Szukam/Mam wolne miejsce

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez thydisease » środa, 14 maja 2008, 17:28

wrc22 napisał(a):Mam taki pomysł. W związku z liczną grupą kibiców z dolnego śląska którzy chcieli by pojechać na Rajd Polski a nie mają czym może zmówilibyśmy się i wynajęli jakiegoś busa- taki mini autobus i pojechali większą grupą?? Jak byłem na Elmocie to w Walimiu widziałem takie mini autobusy do wynajęcia. Jakbyśmy zebrali ekipę ok 15 osób to taki wyjazd wcale nie byłby drogi. Nocleg oczywiście w namiotach. Co sądzicie o takim pomyśle??


ja sie pisze :wink:
Avatar użytkownika
thydisease
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 29 kwi 2008, 14:03
Lokalizacja: Ś-ca


Postprzez Krzepek » środa, 14 maja 2008, 17:56

Elegancko by było :) planowałem autobusem, ale tak do samych Mikołajek to świetnie by było :) Ktoś się podejmuje organizacji ?
Krzepek
 
Posty: 31
Dołączył(a): wtorek, 29 maja 2007, 21:42

Postprzez wrc22 » środa, 14 maja 2008, 22:24

Najlepiej by było jakby ktoś znalazł kierowcę z busem który by pojechał na rajd dla przyjemności a nie dla kasy. No ale znając życie z tym będzie bardzo ciężko. Ja znalazłem taka firmę przewozową i oni chcą 1,6zl za kilometr. Tylko nie wiem Jak się opłaca to że kierowca musiałby tam z nami 3dni siedzieć i gdzieś nocować. To był bus Mercedes na 18 pasażerów. licząc w 2 strony ok max1.5tys km to na tyle osób za transport wyszłoby ok 140zl. Tylko właśnie muszę sie dowiedzieć czy nie trzeba płacić osobno kierowcy za każdą godz postoju tam na miejscu. Jakby ktoś miał jakiś pomysł to niech pisze. Jeszcze trochę czasu do rajdu zostało
"Z miłości do rajdów"
Avatar użytkownika
wrc22
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwi 2008, 17:04
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Cogonieznajom » środa, 14 maja 2008, 22:42

thydisease napisał(a):
wrc22 napisał(a):Mam taki pomysł. W związku z liczną grupą kibiców z dolnego śląska którzy chcieli by pojechać na Rajd Polski a nie mają czym może zmówilibyśmy się i wynajęli jakiegoś busa- taki mini autobus i pojechali większą grupą?? Jak byłem na Elmocie to w Walimiu widziałem takie mini autobusy do wynajęcia. Jakbyśmy zebrali ekipę ok 15 osób to taki wyjazd wcale nie byłby drogi. Nocleg oczywiście w namiotach. Co sądzicie o takim pomyśle??


ja sie pisze :wink:


mam gościa, który ma busa (jezdzi zarobkowo na co dzien) i jest najwiekszym fanatykiem rajdow w Walbrzychu jakiego znam. Zbierajcie chetnych, dam numer na kom, no problem!
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez CzarnyWRC » czwartek, 15 maja 2008, 01:53

Jak coś to ja pewnie będe miał 2 miejsca z wawy...
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Postprzez thydisease » czwartek, 15 maja 2008, 10:24

Cogonieznajom napisał(a):
thydisease napisał(a):
wrc22 napisał(a):Mam taki pomysł. W związku z liczną grupą kibiców z dolnego śląska którzy chcieli by pojechać na Rajd Polski a nie mają czym może zmówilibyśmy się i wynajęli jakiegoś busa- taki mini autobus i pojechali większą grupą?? Jak byłem na Elmocie to w Walimiu widziałem takie mini autobusy do wynajęcia. Jakbyśmy zebrali ekipę ok 15 osób to taki wyjazd wcale nie byłby drogi. Nocleg oczywiście w namiotach. Co sądzicie o takim pomyśle??


ja sie pisze :wink:


mam gościa, który ma busa (jezdzi zarobkowo na co dzien) i jest najwiekszym fanatykiem rajdow w Walbrzychu jakiego znam. Zbierajcie chetnych, dam numer na kom, no problem!


ale czad! ja sie napewno pisze na taka opcje... i to jeszcze prawie pod domem ;] daj znac o jakichs kosztach
http://tomaszscibior.blogspot.com/ - nie tylko rajdy
Avatar użytkownika
thydisease
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 29 kwi 2008, 14:03
Lokalizacja: Ś-ca

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 15 maja 2008, 11:46

Słuchajcie sprawa z busem nie aktualna. Gość nie jedzie w tym roku. Właśnie dzwoniłem i zmieniły mu się plany (praca).
pozdrawiam
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez dwrc » wtorek, 20 maja 2008, 21:30

A ja poszukuje kogoś z kim mógł bym zaliczyć pełny cykl RSMP w tym też rajd Polski. Jestem z okolic Wałbrzycha, Kłodzka świdnicy jednym słowem okolice rajdu Elmot :wink:
Jak był by ktoś zainteresowany i miał miejsce to zapraszam
gg 3910904 lub danielrally@o2.pl lub 515 432 756
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
dwrc
A5
 
Posty: 507
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 12:43
Lokalizacja: LUDWIKOWICE

Postprzez Krzepek » wtorek, 20 maja 2008, 22:50

Pytałem się znajomego który ma busa czy za pobyt trzeba płacić, otrzymałem odpowiedź: "Jasne w tym czasie mógłbym normalnie zarabiać !' Tak wiec pozostaje szukac jakiegoś rajdowego maniaka z busem co niestety łatwe nie będzie :)

Ale jeśli ktoś się wybiera z okolic Wałbrzycha na rajd Polski i ma wolne miejsce to niech nie zapomni o mnie :D
Krzepek
 
Posty: 31
Dołączył(a): wtorek, 29 maja 2007, 21:42

Postprzez padre-mk3 » środa, 21 maja 2008, 09:24

ja moglbym pojechac tylko ze busa narazie nie posiadam.
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez wrc22 » środa, 21 maja 2008, 11:50

Krzepek napisał(a):Pytałem się znajomego który ma busa czy za pobyt trzeba płacić, otrzymałem odpowiedź: "Jasne w tym czasie mógłbym normalnie zarabiać !' Tak wiec pozostaje szukac jakiegoś rajdowego maniaka z busem co niestety łatwe nie będzie :)

Ale jeśli ktoś się wybiera z okolic Wałbrzycha na rajd Polski i ma wolne miejsce to niech nie zapomni o mnie :D



No to ile ten gość by chciał za to czekanie?? 3dni rajdu "czekania"-bo przeciez jezdzilibysmy po oesach. Ja szacuje ze max 1400km w obie strony i tam na miejscu sie zrobi. Dowiedz sie co i jak i napisz bo czasu coraz mniej
"Z miłości do rajdów"
Avatar użytkownika
wrc22
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwi 2008, 17:04
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez AndreWRC » środa, 21 maja 2008, 11:55

Nie opłacałoby sie wam bardziej wyporzyczyć busa i ktoś z was by prowadził?
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez Cogonieznajom » środa, 21 maja 2008, 13:23

widać jak nie zorganizowana jest dzisiejsza młodzież :wink: :lol:
Wałbrzych? Świdnica? całe te rejony i JEDNEGO BUSA nie możecie znaleźć? Panowie w zagłębiu rajdów nie ma chętnego na taki zorganizowany wyjazd?



...proponuje wyłączyć komputer i załatwiać to inaczej niż na forum (myślicie, że sąsiad rajdowy maniak śledzi forum i tylko czeka by Was zawieźć?:) )
My (stara gwardia 8) ) nigdy nie mieliśmy problemów z transportem nawet na drugi koniec Polski:)

Życze powodzenia i do zobaczenia na odcinkach :)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez martin.h » środa, 21 maja 2008, 13:35

AndreWRC napisał(a):Nie opłacałoby sie wam bardziej wyporzyczyć busa i ktoś z was by prowadził?

Wypożyczenie 9-osobowego busa na 3 dni to ok. 1000 zł. Do tego trzeba doliczyć koszty paliwa (+/- 600 zł).
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Cogonieznajom » środa, 21 maja 2008, 14:46

wychodzi po ok 170pln od osoby (przy 9 osobach).
Nie jest mało, ale... czego się nie robi dla rajdów :?: :twisted:
Zyczę Wam abyście dotarli na Mazury!
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości