Barbórka Warszawska

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Yrtat » środa, 19 paź 2016, 18:38

MSG Racing napisał(a):Powaliło ich z tymi cenami :O Jakby to był jakiś rajd europejski co najmniej...
Goście, goście....Makkinen już raczej nie przyjedzie pomachać kibicom bo będzie miał MonteCarlo na głowie.
Zamiast dawać 40zł i jeszcze jechać do Wawy wolałbym pojechać na Sylwestrowy Rajd na Węgry, albo na Autoshow na SlovakiaRingu choć jest 11-12.11.2016, W Czechach jest Prazski i Sosnova. Szkoda, że nie ma już Mikulasa w Slusowicach. Aa na Węgrzech też jest chyba jakiś Mikołajkowy Rajd.
Do wyboru do koloru tego jest w sumie.
A sponsorami Barbórki są zawodnicy i kibice, nie wiedzieliście?

Odwołali Mikulas? rok temu był
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec


Re: Barbórka Warszawska

Postprzez MSG Racing » środa, 19 paź 2016, 19:18

O przepraszam. Sprawdziłem teraz z ciekawości i ma być 10 grudnia.
Jakoś rok temu automobilklub go organizujący oraz Rallysprint Kopna i parę innych imprez napisał komunikat że rezygnują z organizacji tych dwóch rajdów.
Byłem więc przekonany, że nie będzie w tym roku Miklasa.
Trzeba się wybrać
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Yrtat » środa, 19 paź 2016, 19:26

Z tego co się orientuje to Kopna i Mikulas mają jak gdyby wspólną stronę internetową. I faktem jest że Kopna chyba od dwóch lat nie idzie ;/ A na Mikulas warto, fajna impreza, rok temu było naprawdę elegancko :) sory za off
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Szeszkin » środa, 19 paź 2016, 20:00

A mogli się dogadać z AK Rzemieślnik i tam zrobić biuro,BK i pierwszy OS jadąc przez Ptaka do Wa-wy...
Szeszkin
Szeszkin
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 20 lut 2008, 22:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » środa, 19 paź 2016, 20:46

Kruk moją wypowiedź traktuj i czytaj z przymróżeniem oka :wink: ja sobie znakomicie zdaję sprawę z tego co napisałeś że mało który z naszych rajdowców odpuści sobie najbardziej medialną imprezę rajdową w naszym kraju, poza tym nie napisałem nic o cenach biletów bo z tego co widzę są takie same jak w zeszłym roku.

Na Ptak Expo nie tyle są puste i płaskie parkingi co są też wygrodzenia z wysokich krawężników więc koła i zawieszenia będą łamać się często a biorąc pod uwagę że wszystko jest w otwartym terenie wygwizdowo będzie tam większe niż na Mount Evereście.

Kruk napisał(a):Jeśli zastanawiasz się nad wydaniem 40 zł to moja rada jest taka .... albo musisz być bardzo wysoką osobą żeby coś zobaczyć zza iluś tam osób stojących przy barierkach albo wariant drugi ... być dużo dużo wcześniej na miejscu nim wszyscy spóźnialscy zdąża przyjść. Wybór należy do Ciebie :wink: .
Z tą częscią charakterystyki się nie zgodzę bo od dwóch lat przychodzę na Karową 20min przed "jazdami sportowymi" (koło godz. 17) i bez większego problemu idzie znaleźć miejsce żeby było widać przejazdy a nie plecy ludzi przed nami - niestety ale forma rozgrywania tej imprezy znudziła się kibicom bo niczego ciekawego tak naprawdę nie pokazuje i gdybym miał na ten "rajd" przyjechać np. 300km to na pewno dał bym sobie spokuj - i absolutnie nie dziwi mnie że nasi kibice jeżdżą w tym czasie do Czech gdzie mają możliwość obejrzenia prawdziwego rajdu z normalnymi odcinkami a nie trasy która często używane jest na imprezach amatorskich.

Szeszkin napisał(a):A mogli się dogadać z AK Rzemieślnik i tam zrobić biuro,BK i pierwszy OS jadąc przez Ptaka do Wa-wy...
Ciężko było przetrwać ostatnie zawody rallycrossu w Słomczynie a co dopiero grudniowe wygwizdowo które tam by było... w sumie na Ptak Expo pewnie lepiej pod tym względem nie będzie.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Witcher1990 » środa, 19 paź 2016, 21:52

Aha no tak zpaomniałem, że zawodnicy to sponsorują. Ile w tym roku wpisowe dla czołówki RSMP? Znowu z 10 000zł?
Aha i jeszcze przy okazji- czy na miejscu jest cokolwiek poza rajdem? Tzn jeszcze jakieś inne atrakcje np symulatory, gorące napoje, pokazy czegokolwiek, możliwość wejścia do park ferme?
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez krzysiek_aleks » środa, 19 paź 2016, 22:10

Możesz pochodzić po serwisach (czyli na Bemowie i Karowej). Jakieś żarcie w pobliżu się rozstawia, na Karowej pierdyliard pokazów, chociaż liczę, że skoro nie ma Lotosu, to nie będzie Kijanek (niby szkoda, ale biorąc pod uwagę jak się zawsze wloką, to nie), ale będzie miliard driftów. A inne atrakcje to często zawodnicy mają. Dobra okazja do pozbierania grafów, gadżetów itd.
krzysiek_aleks
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 5 lis 2015, 19:12

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Śmiechol » czwartek, 27 paź 2016, 17:20

Ja jadę jak co roku. Po Szuter Cup'ie w moich rejonach nic ciekawego się nie dzieje, a czekać znowu do wiosny to tak niebardzo.
Panowie a czy wiecie jak to jest z karnetem? Czy ten najzwyklejszy za 59zł upoważni mnie do wejścia na Karową? Na stronie jest napisane, że "wszystkie odcinki Rajdu Barbórka", ale skoro Karowa nie jest wliczana do odcinków rajdu, to ciekawe czy nie będzie trzeba dokupić osobnego biletu. W poprzednich latach z karnetem wchodziłem i na Karową, ale teraz jakoś dziwnie to opisane jest.
Avatar użytkownika
Śmiechol
N2
 
Posty: 188
Dołączył(a): sobota, 8 mar 2014, 11:09
Lokalizacja: Ruciane-Nida, Mazury

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez krzysiek_aleks » czwartek, 27 paź 2016, 17:39

Raczej taaak, wątpię, by zdecydowali się na wyrzucenie Karowej z karnetu, tym bardziej, że ceny chyba są takie, jak rok temu.
krzysiek_aleks
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 5 lis 2015, 19:12

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » czwartek, 27 paź 2016, 19:35

Śmiechol kupując karnet za 59pln wchodzisz na serwis i każdy odcinek łącznie z Karową - trybuny na odcinkach są tylko oddzielnie płatne

Lukyaniuk jako gość na Barabarze - Mirage Proto od Dytki więc na pewno bedzie bardzo efektownie :twisted: pytanie tylko czy pojedzie wszystkie odcinki czy tak jak w przypadku Laukanen lub Makinena tylko Karową
http://rajdy.autoklub.pl/news/lukjaniuk ... orka,71657
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Kruk » piątek, 28 paź 2016, 21:48

Sam sobie odpowiedziałeś kolego :wink:
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 7 lis 2016, 12:29

Kruk napisał(a):Sam sobie odpowiedziałeś kolego :wink:
W sumie to na profilu Dytko Sport jest ta sama notka co na stronie organizatora bez żadnego dodatkowego komentarza więc w grę będą wchodzić tylko pokazówki na Karowej, trochę szkoda

Tymczasem na stronie pojawiły się mapki odcinków - Ptak Expo zgodnie z przypuszczeniami megaKJS
http://www.barborka.pl/kibmapki.html
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Kruk » poniedziałek, 7 lis 2016, 22:07

Z harmonogramu wynika, że na ulicy Karowej w tym roku zamiast przejazdu kijanek będzie najpierw godzina przejazdów pokazowych, potem trzydzieści minut walki legend a dopiero od 18:30 rywalizacja wybrańców tegorocznej edycji.


Edit: szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł zaznaczenia na mapce w którym miejscu będzie ustawiona trybuna na odcinku Ptak :roll: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez nahram1 » poniedziałek, 14 lis 2016, 23:49

Orientuje się ktoś co oferuje karnet VIP? Dokładniej chodzi o catering ( herbata, ciasta, paluszki, krakersy).
Avatar użytkownika
nahram1
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): sobota, 17 cze 2006, 00:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Piotr » czwartek, 17 lis 2016, 22:07

ktos kojarzy gdzie można zaparkowac pod torem służewiec?
Kucharz
Avatar użytkownika
Piotr
N3
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 gru 2002, 12:19
Lokalizacja: Nowa Ruda

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości