Szymon Ruta

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Rules » poniedziałek, 30 lip 2007, 22:58

Ja bardzo gościa szanuje, pewnie wie, ze mistrzem nie bedzie, ale lubi jezdzić i już, to jest tak samo jak ktoś jezdzi malaczem w KJS i zupełnie mu nie idzie, czy to znaczy, ze ma oddac auto komuś innemu?, nie, bo robi to co lubi, tak samo Ruta, tyle, ze on ma na N4 i i bardzo fajnie, że nie zniechęcają go idiotyczne opinie na jego temat.
Avatar użytkownika
Rules
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): czwartek, 26 kwi 2007, 20:27


Postprzez Buncol » poniedziałek, 30 lip 2007, 23:18

Może po prostu gość ma wystarczająco dużo zajęć i rozrywek w życiu i ma czasu na czytanie idiotycznych komentarzy virtual spectator'ów :lol:

Prawda jest taka, że jeździ bo mu to sprawia frajdę, a przy okazji czasem może sprawić frajde kibicom wożąc ich na testach, od czasu do czasu zapinając boka, wpadając niegroźnie do rowu lub oddając rekordowe skoki na mostkach :wink:

A ci co go tak szykanują, zapewne wiele by dali żeby znaleźć się w jego sytuacji.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez niechwia » poniedziałek, 30 lip 2007, 23:43

Dobrze ze jezdzi a nie podrzuca jakies kolce pod opony ;P
Avatar użytkownika
niechwia
N3
 
Posty: 292
Dołączył(a): wtorek, 11 paź 2005, 20:10

Postprzez luks » wtorek, 31 lip 2007, 00:40

Karol napisał(a):
luks napisał(a):r może warto pojeździć w czymś odrobinę wolniejszym.


Ruta się najeździł wolniejszymy autami nie mniej niż większość kierowców w jego wieku. Polo, Golf, Astra.


powiedzmy że się najeździł .. ciężko powiedzieć, żeby umiał tymi autami jeździć szybko, bo przynajmniej od sezonu od 2004 do momentu przesiadki do subaru tylko raz wbił się do pierwszej dziesiątki...
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Postprzez Albert(Zambrów) » wtorek, 31 lip 2007, 09:49

Mnie nie tyle interesuje Szymon, bo jeździ jak jeździ. Wyraźnie odstaje umiejętnosciami od czołowki i to widac ia napenwo sam tez zdaje sobie sprawe.

Chodzi mi bardziej o Kramara, bo chyba od niego zaczął sie cały wątek. Myśle, że Kramar jest szalonym kierowcą i napewno szybkim. Piszecie, że gdyby miał sponsora byłby wyżej, rzecz jasna. Ja kramarowi kibicuje od poczatku jak jeździ, bo w oczach ma diabła w nogach czary :)

Tylko mam małe ale, w Polsce jest naprawde wielu kierowców ktorzy sa w tej samej sytuacji. Osobiscie znam kilku kierowców, ktorzy przestali jeździc z powodów finansowych. To boli najbardziej. Jak ktos jedzie po oesie to widac czy ma to "coś" w jeździe czy jest czysto wytrenowany. Np Hołek albo Colin, to sa ludzie dla ktorych rajdowka jest jak ręka, trobia co chca i robia to bez problemu. Podobnie w przypadku Grzyba w oskach, widac ze to co on jedzie, to nie jest przypadek. Składa auto, ksiazkowa linia, ładne wyjscie, ta nakich kierowców az chce sie patrzec.

A patrzac na znaczna wiekszosc polskich kierowców, mam wrazenie ze jeżdza bo musza. w moich oczach dobrych kierowców, ktorzy płyna z autem w polsce jest zaledwie kilku. Reszta stawki, to tylko wytrenowane marionetki ktore na siłę chce byc kierowcami rajdowymi. Fajnie ze jeżdzą, wiadomo wiecej aut, wiecej rywalizacji, ale naprawde warto czekac, jest tylko na kilku kierowców.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Philippe » wtorek, 31 lip 2007, 10:41

Wole oglądać Rutę w Subaru, niż kilka innych słabszych samochodów mimo wszystko. On przynajmniej przyznaje sie do wielu spraw i tłomaczy wiele kwestii w poprzednim wydaniu magazynu WRC, gdzie jest z nim wywiad.

Panowie, gdybyście mieli możliwość ogarnięcia pieniążków na start (tym bardziej, że Szymon Ruta auto N12 od Kuzaja kupił) to nie wierze, że nie sprawiałoby Wam przyjemności i nie traktowalibyście jak przemiłego hobby startowania w barwach Subaru Poland Rally Team i dojeżdżania poza pierwsza dziesiątką.

pozdrawiam,
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez wrx » wtorek, 31 lip 2007, 12:13

lp-640 napisał(a):Jak nie zauwazyliscie to juz wyprzedza takich jak Beltowski,Malinski,Grzybek wiem ze to nie za duzo ale powiedzcie ile Belt juz jezdzi??i wg mnie koniec tematu!Jestescie tacy madrzy to sami wsiadzcie...

Z tym Grzybkiem to chyba kolega przesadził....
Avatar użytkownika
wrx
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): środa, 11 sty 2006, 12:10
Lokalizacja: z kątowni :P

Postprzez Marmetal » wtorek, 31 lip 2007, 13:00

Nic do niego nie mam. Fajnie, że jeździ, realizuje swoje hobby i marzenia. A to że jeździ słabo i nie robi wyników? Cóż, nie każdy rodzi się Colinem McRae. Ważne, że jemu to sprawia przyjemność, a my możemy oglądać na oesach jedno topowe auto więcej. Mistrzem nigdy nie będzie jak tu już pisano, ale czemu miałby nie jeździć gdy ma możliwości, pieniądze i pasję? Nie widzę przeszkód.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez BartekRally » wtorek, 31 lip 2007, 13:46

wrx napisał(a):
lp-640 napisał(a):Jak nie zauwazyliscie to juz wyprzedza takich jak Beltowski,Malinski,Grzybek wiem ze to nie za duzo ale powiedzcie ile Belt juz jezdzi??i wg mnie koniec tematu!Jestescie tacy madrzy to sami wsiadzcie...

Z tym Grzybkiem to chyba kolega przesadził....


Powiem ci tak nie zauwazylem zeby wyprzedzał Bełta i Grzybka a Maliński tez cos takiego jak Ruta tylko ile on ma lat?

Naprawde Bartka dałes chyba nie w tej grupie co trzeba bo Ruta na Subaru wyprzedzic go mógł chyba tylko na dojazdówce :o
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Postprzez dziq » wtorek, 31 lip 2007, 13:55

Grzybka auto chyba tez nie jest najnowsze, czego nie powiem o subaru Ruty
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28

Postprzez lp-640 » wtorek, 31 lip 2007, 15:07

BartekRally napisał(a):
wrx napisał(a):
lp-640 napisał(a):Jak nie zauwazyliscie to juz wyprzedza takich jak Beltowski,Malinski,Grzybek wiem ze to nie za duzo ale powiedzcie ile Belt juz jezdzi??i wg mnie koniec tematu!Jestescie tacy madrzy to sami wsiadzcie...

Z tym Grzybkiem to chyba kolega przesadził....


Powiem ci tak nie zauwazylem zeby wyprzedzał Bełta i Grzybka a Maliński tez cos takiego jak Ruta tylko ile on ma lat?

Naprawde Bartka dałes chyba nie w tej grupie co trzeba bo Ruta na Subaru wyprzedzic go mógł chyba tylko na dojazdówce :o


Dobra moze troche na wyrost powiedzialem ale na 2 oesach byl przed Grzybkiem,a Belta to wyprzedza jak nie wierzysz to popatrz... :

OS1: 17-Grzybek, 19-Ruta,20-Duda,21-Mancin,25-Beltowski
OS2: 19-Grzybek,20-Ruta,23-Beltowski
OS3: 18-Grzybek,19-Ruta,21-Beltowski
OS4: 19-Beltowski,22-Ruta,23-Grzybek
OS5: 17-Ruta,18-Beltowski,19-Grzybek

Na 6 OS zaczely sie problemy Szymona,i chyba teraz juz przestaniecie gadac takie glupoty i uwierzycie...
lp-640
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 21:35

Postprzez wrx » wtorek, 31 lip 2007, 15:20

lp-640 napisał(a):
BartekRally napisał(a):
wrx napisał(a):
lp-640 napisał(a):Jak nie zauwazyliscie to juz wyprzedza takich jak Beltowski,Malinski,Grzybek wiem ze to nie za duzo ale powiedzcie ile Belt juz jezdzi??i wg mnie koniec tematu!Jestescie tacy madrzy to sami wsiadzcie...

Z tym Grzybkiem to chyba kolega przesadził....


Powiem ci tak nie zauwazylem zeby wyprzedzał Bełta i Grzybka a Maliński tez cos takiego jak Ruta tylko ile on ma lat?

Naprawde Bartka dałes chyba nie w tej grupie co trzeba bo Ruta na Subaru wyprzedzic go mógł chyba tylko na dojazdówce :o


Dobra moze troche na wyrost powiedzialem ale na 2 oesach byl przed Grzybkiem,a Belta to wyprzedza jak nie wierzysz to popatrz... :

OS1: 17-Grzybek, 19-Ruta,20-Duda,21-Mancin,25-Beltowski
OS2: 19-Grzybek,20-Ruta,23-Beltowski
OS3: 18-Grzybek,19-Ruta,21-Beltowski
OS4: 19-Beltowski,22-Ruta,23-Grzybek
OS5: 17-Ruta,18-Beltowski,19-Grzybek

Na 6 OS zaczely sie problemy Szymona,i chyba teraz juz przestaniecie gadac takie glupoty i uwierzycie...

tak a Grzybek tez mial problemy z autem I dnia - moze popatrz na wyniki z wczesniejszych rajdow? moze zastanow sie kto ile i jaki autem jezdzi zanim zaczniesz porownywac?
Avatar użytkownika
wrx
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): środa, 11 sty 2006, 12:10
Lokalizacja: z kątowni :P

Postprzez lp-640 » wtorek, 31 lip 2007, 15:27

Ale wy idziecie w zaparte!!Jak ktos wam pokaze ze wyprzedza Belta to wy zeby dac wyniki ze wczesniejszych rajdow, albo mowicie o Kajtku i Habaju. Dla niego to nie jest tak wazne jakie ma miejsce, jezdzi bo lubi i ma pieniadze a wy sie z tego powinniscie cieszyc bo macie kolejne topowe auto do ogladania,no i poza tym czasem Szymona fantazja ponosi i mozna fajne akcje zobaczyc. Ale wiekszosc tego nie rozumie i chyba juz nigdy nie zrozumie bo wszyscy maja jezdzic w TOP 3 tak? Sami wsiadzcie i pokazcie co umiecie, pewnie sami profesjonalisci z was...
lp-640
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 21:35

Postprzez tomy halik » wtorek, 31 lip 2007, 16:23

Co tu dużo mówic.Jesli ktoś ma kase lub znajdzie sponsora który ta kase mu da, nawet jesli umiejetnosci nie wystarczaja na walke np o pierwsza 15, to niech sobie jezdzi do woli.Jego sprawa. Jeśli ja bym miał kase to na pewno bym go nie zasponsorował tylko kogoś innego.Udało mu sie , jezdzi, niech mu sie wiedzie.Pamietam ze zaszwe wszyscy sie spuszczali ogladajac liste zgloszen na wegrzech gdzie było oko 70 WRC,N4 i S1600 natomiast poziom kierowców ktorzy nimi startuja jest niziutki i np szymon w takiej stawce mysle ze kolo 20-25 miesjca by sobiespokojnie przyjechał.Wiec Panowie wyluzujcie, jesli sie komus nie podoba jak ktos jezdzi zawsze moze sie w momencie jego przejazdu odwrocic plecami do odcinka lub wczesniej sobie z niego zejsc.tyle
tomy halik
N3
 
Posty: 270
Dołączył(a): środa, 15 lut 2006, 13:03
Lokalizacja: zabrze

Postprzez dziq » wtorek, 31 lip 2007, 16:31

lp-640 napisał(a):Ale wy idziecie w zaparte!!Jak ktos wam pokaze ze wyprzedza Belta to wy zeby dac wyniki ze wczesniejszych rajdow, albo mowicie o Kajtku i Habaju. Dla niego to nie jest tak wazne jakie ma miejsce, jezdzi bo lubi i ma pieniadze a wy sie z tego powinniscie cieszyc bo macie kolejne topowe auto do ogladania,no i poza tym czasem Szymona fantazja ponosi i mozna fajne akcje zobaczyc. Ale wiekszosc tego nie rozumie i chyba juz nigdy nie zrozumie bo wszyscy maja jezdzic w TOP 3 tak? Sami wsiadzcie i pokazcie co umiecie, pewnie sami profesjonalisci z was...


Najbardziej liczy sie meta. Bełtowski wyraźnie zaznaczył na początku sezonu ze najważniejsze dla niego jest osiąganie mety. A Szymon robi postępy ale nie może dojechać do mety bezbłędnie.
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron