeby ludzi z miasta scagnac czy jakis gosci zaproszonych itp - nie kazdy musi robic kilometry na walim - w sumie dla kibicow tez niezle bo mozna biesiadowac 3 przejazdy - ale miejscowek tam dobrych nie da sie znalesc

co do michalkowej to troche sensacja - ale po co ten oes jak tam dziura na dziurze - niech ja wyremontuja...
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez mateuszkz » czwartek, 21 lut 2008, 12:27

ja i tak jade na swidnice w piatek ale mozna sie tam spodziewac WIELKICH TŁUMÓW LUDZI....
Avatar użytkownika
mateuszkz
N3
 
Posty: 462
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 00:45
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Postprzez Cogonieznajom » piątek, 22 lut 2008, 15:12

tyle razy przejeżdżanie Burkatów Świdnica to żenada według mnie. Najlepiej niech wogóle rajd jedzi dookoła stadionu w Świdnicy, żeby burżuje miejscy i pzm cały siedział z dupami na honorowych lożach i oglądali rajdówkę 12 razy jednego dnia!
Rajd jest dla kibiców a nie dla przypadkowych gapiów, którzy bardzo często sa przyczyną burd, zaczepiają kibiców czy stwarzają niebezpieczeństwo łażąc jak barany po oesie! Prawdziwy kibic pojedzie na koniec świata żeby zobaczyć rajd, ale rozumiem, że kasa z reklam w pobliżu dużego miasta jest... a na zadupiach nie ma... więc spraw jest jasna.
Wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że tyle razy z Burkatowa do Świdnicy to parodia wielka, bo tam nawet nie ma gdzie stanąć razy żeby to obejrzeć (no chyba że ktoś lubi kjsowy objazd słupa, albo proste na których Kuzaj rozwija kosmiczną prędkość i odwołują potem przejazdy :twisted:

To nie jest żaden klasyk tego rajdu, ale widzę że nie warto puszczać rajdu klasycznymi miejscami (michałkowa) żeby czasami pasibrzuchy z pzm nie musiały się namęczyć spacerując po górach aby zobaczyć przebieg rywalizacji :evil: Niech jeszcze odwrócą pod górkę na przekór wszystkim patelnię w Walimiu i będzie zupełnie zajebiaszczo :?
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez tomy halik » piątek, 22 lut 2008, 15:24

Ano pozaostaje sie tylko zgodzic z przedmówcą.Siedem razy jechac jeden odcinek to chyba lekka przesada.Pzmot w zadnym wypadku nie powinien dopuscic takiej trasy.
tomy halik
N3
 
Posty: 270
Dołączył(a): środa, 15 lut 2006, 13:03
Lokalizacja: zabrze

Postprzez RajducH » piątek, 22 lut 2008, 15:39

tomy halik napisał(a):Ano pozaostaje sie tylko zgodzic z przedmówcą.Siedem razy jechac jeden odcinek to chyba lekka przesada.Pzmot w zadnym wypadku nie powinien dopuscic takiej trasy.


6 razy, ale nadmienie tylko ze wyjatkowo nudnej trasy, bo jesli ktos chcialby 6 razy obejrzec ten oes to gwarantuje ze nie znajdzie tylu fajnych miejscowek (jedyna nadzieja w tym ze mete ulokuja w burkatowie na mostku lub za mostkiem wtedy moze beda male loty :)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez Gucio » piątek, 22 lut 2008, 18:41

Jesli tak będzie to to będzie pierwszy mój Elmot od lat na który będę jechał, bo blisko. Zawsze było tak, że jechałem na ten rajd totalnie podjarany. Piękne okolice, piękna pogoda majowa, zawsze mocno obstawiony na starcie cały rajd w każdej klasie...a teraz? 6 razy jeden oes? No proszę :cry:
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kowar1 » piątek, 22 lut 2008, 19:34

Ech, Wy wieczni malkontenci :? :roll:
Fakt, że Burkatów nie jest jakimś ciekawym odcinkiem, ale chciałbym zauważyć, że oprócz niego idą jeszcze takie oesy jak połączenie dwóch klasyków z przejazdem przez patelnie walimskie i Sokolec, idzie świetny moim zdaniem oes przez Dziećmorowice , a w piątek również klasyczne Kamionki. Nikt nikogo nie zmusza żeby oglądać Burkatów 6 razy :)
Zawsze było tak, że jechałem na ten rajd totalnie podjarany. Piękne okolice, piękna pogoda majowa, zawsze mocno obstawiony na starcie cały rajd w każdej klasie...a teraz?

Nie no Gucio, chyba nie myślisz, że teraz będzie inaczej :!: :wink:

Hm, jeśli ja miałbym też ponarzekać :wink: , to szkoda, że ten wieczorny piątkowy odcinek to nie będzie np Walim lub Kamionki, tylko właśnie ten nieszczęsny Burkatów, który jest "odcinkiem stu szykan"
"Jeździł koncertowo!" - Sobiesław Zasada o Januszu Kuligu

Życie bez rajdów powoduje raka i choroby serca
Avatar użytkownika
kowar1
N3
 
Posty: 337
Dołączył(a): sobota, 22 lis 2003, 20:43
Lokalizacja: Kowary/Jelenia Góra

Postprzez kremer » piątek, 22 lut 2008, 20:02

nie popadajmy w skrajnosci - gdyby rajdy byly tylko dla kibicow to bysmy ogadali 4 seje i 2 lancery i to wszystko - nie wiem skad ta twoja nienawiesc "don kichocie" to tlustych dupsk - ale zapewniam cie ze nie tylko dzialacze pzm jezdza na oesy na trybune jak to nazwales, a takze sponsorzy z 5 letnim synem, czy zonka na szpilach ktory nie koniecznie chce isc na walim - a daje kase innym - pozatym co ty masz to miejscowych niech tez sobie ida na rajd pare krokow .Bylem na burkatowie rok temu i byli spko ludzie - nie zauwazylem pijanych wyrostkow jak na walimiu... Pozatym buraktow dobry jest na grilla... Jak ktos chce wybrac sie rodzina to idelane miejsce i pewnosc, ze dziecko nie wpadnie na oes

fajnie ze sa nowe oesy - szczegolnie, ze michalkowa wywalili - bo tam dziura na dziurze - powinni zrobic system rotacyjny i wywalic oklepane kamionki jak i dziecmorowice (moj ulubiony oes, ale Nty raz jechany) i dac nowe trasy jakich wiele w tamtych rejonach - mysle, ze 4-5 przejazdow buraktowa by wystarczylo
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Gucio » sobota, 23 lut 2008, 01:28

Wiesz jak tak sobie czytam to co tutaj piszemy to zastanawiam się czy aby ten Elmot nie będzie się kręcił wokół tego jednego oesu :)
Spoko trzeba być dobrej myśli :)
Oby do maja!
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez k_karmel » sobota, 23 lut 2008, 01:43

Gucio napisał(a):Jesli tak będzie to to będzie pierwszy mój Elmot od lat na który będę jechał, bo blisko. Zawsze było tak, że jechałem na ten rajd totalnie podjarany. Piękne okolice, piękna pogoda majowa, zawsze mocno obstawiony na starcie cały rajd w każdej klasie...a teraz? 6 razy jeden oes? No proszę :cry:


Z ta pogada nie przesadzaj bo w maju 2005 snieg padal, mam na vhs zeby nie bylo :P
Nie wiem kiedy powstal Hip Hop ale bylem tam :D
Avatar użytkownika
k_karmel
N2
 
Posty: 183
Dołączył(a): niedziela, 22 kwi 2007, 17:50
Lokalizacja: Rościszów

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 111 gości