Francuz mistrzem Polski?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez misiek_wrc » czwartek, 30 sie 2007, 08:09

Nie nakręcajmy sie Panowie i Panie... Buffi to nie byle jaki kierowca i nawet Holo może mu nie dorównać. Buffi jest rozjeżdżony, posiada auto w topowej specyfikacji. Życze Hołowczycowi jak najlepiej, ale uważam że nie będzie miał podejścia do Buffiego i to nie dlatego że brakuje mu talentu bo jest chyba zaraz obok Janusza Kuliga, Sobiesława Zasady, Roberta Muchy, Macieja Stawowiaka ( i wielu innych ) najlepszym naszym kierowcą w Historii, ale Buffi jest kierowcą fabrycznym i chyba na dzień dzisiejszy w Polsce nikt nie ma podejścia do niego 8)
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica


Postprzez Gracko » czwartek, 30 sie 2007, 09:05

a ja nie wiem czy da rade Buffiemu , ale jestem pewien że nie będzie od początku jechał po drugie miejsce tak jak ostatnio robią to nasi aktualnie topowi kierowcy ( poza kuzajem ), Holo powalczy a zwycięży lepszy lub ten który będzie miał mniejszego pecha.
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez Zajcev » czwartek, 30 sie 2007, 09:20

Banan napisał(a):
Zajcev napisał(a):
killer wrc napisał(a):Hołek wraca na rajd Orlen i póki co będzie jeden rajd gdzie ktoś wygra z Bouffim.


hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tyle z mojej strony


Mam nadzieje, ze starczy Ci odwagi i odezwiesz sie raz jeszcze w tym temacie po Rajdzie Orlen ;).


don't worry:P mozna byc optymista ale bez przesady... Wy chyba za duzo wymagacie od Holka po takiej przerwie, byc moze bedzie mial szanse powalczyc z naszymi asami, ale czy z Buffim? no nie przesadzajmy... chyba ze cos bedzie sie zlego dzialo z Peugeotem
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Mroowa » czwartek, 30 sie 2007, 09:31

Mnie śmieszą wypowiedzi QHRa, że to dziwne trochę że obcokrajowiec może zdobyć tytuł hehe :) No hallo ! A jak nasze asy jadą na Słowację i przywożą tytuły :D
A co do Buffiego no to ma chłop talent to go wykorzystuje, na Polskim był Svedlund który zapoznanie robił VW T4 i dawał radę :) Zdolne bestie są i tyle, nasi jakby chcieli to nie mają tyle testów i znajomości auta co buffi, ale... pug mógłby w przyszłym roku dać autko polaczkowi jakiemuś, nie to żeby miał coś do Bryana :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez kremer » czwartek, 30 sie 2007, 09:39

zobaczymy zobaczymy skoro dawał rade na polaku to dlaczego nie ma dawac na orlenie - zakrety jakies inne ? :)
tym razem oesy beda maks 2 razy przejezdzane i nie bedzie wyrypu i nie bedzie takich jaj jak wygrana 20-30 s na kaszubach przez 207 s2000
ja tam jestem spokojny
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez MisiekClio » czwartek, 30 sie 2007, 10:03

Mroowa napisał(a):pug mógłby w przyszłym roku dać autko polaczkowi jakiemuś, nie to żeby miał coś do Bryana :)


Wydaje mi sie, ze Pug wykonal najlepszy mozliwy ruch dajac auto Bryanowi!! Wielkie brawa dla nich.
Nasi "mlodzi zdolni" dosc skutecznie zniechcecili Puga do siebie. W S1600 kompletny brak wynikow, Pelikan - rozczarowanie, Polonski - na miare mozliwosci, tylko Adamus bronil honoru jako tako, ale (jak zwykle) bez fajerwerkow...

Wszyscy zapomnieli, ze Peugeot to konkurencyjne auto...

Kuzaj jezdzil w Pugu, ale Kuzaj jest zwiazany z Subaru nie tylko przez sport, wiec o powrocie nie ma mowy...
Na tym poziomie zostaje tylko Holek. Z jakiegos powodu tez nie wsiadl. Byc moze umowa z Orlenem przeszkodzila. Orlen jest producentem olejow. Zeby mozna bylo nakleic Orlen na Pugu, musialaby zostac podpisana umowa o wspolpracy miedzy koncernami.
Jakos mi sie nie widzi naklejka na kazdym drogowym Pugu w Polsce "Peugeot poleca oleje Platinum" :)

Wiec Francuz jest doskonalym pomyslem.

Jeszcze jedno - Buffi wygrywa RSMP - i co dalej?? Boje sie, ze Pug odejdzie ze sportu w glorii i chwale, zwlaszcza ze Puchar sie sypie. I tyle go widziano

Co do samego Bouffiera - Pug Polska ZAWSZE wymagal kasy za starty w teamie. Mysle, ze Buffi majac do wyboru placic np: 30-40% kosztow i zostac Mistrzem jakiegos kraju, a bulic 100% i jezdzic gdzies niezbyt zauwazonym, nie zastanawial sie dlugo. Bo w to, ze jezdzi "za darmo" w wykonaniu Puga nie za bardzo wierze. To tez moze byc problem wsrod "mlodych gniewnych" w Polsce..Nikt w Polsce nie da gwarancji wygranej i jeszcze wylozy pareset tysiecy na stol.
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez d-z rallyfans » czwartek, 30 sie 2007, 10:35

Wydaje mi sie, ze Pug wykonal najlepszy mozliwy ruch dajac auto Bryanowi!! Wielkie brawa dla nich.
Nasi "mlodzi zdolni" dosc skutecznie zniechcecili Puga do siebie. W S1600 kompletny brak wynikow, Pelikan - rozczarowanie, Polonski - na miare mozliwosci, tylko Adamus bronil honoru jako tako, ale (jak zwykle) bez fajerwerkow...


MisiekClio zapomniałeś jeszcze o Grześku Grzybie który osiągnął w pugu S1600 bardzo dobre wyniki w tym tytuł Mistrza Polski, przypomne że ostatnio na asfalcie Grzyb kręcił bardzo dobre czasy ośką, więc ja mam nadzieje że w przyszłym sezonie to GG zasiądzie za sterami puga S2000 i w efekcie będzie walczył o Mistrza Polski w generalce, ten gość jest stworzony do A-grupy,pozdrawiam :wink:
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postprzez MisiekClio » czwartek, 30 sie 2007, 10:46

d-z rallyfans napisał(a):
MisiekClio zapomniałeś jeszcze o Grześku Grzybie który osiągnął w pugu S1600 bardzo dobre wyniki w tym tytuł Mistrza Polski, przypomne że ostatnio na asfalcie Grzyb kręcił bardzo dobre czasy ośką, więc ja mam nadzieje że w przyszłym sezonie to GG zasiądzie za sterami puga S2000 i w efekcie będzie walczył o Mistrza Polski w generalce, ten gość jest stworzony do A-grupy,pozdrawiam :wink:


Masz racje!! Moj blad. Akurat w tamtym sezonie wzialem sobie rozbrat z rajdami i calkiem zapomnialem o Grzybie.
Fakt, jest to pomysl. Jedna z niewielu opcji na pozostanie Puga w MP. Choc przy kazdej okazji powtarzam, ze nie przepadam za tym Panem, to szybkosci odmowic mu nie mozna...

Druga opcja wydaje sie byc Kuchar (przynajmnej "na papierze"). Jezdzil A-grupa czterolapna, a takze mocna oska. Wyniki na koncie ma. Sponsor calkiem dla Puga "neutralny". Dojezdzalnosc wzorowa. Moze w a-grupie wrocilaby tez szybkosc. Zreszta, az tak zle z ta szybkoscia nie jest..
Avatar użytkownika
MisiekClio
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 16:42
Lokalizacja: Zakopane

Postprzez TAXUS » środa, 5 wrz 2007, 09:09

Kuchar Jeździł... i jeździ może i skutecznie, szybko ale totalnie nie dla kibica... Wydaje mi się, że nie dawał by rady...
TAXUS BACCATA
Avatar użytkownika
TAXUS
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sie 2007, 22:53
Lokalizacja: Ząbkowice Ślaskie

Postprzez Hultay WRC » środa, 5 wrz 2007, 18:37

Dla niego współpraca z pugiem byłaby czymś fantastycznym, sam Tomek byłby zachwycony. Nie byłby to zły pomysł, w A grupie mógłby zyskać nową jakość. Chyba poza Grzybem i QHRem rzeczywiście nie ma innej możliwości.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez MSG Racing » środa, 5 wrz 2007, 18:59

Jeszcze jest Kajto.
Ze starszych ale również szybkich to Gabryś.
Z nieobecnych to może Sztuka lub Pelikański ale wątpię by byli na tyle szybcy po takiej przerwie.
Reszty jakoś też nie widzę w 207 S2000.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez TAXUS » czwartek, 6 wrz 2007, 08:15

Pelikan podobno ma wrócić od sezonu 2008 - tyle, że po poprzedniej przygodzie z peugotem to nie wiem czy obie strony by chciały ponownie podjąć współpracę. Sztuka - też bardzo dobry kierowca.
TAXUS BACCATA
Avatar użytkownika
TAXUS
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sie 2007, 22:53
Lokalizacja: Ząbkowice Ślaskie

Postprzez Andrzej » czwartek, 6 wrz 2007, 19:27

Mroowa napisał(a):Mnie śmieszą wypowiedzi QHRa, że to dziwne trochę że obcokrajowiec może zdobyć tytuł hehe :) No hallo ! A jak nasze asy jadą na Słowację i przywożą tytuły :D
A co do Buffiego no to ma chłop talent to go wykorzystuje, na Polskim był Svedlund który zapoznanie robił VW T4 i dawał radę :) Zdolne bestie są i tyle, nasi jakby chcieli to nie mają tyle testów i znajomości auta co buffi, ale... pug mógłby w przyszłym roku dać autko polaczkowi jakiemuś, nie to żeby miał coś do Bryana :)


Jak Bouffier zdobedzie tytul w tym roku ,to Peugeot go raczej latwo nie zamieni ,na ktoregos z naszych.Reklama po kazdym wygranym rajdzie jest zbyt cenna.Ciekawe tylko, czy Bryanowi sie nie znudzi wygrywanie z ,,miejscowymi''.
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez dwrc » czwartek, 6 wrz 2007, 19:39

No Bouffier raczej zostanie mistrzem polski ... Gdy rozmawiałem z Tomkiem Kucharem powiedział, że szanse sa ale w sumie zerowe... wielka szkoda bo Tomek pokazuje w tym sezonie dobrą i równa jazde pod względem wyniku :wink:
Avatar użytkownika
dwrc
A5
 
Posty: 507
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 12:43
Lokalizacja: LUDWIKOWICE

Postprzez TAXUS » czwartek, 6 wrz 2007, 21:44

Szkoda tylko, że sam nie bardzo wierzy w swoje możliwości objechania Francuza.. :(
Ostatnio edytowano czwartek, 6 wrz 2007, 21:49 przez TAXUS, łącznie edytowano 1 raz
TAXUS BACCATA
Avatar użytkownika
TAXUS
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sie 2007, 22:53
Lokalizacja: Ząbkowice Ślaskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości