Francuz mistrzem Polski?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez KaMiLL WRC » wtorek, 20 maja 2008, 14:08

Philippe napisał(a):Ludzie kochani :-)

Zobaczcie kto jeździ w temacie Munchi's a kto w pierwszym teamie Wilsona. Stąd są głównie różnice, choć auta są starsze i gorzej przygotowane, co nie zmienia faktu, że "gorszymi" autami da się jednak jechać.


Stobart VK M-Sport Ford i Munchi's Ford dysponują Focusami w specyfikacji '07 czyli takiej samej jak fabryczny zespół Forda... Więc samochody napewno nie są starsze :wink:
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez gabrally » wtorek, 20 maja 2008, 14:39

KaMiLL WRC napisał(a):
Philippe napisał(a):Ludzie kochani :-)

Zobaczcie kto jeździ w temacie Munchi's a kto w pierwszym teamie Wilsona. Stąd są głównie różnice, choć auta są starsze i gorzej przygotowane, co nie zmienia faktu, że "gorszymi" autami da się jednak jechać.


Stobart VK M-Sport Ford i Munchi's Ford dysponują Focusami w specyfikacji '07 czyli takiej samej jak fabryczny zespół Forda... Więc samochody napewno nie są starsze :wink:


Ale z tego co mi wiadomo, zmiany może wprowadzać tylko Ford i to robi w swoim teamie... Więc napewno w jakimś stopniu są do tyłu Munchis i Stobart
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Krzysiek_WrC » wtorek, 20 maja 2008, 20:56

gabrally napisał(a):
Ale z tego co mi wiadomo, zmiany może wprowadzać tylko Ford i to robi w swoim teamie... Więc napewno w jakimś stopniu są do tyłu Munchis i Stobart

No i w tym jest cały sęk kóry też chciałem przekazac.....
Tak samo sprawa się ma pewnie z Peugeotem strike fabrycznym a prywatnymi...
Wiedzą,ale nie powiedzą.
W końcu kolega wyżej wspomniął kto był zaangazowny z kierowców w rozwój Peugota na początku.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez Philippe » środa, 21 maja 2008, 11:34

gabrally napisał(a):Ale z tego co mi wiadomo, zmiany może wprowadzać tylko Ford i to robi w swoim teamie... Więc napewno w jakimś stopniu są do tyłu Munchis i Stobart


Dokładnie tak, o to mi chodziło pisząc to.

Każdy ma jakieś atuty, jeden znajomości trasy, drugi znajomości auta. Powiedzmy sobie szczerze, że Lancera Evo IX kierowcy jak Bebenek, Czopik też znają jak własną kieszeń.

Z tego co pamiętam Bouffier autem przednionapędowym Peugeotem S1600 zajął 3. miejsce w Rajdzie Barum.
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez rallyholic » wtorek, 3 cze 2008, 07:31

"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron