4 Rajd Magurski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez MarcinRally » poniedziałek, 4 lut 2008, 19:18

Szambelan: na rajd zimowy bierze sie Zimowe Buty a nie adidasy :wink:
Avatar użytkownika
MarcinRally
A5
 
Posty: 749
Dołączył(a): niedziela, 25 lut 2007, 10:48
Lokalizacja: Krosno


Postprzez bzyq » poniedziałek, 4 lut 2008, 19:37

po mojemu to jest kwintesencja wypowiedzi ludzi, którzy kręcą nosem po tym rajdzie. Mniej więcej na tym samym poziomie
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Ziggy » poniedziałek, 4 lut 2008, 19:45

Nie znam kolesia ale wg. mnie to jest sarkastyczna wypowiedź po rajdzie tak jak napisał poprzednik (narzekających malkontentów) :wink:
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez Anna =P » poniedziałek, 4 lut 2008, 20:14

A myśmy chcieli dać miejscowemu 20złotych za podwiezienie do oesu Lackowa (tam gdzie trzeba było iść ok.5km), ale chłop był tak przerażony, że kategorycznie odmówił, bo chyba myślał, że oes będzie szedł koło jego domu... Biduś, a mógł tyle zarobić :lol:
Avatar użytkownika
Anna =P
N2
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 21 cze 2006, 21:24

Postprzez Gracko » poniedziałek, 4 lut 2008, 23:39

blokowanie dojazdów kilka km od oesu i zapewnił nam szef wydziału ruchu drogowego w KWP w Krakowie . Organizator rajdu walczył znim jak mógł ale po tym jak taka szycha wydała takie dziwne zalecenia czy też rozkazy żaden policjant nie chciał gadać z organizatorami i dlatego nawet kalamusa nie przepuścili bo dostali zakaz wpuszczania kogokolwiek bez względu na akredytacje - to tak gwoli wyjaśnienia :)
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez SuN » wtorek, 5 lut 2008, 00:08

Gracko napisał(a):blokowanie dojazdów kilka km od oesu i zapewnił nam szef wydziału ruchu drogowego w KWP w Krakowie . Organizator rajdu walczył znim jak mógł ale po tym jak taka szycha wydała takie dziwne zalecenia czy też rozkazy żaden policjant nie chciał gadać z organizatorami i dlatego nawet kalamusa nie przepuścili bo dostali zakaz wpuszczania kogokolwiek bez względu na akredytacje - to tak gwoli wyjaśnienia :)

"..nawet kalamusa.." to co on jakims bogiem jest ze tak o nim piszecie :?: :?
Wałbrzyska Grupa Rajdowa!
GG: 2459573
E-mail: ma4c1n@go2.pl
Moja fotografia - https://www.facebook.com/mjagiellicz
Avatar użytkownika
SuN
A6
 
Posty: 1533
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 15:22
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez G.R.E.G » wtorek, 5 lut 2008, 01:42

Gracko napisał(a):blokowanie dojazdów kilka km od oesu i zapewnił nam szef wydziału ruchu drogowego w KWP w Krakowie . Organizator rajdu walczył znim jak mógł ale po tym jak taka szycha wydała takie dziwne zalecenia czy też rozkazy żaden policjant nie chciał gadać z organizatorami i dlatego nawet kalamusa nie przepuścili bo dostali zakaz wpuszczania kogokolwiek bez względu na akredytacje - to tak gwoli wyjaśnienia :)

Byłem na tym oesie, wpadłem na krzyżowke gdzie stała policja,za 5 min rusza oes, zaczołem sobie iść w górę niczego nieświadomy, po paru metrach zatrzymuje się ciemne audi i panowie proponują podwiezienie, ja torchę zdziwko takie, przecież to parenaście matrów i powinna być meta tego odcinka, a oni się tylko zasmiali, fakt nie znam tych terenów i nie objechałem wcześniej tego oesu, i tak sobie pojechałem z nimi 3,6 km chyba.Fajną miałbym przebieżke, na piechote to bym zdązył chyba na auto zamykające K :evil:
Z tego miejsca chciałbym chłopakom w ubraniach Subaru z ciemnej audii z naklejką Official na szybie serdecznie podziękować za podwiezienie.
Jutro napisze gdzie byłem i co widziałem :wink:
Moje Produkcje http://rallymovies.xt.pl
To nie był five minus - Lechu K. :D
Avatar użytkownika
G.R.E.G
N2
 
Posty: 192
Dołączył(a): sobota, 27 maja 2006, 22:51
Lokalizacja: Krosno/Jasło

Postprzez Cogonieznajom » środa, 6 lut 2008, 00:09

Gracko napisał(a):blokowanie dojazdów kilka km od oesu i zapewnił nam szef wydziału ruchu drogowego w KWP w Krakowie . Organizator rajdu walczył znim jak mógł ale po tym jak taka szycha wydała takie dziwne zalecenia czy też rozkazy żaden policjant nie chciał gadać z organizatorami i dlatego nawet kalamusa nie przepuścili bo dostali zakaz wpuszczania kogokolwiek bez względu na akredytacje - to tak gwoli wyjaśnienia :)



...a widzisz, ja od sympatycznego policjanta (o dziwo) na jednej z "blokad" usłyszałem tylko zrezygnowane... "tak kazał organizator". Więc jeżeli już coś "wyjaśniasz", to nie powtarzaj zasłyszanych historii tylko podawaj jakieś fakty. Może by tak napisać list "z podziękowaniami" do organizatora? :roll: Następny rajd może będzie już bardziej przyjazny dla...kibiców :?: :idea:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez rutino78 » środa, 6 lut 2008, 00:24

rajdy nie są dla kibiców, nie wiedzieliście? kibic to wróg rajdu. nie wolno mu parkować, przejść na drugą stronę oesu godzinę przed startem itd. kibic ma się cieszyć że jest rajd
rutino78
N3
 
Posty: 342
Dołączył(a): czwartek, 14 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Żory

Postprzez zwibel » środa, 6 lut 2008, 08:10

Nie wiem w czym problem, fakt-auta uprzywilejowane (prasa, vip itp) powinny mieć dojazd do odcinka -reszta powinna zostawiać auta w takiej odległości aby była możliwość przeprowadzenia szybkiej i skutecznej akcji ratunkowej. Możliwe iż powinny być wyznaczone strefy dla kibiców do których byłby łatwiejszy dojazd, ale cóż to Polska.
Zobaczcie najbliższy rajd przy granicy...Lausitz. Do odcinka żeby dojechać samochodem trzeba mieć akredytacje. Inaczej punkty zamknięcia dojazdu są ustawione ładnych pare km. od odcinka tak, aby nie było żadnych problemów z dojazdem dla ekip ratunkowych jak i dla telewizji.
http://www.rajdowy.info Obrazek
Avatar użytkownika
zwibel
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): piątek, 31 sie 2007, 14:30
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Ziggy » środa, 6 lut 2008, 08:59

Też szedłem te 5km ale ta droga była dojazdówką do start/maeta
można troche usprawiedliwić organizatora, droga była zamknięta dla bezpieczeństwa kibiców i płynności porusznia się zawodników
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez Hultay WRC » środa, 6 lut 2008, 09:47

No nie wiem jak tak słucham to i tak mi sie to nie podoba. Na Polskim można było dojechać prawie do startu, wystarczyło przemaszerować 300m, a jak się wracało do wozu to przejeżdżały obok rajdówki podstawiające sie pod start paręset m dalej. Tylko że stała radiolka i zwijała tych którzy źle zaparkowali. przepustowość była, tylko trzeba chcieć(i móc).
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez wojti » środa, 6 lut 2008, 13:54

To jest temat rajd Magurski halo! :D Rajdzik był ok. Pan szambelan też ok. Myślę że na takie powiedzmy kabaretowe komentarze jest tutaj miejsce, można się pośmiać. Natomiast uważam, że na dużo tu obecnych chamskich komentarzy obrażających zawodników NIE MA MIEJSCA!!!! Takk jak pisałem przed rajdem zabłysły gwaizdy Kajta i Kościuszki, którzy już zachwycili kibiców swoją odważną jazdą ośkami 2 lata temu. Ale Sztuka i Stec to zupelne hiciory! Mam nadzieję że utrzymaja formę i budżety na nastepne rajdy i nie będziemy musieli naszej klasyfikacji komentować od 2 miejsca. Napewno sobie chłopaki wzięli do serca zeszłoroczny nokaut i zasadzą się na Braiana. Pozdrawiam kibiców i zapraszam szerokie rzesze do Wieliczki na memoriał. Mam pomysł, zachęcajcie swoich znajomych zawodników do sprawienia nam kibicom jazdy pod publikę szerokim slajdem a nie na czas jak w zeszłym roku. Pozdro!!!!
wojti
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 19:57

Postprzez Ziggy » środa, 6 lut 2008, 17:23

Dytko na ubiegłorocznym Magurskim też był drugi :wink:
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 7 lut 2008, 00:08

zwibel napisał(a):Nie wiem w czym problem, fakt-auta uprzywilejowane (prasa, vip itp) powinny mieć dojazd do odcinka -reszta powinna zostawiać auta w takiej odległości aby była możliwość przeprowadzenia szybkiej i skutecznej akcji ratunkowej.


widać, że nie byłeś na tym rajdzie i nikt nie kazał Ci "spacerować" do odcinka często po kilka kilometrów w zadymie śnieżnej itp. Nie wiesz więc o czym mowa. Pozdro.


rutino78 napisał(a):rajdy nie są dla kibiców, nie wiedzieliście? kibic to wróg rajdu. nie wolno mu parkować, przejść na drugą stronę oesu godzinę przed startem itd. kibic ma się cieszyć że jest rajd


Tego samego zdania jestem po kolejnym rajdzie! Śmiech przez łzy jak się widzi ruchy "organizatorów". Rutino78 - świetny post :wink:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości

cron