Barbórka Warszawska

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » piątek, 9 gru 2016, 10:47

Mateos napisał(a):
Yrtat napisał(a):Rajdy 24 też to potwierdzają.

Dzięki. Można planować męski wieczór :D
Polecam zebrać kumpli i znaleźć jakąś przytulną i życzliwą knajpę która pozwoli na obejrzenie tego szoł w TV :wink:
Mateos napisał(a):BTW. Gdzieś widziałem wzmiankę, że ma startować Lukyanuk w proto od Dytki, a w liście startowej go nie ma.
Wiecie coś na ten temat?
Lukya jedzie tylko pokazówkę na Karowej, choć mam nadzieję że pojedzie więcej niż raz.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa


Re: Barbórka Warszawska

Postprzez PsoR » piątek, 9 gru 2016, 11:21

Jedzie tylko pokazówkę na karowej
Avatar użytkownika
PsoR
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): czwartek, 26 sty 2012, 10:05
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez MSG Racing » sobota, 10 gru 2016, 12:27

Serio nie ma nigdzie relacji live w TV z Karowej? :shock: Patrząc po programach to nie ma nigdzie i zostaje internet albo powtórka o 23... Niezła lipa...
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez woytek » sobota, 10 gru 2016, 13:47

TVP 3 Warszawa
Avatar użytkownika
woytek
N3
 
Posty: 484
Dołączył(a): sobota, 23 sty 2010, 14:04

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez piotrg » sobota, 10 gru 2016, 14:32

MSG Racing napisał(a):Serio nie ma nigdzie relacji live w TV z Karowej? :shock: Patrząc po programach to nie ma nigdzie i zostaje internet albo powtórka o 23... Niezła lipa...


http://sport.tvp.pl/28173228/dylematy-i ... u-barborka

"Transmisja z Karowej o 18:00 w TVP 3 Warszawa i SPORT.TVP.PL. Retransmisja o 23:10 w TVP Sport."
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Kruk » sobota, 10 gru 2016, 16:07

Kuchar nie ukończył drugiego przejazdu Bemowa? Jakoś nie widzę tej załogi w wynikach :?



edit:

Czas na typy piątki zaproszonych przez organizatora na Karową.
Ja obstawiam:
35 Podkalicka/Czekan
502 Baumgartner/Schwartzenberg
25 Ruta/Rozwadowski
16 Czopik/Wroński
23 Mirecki/Chałas


Fajnie było by gdyby w piątce organizatora znaleźli się:
42 Marczyk/Dwornik
22 Felix/Dzyr
79 Strychalski/Pochroń
34 Rowiński/Tokarska
70 Urbaniak/Grzybowski
jeszcze chwilę i przekonamy się kogo wybiorą :wink: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez TomaszB » sobota, 10 gru 2016, 18:28

Od 19:00 relacja będzie także na pozostałych TVP regionalnych, na TVP Warszawa już od 18:00.
TomaszB
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 24 paź 2013, 16:20

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez adamlen » sobota, 10 gru 2016, 21:09

No właśnie relacja była tak jak co roku w TV i w internecie. Nie wiem o co te krzyki powyżej :roll:


Kuchar tym razem nie wygrał Karowej. Subaru mega mocne ale zawieszenie na tej nierównej kostce i asfalcie ustępowało Fieście.
Brawa dla Kajta no i żeby miał w przyszłym sezonie dobry program startów.
Ogólnie dobra obsada w tym roku na Barbórce, w przeciwieństwie do minionego sezonu w RSMP.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez piotrg » niedziela, 11 gru 2016, 04:25

No była była, szkoda że to HD od nowej dobrej zmiany to już nie to samo HD co kiedyś..., ciężko się to oglądało na dużym tv. Dowiedzieliśmy się też od komentatora że jednak nadal u nas działa puchar polski w rajdach :), znaczy się druga liga, no i że zwycięża się tam hondą civic eg6 :)
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Taurus » niedziela, 11 gru 2016, 10:06

jak wrażenia po barbórce? osób które były na oglądarce. warto się wybrać?
Taurus
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): sobota, 6 lut 2016, 15:23

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez posejdon » niedziela, 11 gru 2016, 10:15

piotrg napisał(a):zwycięża się tam hondą civic eg6 :)

I jeszcze wiele lat świetności przed tym autem :-D. Też się uśmiechnąłem jak to usłyszałem. Może więc mój 6 gen będzie wieczny? Nie obrażę się ;-)
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Śmiechol » niedziela, 11 gru 2016, 18:05

Taurus napisał(a):jak wrażenia po barbórce? osób które były na oglądarce. warto się wybrać?

Jak nie byłeś to spróbuj. Było strasznie zimno, bo padało i wiało mocno. W tym roku lista była bardzo fajna, cały czas było co oglądać. Karowa w tym roku ok, sprawnie wszystko poszło. Ogólnie na duży + moim zdaniem.
Avatar użytkownika
Śmiechol
N2
 
Posty: 188
Dołączył(a): sobota, 8 mar 2014, 11:09
Lokalizacja: Ruciane-Nida, Mazury

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez andrew88 » niedziela, 11 gru 2016, 21:54

Też proponuję wybranie się na ten rajd, najlepiej bez wybujałych oczekiwań, bo oesy są niestety mało rajdowe. Niby Służewiec najbardziej przypomina prawdziwy oes, ale mnie na żywo rozczarował pod tym względem. W tym roku, jak wyżej wspomniano, była koszmarna pogoda i prawdziwym wyzwaniem było dotrwać aż do Karowej. Na liście zgłoszeń brakuje mi większej różnorodności. A i jeszcze jedna rzecz: uważam, że nie warto kupować karnetu na trybunę, bo trzeba wyłożyć pieniądze porównywalne z wejściem na Rajd Polski, a widowisko jest nieporównywalne z tym co się dzieje na Mazurach.

Widział ktoś z Was trybunę niebieską na Karowej? :D Organizator niezłe jaja zrobił - trasę od trybuny oddzielił siatką, żeby jeszcze chociaż było widać z tej trybuny przejazd górą wiaduktu, a to było tylko podwyższenie góra na 5 m. Gdybym się wybrał na tą trybunę, to byłbym wściekły na organizatora, że praktycznie mam gorsze miejsce niż ludzie stojący ze zwykłym karnetem obok mnie.
Kruk napisał(a):Czas na typy piątki zaproszonych przez organizatora na Karową.
Ja obstawiam:
35 Podkalicka/Czekan
502 Baumgartner/Schwartzenberg
25 Ruta/Rozwadowski
16 Czopik/Wroński
23 Mirecki/Chałas


Fajnie było by gdyby w piątce organizatora znaleźli się:
42 Marczyk/Dwornik
22 Felix/Dzyr
79 Strychalski/Pochroń
34 Rowiński/Tokarska
70 Urbaniak/Grzybowski
jeszcze chwilę i przekonamy się kogo wybiorą :wink: .

Zgadzam się z drugą listą, ale Urbaniaka wymieniłbym na Czopika. Czym Urbaniak sobie zasłużył na start na Karowej, bo chyba nie widowiskową jazdą? Wystarczy, że pucharowe Picanto dwa razy puścili i starczy już Kii na Karowej.
Czopik jak najbardziej by tu pasował, bo jechał efektownie i dysponował widowiskowym samochodem - wrażenia jak prawie przy oglądaniu wurca :)
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 12 gru 2016, 08:57

piotrg napisał(a):
MSG Racing napisał(a):Serio nie ma nigdzie relacji live w TV z Karowej? :shock: Patrząc po programach to nie ma nigdzie i zostaje internet albo powtórka o 23... Niezła lipa...


http://sport.tvp.pl/28173228/dylematy-i ... u-barborka

"Transmisja z Karowej o 18:00 w TVP 3 Warszawa i SPORT.TVP.PL. Retransmisja o 23:10 w TVP Sport."

Dzięki. Też ostatecznie znalazłem ale też co mi przyszło do głowy to chyba kogoś powaliło, że teraz nawet w ogólnokrajowym kanale nie ma transmisji...
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 12 gru 2016, 13:07

Można by powiedzieć Król jest jeden - Gratulacje dla naszych Mistrzów

Taurus napisał(a):jak wrażenia po barbórce? osób które były na oglądarce. warto się wybrać?
Podobnie jak koledzy uważam że trzeba się samemu wybrać i wyrobić sobie zdanie na ten temat, uważam też że każdy szanujący się kibic rajdów w Polsce przynajmniej raz w życiu powinien ten rajd zaliczyć.

Śmiechol napisał(a):Jak nie byłeś to spróbuj. Było strasznie zimno, bo padało i wiało mocno. W tym roku lista była bardzo fajna, cały czas było co oglądać. Karowa w tym roku ok, sprawnie wszystko poszło. Ogólnie na duży + moim zdaniem.
Podpinam się pod tą opinię - pogoda na porannych odcinkach dla hardkorowców, na Karowej była już w porządku. Karowa zdecydowanie na plus, wszystko poukładane i z sensem zrobione.
andrew88 napisał(a):Też proponuję wybranie się na ten rajd, najlepiej bez wybujałych oczekiwań, bo oesy są niestety mało rajdowe. Niby Służewiec najbardziej przypomina prawdziwy oes, ale mnie na żywo rozczarował pod tym względem.
Ciężko żeby odcinki były rajdowe skoro na wszystkich z tegorocznych prób organizowane są kjsy dla amatorów i moim zdaniem to jest największy minus tego widowiska i wydaje mi się że dopuki nie będzie robionych jakichś normalnych odcinków w terenie ilośc kibiców przy trasie zawsze będzie mała a południe Polski wybierze imprezy u naszych sąsiadów niż zakończenie sezonu w Warszawie.

andrew88 napisał(a):A i jeszcze jedna rzecz: uważam, że nie warto kupować karnetu na trybunę, bo trzeba wyłożyć pieniądze porównywalne z wejściem na Rajd Polski, a widowisko jest nieporównywalne z tym co się dzieje na Mazurach.
andrew88 napisał(a):Widział ktoś z Was trybunę niebieską na Karowej? :D Organizator niezłe jaja zrobił - trasę od trybuny oddzielił siatką, żeby jeszcze chociaż było widać z tej trybuny przejazd górą wiaduktu, a to było tylko podwyższenie góra na 5 m. Gdybym się wybrał na tą trybunę, to byłbym wściekły na organizatora, że praktycznie mam gorsze miejsce niż ludzie stojący ze zwykłym karnetem obok mnie.
Zapomniałeś tylko dodać że trybuna niebieska była odzwierciedleniem ilości kibiców na rajdzie, na Karową można było przyjści na sam koniec a i tak znalazłeś bez problemu miejsce z którego bardzo dobrze wszystko było widoczne - kiedyś nie do pomyślenia.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości