Francuz mistrzem Polski?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez nick555 » niedziela, 11 maja 2008, 11:16

kremer napisał(a):LIPciu ty juz nas zapewniasz od pieciu lat.... o kilku innych wyczynach kosciuszki wiec traktujemy twoja wypowiedz jako taki przerywnik po majowce :)

jak bedzie sie cial na sekundy z bufierem przez caly rajd to wtedy powiem - rzeczywiscie - starty zagranicznie procentuja i chlopak umie na opis smigac i gonic bouffiera jest godnym przeciwnikiem - ot koniec :)


kremer czekamy na deklarację :)
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin


Postprzez kremer » niedziela, 11 maja 2008, 11:24

tak ciesze sie ze moge to napisac :) LIPciu pewnie bedzie skakal do gory :) Kosciuszko jest w stanie walczyc z Bleffjerem :) mam nadzieje, ze na subaru albo rzeszowskim skutecznie :) bez kapci :)
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Anonymous » niedziela, 11 maja 2008, 14:37

Moim zdaniem nie będzie mocnego by wygrać z Brayanem jakiś Rajd... Ewentualnie Anton Allen na jakimś szutrowym rajdzie gdy sie pojawi.(tak jak na Orlenie) szli łeb w łeb! To dopiero przeciwnik dla Buffiego gdzie ciasno jak cholera było(o dziesiąte sekundy nawet!). :wink: moge sie założyć że Buffi będzie Mistrzem Polski '08 :/
Anonymous
 

Postprzez thydisease » niedziela, 11 maja 2008, 15:40

no coz... facet po raz kolejny wygrywa rajd, na ktorym jest pierwszy raz w zyciu i to jeszcze z jaka przewaga :wink: ciekawe kiedy mu sie to znudzi...
Avatar użytkownika
thydisease
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 29 kwi 2008, 14:03
Lokalizacja: Ś-ca

Postprzez Andrzej » niedziela, 11 maja 2008, 16:27

thydisease napisał(a):no coz... facet po raz kolejny wygrywa rajd, na ktorym jest pierwszy raz w zyciu i to jeszcze z jaka przewaga :wink: ciekawe kiedy mu sie to znudzi...

Myślę ,że po 2 tytułach Mistrza Polski.
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez Karol » niedziela, 11 maja 2008, 17:53

Nie przesadzajmy - zwycięstwo pewne, ale przewagi jakiejś miażdzącej nie ma. Inna sprawa, że coś mi się wydaje że Bouffier nie odkręca na 100 %.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez MSG Racing » niedziela, 11 maja 2008, 19:20

Bardzo możliwe skoro wie że go tak łatwo nie objadą 8)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Ohlins » niedziela, 11 maja 2008, 21:17

Karol napisał(a): Inna sprawa, że coś mi się wydaje że Bouffier nie odkręca na 100 %.

no i święta racja, dlatego nie ma co sie podniecac ze niby polska czołówka sie zbliżyła do niego. Francuz pokazał co potrafi gdy ciśnie na jednym z szutrowych rajdów w tamtym roku..
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Karol » niedziela, 11 maja 2008, 21:40

Powiem tak. Jeżeli odejmiemy samochody S2000 to mamy identyczną sytuacje na naszym krajowym podwórku jak zanim zaczął szaleć żabojad u nas. Bouffier nie wygrywa rajdów z jakąś miażdzącą przewagą, bo tak by było jakby ta przewaga przekraczała 2 minuty, dochodziła do 3, może 4 minut. To by było zmiażdzenie. Narazie póki co wygrywa pewnie, kontrolując sytuacje. Kościuszko może i da radę z nim powalczyć, ale jestem przekonany, że Bouffier nie pokazuje swoich pełnych możliwoście póki co, nie ma po prostu takiej potrzeby, i coś mi się wydaję, ze gdyby Junior wytrzymał i dalej się z nim na Elmocie ciął, to w końcówce by Francuz trochę podkręcił i spokojnie wygrał z podobną przewagą. Gość jeździ sobie, nie ma kapci, jakiś przygód, nie kręci się na nawrotach, a i tak sobie wygrywa jakoś tak spokojnie te rajdy. Inni owszem, dają już radę na paru odcinkach, ale patrząc przez pryzmat całego rajdu to popełniają błędy, kapcie łapią, walą w krawężniki itd itp. Coś w tym musi być.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez kremer » niedziela, 11 maja 2008, 23:59

e no ja mysle ze nawet loeb nie bylby w stanie wygrac elmotu na tylu kilometrach 4 minut.. przeciez praw fizyki nie da sie oszukac - nie przeleci z punktu a do b jak samolot
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez focus_wrc » poniedziałek, 12 maja 2008, 00:01

krotko na temat:
Przyjezdza super gosc o super poziomie za kierownica do tego dostaje super instrument w postaci fabrycznego zespolu i wszystko co tworzy super wyniki.
przypomnijcie jak Chris Meek (chyba nie popelnilem literowki) objezdzal C2R2 naszych rajdowcow
To sa kierowcy jakby z innego swiata, mam nadzieje ze jeszcze nie jeden z naszych dosiadzie takiego poziomu.
po za tym to co odroznia naszych kierowcow od zagranicznych to to, ze zazwyczaj nasi jeszcze maja swoje firmy lub zajecia a rajdy sa dla nich dodatkowym zajeciem stad brak czasu na testy i proby i kolo sie zamyka
Janusz na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci, kibicow!
Avatar użytkownika
focus_wrc
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): niedziela, 6 lis 2005, 23:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez KaMiLL WRC » poniedziałek, 12 maja 2008, 09:49

focus_wrc napisał(a):przypomnijcie jak Chris Meek (chyba nie popelnilem literowki)


Popełniłeś błędy w imieniu i nazwisku... Prawidłowo powinno być Kris Meeke

:wink:
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Philippe » poniedziałek, 12 maja 2008, 12:04

Po raz kolejny Bryan pięknie jechał, mnie tam zdobycie mistrzostwa przez niego nie smuci, wręcz przeciwnie. Miło, że mamy takiego kierowce na trasach, kibicuje mu tak samo jak naszym. Skromny, miły, chyba maszynista przez ostatnie 20 lat, bo nie zjeżdża z szyn ;-)
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez Zajcev » poniedziałek, 12 maja 2008, 12:40

Panowie - JEST SPOSÓB NA BOUFIERA!! Jest sposó na to żeby Polacy znowu zaczęli wygrywać na swoim podwórku!! Znowu Nasi będa najlepsi...mianowicie... PRZYZNAĆ MU POLSKIE OBYWATELSTWO!:) Jak niektórym piłkarzom;) Proste a genialne;) Pozdro.
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Hultay WRC » poniedziałek, 12 maja 2008, 12:48

Tylko z językiem polskim byłby problem :-P. Mój zagraniczny wykładowca siedzi tu w PL 10 lat i wali babole, tyle że jakoś się porozumiewa, śmiesznie jest :D
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron