Barbórka Warszawska

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Barbórka Warszawska

Postprzez tojek » środa, 17 paź 2007, 23:50

sorry ze założyłem nowy temat...admin go wykasuje...

mam jedno pytanie...czy ktoś moze mi podać konkretną datę tegorocznej barbórki warszawkiej..zapene jakoś na początku grudnia a dokładnie ?? pozdro czekam na odp...z góry dzięki
Kulig Forever [*] 13.II.2004 [*]
Avatar użytkownika
tojek
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): czwartek, 9 lut 2006, 16:30
Lokalizacja: Mikołajki\\ Olsztyn


Postprzez Miniak » czwartek, 18 paź 2007, 21:05

8 grudnia
Miniak
N1
 
Posty: 82
Dołączył(a): środa, 29 sty 2003, 23:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RajducH » środa, 31 paź 2007, 08:43

w tym roku 6 oesow na barborce:) 2 x zeran, 2 x bemowo, cytadela i oczywiscie karowa:) harmonogram bardzo dobry tak ze spokojnie z bemowa czy zerania zdarzy sie na karowa :)

pytanie do znawcow barborki:
1. zeran czy bemowo, co lepsze i co bardziej rajdowe?
2. czy kupowac bilet na karowa? czy da rade bez biletu dostac sie na jakas fajna miejscowke (zwlaszcza chodzi mi o to zeby dziewczyna tez cos zobaczyla), a jesli kupi sie bilet czy jest mozliwosc zobaczenia beczki, bo z tego co wiem to jest ona obstawiona trybunami vip i ile trezeba byc tam wczesniej?
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez rallyholic » środa, 31 paź 2007, 12:30

RajducH napisał(a):w tym roku 6 oesow na barborce:) 2 x zeran, 2 x bemowo, cytadela i oczywiscie karowa:) harmonogram bardzo dobry tak ze spokojnie z bemowa czy zerania zdarzy sie na karowa :)

pytanie do znawcow barborki:
1. zeran czy bemowo, co lepsze i co bardziej rajdowe?
2. czy kupowac bilet na karowa? czy da rade bez biletu dostac sie na jakas fajna miejscowke (zwlaszcza chodzi mi o to zeby dziewczyna tez cos zobaczyla), a jesli kupi sie bilet czy jest mozliwosc zobaczenia beczki, bo z tego co wiem to jest ona obstawiona trybunami vip i ile trezeba byc tam wczesniej?


Zdecydowanie Żerań. Osobiście nie lubię Bemowa, przejadło mi się. Co do miejscówek na Karowej to proponuję zabrać jakąś drabinkę. Nie będziesz musiał przychodzić 2h wcześniej, aby zająć dobre miejsce. Rozstawiasz się i masz wszystko jak na patelni. Pozdry
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez RajducH » środa, 31 paź 2007, 14:17

eh niestety bede jechal do wawy pociagiem a podroz z drabinka raczej nie bedzie za wygodna :wink: czyli zeby cos zobaczyc musze byc 2 godz wczesniej? a jak wyglada sznsa na zobaczenie beczki? :)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez Booogi » środa, 31 paź 2007, 15:07

RajducH napisał(a): a jak wyglada sznsa na zobaczenie beczki? :)


na ekranie całkiem spora 8)
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez killer wrc » środa, 31 paź 2007, 15:21

Ciekawe czy będą karnety VIP do kupienia bo wtedy widzisz jak na dłoni ....bez ekranu:-)
Hoło Go!Kajto Go!
Avatar użytkownika
killer wrc
A5
 
Posty: 503
Dołączył(a): piątek, 3 mar 2006, 21:22
Lokalizacja: Wymój -Mańki

Postprzez Raven » środa, 31 paź 2007, 15:54

Boogi, szansa na zobaczenie beczki jest, ale zelezy gdzie. Czasami stoi sie za krata... a przed nia stoi ekipa "media" wiec musisz byc wysoki :)
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez Beret » środa, 31 paź 2007, 22:51

na bemowie skoki i boki z ograniczona predkoscia, zeran to po prostu tor testowy, swoja droga bardzo fajny, widac kto jest szofer a kto cieni :) ja osoboscie jade zeran->bemowo->karowa
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Cogonieznajom » piątek, 2 lis 2007, 15:03

Beret napisał(a):na bemowie skoki i boki z ograniczona predkoscia, zeran to po prostu tor testowy, swoja droga bardzo fajny, widac kto jest szofer a kto cieni :) ja osoboscie jade zeran->bemowo->karowa


ja tez tak planuje, ale nie znam na tyle Wawy żeby się płynnie przenosić z os na os:P Może jakas pomoc miejscowego kibica?:)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez tomeQ_ » piątek, 2 lis 2007, 21:45

Z walow przy Wisle widac calkiem znosnie tor na Zeraniu, niestety jest to takie lizanie loda przez szybe, bo od rajdowki w najlepszym wypadku jest sie jakies 70-100m. Wynagradza to jednak poglad na caly tor praktycznie z jednego miejsca, miejsca ktorego napewno nie zabraknie, jak to zapewne bedzie kolejny raz na Bemowie gdzie spoznialscy stoja w 16-tym rzedzie ;) Bemowo ma ten urok ze mozna dostac zwirem po oczach, zobaczyc latajacy samochod, a pozniej wylewajacy sie plyn z jego chlodnicy, wielkie chlapanie w brodzie, no i dobre zdjecia bez koniecznosci posiadania akredytacji. Co kto lubi. Sposobem na przedsmak Karowej jest Cytadela, gdzie na kostce przy wejsciu mozna zobaczyc taaakie boki, jest tez pare miejsc w ktorych mozna poczuc rajdowke z bliska, albo nawet i z bardzo bliska jesli ktos nie wyrobi i zwiedza trawe. Na Karowej da sie zobaczyc wszystko co najlepsze bez biletu, tylko trzeba wiedziec gdzie sie ustawic. Imho najlepiej jest na samej gorze przy barierce, widac beczke, caly wiadukt i telebim, nie widac gornej beczki.
Co do dojazdu to mozna sie samochodem dogrzebac na wspomniane waly na Zeraniu, na Bemowo jest stamtad 15min, na Karowej zawsze jest problem z parkingiem, trzeba byc duzo wczesniej albo dobrze kombinowac i wykazywac sie inwencja ;)
tomeQ_
N2
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 28 mar 2007, 09:47

Postprzez Tomek K » sobota, 3 lis 2007, 16:48

W tyn roku z tego co wiadomo, to oes Zeran to nie tor FSO tylko stary dobry EC czyli uliczki na terenie Elektrociepłowni.
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mars » sobota, 3 lis 2007, 17:24

No to byłaby super wiadomość ... EC to zdecydowanie fajniejsze OS i widzi się rajdówki z bliska ... mam nadzieję, że jegpo powrót, a w dodatku podwójny przejazd to prawda :)
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bialazzz » sobota, 3 lis 2007, 17:30

Tomek K napisał(a):W tyn roku z tego co wiadomo, to oes Zeran to nie tor FSO tylko stary dobry EC czyli uliczki na terenie Elektrociepłowni.

Na stronie barborki jest mapka o.s. zeran: http://rajdbarborka.pl/images/os1.jpg

Mi to wyglada na EC.
Avatar użytkownika
bialazzz
N1
 
Posty: 54
Dołączył(a): niedziela, 2 kwi 2006, 19:39

Postprzez Gucio » sobota, 3 lis 2007, 17:40

Karowa już jedzie cała, ale powiem Wam, że w tamtym roku nie było tak źle z tym nawrotem za wiaduktem :)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron