16 Rajd Rzeszowski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez kropek » poniedziałek, 13 sie 2007, 15:20

rally.....Kamil napisał(a):Kropek na ostatnim przjeździe Lubenii na watersplash'u to miałeś taki plan żeby tak przygrzać czy nakręcili cię kibice? Ostro poszedłeś ;)



chciałem tak wyskoczyć i myśle że się udało, pilot powiedział bym nie patrzył się na kibiców tylko jechał swoje a ma ktoś może fotki z tego miejsca


gronpiek@wp.pl
Avatar użytkownika
kropek
N2
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 19 lis 2006, 11:09
Lokalizacja: Wola Filipowska


Postprzez Slee_ » poniedziałek, 13 sie 2007, 15:34

Ja, jutro beda u mnie nastronie :)
Slee_
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 20:02
Lokalizacja: Reykjavik

Postprzez jugawrc » poniedziałek, 13 sie 2007, 17:13

Pozdrowienia dla Kropka i jego pilota ;)

P.S.

Szukam fotek czerwono-żółtego swifta z szachownicą, jesli ktoś posiada proszę przesłać jugawrc@wp.pl

Z góry dziękuję ;)
Rzeszowskie Forum Rajdowe
www.RFRteam.fora.pl
Avatar użytkownika
jugawrc
N2
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 5 wrz 2003, 21:58
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Booster_1992 » poniedziałek, 13 sie 2007, 17:16

DonCorrado napisał(a):Ma ktos zdjecia z oesu Przylasek z miejsca gdzie wylecial Citroen Saxo, Golf III i z oesu straszydle gdy wylecial Kropek?

Jezeli tak to bardzo prosze wrzuccie chociaz jedno, najlepiej z akcji wypychania :!: :P


Przepraszam że taka zła jakość, ale musiałem wycinać kadr z filmu bo nie robiłem zdjęć.

Obrazek
Booster_1992
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): wtorek, 24 lip 2007, 13:07
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Świder » poniedziałek, 13 sie 2007, 18:01

ach te szatańskie rajdowozy :P ];->

pozdro!
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez kropek » poniedziałek, 13 sie 2007, 21:44

Świder napisał(a):ach te szatańskie rajdowozy :P ];->

pozdro!



i tutaj była wina polita zapuzno mi podyktował puzniej mnie przepraszał ża jego wine ale takie są rajdy
Avatar użytkownika
kropek
N2
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 19 lis 2006, 11:09
Lokalizacja: Wola Filipowska

Postprzez Booster_1992 » poniedziałek, 13 sie 2007, 22:11

kropek napisał(a):
Świder napisał(a):ach te szatańskie rajdowozy :P ];->

pozdro!



i tutaj była wina polita zapuzno mi podyktował puzniej mnie przepraszał ża jego wine ale takie są rajdy


Na pocieszenie ci powiem, że dużo załóg miało w tym miejscu problemy z trafieniem w zakręt. Z PPZM prawie każdy blokował koła. Z RSMP Ruta i bodajże Rzeźnik mieli poważne problemy na tym zakręcie. Ten pierwszy o mało co nie potrącił kibiców a drugi poleciał prosto ale szybko zawrócił.
Booster_1992
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): wtorek, 24 lip 2007, 13:07
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Ziggy » wtorek, 14 sie 2007, 09:32

kropek napisał(a):
rally.....Kamil napisał(a):Kropek na ostatnim przjeździe Lubenii na watersplash'u to miałeś taki plan żeby tak przygrzać czy nakręcili cię kibice? Ostro poszedłeś ;)



chciałem tak wyskoczyć i myśle że się udało, pilot powiedział bym nie patrzył się na kibiców tylko jechał swoje a ma ktoś może fotki z tego miejsca


gronpiek@wp.pl


Obrazek

mam też filmik z 90 przed łącznikiem szutrowym w Straszydle
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez Booster_1992 » wtorek, 14 sie 2007, 11:46

Ziggy napisał(a):
kropek napisał(a):
rally.....Kamil napisał(a):Kropek na ostatnim przjeździe Lubenii na watersplash'u to miałeś taki plan żeby tak przygrzać czy nakręcili cię kibice? Ostro poszedłeś ;)



chciałem tak wyskoczyć i myśle że się udało, pilot powiedział bym nie patrzył się na kibiców tylko jechał swoje a ma ktoś może fotki z tego miejsca


gronpiek@wp.pl


Obrazek

mam też filmik z 90 przed łącznikiem szutrowym w Straszydle


Tutaj jeszcze film: http://www.youtube.com/watch?v=FRyzSl6lfzQ
Booster_1992
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): wtorek, 24 lip 2007, 13:07
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez MarcinRally » wtorek, 14 sie 2007, 12:04

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MarcinRally
A5
 
Posty: 749
Dołączył(a): niedziela, 25 lut 2007, 10:48
Lokalizacja: Krosno

Postprzez DonCorrado » wtorek, 14 sie 2007, 13:18

http://www.youtube.com/watch?v=eet9Z6NscuM

Zakrec tzn. prawy 90 a w tle banda tych PROSTAKOW podajacych sie za SAFETY - tych o ktorych pisalem.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Postprzez Ziggy » wtorek, 14 sie 2007, 14:10

DonCorrado napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=eet9Z6NscuM

Zakrec tzn. prawy 90 a w tle banda tych PROSTAKOW podajacych sie za SAFETY - tych o ktorych pisalem.



byłem tam, widziałem i słyszałem tych "panów" Były tam laski (w kamizelkach) takie jakies bardzo inteligentne - po każdym przekleństwie tych safeciarzy - bardzo ich to rozbawiało a chłopaki widząc, ze im imponują to jeszcze bardziej buraczyli.
wcześniej była pyskówka tych safeciarzy z kolesiami z TVP (jeden z tych panów tez się "zburaczył w tych ziemniakach" po wymianie zdań z jakimś kierawcą lub pilotem (w komnbinezonie) powiedział do niego cyt. "ty matole" i nie dużo brakło i doszłoby do rękoczynów.
Ostatnio edytowano wtorek, 14 sie 2007, 14:13 przez Ziggy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez lukaszwrc » wtorek, 14 sie 2007, 14:10

Niestety nie mam zdięcia, ale to co pokazał kolega kropek na ostanim OS-ie w sobote zasługuje na owacje na stojąco, piękny bok całą szerokością drogi, wszyscy byli pod wrażeniem.

Na mapce zaznaczyłem żółtym kółkiem zakręt o którym mówie.

Obrazek
lukaszwrc
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 13 sie 2007, 16:16

Postprzez niechwia » wtorek, 14 sie 2007, 15:37

Obrazek
Avatar użytkownika
niechwia
N3
 
Posty: 292
Dołączył(a): wtorek, 11 paź 2005, 20:10

Postprzez seal » wtorek, 14 sie 2007, 16:21

Ziggy napisał(a):
DonCorrado napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=eet9Z6NscuM

Zakrec tzn. prawy 90 a w tle banda tych PROSTAKOW podajacych sie za SAFETY - tych o ktorych pisalem.



byłem tam, widziałem i słyszałem tych "panów" Były tam laski (w kamizelkach) takie jakies bardzo inteligentne - po każdym przekleństwie tych safeciarzy - bardzo ich to rozbawiało a chłopaki widząc, ze im imponują to jeszcze bardziej buraczyli.
wcześniej była pyskówka tych safeciarzy z kolesiami z TVP (jeden z tych panów tez się "zburaczył w tych ziemniakach" po wymianie zdań z jakimś kierawcą lub pilotem (w komnbinezonie) powiedział do niego cyt. "ty matole" i nie dużo brakło i doszłoby do rękoczynów.


Trzeba było nagrać całą sytuację z safety i przesłać organizatorom albo jakiejś stacji telewizyjnej. Może byłby z tego pożytek i ktoś w końcu zacznie jakąś weryfikację osób do zabezpieczenia rajdów. :idea:
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 33 gości

cron