Barbórka Warszawska

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez RajducH » poniedziałek, 30 paź 2017, 12:38

a gdzie Służewiec???? jeszcze pisali że będzie, a tu nagle myk, myk, myk i tor znikł :(
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór


Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 30 paź 2017, 12:50

tzw. Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Modlinie - znajduje się to na terenie Lotniska w Modlinie - jeśli dobrze rozumiem jest to jakaś nowa inwestycja bo na mapach googla w miejscu gdzie to niby jest jest jeszcze łąka/las - jeśli dobrze zrozumiałem to lewa strona przypomina tor gokartowy a prawa będzie Bemowem2 - atrakcyjne w ch***
http://www.wodtj.pl/page.php?sit=77 - wyciągnijcie sobie Plan Generalny na dole strony

Moja teoria na temat odległości Słomczyna się z lekka nie sprawdziła... dojazd tylko 33km...
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez RajducH » poniedziałek, 30 paź 2017, 13:00

Wciąż mam nadzieję że to jakaś pomyłka, w tym co proponują nie ma nic interesującego. Totalny KJS, zabójstwo Barbórki. Mam mega farta że nie zarezerwowałem jeszcze noclegu, bo w takiej sytuacji szkoda czasu i pieniędzy na takie byle co :evil:
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Sherman » poniedziałek, 30 paź 2017, 13:03

Jeszcze jakby tam był jakiś szuterek (rallycrossowy ;))

Pod względem trasy to chyba najgorsza Barbórka, pięknie podsumowująca sytuację w RSMP
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez antch » poniedziałek, 30 paź 2017, 16:33

Ale porażka. Już w zeszłych latach ledwo było co oglądać a teraz to jest kiepski żart. Jeszcze ceny podnieśli. Chyba moja 1wsza Barbórka od nie pamiętam kiedy tylko przed tv.
antch
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 22 lip 2014, 12:58

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez SOKÓŁ » poniedziałek, 30 paź 2017, 17:15

No to w tym roku zabłysnęli w 100% dojazdówka w jedną stronę między Bemowem a Modlinem liczy więcej niż cały "rajd"
https://ewrc-results.com/timetable/4423 ... orka-2017/
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez kostek45 » poniedziałek, 30 paź 2017, 21:07

Co raz częściej zaczynam mieć wrażenie, że osoby organizujące eventy rajdowe na najwyższym polskim szczeblu mają ten sport głęboko w dupie.
Ważne, żeby kasa się zgadzała a resztę j**ać. Tylko, że z roku na rok są co raz bardziej bezczelni i perfidni w tym co robią. Zastanawiam się gdzie jest granica? Przecież to musi jeb**ć. Bo przy takiej tendencji jaką mamy teraz, za kilka lat Elmot poleci w konfiguracji Walim-Rościszów x5 + Power Stage 1km w koło galerii, Barbórkę zrobią na Bemowie a np. Polski pójdzie na Arenie w Mikołajkach + jeden WKURWĘSUPEROS Baranowo 2,5km. Ehh... A planowaliśmy się wybrać do stolicy.
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez SOKÓŁ » poniedziałek, 30 paź 2017, 22:18

kostek45 napisał(a):Co raz częściej zaczynam mieć wrażenie, że osoby organizujące eventy rajdowe na najwyższym polskim szczeblu mają ten sport głęboko w dupie.
Ważne, żeby kasa się zgadzała a resztę j**ać. Tylko, że z roku na rok są co raz bardziej bezczelni i perfidni w tym co robią. Zastanawiam się gdzie jest granica? Przecież to musi jeb**ć. Bo przy takiej tendencji jaką mamy teraz, za kilka lat Elmot poleci w konfiguracji Walim-Rościszów x5 + Power Stage 1km w koło galerii, Barbórkę zrobią na Bemowie a np. Polski pójdzie na Arenie w Mikołajkach + jeden WKURWĘSUPEROS Baranowo 2,5km. Ehh... A planowaliśmy się wybrać do stolicy.


kostek45 jak 5x walim na Elmocie jak w tym roku było 8 :lol:

W sezonie 2017 Rajd Barbórka zaskoczy zarówno kierowców jak i fanów sportów motorowych. Tradycyjnie, organizatorzy postarali się o kilka nowości, które sprawią, że grudniowa impreza będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

Najważniejszym elementem, na którego ujawnienie co roku czekają rajdowi fani jest przebieg rywalizacji na trasach odcinków specjalnych. Tym razem proponujemy kilka nowości oraz modyfikacji, ale także zupełnie nowe trasy, które znalazły się w barbórkowym harmonogramie.

Całkowitym debiutem będzie rywalizacja na trasie odcinka Tor Modlin. Na jego terenie przygotowaliśmy między innymi taras widokowy oraz trybunę VIP. To zupełna nowość także dla kierowców, to miejsce polecamy zatem szczególnie, także ze względu na doskonałą infrastrukturę i sportowy potencjał.

Niespodzianki czekają także na kibiców, którzy udadzą się na teren Autodromu Automobilklubu Polski na Bemowie. W tym roku rozszerzamy teren, na którym zbudowana zostanie trasa odcinka specjalnego, dokładając do tradycyjnej trasy także fragmenty płyty lotniska Babice, zarządzanego przez Centrum Usług Logistycznych.

Zarówno na Torze Modlin, jak i na terenie Autodromu każdy z zawodników będzie miał do pokonania podwójną pętlę. Dodatkowo, zgodnie z barbórkowa tradycją, w piątkowy wieczór na Bemowie odbędzie się odcinek testowy, na który wstęp będzie bezpłatny.


Co do pierwszego zdania ciekawe kto się bardziej zaskoczy :D
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez posejdon » poniedziałek, 30 paź 2017, 22:37

Ja na przykład jestem zaskoczony. Aż takiego dna się nie spodziewalem :lol:
Co prawda nie wiem co to ten tor Modlin ale może to być kolejne zaskoczenie.
Jakieś rajdowe odcinki miały byc :lol:
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Witcher1990 » poniedziałek, 30 paź 2017, 23:40

RSMP zdychały od kilku lat, w tym sezonie dokonała się agonia i nie wiadomo kto pojedzie w przyszłym więc i Barbórka słaba. Widocznie to musi umrzeć i przyjść nowe.
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez andrew88 » poniedziałek, 30 paź 2017, 23:48

Karowa w tym roku skrócona, czy mi się wydaje? Bez nawrotu zaraz za wiaduktem?
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez bzinek » wtorek, 31 paź 2017, 10:14

Siem.dawno mnie tu nie było ale to co zobaczyłem wczoraj na stronie barbórki to qr.. woła ,wieje kpiną i żenadą.szumne zapowiedzi i chu..steczka z tego wyszła.24 km oesowe i 120km dojazdówek.ciecie kosztów i widowisko na miarę wrc.brawo aby tak dalej.beton się trzyma i nawet 10-tego miesiąca oddał.
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » wtorek, 31 paź 2017, 10:22

Witcher1990 napisał(a):RSMP zdychały od kilku lat, w tym sezonie dokonała się agonia i nie wiadomo kto pojedzie w przyszłym więc i Barbórka słaba. Widocznie to musi umrzeć i przyjść nowe.
Trochę nie wiem co ma organizacja Barbórki do tego jak wygląda RSMP, choć przy takiej mega trasie spodziewam się że lista zgłoszeń za bogata nie będzie. Ten odcinek w Modlinie to chyba tylko podróżni czekajacy na samolot będą oglądać, choć też w to wątpię bo nie będzie im się chciało wyjść na to wygwizdowo i jeszcze za to zapłacić.
andrew88 napisał(a):Karowa w tym roku skrócona, czy mi się wydaje? Bez nawrotu zaraz za wiaduktem?
Karowa taka sama jak co roku od kilku lat.
antch napisał(a):Ale porażka. Już w zeszłych latach ledwo było co oglądać a teraz to jest kiepski żart. Jeszcze ceny podnieśli. Chyba moja 1wsza Barbórka od nie pamiętam kiedy tylko przed tv.
No to jest nas dwóch bo ja też nie mam ochoty wybierać się na to "widowisko" - choć pewnie kumple będą mnie ciągnąć chociaż na Karową to jednak na chwilę obecną też biorę pod uwagę opcję -> knajpa, browerek i TV... a wystarczyło zrobić dwie próby po drodze do tego Modlina i by towarzystwo było zadowolone.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez rito123 » wtorek, 31 paź 2017, 14:58

Że u Madziarów się da zrobić np Szilvester rally po normalnych oesach wokół toru a nie na jakiś wypizdowiach jak u nas. Już lepiej jakby 5x Bemowo zrobili bo te dojazdówki to kiepski żart. Mówią o ściągnięciu gwiazdy światowego formatu, kto to może być? Czyżby Bryan Bouffier? Szkoda gadać , Rok temu ten odcinek na Ptaku teraz to... Dziwić sie ze pózniej w tych rajdach każdy narzeka od kierowców po kibiców którzy chcą normalnego rajdu ale czego się spodziewać po AK Polskim , siedziba piękna to czemu by nie zrobić 5x Bemowa? Myśle że to temat do przemyśleń na przyszły rok żeby cały rajd na Bemowie rozegrać. 2x Bemowo , 2x Żerań ,2x Cytadela - Ciężko coś takiego zrobić? I tak to by miało charakter sprinterski ale to co zrobili w tym roku to kupa i dwa kilo mułu
rito123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 12 cze 2013, 17:58

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez antch » wtorek, 31 paź 2017, 15:24

Tak naprawdę od czasu zniknięcia OS Żerań z harmonogramu z każdym rokiem było gorzej jeżeli chodzi o prawdziwie rajdowy charakter odcinków bo to co było szło coraz bardziej w kierunku pachołkolandii i KJS. Ostatnio tylko Służewiec dawał radę, chociaż też był mocno KJSowy. Była Cytadela, był Rembertów, szkoda, że nawet to już nie idzie. A w tym roku to jest apogeum beznadziei. Nie rozumiem, jak taki klub nie jest w stanie w stolicy i okolicach ogarnąć 1 odcinka, który miałby normalny, drogowy charakter (bez kaloryferów, wygrodzeń, beczek i nawrotów co kilkanaście metrów itd.). Przecież wystarczy 2,5 km drogi, zapętlić to i już jest OS na Barbórkę! A zamiast tego jest Modlin, gdzie praktycznie wszystkie zakręty na całej trasie są dookoła wygrodzeń z opon. Porażka po całości.
antch
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 22 lip 2014, 12:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron