Szymon Ruta

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Szymon Ruta

Postprzez Karol » poniedziałek, 30 lip 2007, 18:34

Jak jeszcze żal dupe ściska że on jeździ, to niech tutaj pisze co ma na sercu a nie robi syf po raz kolejny w Ciekawych Fotkach.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków


Postprzez Superleggera » poniedziałek, 30 lip 2007, 18:38

grzesiek napisał:
Rajd magurski: ruta-18 bełt-awaria
Rajd elmot: ruta-14 bełt-12
Rajd polski: ruta-24 bełt-18
Rajd subaru: ruta-29 bełt-11
Rajd lotosu: ruta-23 bełt-16

I gdzie ruta bełta wyprzedził?



wiem, ze na mecie na lepszej pozycji jest ten, który popełni mniej błędów-Szymon na większości odcinków kręci lepsze czasy ale niestety jeden błąd i duża strata i wtedy go wyprzedza Bełt. Poza tym radzę wybrać się na rajd i obejrzeć rywalizację na oesach a nie cały czas śledzić wyniki przed monitorem. Tyle ode mnie więcej nie wchodzę z Wami w polemikę, bo to nie ma sensu :?
SZYMON OGNIA!!!
Obrazek Zapraszam na swój fanpage: https://www.facebook.com/pages/SnopkowskiArt/190517284345841
Superleggera
A5
 
Posty: 942
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 19:48
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Postprzez dziq » poniedziałek, 30 lip 2007, 18:47

Podalem wyniki koledze ktory uważa ze Szymon jest lepszy od Marcina. Po prostu wkurza mnie jak ktoś pisze bzdury, i nawet nie chce mu sie sprawdzić tych informacji. Absolutnie nie mam nic do Szymona. Aha i oglądam rajdy nie tylko w internecie :wink:
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28

Postprzez Karol » poniedziałek, 30 lip 2007, 19:09

Szybszy wolniejszy, gówno kupa. Czasy na poszczególnych oesach ma lepsze.

Zresztą...

Rozumiem żeby ktoś na szacunek zasługiwał to musi się wbijać tak mniej więcej ... hm.... na podium tak a przy tym jeszcze dobrzy by było gdyby mu pół osie sie ukrecały, łapał tak z kwadrans kary i potem odrabiał z ostatniego miejsca?

Szymon gumowych drzew i Ognia! :)
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez machoony » poniedziałek, 30 lip 2007, 19:53

KuziWrc napisał(a):wiem, ze na mecie na lepszej pozycji jest ten, który popełni mniej błędów-Szymon na większości odcinków kręci lepsze czasy ale niestety jeden błąd i duża strata i wtedy go wyprzedza Bełt.

lubiak podobnie. jest bardzo szybki. ma najlepsze czasy, przepraszam, miedzyczasy :)

KuziWrc napisał(a):Poza tym radzę wybrać się na rajd i obejrzeć rywalizację na oesach a nie cały czas śledzić wyniki przed monitorem.

jestem na każdym RSMP i niektórych pzm

KuziWrc napisał(a):Tyle ode mnie więcej nie wchodzę z Wami w polemikę, bo to nie ma sensu :?

ale przecież to jest forum dyskusyjne.
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez BartekRally » poniedziałek, 30 lip 2007, 19:56

A ja powiem tak do Ruty nic nie mam 3 samoloty ma to go i stac na rajdy jego sprawa, jednak porównywanie go z Bełetem jest dla niego jeszcze bardziej brutalne, Oni obaj nalezą do naszej C klasy. Tym sprzętem którym dysponuje Ruta wielu kierowców w Polsce byłoby co rajd w 8 a nie dostawało od zawodników spoza N4.

To jest Brutalna prawda i nikt temu niezaprzeczy, wiem ze KuziWRC kibicuje Rucie i nieche aby go obrazano ale czy mówienie, że jeździ jak przysłowiowa "dupa" w jego przypadku jest fałszywe?

Takie jest moje zdanie i wielu kibiców twierdzi przypuszczam podobnie.
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Postprzez SebaSTI » poniedziałek, 30 lip 2007, 20:25

Ruta dopiero sie uczy jezdzic nie jest tak doswiadczony jak kuzaj czy tez inni kierowcy ,ale od 3 rajdów mozna rute do kuzaja porównac wogole im nie idze :lol: :lol: :lol: zaliczaj tylko wypadki
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez kremer » poniedziałek, 30 lip 2007, 20:36

panowie na kazdym rajdzie jest minimum 30 aut n4/s1600
ruta osiagnal dwa miejsca w 20 dwa w 25 i jedno 29 wiec chyba nie az tak dupowato do tego na kaszubach mial po raz pierwszy jakiegos lepszejszego dzwona w 2007 roku i widac ze juz nie dzwoni jak w 2006 wiec jest progress
oczywiscie jego tempo jest kiepskie i to jest liga C jak ktos napisał, ale ktos musi byc ostatnim zeby ktos mogl byc pierwszym
ja tez bym chcial zeby u nas jezdzilo 30 grzybow ale przeciez to niemozliwe
Ostatnio edytowano poniedziałek, 30 lip 2007, 20:38 przez kremer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez shejkh » poniedziałek, 30 lip 2007, 20:37

BartekRally napisał(a):A ja powiem tak do Ruty nic nie mam 3 samoloty ma to go i stac na rajdy jego sprawa, jednak porównywanie go z Bełetem jest dla niego jeszcze bardziej brutalne, Oni obaj nalezą do naszej C klasy. Tym sprzętem którym dysponuje Ruta wielu kierowców w Polsce byłoby co rajd w 8 a nie dostawało od zawodników spoza N4.

To jest Brutalna prawda i nikt temu niezaprzeczy, wiem ze KuziWRC kibicuje Rucie i nieche aby go obrazano ale czy mówienie, że jeździ jak przysłowiowa "dupa" w jego przypadku jest fałszywe?

Takie jest moje zdanie i wielu kibiców twierdzi przypuszczam podobnie.


a niech sobie chlopak jezdzi
przynajmniej jedno dobre auto wiecej
bo i tak nie sadze
ze pieniedze od jego sponsorow poszlyby na inna zaloge
a chlopak ma przynajmniej frajde
jak bede mial kase tez se tak bede jezdzil :twisted:
shejkh
 
Posty: 22
Dołączył(a): poniedziałek, 12 gru 2005, 18:03

Postprzez Gucio » poniedziałek, 30 lip 2007, 20:45

Boli kogoś, że Szymek sobie powozi subarakiem?
wiem, że Wy byście byli lepsi jakby wam dali to auto(znany cytat spośród tłumów kibiców"fachowców" na oesach w Polsce)
Nie porównujcie tutaj nikogo, bo po co...
Założę się, że ani Marcin, ani Szymon nie rywalizują między sobą, tylko jadą takim tempem na jakie ich stać i rywalizują ze wszystkimi.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez luks » poniedziałek, 30 lip 2007, 21:21

ruta ma kasę i życzę mu wszystkiego najlepszego, z tym, że jak nie ma się umiejętności to może warto pojeździć w czymś odrobinę wolniejszym. to taka odrobina samokrytyki, której każdy kierowca potrzebuje a nie każdy ją posiada. przykładowo rzemieślnik sołowow nie od razu wsiadł do WRC, bo wiedział, że najpierw musi wyjeździć umiejętności słabszym autem.
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Postprzez Hultay WRC » poniedziałek, 30 lip 2007, 21:40

Ja mu życze jak najlepiej, robi to co lubi, stać go na to więc czemu nie. Poza tym to bardzo sympatyczny człowiek, jak jechałem z nim na prawym to było super: podłączał do interkomu(inni tego nie robili), odpalał haldę, dawał zmieniac biegi :P a po przejażdżce sam zaproponował drugi raz i odnalazł mnie by mnie znów przewieźć. Chetnych nie brakowało więc byłem zaskoczony. Luzak :)
A to ze słabo jeździ? eee tam, jakbym miał możliwość to też bym się powoził. Może i mógłby mieć coś wolniejszego ale po co? Przecież Nka da więcej radości.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Karol » poniedziałek, 30 lip 2007, 21:55

luks napisał(a):r może warto pojeździć w czymś odrobinę wolniejszym.


Ruta się najeździł wolniejszymy autami nie mniej niż większość kierowców w jego wieku. Polo, Golf, Astra.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez Saruto » poniedziałek, 30 lip 2007, 22:03

SebaSTI napisał(a):Ruta dopiero sie uczy jezdzic nie jest tak doswiadczony jak kuzaj czy tez inni kierowcy


Uczyć :roll:
Jak dla mnie Szymon jeździ bo to sprawia mu frajde.
Mistrzem Polski to on nigdy nie będzie ale skoro ma kase to fajnie że jeździ bo zawsze to kolejne topowe auto na trasie :)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Zajcev » poniedziałek, 30 lip 2007, 22:18

tylko zeby sobie krzywdy nie zrobil:/
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron