Francuz mistrzem Polski?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Francuz mistrzem Polski?

Postprzez Anna =P » sobota, 28 lip 2007, 21:50

Jest temat o Kuzaju i Hołowczycu... Może czas podyskutować o Bouffier`e?

W końcu gość przyjeżdża do Polski i nie ma mu równych. :roll: Gość nieźle namieszał i jeszcze namiesza, przecież wygrywa prawie każdy os :!:

(Jeśli się komuś ten temat nie podoba albo uważacie za nie potrzebny usuńcie)
Avatar użytkownika
Anna =P
N2
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 21 cze 2006, 21:24


Postprzez Gucio » sobota, 28 lip 2007, 22:26

Anna temat jest ok jak najbardziej, tylko można by zmienić nazwę na po prostu Bryan Bouffier :)
A gość jest prze kozak moim zdaniem i jest szansa, że sporo namiesza nie tylko w tym sezonie :)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez rallyfan2 » sobota, 28 lip 2007, 23:10

I mam nadzieje ze zostanie mistrzem Polski . Gosciu nie ma konkurencji w Polsce , jest sympatyczny , nie narzeka tak jak reszta tylko robi swoje (czytaj wygrywa). Trzymam kciuki za Briana i mam nadzieje ze bedzie MP.Aha proponuje wymyslic jakas ksywe bo okreslenie żabojad , popularne wsrod kibicow , nie brzmi zbyt sympatyczne :wink:
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez speedyzxz » sobota, 28 lip 2007, 23:26

z jednoj strony cieszył bym się jak by wygrał, ale z drugiej nie
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez Miedziu » sobota, 28 lip 2007, 23:30

speedyzxz napisał(a):z jednoj strony cieszył bym się jak by wygrał, ale z drugiej nie


Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?
Ja mam nadzieję że uda mu się zdobyć tytul mistrzowski :) Będzie to zimny prysznic dla naszych miejscowych matadorów.
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez Mroowa » niedziela, 29 lip 2007, 01:00

A mi się wydaje, że na tyle nie znacie ziomka żeby o nim się wypowiadać czy narzeka czy nie :D ma zapłacone to jedzie i kopie dupy naszym ale... czy ja bym chciał żeby został mistrzem Polski... chyba nie :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez k_karmel » niedziela, 29 lip 2007, 01:22

Hmmm chcialbym zeby MP zdobyl Grzyb (prawdziwy kozak) :P bo grzeje tym s1600 ale jest to malo realne :wink: a co do Bouffier'a to mysle ze zdobedzie tytul...
Avatar użytkownika
k_karmel
N2
 
Posty: 183
Dołączył(a): niedziela, 22 kwi 2007, 17:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez speedyzxz » niedziela, 29 lip 2007, 08:37

Miedziu napisał(a):
speedyzxz napisał(a):z jednoj strony cieszył bym się jak by wygrał, ale z drugiej nie


Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?
Ja mam nadzieję że uda mu się zdobyć tytul mistrzowski :) Będzie to zimny prysznic dla naszych miejscowych matadorów.

jeśli wygra, Polscy kierowcy będą musieli się spiąc zeby wygrać a wieć jezdzić coraz szybciej. nie cieszę sie natomiast, bo to może odstraszyć sponsorów - po co mają sie reklamować na kiepskich kierowcach. Nowych kibiców też nie będzie przybywać
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez misiek_wrc » niedziela, 29 lip 2007, 10:03

speedyzxz napisał(a):
Miedziu napisał(a):
speedyzxz napisał(a):z jednoj strony cieszył bym się jak by wygrał, ale z drugiej nie


Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?
Ja mam nadzieję że uda mu się zdobyć tytul mistrzowski :) Będzie to zimny prysznic dla naszych miejscowych matadorów.

jeśli wygra, Polscy kierowcy będą musieli się spiąc zeby wygrać a wieć jezdzić coraz szybciej. nie cieszę sie natomiast, bo to może odstraszyć sponsorów - po co mają sie reklamować na kiepskich kierowcach. Nowych kibiców też nie będzie przybywać


Wydaje mi się, że ciągnięcie do góry bardziej mobilizuje co może powodować szybszy rozwój naszych kierowców. Jak wiemy rajdowcy posiadają potrzebę rywalizacji, dlatego taki małe otrzeźwienie jest im chyba potrzebne. Myślę że Francuz może rozruszać trochę MP, kierowców, kibiców a dla rywalizacji będzie to dodatkowy plus :)
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Gucio » niedziela, 29 lip 2007, 10:35

No i zmobilizuje sponsorów do większego wkładu w auta, testy i cały rozwój teamów :D
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Saruto » niedziela, 29 lip 2007, 11:23

albo do wystawiania dobrych zagranicznych zawodników ;)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez BartekRally » niedziela, 29 lip 2007, 11:40

No, zdobycie mistrzostwa przez Bouffiera mogło by oznaczac to iż np: w Fiacie postanowili by nie byc gorsi i sprowadzili by sobie takiego Basso czy Navarrę. Zdobycie tytułu przez Bryana wedlug mnie byłoby dobre ze względu na to iż zawodnicy zzagranicy zobaczyli by szanse wygrywania na Polskich trasach co bys moze zwiększyło by ilosc Rajdówek na Polskich oesach... Oczywiscie ja tak twierdze stac sie tak nie musi, mogłoby byc przeciwnie :o

Gucio co do większego wkładu finansowego to w większosci jak wiemy kierowca sam sie sponsoruje tak wiec nie sponsor by dał a kierowca a do tego kroku chyba nie jest potrzebne zdobycie tytułu przez Francuza, oni takie rzeczy jak testy, udoskonalenia i inne pierdoły powinni robic bezwzględu na to kto jest "Czempionem" :wink:
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Postprzez MarcinRally » niedziela, 29 lip 2007, 12:08

Jak Brayan zdobędzie Mistrza Polski 2007 to za rok sądze ze tez będzie chciał startować w Polsce. Myśle ze jest jednyny w polsce kierowca który może nawiązac z nim walke jest Krzysiek Hołowczyc. Jak kolega napisal ze Bouffier zdobędzie mistrza, to na następny sezon więcej kasy będa musieli włożyc sponsorzy by ulepszyć auta :) .Pozdrawiam.! BRAYAN MISTRZEM!!
Avatar użytkownika
MarcinRally
A5
 
Posty: 749
Dołączył(a): niedziela, 25 lut 2007, 10:48
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Kruk » niedziela, 29 lip 2007, 12:26

Gdyby Bryan zdobył tytuł Mistrza Polski tym samym upadł by mit , że w Polsce są tacy dobrzy kierowcy i zawodnik z zagranicy nie ma szans z nimi rywalizować na ich trasach. Klasowi zawodnicy zagraniczni omijali dotychczas Mistrzostwa Polski , być może będąc w mylnym przeświadczeniu , że tutaj nie mają szans z lokalną konkurencją.

Zachwycaliśmy się sukcesami Grzyba u południowych sąsiadów , jednocześnie wyśmiewając ich miejscowych zawodników jacy to są słabi , że przyjeżdza do nich kierowca bez znajomości nawierzchni i pamięciowego opanowania tras i jest w stanie wygrywać z lokalnymi mistrzami kierownicy. Miało świadczyć to o niskim poziomie ich rajdów. Gdy Bryan zdobędzie tytuł Mistrza Plski , będzie to dokładnie taka sama sytuacja :lol: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez speedyzxz » niedziela, 29 lip 2007, 12:42

czyli więcej dobrych stron według was?
miałem drobne pretensje że Pug Polska nie zadrudnił polskiego kierowcy.
Po rajdzie Polski stwierdziłem że bedzie ostrzejsza walka, a po subaru ze jest bezkonkurencyjny.
Jestem ciekaw, jak by Kajto, Habaj czy z bardziej doświadczonych Kuchar, Frycz radzili by sobie w 207.
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości