Barbórka Warszawska

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez rito123 » poniedziałek, 3 gru 2018, 15:51

Wygląda na to że TVN Turbo nie ma w planach retransmisji także lipa
rito123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 12 cze 2013, 17:58


Re: Barbórka Warszawska

Postprzez andrew88 » poniedziałek, 3 gru 2018, 22:18

Mad Max napisał(a):
andrew88 napisał(a):Bardzo podobał mi się pomysł harmonogramu oesów na suwak i konieczność czekania około 2 godzin, jeśli nie więcej, na przejazd czołówki... Może jest to dobre rozwiązanie dla kierowców, bo ogranicza dojazdówki, ale z mojego punktu widzenia jest to uciążliwe dla kibica.
andrew88 to wkońcu uważasz że to dobry pomysł czy nie dobry ?? - dla kibiców to dobrze i nie dobrze - dobrze że nie trzeba czekać kolejnych kilku godzin na kolejny przejazd, ale minusem jest jednak odczucie że obejrzałeś jeden przejazd - ja tak miałem w tym roku na Rzeszowskim, staliśmy na zapętlonej cześci Lubeni ale po całym dniu odczucie było że obejrzeliśmy tylko dwa odcinki więc jakoś tak mało.

Biorąc pod uwagę panującą aurę na Modlinie, to z mojego punktu widzenia kibica, suwak był złym rozwiązaniem, bo od rana trzeba było stosunkowo długo wytrzymać na niemałym mrozie żeby w końcu zobaczyć czołówkę. Startujące załogi na tą kwestię może patrzyły bardziej przychylnym okiem.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 3 gru 2018, 22:52

andrew88 przepraszam Cię ale dalej nie rozumiem Twojego toku myślenia
wystarczyło wziąć do ręki harmonogram oraz listę zgłoszeń i policzyć sobie o której trzeba się tam stawić żeby zacząć oglądać upatrzone załogi a zamiast stać dwa razy określaną ilość czasu żeby obejrzeć wszystkich którzy cię interesują (do tego w ch*** długa przerwa między zawodnikami) stało się tylko 15min więcej (+/- jakaś przerwa techniczna o ile była)
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Yrtat » poniedziałek, 3 gru 2018, 23:40

To co Seba widzimy sie na Mikulaszu? :D Madmax Ciebie chetnie tez zobacze na czeskich rajdach, pozdrawiam serdecznie :D
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » wtorek, 4 gru 2018, 13:53

Yrtat napisał(a):Madmax Ciebie chetnie tez zobacze na czeskich rajdach, pozdrawiam serdecznie :D
Dzięki za zaproszenie, ale raczej ciężko będzie się pojawić - sytuacja geopolityczna w moim domu na to nie pozwala :wink: i jak to często mawia południe Polski trochę mam za daleko :wink: :wink:
TVN Turbo zaplusowało po raz kolejny i wrzuciło relację z Karowej na swój kanał YT
https://www.youtube.com/watch?v=aSykkMU ... oeoVwX-M4g
edit. rozpędziłem się - tu są tylko Historyki
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez SOKÓŁ » wtorek, 4 gru 2018, 14:52

Mad Max napisał(a):
Yrtat napisał(a):Madmax Ciebie chetnie tez zobacze na czeskich rajdach, pozdrawiam serdecznie :D
Dzięki za zaproszenie, ale raczej ciężko będzie się pojawić - sytuacja geopolityczna w moim domu na to nie pozwala :wink: i jak to często mawia południe Polski trochę mam za daleko :wink: :wink:i


Mad Max śmiałeś się kilka postów wyżej jak napisałem że do Pragi mam 210 a do Warszawy 400 i udało się przybyć więc w 2 stronę też nie powinno być tragedii :wink: Z tym że ja już do Warszawy na rajdówki nie przyjadę a do południowych sąsiadów bardzo chętnie.
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » wtorek, 4 gru 2018, 15:19

SOKÓŁ napisał(a):
Mad Max napisał(a):
Yrtat napisał(a):Madmax Ciebie chetnie tez zobacze na czeskich rajdach, pozdrawiam serdecznie :D
Dzięki za zaproszenie, ale raczej ciężko będzie się pojawić - sytuacja geopolityczna w moim domu na to nie pozwala :wink: i jak to często mawia południe Polski trochę mam za daleko :wink: :wink:i
Mad Max śmiałeś się kilka postów wyżej jak napisałem że do Pragi mam 210 a do Warszawy 400 i udało się przybyć więc w 2 stronę też nie powinno być tragedii :wink:
SOKÓŁ tylko różnica jest taka że ja w waszą stronę 400 robię przynajmniej kilka razy w roku bo bliżej rajdów prawie nie mam :wink: - dlatego czasem się podśmiewam "z tych co mają raz do roku daleko" (na Polski najczęściej) - ja mam wszędzie daleko i jakoś nie stękam tylko jeżdżę :wink: - oczywiście nie bierz tego do siebie bo nie było to do Ciebie bezpośrednio skierowane.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » wtorek, 5 lis 2019, 09:37

No to mamy rozkład tegorocznej imprezy
Tor Modlin - Bemowo - Tor Służewiec - każdy oes jechany dwa razy na zakładkę
https://pl.motorsport.com/rajdy/news/sz ... a/4593013/
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez SOKÓŁ » wtorek, 5 lis 2019, 12:10

Mad Max napisał(a):No to mamy rozkład tegorocznej imprezy
Tor Modlin - Bemowo - Tor Służewiec - każdy oes jechany dwa razy na zakładkę
https://pl.motorsport.com/rajdy/news/sz ... a/4593013/


warto też wspomnieć że przez najbliższe 3 lata Karowa będzie LIVE na tvn Turbo :wink:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez andrew88 » wtorek, 5 lis 2019, 22:39

Mad Max napisał(a):No to mamy rozkład tegorocznej imprezy
Tor Modlin - Bemowo - Tor Służewiec - każdy oes jechany dwa razy na zakładkę
https://pl.motorsport.com/rajdy/news/sz ... a/4593013/

Z jednej strony fajnie, że wraca Służewiec, ale z drugiej myślałem po zapowiedziach i plotkach, że to będzie jednak coś innego. Z chęcią "wykopałbym" Tor Modlin, który jako pod kibica oceniam słabo.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » wtorek, 5 lis 2019, 23:14

andrew88 napisał(a):Z jednej strony fajnie, że wraca Służewiec, ale z drugiej myślałem po zapowiedziach i plotkach, że to będzie jednak coś innego. Z chęcią "wykopałbym" Tor Modlin, który jako pod kibica oceniam słabo.
W przypadku Barbórki niestety najczęściej się kończy na zapowiedziach i plotkach. Zawsze takie próby na torach są nudne do oglądania - zobacz co się dzieje w Sosnovej na Spotkaniach Mistrzów, z roku na rok mniej kibiców i ja to rozumiem. Jak do Słomczyna zawitał MERC (rallycross) to też na początku jeździliśmy na całość od deski do deski czyli z treningami włącznie, po jakimś czasie te treningi odpuściliśmy bo się na nich nudziliśmy nawet jak jeździło po torze 6 SpuerCarsów po 600kucy każdy - tu jest to samo format się nudzi. Służewiec z tej trójki jest chyba najciekawszy choć jeśli byłeś na nim w każdym roku jego rozgrywania tak jak ja to też Cię tam nie ciągnie. Ja pewnie się na niego wybiorę po raz kolejny ale tylko w przypadku jak będzie jakaś sensowna pogoda bo chcę zabrać mojego młodego - jak pogoda będzie kiepska to tylko Karowa i to tylko w celach czysto towarzyskich.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez andrew88 » środa, 6 lis 2019, 08:12

Na Barbórce do tej pory byłem dopiero ze 4 razy, na Służewcu chyba 2, więc jeszcze mi się nie "przejadł" ten oes. W tym roku jeszcze się ważą losy czy pojadę do Warszawy, bo termin rajdu niestety koliduje z innymi zajęciami.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Kruk » środa, 6 lis 2019, 20:00

Znamy już odcinki. Pomimo zapowiedzi ... nic nowego :? . Ceny biletów standardowo skandalicznie drogie :evil: . Pozostała już tylko zgadywanka połączona z nadzieją, że zgłosi się przynajmniej kilku efektownie jeżdżących kierowców. Z wcześniejszych deklaracji wiadomo już że ma być Marczyk, Wróblewski, Kajto i zapewne Kasperczyk w nowym samochodzie. Za pewniaka uważam Byśkiniewicza i pewnie Kotarba. Ciekawe czy pojedzie Chuchała i czy Chmielewski pojedzie tą padakowatą cytryną?
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez nahram1 » niedziela, 10 lis 2019, 00:22

Pytanie odnośnie Modlina. Czy jest sens jechać tam pod kątem fotografowania nie mając akredytacji?
Avatar użytkownika
nahram1
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): sobota, 17 cze 2006, 00:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez SOKÓŁ » niedziela, 10 lis 2019, 19:20

nahram1 napisał(a):Pytanie odnośnie Modlina. Czy jest sens jechać tam pod kątem fotografowania nie mając akredytacji?


Nie lepiej zostać na Bemowie i Służewcu jeżeli chodzi pod fotki bez kamizelki ;)
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości