Szymon Ruta

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Ziggy » wtorek, 31 lip 2007, 16:44

Dlaczego nikt nic nie napisze o np. koledze Witas?
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00


Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 31 lip 2007, 17:11

:roll: Ale osochosi wogle :?: :D :D :D
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez dwrc » wtorek, 31 lip 2007, 22:25

Ludzie tak czytam co piszecie i bez obrazy szkoda mi was...
Przecież Szymek nie jeżdzi tak tragicznie ale co racja to racja orłem nie jest ... Moim zdaniem jest to super zawodnik z którym zawsze można porozmawiać na zapoznaiu i w ciągu rajdu :wink:

Ale to co piszecie o Bartku to przesada :evil: Chłopak ma super talent :!: Jeżdzi widowiskowo i szybko mimo gorszego sprzetu :wink: Jest jak dla mnie jedbym z najlepszych w polsce :!: A jak by dostał topowe auto to co rajd jest w pierwszej 8 :wink:
Tyle co ja mam na ten temat. Pozdro
Avatar użytkownika
dwrc
A5
 
Posty: 507
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 12:43
Lokalizacja: LUDWIKOWICE

Postprzez Kiwo » środa, 1 sie 2007, 15:55

Niewielu jest kierowców, którzy mają ponadprzeciętne umiejętności w prowadzeniu samochodu. Ogółem rzecz ujmując im wsześniej zaczniesz trenować tym szybciej bedziesz miał "talent". Jednakże do tego celu potrzebujesz umiejętności szybkiego uczenia się. Kierowcy pokroju Wysocki, Kajto, Frycz to zawodnicy spędzający znaczną większość wolnego czasu na treningach - no i są efekty - ciężka praca + brak paru klepek ;) w mozgu sprawiają, że ci kierowcy odnoszą po kilku latach sukcesy. Jednak trenować trzeba zawsze... podobnie jak w innych dyscyplinach i w tej też aby być mistrzem trzeba dostosować cały styl życia pod jeden cel. Poznałem Szymona i wydajemi się, że gdyby poświęcił więcej czasu na treningi pod okiem asa, szybciej zacząłby osiągać pierwszą 15. Nie możemy też zapominać o zawodnikach, którzy mimo wieloletnich treningów nie ruszają z miejsca. Po prostu każdy kij ma dwa końce. Dziękuję.
Avatar użytkownika
Kiwo
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 4 maja 2005, 15:43

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron