KOLCE NA OESACH

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez rallyfan2 » niedziela, 9 wrz 2007, 18:34

Tylko co mozemy zrobic.Wg mnie cala akcja jest zle robiona.Tak sie sklada ze bylem na feralnym os bodajze 10 na rajdzie subaru na ktorym miala miejsce akcja z kolcami. Duzo sie mowi o kasie jaka jest za zlapanie sprawcy.Jednak nie spotkałem sie z podaniem szczególow na ktorym kilometrze byly te kolce , ktory zakret
Na pewno by to duzo pomogło.Pokazanie onbordów. Sam na tym os zapamietalem pare szczegółow. Wystarczyło by pózniej poszukac osob z kamerami ktorzy kreca na rajdach i moze doszlibysmy do jakis waznych
wniosków . A wydawanie opini o czyjes winie po wypowiedziach prasowych jest dla mnie niedorzeczne.Wiec jesli ktos ma wiecej szczegółow z rajdu subaru niech poda.
UPTADE onbord jest na frycz.net
Ostatnio edytowano niedziela, 9 wrz 2007, 18:39 przez rallyfan2, łącznie edytowano 1 raz
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25


Postprzez Saruto » niedziela, 9 wrz 2007, 18:37

rallyfan2 napisał(a):Tylko co mozemy zrobic.


Najlepiej to rozdać puchary i nie dawać nikomu punktów na rajdach gdzie pojawiają się kolce. Obecnie można powiedzieć że przez kolce MP są ustawione.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez matadorRS » niedziela, 9 wrz 2007, 18:55

A nie wpadliscie na pomysl ze te kolce moga podkladac "zieloni". Moze chca tym zatrzymac pare rajdow lub OSow? Tak sie nad tym zastanawiam czy byli by do tego zdolni.
Avatar użytkownika
matadorRS
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 21 mar 2007, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Migsquad » niedziela, 9 wrz 2007, 19:04

Myślę że zieloni przywiązali by się do drzew lub złożyli jakiś oficjalny protest do organizatorów (a takiego nie było przynajmniej na nikonie) a nie bawili się od razu w morderców. (bo tek trzeba nazwać tych co to świństwo podkładają)
Moim zdaniem zieloni odpadają.
Avatar użytkownika
Migsquad
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 19 lip 2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Krzysiek_WrC » niedziela, 9 wrz 2007, 19:54

matadorRS napisał(a):A nie wpadliscie na pomysl ze te kolce moga podkladac "zieloni". Moze chca tym zatrzymac pare rajdow lub OSow? Tak sie nad tym zastanawiam czy byli by do tego zdolni.

Nastepny...skąd ty taką teorie bierzesz?
Co "zieloni" mają do tego?.Pokaz mi na trasie Subaru Rally, i Nikona jakis punkt strategiczny dla "zielonych".Drzewo,drzewka?.Jeden zagubiony zajączek,co pewnie darł ze strachu przez pola jak najdalej....
Ktoś tu wpadł na pomysł prze analizowania kto ciął dane miejsce a kto nie ciął.Myslę ze to mogło by rzucic jakis cień na sprawę.Przeanalizowac Subaru i Nikon.Jakie załogi cieły dany zakręt gdzie były kolce a która załoga lub załogi konkretnego temu robiło to z "wielką" uwagą.
Myslę że co nie co moglibyśmy konkretnego z tego wysnuc.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez speedyzxz » niedziela, 9 wrz 2007, 19:55

Nie zmykać tego tamatu nie pozwólmy idiotom niszczyc tego pięknego sportu.
Greenpeace i inne tego typu nie potrzebne organizacje odpadają, czy w okolicach rajdów jest cos szczególnego??(w przyrodzie) Szoda ze zadna telewizja nie próbuje tego rozgłosnic :roll:
_________________
CHAT - KOLCE NA OESACH
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez Szczypek_WRC » niedziela, 9 wrz 2007, 20:21

SebaSTI napisał(a):Ta sprawa nie ucichnie bo to nie pierwszy i nie ostatni raz tak bedzie ktos chce nie zle namieszac w polskich rajdach ciekawe co by powiedziala na to FIA jak by byly rozgrywane RSMS:/


eee... niezbyt zrozumiałem o co chodzi... co ma kolce na RSMP do tego co by powiedziała FIA jakby były rozgrywane RSMŚ (a od kiedy nie są rozgrywane? :) )



myślę że to my, kibice, powinniśmy się zająć tymi kolcami. nie mówię żeby bawić się w detektywa, raczej o czujność. większość z nas przyjeżdża przed startem odcinka, warto by było żeby rozglądnąć się czasem co robią inni kibice...
Avatar użytkownika
Szczypek_WRC
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Migsquad » niedziela, 9 wrz 2007, 20:40

Szczypek_WRC napisał(a):
SebaSTI napisał(a):eee... niezbyt zrozumiałem o co chodzi... co ma kolce na RSMP do tego co by powiedziała FIA jakby były rozgrywane RSMŚ (a od kiedy nie są rozgrywane? :) )
.

Polska stara się żeby jedna z eliminacji RSMŚ rozegrana była w Polsce (Rajd Polski) Obserwatorzy FIA decydując o miejscu rozegrania RSMŚ biorą wiele rzeczy pod uwagę m.in. takie jak: zainteresowanie tym sportem, jakość dróg, i wiele innych szczegółów. Sprawa tych KOLCÓW może odstraszyć zarząd FIA od organizacji tych eliminacji w Polsce
Avatar użytkownika
Migsquad
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 19 lip 2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Szczypek_WRC » niedziela, 9 wrz 2007, 21:10

a no tak, nie zrozumiałem o co chodzi z rozgrywaniem RSMŚ, jakiś dzisiaj zamroczony jestem ;)
Avatar użytkownika
Szczypek_WRC
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez chodek » poniedziałek, 10 wrz 2007, 02:54

Migsquad napisał(a):
Szczypek_WRC napisał(a):
SebaSTI napisał(a):eee... niezbyt zrozumiałem o co chodzi... co ma kolce na RSMP do tego co by powiedziała FIA jakby były rozgrywane RSMŚ (a od kiedy nie są rozgrywane? :) )
.

Polska stara się żeby jedna z eliminacji RSMŚ rozegrana była w Polsce (Rajd Polski) Obserwatorzy FIA decydując o miejscu rozegrania RSMŚ biorą wiele rzeczy pod uwagę m.in. takie jak: zainteresowanie tym sportem, jakość dróg, i wiele innych szczegółów. Sprawa tych KOLCÓW może odstraszyć zarząd FIA od organizacji tych eliminacji w Polsce


dostalem cynk, że FIA filtruje rowniez forum autoklubu, szkoda ze dowiedza się jak żenujący jest poziom pewnych forumowiczow, ach szkoda, bo pewnie przez to nie dostaniemy MS w Polsce...
bez komentarza, kolce ustawią nam MŚ taa...

Pozwole sobie zabrac głos w sprawie tych nieszczęsnych kolców.

Tuż po rajdzie Subaru strasznie rozśmieszyła mnie ta kwota, jaka jest do zgarniecia za pomoc w skazaniu sprawcy, otóż sprawca nie zostanie złapany, jestem niemal pewny. Robi się wielką ściepę, rozgłasza temat, ale jestem niemal pewny że nigdy nie dowiemy sie kto to był, chyba że sytuacja dalej się powtórzy i zlapie sie kogos na gorącym uczynku, teraz jest już po ptakach, bo to mógł byc każdy, są dowody, a nie ma niestety podejżanych.

Co do szukania sprawcy wśród zawodników, no gorszej bredni nie słyszałem. Owszem, można wyśledzic, kto ciął, a kto nie, ale to proszę państwa NIE JEST ŻADEN DOWÓD na to, zawodnik jest zamieszany w sabotarz na odcinku specjalnym.

Niestety wyobrażam sobie jak będzie wygladła przyszłosc. Przed nami ostatni rajd i to szutrowy, potem długo długo nic i zacznie się nastepny sezon, a do tego czasu o tej sprawie nikt nie będzie pamiętał, a kolce będą nadal, pewnie dopóki ktoś nie zginie.
C20XE
Avatar użytkownika
chodek
A6
 
Posty: 1025
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 16:11
Lokalizacja: Przasnysz/Wa-wa

Postprzez Fazi_ » poniedziałek, 10 wrz 2007, 11:42

Zawsze podobaly mi sie działania w stylu wiem, ale nie powiem ;-)
Rajdy to najfajniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu
Avatar użytkownika
Fazi_
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:25
Lokalizacja: Zdolny Śląsk

Postprzez Gucio » poniedziałek, 10 wrz 2007, 20:39

Stoję na oesie nr 11 - słyszę rozmowę miedzy dwoma kibicami z serii "fachowcy na oesach"
ja to słyszałem, że te kolce podrzucają kibice tego Francuza, bo chce powalczyć o tytuł MP...
drugi na to: no w sumie masz rację, bo po co miał by się wisilać...




:shock: :shock: :shock:
Nic tylko podejść i krzywdę zrobić.
Ale nie byłem zbyt długo cierpliwy i do swojego kolegi na głos wyraziłem swoja opinię o takich kibicach jak ten i nie było by nic w tym gdyby nie to że ten gośc stał za moimi plecami :D
Szybko się schował za drzewa.
I powiedzcie mi teraz panowie czy któryś z Was normalnych rozumnych odważył by się to publicznie powiedzieć i się ośmieszyć?
Przecież Buffi leje naszych bez zbytnich problemów, patrz rajd LOTOS.
Tyle :?
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Marmetal » poniedziałek, 10 wrz 2007, 20:46

Przecież zawsze trzeba na kogoś winę zwalić, a że na dodatek jest obcokrajowcem... Żałosne :roll:.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Andrzej » poniedziałek, 10 wrz 2007, 20:48

Góral napisał(a):- Wyprodukowanie kilkudziesięciu takich kolców to duża operacja, wymagająca poswięcenia, kasy i czasu. Tego nie zrobił żyjacy z zasiłku miejscowy emeryt.


A mało psycholi na tym swiecie?
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez matadorRS » poniedziałek, 10 wrz 2007, 21:18

To byl zielony emerty z francji.
Tak naprawde to tzreba zadzwonic po CSI NY napewno zdejma DNA z tego kolca.
A tak na powaznie to skoro te kolce podkladane sa w nocy to moze wypadalo by zeby organizator zapakowal 3 ekipy do auta i przeszukali by caly OS dokladnie przed startem. Przeciez po strarcie rajdu jest juz tam tyle kibicow ze musial by to byc jakis kamikadze zeby to robic w bialy dzien.
Avatar użytkownika
matadorRS
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 21 mar 2007, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron