Barbórka Warszawska

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez iceman150 » sobota, 1 gru 2018, 23:11

No i Miko Marczyk nam się nieźle rozkręca, wiem że to nie jest prawdziwy rajd, ale jednak jego panowanie nad sprzętem i tempo porównywalne do Kajta w WRC robi na mnie wrażenie. W przyszłym roku może nie mieć rywali w RSMP, fajnie jakby zaliczył kilka rajdów w ERC już w przyszłym roku.

Powiem Wam, że relacja live była naprawdę niezła. Brawo ode mnie dla TVN Turbo za podjęcie rękawic. Fajnie poprowadzona relacja, nawet pomimo kilku drobnych wpadek. Prowadzący wiedzą o czym gadają no i Tomek Czopik w roli komentatora fajnie opowiadał. Fakt że czasem się zagadali i nie widzieli dotknięcia beczki no ale trudno. Obejrzałem całą relację i w sumie to myślę że było lepiej niż jakbym jechał przez pół Polski żeby postać i pomarznąć :P
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26


Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Loeb1987 » sobota, 1 gru 2018, 23:20

Marczyk zaimponował mi na pierwszym rajdzie w tym sezonie. Jak będzie kasa, to może być na poziomie Kajtka za 2-3 lata.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Voo » niedziela, 2 gru 2018, 15:17

Barbórka wreszcie w HD w TV ;)

Też oglądałem i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Siedzieliśmy ze znajomymi (nie interesującymi się rajdami) przy kieliszku i sądząc po ich reakcjach to takie imprezy są tej dyscyplinie mega potrzebne.
Avatar użytkownika
Voo
N3
 
Posty: 228
Dołączył(a): niedziela, 4 sty 2015, 23:23

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez jaro_gt » niedziela, 2 gru 2018, 15:34

Relacja super. W internecie za darmo na kanale TVN Turbo na YouTube od godziny 17.15 można było oglądać pierwsze przejazdy historyków a o 18.15 relacja przeniosła się do TV. Supeeerrr w końcu prawdziwa relacja z ludzmi którzy mają pojęcie o tym co mówią. Mam nadzieje że tak zostanie na kolejne lata a może nawet bedzie ich więcej z całego sezonu RSMP :mrgreen:
jaro_gt
 
Posty: 36
Dołączył(a): sobota, 26 mar 2016, 18:38

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Taurus » niedziela, 2 gru 2018, 15:38

Słyszeliście jak chuchala mówił na serwisie ok 10 min przed matową że w tym roku celem było wrc2 ? Czy się przesłyszalem ? No i Marczyk w wywiadzie dla autoklubu powiedział że jego cel to erc
Taurus
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): sobota, 6 lut 2016, 15:23

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez mototom » niedziela, 2 gru 2018, 15:54

Tylko gdzie ci kibice na Karowej?
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez TomaszB » niedziela, 2 gru 2018, 16:52

Czy ktoś z Panów lub Pań tu obecnych nagrał relację, i planuje gdziekolwiek umieścić? :P. Ja niestety nie miałem możliwości obejrzenia całości. Widziałem np. ten wywiad z Kajetanowiczem. Widać było w tej wypowiedzi, że to już jest stary wyga, i na niego ta Karowa nie zrobiła jakiegoś wielkiego wrażenia :D . Moja uwaga zwrócona także na niewielką stratę Miko Marczyka. Chciało by się tych wszystkich kierowców oglądać z taką radością na trasach europejskich i światowych.
TomaszB
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 24 paź 2013, 16:20

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez syfon » niedziela, 2 gru 2018, 18:11

Najlepszy!!! Przybylski. :shock: :lol: :wink: :?: :mrgreen: :oops: Marczyk-SZACHISTA (wyglada) ale wie co robic Brawo tvn turbo SUPER dzięki
Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 gru 2018, 04:32 przez syfon, łącznie edytowano 1 raz
syfon
N2
 
Posty: 166
Dołączył(a): sobota, 28 mar 2009, 10:20

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez iceman150 » niedziela, 2 gru 2018, 22:28

No to chyba pozostaje nam pisać petycje do TVN TURBO o więcej takich relacji z RSMP :) Nie miałbym nic przeciwko 30-40minutowej relacji z każdej eliminacji plus jednego odcinka live powiedzmy 20 najlepszych załóg. :)
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez SOKÓŁ » niedziela, 2 gru 2018, 23:10

Mad Max napisał(a):No to po Protasovie - strzelił daszka na Bemowie 1:07:00 z relacji


https://www.youtube.com/watch?v=2TorRpU ... i2qXs5vU9E

Właśnie wróciłem do domu i śmiało mogę powiedzieć że była to Moja ostatnia Barbara LIVE!!! Ktoś wchodził może wejściem od serwisu/Vipów i też był przeszukiwany jak w zakładzie o zaostrzonym rygorze??
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez andrew88 » niedziela, 2 gru 2018, 23:58

Na Karowej byłeś przeszukiwany? Tam to chyba standard co roku, bo to zdaje się jest traktowane jako impreza masowa i stąd takie obostrzenia. W zeszłym roku jeszcze na Bemowie były rewizje, ale w tym chyba od tego odeszli.
Bardzo podobał mi się pomysł harmonogramu oesów na suwak i konieczność czekania około 2 godzin, jeśli nie więcej, na przejazd czołówki... Może jest to dobre rozwiązanie dla kierowców, bo ogranicza dojazdówki, ale z mojego punktu widzenia jest to uciążliwe dla kibica.
Oprócz rolek na Bemowie mniejszych wypadków nie brakowało np. z Fiestą Proto na torze Modlin https://youtu.be/GqsesLpVZpA
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez rito123 » poniedziałek, 3 gru 2018, 09:39

Nagrał ktoś kryterium asów i udostępni?
rito123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 12 cze 2013, 17:58

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 3 gru 2018, 10:46

SOKÓŁ napisał(a):Właśnie wróciłem do domu i śmiało mogę powiedzieć że była to Moja ostatnia Barbara LIVE!!!
Oooo widzę że trend spadkowy wśród kibiców w przyszłym roku będzie zachowany.
SOKÓŁ napisał(a):Ktoś wchodził może wejściem od serwisu/Vipów i też był przeszukiwany jak w zakładzie o zaostrzonym rygorze??
Trzepanie plecaków i "obmacywanko" to na Karowej standard od kilku lat.
andrew88 napisał(a):Bardzo podobał mi się pomysł harmonogramu oesów na suwak i konieczność czekania około 2 godzin, jeśli nie więcej, na przejazd czołówki... Może jest to dobre rozwiązanie dla kierowców, bo ogranicza dojazdówki, ale z mojego punktu widzenia jest to uciążliwe dla kibica.
andrew88 to wkońcu uważasz że to dobry pomysł czy nie dobry ?? - dla kibiców to dobrze i nie dobrze - dobrze że nie trzeba czekać kolejnych kilku godzin na kolejny przejazd, ale minusem jest jednak odczucie że obejrzałeś jeden przejazd - ja tak miałem w tym roku na Rzeszowskim, staliśmy na zapętlonej cześci Lubeni ale po całym dniu odczucie było że obejrzeliśmy tylko dwa odcinki więc jakoś tak mało. Co do Modlina to obejrzałem relacje LIVE i stwierdziłem że bardzo dobrze że tam nie pojechałem, ten oes jest dramatycznie nudny, jak bym oglądał treningi rallycrossu w Słomczynie, Bemowa nie będę nawet komentował bo ileż można oglądać tą KJSową próbę dla "zawodowców" - do tego wypadek z udziałem kibiców.

Dla mnie tegoroczna Barbórka to straszna Bieda i to pod każdym względem - trasy, organizacji, ilości kibiców, ilości zawodników i sprzętu którym jechali (jeden Kajto w WRC tego nie uratuje) - najwięcej emocji wzbudzało które Proto teraz się zepsuje - non stop ktoś na awariach, nawet przejazdy pokazowe jakoś tak smutno w tym roku wyglądały - i absolutnie nie dziwi mnie podejście Sokoła który nie ma ochoty przyjeżdżać na tą imprezę, bo jak bym nie miał pod domem to też bym nie pojechał. Byłem tylko na Karowej i tylko za namową kumpli żeby się spotkać wesoła ekipą.
Miko Marczyk zrobił na wszystkich ogromne wrażenie i bardzo wszystkich zaskoczył, każdy kto widział jego jazdę życzy mu jak najlepszych warunków rozwoju bo widać że gość ma talent którego nie można zmarnować. Gratulacje dla Kajto za wygranie kolejnej Barbary i Karowej ale w tym wypadku zrobił co do niego należało. Na Karowej bardzo ładnie śmigał też Poletyło - BMW ma pięknie opanowane, nawet drifterzy tak ładnie nie jechali.

A tak wyglądał widok przed nami o godzinie 18:00 w trakcie przejazdów sportowych - klika lat temu tu stały cztery rzędy kibiców... zajebiście, uwielbiam kameralne rajdy organizowane tylko dla mnie, nikt mi nie zasłaniał widoku... potwierdza to też coraz bardziej że ten rajd przestaje mało kogo interesować.
Obrazek
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez woocasch » poniedziałek, 3 gru 2018, 10:59

Relacja w TVN Turbo z Karowej była o wiele lepiej zrealizowana niż wcześniejsze poczynania TVP i mam nadzieję, że ten trend się zachowa i TVN pójdzie w kierunku większej ilości rajdów w swojej ramówce. Jedyny minus to przerwy reklamowe, no ale dało się to przeżyć.

rito123 napisał(a):Nagrał ktoś kryterium asów i udostępni?

Ja nagrywałem, ale jeszcze nigdy nic z dekodera nc+ nie udostępniałem, więc może ktoś pomoże?
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez SOKÓŁ » poniedziałek, 3 gru 2018, 14:00

Mad Max napisał(a):
SOKÓŁ napisał(a):Właśnie wróciłem do domu i śmiało mogę powiedzieć że była to Moja ostatnia Barbara LIVE!!!
Oooo widzę że trend spadkowy wśród kibiców w przyszłym roku będzie zachowany.
SOKÓŁ napisał(a):Ktoś wchodził może wejściem od serwisu/Vipów i też był przeszukiwany jak w zakładzie o zaostrzonym rygorze??
Trzepanie plecaków i "obmacywanko" to na Karowej standard od kilku lat.
andrew88 napisał(a):Bardzo podobał mi się pomysł harmonogramu oesów na suwak i konieczność czekania około 2 godzin, jeśli nie więcej, na przejazd czołówki... Może jest to dobre rozwiązanie dla kierowców, bo ogranicza dojazdówki, ale z mojego punktu widzenia jest to uciążliwe dla kibica.
andrew88 to wkońcu uważasz że to dobry pomysł czy nie dobry ?? - dla kibiców to dobrze i nie dobrze - dobrze że nie trzeba czekać kolejnych kilku godzin na kolejny przejazd, ale minusem jest jednak odczucie że obejrzałeś jeden przejazd - ja tak miałem w tym roku na Rzeszowskim, staliśmy na zapętlonej cześci Lubeni ale po całym dniu odczucie było że obejrzeliśmy tylko dwa odcinki więc jakoś tak mało. Co do Modlina to obejrzałem relacje LIVE i stwierdziłem że bardzo dobrze że tam nie pojechałem, ten oes jest dramatycznie nudny, jak bym oglądał treningi rallycrossu w Słomczynie, Bemowa nie będę nawet komentował bo ileż można oglądać tą KJSową próbę dla "zawodowców" - do tego wypadek z udziałem kibiców.

Dla mnie tegoroczna Barbórka to straszna Bieda i to pod każdym względem - trasy, organizacji, ilości kibiców, ilości zawodników i sprzętu którym jechali (jeden Kajto w WRC tego nie uratuje) - najwięcej emocji wzbudzało które Proto teraz się zepsuje - non stop ktoś na awariach, nawet przejazdy pokazowe jakoś tak smutno w tym roku wyglądały - i absolutnie nie dziwi mnie podejście Sokoła który nie ma ochoty przyjeżdżać na tą imprezę, bo jak bym nie miał pod domem to też bym nie pojechał. Byłem tylko na Karowej i tylko za namową kumpli żeby się spotkać wesoła ekipą.


Mad Max Trzepanie plecaków i obmacywanko OK od zawsze tak było dlatego na Karową poszedłem bez plecaka ale po macanku rozkaz na rozpięcie soft shella i bluzy w celu przeszukania wykrywaczem matalu (no chyba że był to wykrywacz szkła) bo pustych flaszek walało się sporo :wink: Opcja żółtej trybuny i jej przestawienie też nie za bardzo pomyślane.Znajomi kupili bilety zaraz jak się zaczęła sprzedaż w 5 rzędzie po prawej stronie dobrze że po starcie w piątek zeszliśmy przez "kamień Szayi" do trybuny zobaczyć jak to wygląda i szok akurat przed naszymi siedzeniami rozciągał się dobry konar który 20 lat temu był sporą gałązką :evil: Więc co z tym idzie na szybko trzeba było zdilować bilety po 150 zł żeby kupić zwykły karnety i coś widzieć na tej Karowej poza wielkim drzewem. Nie będę nic mówił na temat komentatorów bo szkoda kolejny raz sobie ciśnienie podnosić podobnie jak brak jakiej kolwiek minuty ciszy albo dobrego słowa o SZAYI który zrobił więcej niż Siemczuk od kąt jest dyrektorem!
Sam start chyba jak by na siłę zrobiony o Modlinie nic nie powiem bo zrobiliśmy 2x Bemowo ale co roku to samo to już przestaje być ciekawe podobnie jak na świdnickim 8x Walim-walim :lol: Mówisz Mad Max o emocjach i które proto się zepsuje.Rozmawiałem sporo z Piotrkiem Feletą któremu już po 200m pierwszego przejazdu testowego odpadło koło,w sobotę od pierwszego Bemowa auto przerywało żeby na Karowej po 150metrach urwać 2 pół osie i wachacz jednak KUNDLE nie koniecznie dają radę. No i zastanawia mnie cel zasłaniania czarną plandeką płotów w środku po zeskanowaniu karnetów czy nawet tu chcą robić pod górkę ludzią którzy kupuja karnety po 69??
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron